Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα στον Γιαννη κ στον Παντελη!!!!Να τα χαιρεστε τα καμαρια σας κ να ειναι ευτυχισμενα κ τυχερα!!! :D

Εχει τοοοοση ζεστη...Αντε να φυγουμε τη δευτερα!Ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xronia πολλα στον Παντελακο....Θουλη να το χαιρεσαι!

κουμπαρουλα...να χαιρεσαι τον γλυκο σου τυρανο !

ευχομαι να σταματσει να σε ξενυχτα!

ο πεθ καλα...μονο πονο νοωθει στο στηθος απο τη ζωνη!

πραγματικα αγιο ειχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

χρονια πολλα στον γιαννακη κ τον παντελακο μας!! :D:D:D

μανουλες να χαιρεστε κ να καμαρωνετε τα στολιδακια σας! :):)

ξυπνησα τοοοσο πρησμενη..ο χ. τρομαξε! :shock::shock::shock::shock:

κ πονανε κ οι παλαμες μου απο την κατακρατηση..τοπροσωπο μου..λες κ κοιμονουν κανενα 24ωρο!Τί ειναι παλι αυτο;; :roll: τεσπα!

ετοιμαζομαστε για βολτιτσα με τον μικρο!

κ δεν εχω κ αμαξι γμτ..θα σκασουμε με τη ζεστη στο δρομο κ τις ανηφορες παλι..

σας φιλω!θα τα πουμε μεσημερακι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες παιδια πηγαμε παιδιατρο...

10600 ο Τζονι...76 εκατοστα..47 περιμετρος ποντιακης κεφαλης..

πριν απο μενα ηταν ενα ζευγαρι..

εντομεταξη, στη δκη μα ςπαιδιατρο δεν χρειαστηκε ποτε να ζητηζω την αποδειξη..την πληρωνα και μου την εδινε παντα απο μονη της κατευθεια..οπως και σ εολους...

ε πληρωνει χτες ο ανρας....παει να του κοψει αποδειξη..δεν τη θελω τον ακουω να λαει..δεν πειραζει λεει αυτη..εγω την κοβω..οχι οχι..δε μου χρειαζετε...

ετσι καταντησαμε εκει που καταντησαμε..τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποκλείεται να είναι 97 ...36 μηνών ήταν 98!!! Κατι λάθος μετρισα ...χαχαχαχα να εμπάσε δεν νομίζω ...να έμεινε στάσιμος πολύ το φοβάμαι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς είχα κανει γραμμή στον τοίχο!! Την μετρισα τωρα με κανονική μεζουρα είναι 38,5 ...πριν ειχα μετρισει με μια μεσούρανα παιδική απο μπομπονιερα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκε το καμαρι μου πριν καμια ωρα κ εκανα τις πατουσιτσες μου να γυαλιζουν!εβαλα κ κεραλοιφη κ τις καμαρωνω! :lol::lol::lol:

αφρο ο γιωργος ειναι 103.

προσεξε ομως τί θα σου πω..

ο αδερφος μου ηταν παντα πολυ ψηλο παιδακι,πιο ψηλος απο εμενα ως παιδι..ολοι ελεγαν τί ψηλό κ τί ψηλό..

ξερεις τί υψος εχει σημερα που ειναι 28;

1.70! :o:o:o

ειναι βεβαια κουκλος,ο.κ.!κ πανεξυπνος κ χαρισματικος και και και και.., :geek::geek::geek: αλλα αυτο που σου ειπα ισχυει!

μη βγαζεις συμπερασματα λοιπόν!ειναι πολυ πολυ νωρις κ βασικα το ξερω οτι το ξερεις! ;)

θα φυγω την αλλη εβδομαδα διακοπες..θα περιμενω να δω αν θα αδιαθετησω,οποτε δεν εχει νοημα να ταλαιπωρηθω στο καμπιγκ!

