Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

μονο στο χωρεμειο κ αυτο για 95%..

ξαναλεω οτι εγω αν ειχα εξεταστει οπουδηποτε αλλου,θα με εβγαζαν αρνητικη,γιατι η μεταλλαξη μου ειναι σε αυτο το τελευταιο 5%..

αλλα αν ηταν να νοσει ενα παιδι θα το ειχατε καταλαβει καλε!ουτε ο γιωργος νοσει,κανενα συμπτωμα δεν εχει,το αντιθετο! ;) ,ουτε κ τα δικα σας!

μη σας μπαινουν ιδεες!

αργυρω εγω η προκομενη ζυμωνω κ θα συνεχισω γιατι καπως πρεπει να απασχολησω το μυαλο μου..

αν ολα πανε καλα σε 5 εβδομαδες,θα σηκωθω να φυγω ενα ταξιδι κ δε θα μαζευω ουτε τα κρεβατια για μηνες! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σαν ενδειξη θα εδειχνε κατι στη γεννηση...πολλα παιδια κανουν ειλεο...!

Νατασουλα...και εγω εχω γλυψει τ μπεμπη...ουυυυυυυυυυυυυυυυυ πολλες φορες...κρυφα ομως!

στον παγκαλο εκανα και εγω την αμνιο...καθως και τα πιο σπανια συνδρομα...αν σας τα γραψω θα πεσετε κατω..με το τι εχω ελεγξει!

καιποσα εχουμ επληρωσει...

Ιουλια και εγω τον μοριακο εξειδηκευενο ελεγχο για την κυστικη τον απεκρυψα οικονιμικα απο τον Π. γιατι τον θεωρουσε περιτο...αλλα ρε γμτ το ιεδε τωρα με τη φορολογηκη δηλωση!

αααα εμεις την εχουμε ελνξει την μεταλλαξη σας!

για κυστικη ινωση ελεγχουν συνηθως την πιο συχνη μορφη ΔF 508 ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΗ!

οποτε οσες εχετ κανει ελγχο δειτε τι εχετε ελενξει!

αλλιως σας γραφω και τι ς αλλες που καναμε εμει συγκεκριμενα!

βασικα οσες εχουν εμφανιστει στην Ελλαδα...!

πηγαινε ο πεθ . στο εξοχικο και στη διαδρομη επανω στη εθνικη,επεσε πισω απο εναν που εισε σταματησει...το αμαξι του οφ...μου φερνουν τη Μ-Ι να πανε νοσοκομειο γιατι ποναει στο θωρακα....

ενοειται συνενοηση 0 ...ουτε ο γιος τους δεν μπορει να συνεονηθει μαζι τους!

η πεθ. θα επερνε την μικρη μαζι στο νοσκομειο... :o:o:o:o !

μα δεν σκεφτεται..............!

και ξαναλεω εγω.,.γιατι οταν βγαινουν στη συνταξη δεν παραδιδουν και το διπλωμα?

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθέρα η ΜΙ πονάει στον θώρακα ή η πεθερά? :o:o:o

εγώ βλέπω κάτι 85άρηδες που οδηγούν εδώ.....

κοίτα αν βγεις στην σύνταξη στα 60 έτη γιατί να παραδώσεις το δίπλωμα? απλά θα πρέπει να κάνεις κάποιες ιατρικές εξετάσεις και κάποια μαθήματα :? η γνώμη μου!!!

Νατασούλα έπρεπε να περιμένω το επόμενο (ίδιο νούμερο) λεωφορείο να έρθει και η αλήθεια είναι ότι δεν ήξερα πού να κατέβω!! :o μόνο από το τοπίο θα το αναγνώριζα!!! τέλος πάντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως οι ασθενείς διαγιγνώσκονται από την βρεφική κιόλας ηλικία, λόγω της παγκρεατικής ανεπάρκειας που παρουσιάζουν. Τα τελευταία χρόνια, αυξάνονται οι διαγνώσεις σε ενήλικες πάσχοντες από Κυστική Ίνωση, οι οποίοι ταλαιπωρούνταν από λοιμώξεις, δύσπνοια, ή αναιτιολόγητο βήχα και δεν γνώριζαν που οφείλονταν τα προβλήματα υγείας που παρουσίαζαν.

Χαρακτηριστικά συμπτώματα της ασθένειας είναι:

•Ο επίμονος και αναιτιολόγητος βήχας.

•Οι συχνές αναπνευστικές λοιμώξεις.

•Η αδυναμία πρόσληψης βάρους.

•Οι επανειλημμένες διάρροιες.

•Ο ιδιαίτερα αλμυρός ιδρώτας

http://www.cfathess.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειναιο ηλεος;;;;

μη μου κανεις τετοια με τον αφαλο του ΦΟ...

Αργυρω ο πεθερος μου στα 64που επαθε εγκεφαλικο...επαψε ο ιδιος απομονος του να οδηγει

ο Ζαν κοιμαται-βρικε ωρα-...

καιεχουμε και παιδιατρο σημερα..

το νινι της κουνιαδας...ολη μερα κοιμαται...τι τυχερη..οχι σαν τον Χ που με ξεπατωνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει βρε αργυρω μου..παντως βολτιτσα βγηκατε! ;);)

ελα..μη χαλιεσαι!

κατι σαν κατασκηνωση δεν εχει εκει;;για τον λουκα λεω.. :roll::roll:

βικυ! :shock::shock: στην αρχη νομιζα οτι χτυπησε η μ.ι. κ τρομαξα!μετα καταλάβα..

τί να πεις..οχι,τί να πεις! :evil::evil::evil:

ξεκολληστε με την κ.ι.!το θεμα ειναι ν αμην ειναι καποιος ασθενης,οχι φορεας!

δοξα το Θεο,εγω ποτε δεν ειχα ουτε ναπνευστικα ,ουτε γενικα προβληματα υγειας!

τα παιδακια μας ειναι μια χαρα!

τωρα αν θελουμε να ειμαστε σιγουροι για αυτα που θα ερθουν,ειναι αλλο θεμα!

αντε αλλαξτε θεμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντω μεταξύ εγώ ζαλίστηκα στο λεωφορείο :o:o:o , ευτυχώς τα παιδιά δεν μου έμοιασαν σε αυτό!!! ;)

είναι μικρός ο Λ. για κατασκήνωση, μόλις φτάσει την κατάλληλη ηλικία θα τον στείλουμε....είναι η καλύτερη περίπτωση και το παιδί γίνεται ανεξάρτητο και περνάει καλά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααργυρω να σε ρωτησω κατι που σκεφτηκα..

με τα ξαδερφια του,εδω στην Ελλαδα,ο λουκας εχει σχεσεις;θα μπορουσατε ισως,αν δεν γινεται να ερθετε εσεις,να φιλοξενησετε καποιο απο τα παιδια σπιτι σας για ενα διαστημα,να εχει κ παρεα!δεν ξερω βεβαια ηλικιακα αν ειναι κοντα :roll:

πολυ πολυ πολυ γλυκια φωτο! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο πεθ . ποναει!

εφεραν το αμαξι...οφ εντελως!

η κορη μου ηρθε με το βρακι...

η Μ-Ι δεν μπαινει σε αμαξι που οδηγει ο πεθ.

διακριτικα το αποφεγω!

στο αμαξι της πεθ. εχουμε καθισμα...αλλιως δεν παιε πουθενα και με κανεναν χωρις καθισμα!

αλλα ολα ειναι ανθρωπινα...ευτυχως που δεν χτυπησε κανεις...!

τι κουκλος ο γαμπρος μου!

εχει αλλξει τα δοντακια...σωστα?

η ΡΕΑ δειχνει πολυ ψηλη!

προσπαθω να ξεπαγωσω τον κιμα ....

τι ωραια που ηταν που δεν μαγειρευα 2 μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουμπαρουλα ο ειλεος δεν περνα πααρατητρητος...οποτε ο φοφος ειναι οκ...ισως χρειασετι να του κανετε μια μικρη επεμβασουλα...η ανηψια μου εχει κανει...και μαλλον αθ κανει και ο νηψιο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία και εγώ το σκέφτηκα αυτό, έχει έναν που είναι 1 χρόνο μικρότερος, έναν 2 χρόνια μεγαλύτερος, μία 1 χρόνο μεγαλύτερη κ.λπ, αλλά αυτά θέλουν να πάνε στη θάλασσα ρε συ, τι να κάνουν εδώ? :roll::roll: άσε που οι γονείς τους δεν θα τους αφήσουν να ταξιδέυσουν μόνα τους!!! :roll::roll:

συμπεθέρα ναι, το ένα πάνω δόντι κατεβαίνει κάτω!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι κι εγώ νομίζω για το 75% των μεταλλάξεων ή (85% ;;;;) έχω ελεγθεί.... :roll::roll::roll::roll: Και μου είχαν πει εκεί στο εργαστήριο του Πάγκαλου ότι είναι οι πιο συχνές στον ελληνικό πληθυσμό...Ο τύπος που γράφεις κάτι μου θυμίζει..Θα δω το χαρτί.. :roll::roll::roll::roll::roll:

Η μικρή ιδρώνει σχετικά εύκολα... :?:?:? Αλλά δεν τον έχω γλείψει ποτέ να δω πώς είναι... :roll::roll::roll: Διάρροιες δεν κάνει, αλλά κακά κάνει 2 φορές την ημέρα σίγουρα... :roll::roll::roll:

Νατασούλα κι εγώ που είχα γεννήσει στο Ιασώ είχαν κάνει στην Ιω και ήταν αρνητικό... :roll::roll::roll:

Στη μικρή δεν πρέπει να έκαναν καθότι γεννήθηκε σε δημόσιο μαιευτήριο... :?:?:?:?:?