αναστασακι η μαγδα ως ποτε θα μεινει;θα την προλαβω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ο φιλιππος τωρα ειναι 94..αργυρω και ιουλια εχετε πολυυυυυ ψηλα παιδακια ρε :shock::shock:

ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! βρηκα κεκυρα 25ε την μερα με κουζινα και κηπακι σε συγκροτημα μικρο βεβαια...και παραλια 3ων χιλιομετρων διπλα..και μεταφορικα με το πλοιο μονο 100ε πανε ελα με αυτοκινητο..πως θα γιινει να πεισω τον κωστα να παμε?? επιμενει καμπιγκ αλλα μετα τις 20/8 δεν μου κανει κεφι ρε γμτ..θυμαμαι παλια ποπυ μετα το μπανιο κρυωνε το κεφαλι το βραδυ..ποσο μαλλο ντου παιδιου...ε, απ οτο να αγορζουμε νεα σκηνη(150ε) θα τα δωσουεμ μεταφορικα για κερκυρα..μα τποοοοοοοοσο θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) θα μιλησουμε το βραδυ.. :?:? εχω αναγκη να φυγω μακρυαααααααααα,οπως παλια που πηγαιναμε σε 3 νησια ρε γμτ..και αφου βρισκουεμ στα ιδια λεφτα γιατι να μην παμε????? :?:?:?:?

μα για 12νυχτες εχει διαμονη 300ε!!!!!!!! και μεταφορικα 400συνολο..ε ποσα να φαμε εκει? ουτε ποτα ουτε καφεδες με τον φιλιππο μπορουμε..βενζινες μονο..

εσεις τι λετε?? την λευκιμη κερκυρας την ξερετε?

ιουλια ελα κανε και τις δικες μου ρεεεεεε εχουνε γινει φονικο οπλο πλεον!! :lol::lol::lol: σαν γυαλοχαρτο

μαρθουλα σε πηρα αλλα...πολυχρονος ο παντελακοςςςςςςςς και του χρονου!!!!!!!!

χρυσακι στα ειπα!! και του χρονου και να τον λετε πλεον υπναρα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE ARGYRV HUELA NA σου πω...ρε δεν απογοητευεσες τα παιδακια σου!!!!! η προθεση μετραει!!!!!μην το λες αυτο για μια εκδρομη!!! :(:(:(:( επισης η ρεα φαινεται ιδια ηλικια με τον λουκα σχεδον στην φωο καλε:o:o:o:o:o

ο λουκας δεν μπορει να παει κανενα μπασκετ ποδοσφαιρο κολυμβητηριο??????????? κατι ρε παιδακι μου!

λογικο να βαριεται..του κοβεις κα ιτον κηπο/τηλεοραση στα σ/κ για τιμωρια τι να σου κανει το παιδι?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη περσι ημασταν κερκυρα αν θυμασαι!

λοιπον..η λευκιμη ειναι τερμα νοτια..εχει ζεστη θαλασσα κ καλη..αλλα μονο αυτο!απεχει καμια ωρα απο την πολη της κερκυρας,κ ο δρομος δεν ειναι καλος..

αν θες κ να γυρισεις το νησι..να πας δηλ. κ βορεια..ου..ενα δυωρο μονο πηγαινε..

δεν ξερω..

αν ομως εχεις αποφασισει να μην πολυμετακινηθειτα,τοτε ειναι πολυ καλη επιλογη!ειναι ψιλοερημικα κ οικογενειακα κ ο φιλιππος θα βρει απλετο χωρο να τρεχει! ;):D

αν μου ελεγες να πηγαινατε μονοι με τον κωστα,δε θα στο προτεινα με τιποτα!

εμεις με τον γιωργο περσι ειχαμε μεινει κοντα στο κεντρο για να εχουμε προσβαση σε ολο το νησι κ παλι ταλαιπωρηθηκαμε να πω την αληθεια..

απο την αλλη..αντι να πατε καμπιγκ..μια χαρα μου ακουγεται!ζυγισε τα κ σκεψου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μανώλης έχει αρκετές μέρες που δεν κοιμάται στο κρεβάτι του αλλα κατεβαίνει στο πάτωμα και κοιματε στο στροματακι της κουνιας που έχω εκει για να μην πέσει ο μικρός .....απόψε έκαναν ενα πείραμα και ευχομαι να πάει καλά ....μόλις έβαλα τον μικρό για ύπνο έβαλα δίπλα του τον μανώλη στο ίδιο κρεβάτι να κοιμηθεί ...τουκοιμηθεί είπα να μην πειράξει το μικρό και να κοιμηθεί όμορφα δίπλα του .....για να δούμε ....εύχομαι να μην έχω δράματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο γιατί το έκανες αυτό το πείραμα? θέλεις να κοιμούνται μαζι? δεν κατάλαβα... :?