Ιουλία μου έβαλες ιδέες... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Θα τις πάω από Σεπτέμβρη να τις ελέγξω...

Βέβαια, η αλήθεια είναι ότι στον ξαδερφό μου το ανακάλυψαν όταν ήταν 6-9 μηνών γιατί δεν έβαζε βάρος με τίποτα... :?:?:?:? Βέβαια, 30 χρόνια πριν που γεννήθηκε, ήταν άγνωστη ασθένεια...Άλλαξαν πόσους γιατρούς μέχρι να ανακαλύψουν το πρόβλημα... :roll::roll::roll::roll:

Βίκυυυυ ευτυχώς που δεν ήταν η μικρή μέσα.. :?:?:?:?:? Παλιοσίδερα να είναι..Ελπίζω και ο πεθερός να μην έχει χτυπήσει σοβαρά...

Αρτζι κουκλιά και τα δυο ρε.... :x:x:x:x:x:x:x Η ΡΕΑ πολύ τσαχπίνα φαίνεται... ;););) Δεν ξέρω...Γενικά αυτό το κοριτσάκι εκπέμπει μια πολύ θετική αύρα... :x:x:x:x:x:x:x

Μη στενοχωριέσαι για την Αυστραλία..Κάθε εμπόδιο για καλό... ;););)

Μπορεί να πάτε Ουάσινγκτον και να πίνεις κάθε μέρα καφέ με την Μισέλ.... ;););) Ναι, καλέ..Την Ομπάμπα εννοώ... :lol::lol::lol::lol::lol: Την πρώτη κυρία του πλανήτη... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία και εγώ το σκέφτηκα αυτό, έχει έναν που είναι 1 χρόνο μικρότερος, έναν 2 χρόνια μεγαλύτερος, μία 1 χρόνο μεγαλύτερη κ.λπ, αλλά αυτά θέλουν να πάνε στη θάλασσα ρε συ, τι να κάνουν εδώ? :roll::roll: άσε που οι γονείς τους δεν θα τους αφήσουν να ταξιδέυσουν μόνα τους!!! :roll::roll:

Αρτζι να τον στείλετε εσείς Ελλάδα τον Λουκά;;;Δεν παίζει;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Η μαλακίες λέω;;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το ταξιδι,νομιζω δεν ειναι θεμα..οι αεροσυνοδοι προσεχουν τα παιδια,νομιζω οτι προβλεπεται κατι για ασυνοδευτα παιδια,δεν ειμαι σιγουρη....τί να συμβει μεσα στο αεροπλανο πού να μη το αντιμετωπισουν;

αλλα για τη θαλασσα..τοτε ισως μονο κοντα στα χριστουγεννα θα μπορουσαν να ερθουν,ε;

θα ηταν πολυ ομορφο νομιζω να αποκτουσε ο λουκας σχεσεις με τα ξαδερφακια του..

κ εσυ μηπως για αυτο τον λογο θα ηταν καλο να συζητησεις λιγο παραπανω την προοπτικη μια στο τοσο να ερχεστε,εστω για λιγες ημερες,Ελλαδα;

δεν ξερω..σκεψεις κανω..

η πιτα μου εγινε μουρλια!εβαλα κολοκυθι,πιπεριες,καροτο,μαιντανο,δυοσμο,τριμμενα τυρια κ εκανα φυλλο με ελαιολαδο,αυτο ειχα..αλλα ειναι πολυ καλη! :)

ο γιωργος κοιμηθηκε πριν καμια ωρα..οποτε το απογευμα θα παμε μαζι με μια φιλη κ τον γιο της στο πανηγυρι της ενοριας μας! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γωγω! :evil::evil::evil:

γιατι να ελεγξεις τα παιδια;

εγω,αν ο χ. βγει αρνητικος,μακαρι Παναγια μου,τιποτα αλλο δε θελω..,δε θα ξανασχοληθω..ενταξει..πριν γινει μπαμπας ο γιωργος θα του πω να εξεταστει να ξερουμε μπας κ ειναι απλα φορεας απο εμενα,αλλα ως εκει!

τεσπα!ξεκόλλα! 8-)

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι κουκλιά και τα δυο ρε.... :x:x:x:x:x:x:x Η ΡΕΑ πολύ τσαχπίνα φαίνεται... ;););) Δεν ξέρω...Γενικά αυτό το κοριτσάκι εκπέμπει μια πολύ θετική αύρα... :x:x:x:x:x:x:x

Μη στενοχωριέσαι για την Αυστραλία..Κάθε εμπόδιο για καλό... ;););)

Μπορεί να πάτε Ουάσινγκτον και να πίνεις κάθε μέρα καφέ με την Μισέλ.... ;););) Ναι, καλέ..Την Ομπάμπα εννοώ... :lol::lol::lol::lol::lol: Την πρώτη κυρία του πλανήτη... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι όλα τα θετικά τα παιδιά μου τα έχουν πάρει από μένα!!! ;););):lol::lol::lol:

ναι ρε συ λες η Μισέλ να είναι εκεί το 2015 ή 16? :roll:

δεν νομίζω να κερδίσει τις εκλογές ο άντρας της!!! :roll::roll:

ναι υπάρχει αυτό με τα παιδιά που ταξιδεύουν μόνα, τ απροσέχει μια αεροσυνοδός και αυτή είναι υπεύθυνη να τ απαραδώσει σε κάποιον στο αεροδρόμιο που θα προσγειωθούν!!! :!:

ο άντρας μου όμως δεν θα τα άφηνε με τίποτα να ταξιδεύσουν μόνα για οποιονδήποτε προορισμό!!! :roll::roll:

αφού χθες που πήγα στο Ντυσ. χίλια πρόσεχε μου είπε και να προσέχω να μην με αγγίξει κανείς και να μην μου πάρουν την τσάντα κ.λπ, κ.λπ κλπ!!! :roll:

και στεναχωριόταν που είμασταν και οι 3 χωριστά!!! :o:o

είναι υπέρπροστατευτικός και εξαρτημένος!!! :!: κακό αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!!!! :D Τι κανετε κουκλες?

Ευχομαι να εισαστε ολες τελεια, δεν προλαβαινω να σας διαβασω.

Εμεις καλα, περναμε ομορφα, ολη μερα θαλασσα, βολτες, ταβερνακια κτλ κτλ. ακομα δεν ξεκουραστηκα λεπτο ομως..εχει τοσο ζεστη που δεν καταφερνω να κοιμηθω, η μαμα δεν εχει κληματιστικο παρα μονο ανεμιστηρες και καταλαβαινετε τι γινεται. Αυτα τα νεα μας. Θα προσπαθησω να σας διαβασω λιγο. Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αυτή είναι η ανακοίνωση του ΕΕΤΑΑ για τους παιδικούς σταθμούς

ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΏΝ 2011-2013

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΗΤΕΡΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2012

ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ

ΤΡΙΤΗ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ έως ΠΕΜΠΤΗ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ώρα : 16.30

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ / ΣΥΖΕΥΞΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Χρύσα :ymparty: [smilie=occasion13.gif] να χαίρεσαι τον ομορφούλη σου, ευτυχισμένος, με υγεία και να σας δίνει μόνο χαμόγελα :x

Θούλη Χρόνια Πολλά για τον Παντελάκο σου, να τον χαίρεσαι ευτυχισμένος να είναι :x

Λενάκι χαίρομαι που περνάτε πολύ όμορφα, προσοχή στον ήλιο, στο πολύ φαγητό (αν και δεν έχεις ανάγκη εσύ) και στα ποτά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τα παιδιά το χαίρονται? :D

Συμπεθέρα καλά να περάσετε, καλό ΣΚ :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχίζω

Θου να χαίρεσαι τον Παντελή, να τον δείς όπως επιθυμείς :D:D:D:D:D:D:D

Χρύσα :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :ymparty: Χρόνια Πολλά για τον Ιωάννη, υγεία και τύχη στην ζωή του να έχει

Βίκυ καλά να περάσετε :D:D

με τον πεθερό όλα καλά?

Κορίτσια πονάει όλο μου το σώμα, με ξέκανε αυτή που μου έκανε μασάζ χθες :roll::roll::roll:

Το απόγευμα θα πάω Καβάλα, ελπίζω να καταφέρω να δώ και το Λενάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας...

το μαναρακι μου..ειναι τοσο9 γλυκας..

και φυσικα με εχει ξεκανει ΚΑΙ αυτος...παιδια..τοσο ξενυχτη, δενε χω ρηξει νομιζω ουτε στον Χ...

Νατασουλα μερσι για την ενημερωση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωω!!! Έχουμε γιοφρέσκο σήμερα!!!

χρονια πολλά στον Γιαννάκης και στον Παντελή!!

Πάω ξύπνησε ο μικρός ....κοιμόταν στο πατωμα πίσω απο την πορτα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...