λογικο να βαριεται..του κοβεις κα ιτον κηπο/τηλεοραση στα σ/κ για τιμωρια τι να σου κανει το παιδι?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χθες το διάβασα αυτό και γέλασα πολύ!!! :lol::lol::lol::lol:

Βένη όχι ρε μια μέρα ήταν τιμωρία μόνο!!! :roll::roll:

Βένη αν σας αρέσει καλύτερα στην Κέρκυρα πάτε εκεί! ;)8-) σαφώς και θα είναι καλύτερα γιατί θα δείτε και ένα μέρος που δεν έχετε δει μέχρι τώρα!!! ;) και πάτε κάμπινγκ μια άλλη φορά!!!

αφού από οικονομικής άποψης είναι το ίδιο! ;)

προσωπικά θα διάλεγα το νησάκι!!! ;)

ρε κορίτσια η αδελφή μου θα πάνε Κρήτη και τα μεταφορικά είναι πιο ακριβά από την διαμονή!! :o:o:o:o

350ε :o:o:o:o το πλοίο και 250ε η διαμονή σε ωραίο διαμέρισμα με κήπο και πισίνα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! επίσης να πω ότι δεν πειράζει να είναι και λίγο πιο κοντό το παιδάκι, αυτό που έχει σημασία είναι να είναι πνευματικά υγιή και σωματικά ;)

η Ρ. ναι είναι ψηλή, θα τον περάσει τον Λ. στα σίγουρα!!! :roll::roll::roll:

έχουμε ένα φίλο που είναι 1,59 και έχει μεγάλο κόμπλεξ, αλλά και οι γονείς του δεν φρόντισαν τουλάχιστον να τους ανεβάσουν την αυτοπεποίθηση αντίθετα του έλεγαν ότι δνε μπορεί να κάνει μερικά πράγματα και τώρα ό,τι κάνει είναι καταστροφή :? ακόμη και εξετάσεις δεν μπορεί να δώσει, και ενώτελείωσε το εδώ λύκειο δεν έδωσε εξετάσεις για να πάρει το απολυτήριο!!! :o:o:o

και ένα ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

μια ξανθιά και μια μελαχρινή πάνε για καφέ και λέει η μελαχρινή:

"χθες έκανα τεστ εγκυμοσύνης"

ξανθιά: "πώς ήταν εύκολες οι ερωτήσεις?"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα φυγω την αλλη εβδομαδα διακοπες..θα περιμενω να δω αν θα αδιαθετησω,οποτε δεν εχει νοημα να ταλαιπωρηθω στο καμπιγκ!

εμείς πώς θα μάθουμε για να δούμε αν είσαι ή όχι?! :mrgreen::mrgreen:;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Δέν σας έλειψα :D αλλα μπήκα!

Ρε κοριτσια τι εχετε πάθει με την κυστικη ίνωση? εγω δέν ελέγχθηκα ποτε, ουτε το ειχα σκεφτει και και το σεμπινι ιδρώνει τραγικα αλλα ποτε δέν μου περασε απο το μυαλο! Ψυχραιμία!

Γωγω περαστικα! Εχει και εδω επιδημία της ασθένειας και μαλιστα ειχαμε δυο θανάτους στην ταιλανδη και 54 στην καμποτζη και πολλα σχολεια εχουν κλεισει...την προκαλούν κυριως δυο ιοί ο κοξακι και ο εντεροιος 71 και εμεις εδω εχουμε συνηθως τον δευτερο που προκαλεί κ επιπλοκες...ομως γενικα ειναι ήπια ασθένεια...

Βενη και εγω Κέρκυρα θα διάλεγα αλλα αυτη η ερημιά που περιγραφει η ιουλια στη λευκιμη θα με προβληματιζε...

Χρυσα και θουλη χρονια πολλα! Να τους χαίρεστε! Της χρυσας χρονισε, ο παντελακος ποσο μπαίνει? η εχει γιορτή κ μπερδεύτηκα?

Αναστασία που πάτε την δευτερα?

Αργυρω απο πόλεις η πραιτωρια ειναι πανέμορφη και δέν εχει την εγκληματικότητα που εχει το γιοχανεσμπουργκ και επιπλεον απο ΝΑ μπορείτε να κανετε πολλα κ ωραια ταξιδια στην αφρικη...Αλλα, χωρις παρεξηγηση, ετσι οπως εχω καταλαβει οτι αγχωνεται ο άντρας σου δέν νομιζω να θελει ποτε να ταξιδέψετε σε αφρικανικής χωρα με τα κουνούπια ελονοσιας κλπ..οποτε διαλέξτε ΗΠΑ για ηρεμια...

Αφρο μια χαρα ειναι 97, σταματά το αγχος!

Εμεις καλα..εχουμε ερθει μια μικρη εκδρομή απο δευτερα ο κ επιστρέφει ΒΚ...εγω πολλή δουλεια, παω απο τις οκτω στο γραφειο αλλα αφου παω νωριτερα μια ωρα μαλλον θα ζητησω να φευγω και μια ωρα νωριτερα...κανω και δικα μου θεματα, πχ την τεταρτη ημουν ολη ΕΡΑ σε κέντρα απεξάρτησης, ειχε πολυ ενδιαφερον...

Αυτα! Σας αφηνω, με κυνηγάνε να βγω, εχω κλειστεί στο μπάνιο για αν σας γραψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ με έβλεπες αλλα εγω αποσιαζα ...βάλαμε το κληματιστικο σήμερα!!!

αχ τελειά ειναι αλλα πολύ καθάρισμα μετα!!! Το μονο κακό είναι οτι πρέπει να το πληροσουμε χαχαχα

Φράνκα δεν σε διάβασα θέλω καφές πρώτα χαχαχα

τα παιδιά παίζουν κινηγιτο!!

ο Μ λέει το ποδοσφαιρο μπεμπιο ...μαλλον απο το μπεισμπολ χαχαχα

Αργυρώ ο Μ εδω και αρκετές μέρες δεν κοιμάται στο κρεβάτι του αλλα λέει οτι φοβάται και κατεβαινει κάτω στα πλακάκια ..η στο στροματακι της κουνιας που εχω στο πάτωμα και αργότερα έρχεται δίπλα μού ...οταν κοιμηθώ.

εγω νομίζω οτι είναι απο την ζέστη και εχθές τον λυπήθηκα και του είπα να κοιμηθεί δίπλα στον μικρό (που φυσούσε κααα και ο ανεμιστιρας) αλλα στα 10 λεπτά ειχε πάει πάλι στα πλακάκια .....μετα ήρθε μεσα μαζι μου ...εύχομαι σημαερα με το αίρ να κοιμηθεί καλυτερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα!χρόνια πολλά σε Παντελάκι και Γιαννάκη!σας ξέχασα το ομολογω... μαζεύω μαζεύω κ τελειωμο δεν εχουν!! την αλλη Παρασκευη θα πατησω μακεδονικο έδαφος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω απο πόλεις η πραιτωρια ειναι πανέμορφη και δέν εχει την εγκληματικότητα που εχει το γιοχανεσμπουργκ και επιπλεον απο ΝΑ μπορείτε να κανετε πολλα κ ωραια ταξιδια στην αφρικη...Αλλα, χωρις παρεξηγηση, ετσι οπως εχω καταλαβει οτι αγχωνεται ο άντρας σου δέν νομιζω να θελει ποτε να ταξιδέψετε σε αφρικανικής χωρα με τα κουνούπια ελονοσιας κλπ..οποτε διαλέξτε ΗΠΑ για ηρεμια...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: πες το ψέματα!!! :roll::roll:

αλλά έχει ζήσει για λίγο στην Αφρική όταν ήταν εκεί οι γονείς του και έκανε και σαφάρι και όλα....τέτοιο άγχος δεν έχει :roll::roll:

και εγώ Πρετόρια θα έλεγα (καθότι το αμερικανικό έδαφος δεν θα μου κάνει καλό στην υγεία μου :lol::lol::lol::lol: ), το βρίσκω πιο ενδιαφέρον!! :);):roll: ...στην Αμερική μπορούμε να πάμε και σε ταξίδι, αφού έχουμε γνωστούς ;)

επίσης γέλασα με το μπάνιο που κλείστηκες!!! :lol::lol::lol::lol:

α! ήρθε ο Κ.? :) ρε συ ο Σεμπ ίδιος ο Δανός!! :o:o:o ....αλλά από τσαχπινιπα πήρε από σένα ;):D

Αφρο μπορεί να του αρέσει να κοιμάται στο πάτωμα, ίσως επειδή είναι και πιο σκληρό..... :roll:

είμαι σίγουρη ότι θα του αρέσει το κάμπινγκ σε σκηνή!!! :D

μεγειά το κλιματιστικό και καλές δροσιές!!! :D;)

Γιώτα με το καλό στο Μακεδονικό έδαφος! :D

άδεια ή η μετάθεση? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...