Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε λυσσαξατε..δε θα βαλω 10 κιλα! :evil::evil: τοσα μονο στην εγκυμοσυνη ειχα βαλει..!

ειχα κοψει παλι μαχαιρι το καπνισμα για 3 χρονια!κ δεν ειχα παρει γραμμαριο!το ξανα αρχισα με το που επεστρεψα στη δουλεια απο αδεια ανατροφης..ενταξει..κανα δυο τσιγαρα αρχισα να κανω με τις ετοιμασιες γαμου-βαφτισης θυμαμαι..

τωρα δυσκολευομαι..προσπαθω να μην τρωω γιατι ηδη ειμαι +4 απο τα κανονικα μου κ πρεπει να τα χασω..αλλα η αληθεια ειναι οτι χωρις το τσιγαρο θελω να τρωω..προσπαθω να το ελεγχω..ακομη δεν εβαλα.. 8-)8-)

αργυρω ειναι φωτο απο εναν γαμο,το κοριτσακι δε το ξερετε,ειναι κορη μιας φιλης κ επιτηδες διαλεξα φωτο που δε φαινεται το προσωπακι της! ;)

φαινομαι ομως..εγω πισω ρε συ!μα μονο το ποδι του παπου σε εξιταρει;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα να περασετε στο δασος!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera καλημερα!

κουμοαρουλα πλησαζουν τα γενεθλια του μικρουλη...κα το σκεφτομουν αυτες τις μερες!

με τηλ η αδελφη μου...ειδε ενα ποντικι να περνα εξω απο το μαγαζι της....μπορει να παω απο εκει και να τη δω κρεμασμενη απο τα ταβανι!

χαχχαχ!

εχει ενα τρελοζευγαρο απο πανω που δεν μπορεις να κανεις διαλογο μαζι τους!

μονο εγω εχω διολοστειλει το γερο μια φορα!

ζω μεγαλε ςστιγμες εδω ποτυ μενω...

παω χθες να παρω τα ανηψια απο τη φυλλαξη που τα αφηνει...εχω βγει απο το αμαξι και τα περιμενω ωστε να τα βέπω και να με βλεπουν...εχω παρκαρει επανω στο δρομο...περναει ενα μηχανακι με 2 γυφτους και μου επιασε το κωλο...!

εμεινα μαλακας....!

ειχα να το παθ αυτο απο οταν πηγαινα σχολειο...που πολυ της μοδας!

θελι καμια να τη φιλοξενησω?\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))

quelle passe..

ακου γυφτος!!!!

ναι το μαναρακι μου..αυριο ειναι..και τα ειχα ξεχασει ΕΝΤΕΛΩΣ η γαηδουρα...

ουτε τουρτα παρηγγεια..ουτε τιποτα...

και τωρα λεω να φτιαξω ενα τσιζ κεικ..και να το φτιαξω αυτο τουρτα γενεθλειων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου, πολύχρονη κι ευτυχισμένη :D:D:D

Αργυρώ αν είναι άντρας για το μασάζ θα σηκωθώ να φύγω, ντρέπομαι :oops::oops::oops::oops::oops:

Καλά να περάσετε στην βολτούλα σας

Βίκυ :o:o:o:o:o:o τι λές τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιουλία στο Παλαιόκαστρο είναι η φώτο?

Βένι μια χαρά θα είναι 20 Αυγούστου στο καμπινγκ, το πολύ πολύ να φοράτε καμιά ζακετούλα το βράδυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.deals365.gr/deal.php?id=1340 ... n=Deals365

τετοιο..μη πατε να δωσετε τζαμπα λεφτα και το κανετε...

μια μπουρδα και μιση ειναι..ειδικα το καλοκαιρι..

το κανανε οι τρελες στο γραφειο μας..και τ αμαλλια τους μετα απο 1 μπανιο στη θαλασσα..εγιναν οπως πριν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ναιιιιιιιιιιιιιιιι!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα φτιαξω το μεσημερι αλμυρη κολοκυθοπιτα! :):) αφου δεν εχω ζυμωμα ψωμιου..ζυμωσα εχθες! ;)

κ θα κανω μαλλον κ κατι τελεια μπισκοτα βουτυρου,αν παω να παρω βουτυρο..του παρλιαρου!ειχαν γινει υπεροχα!!πρωτη φορα που μου πετυχε τοσο συνταγη μπισκοτου! :):)

επισης εχω πλασει κατι υπεροχα μπιφτεκακια..βαζω μεσα ο,τι λαχανικο του χωριου εχω!εκτος απο κιμα,αυτα ειχαν κ κολοκυθι πρασινο κ κρεμμυδι κ καροτο κ πιπεριά κ ψωμι δικο μου κ μαιντανο κ δυοσμο!!ουυυυ!βομβα βιταμινων!ο γιωργος ειχε φαει 6 την τελευταια φορα!

τωρα ξεπαγωνω αυτα που ειχα καταψυξη να ψησω στο γκριλ μολις ερθουμε!

οπως καταλαβατε..

ψυχοθεραπευομαι!

ααα!απο εχθες στραγγιζω κ αλα κολοκυθια να τα τηγανισω!μαζι με πιπεριες!η παραγωγη του χωριου εχει κατακλυσει το ψυγειο μου! 8-)8-)8-)

αντε,τωρα φευγω επιτελους! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κανουν απο 8 εως 12..

εγω τα παιρνω 8 παντως...ολο το χρονο ολα τα χρωμματα..ειτε ειναι καινουρια ειτε παλια..ακομα και οσα δεν τα εχει διαθεσημα εκεινη την ωρα...μου τα φερνει σε 2-3 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!

αχ σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ για τις ευχες για την τσουπρα μου!

της λεω ποιος γιπρταζει σημερα κ μου λεει μενααααα,δηλαδη εγω!χαχαχα

ευχαριστω πολυ πολυ αγαπες!

αργυρω καλε δν σου ειχα ευχηθει ουτε γω για το αντρακι σου ,ντροπη μου

να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρωνεις!

καθε βραδυ ψησιμο ε;τελεια!να τρωτε σαλατα κ κρεας μονο μην κανεις συνοδευτικα

επισης ιιιιιιιιιι ειπαμε ειναι σεξι οι σαλονικιες αλλα οχι ετσι ρε γμτ χαχαχαχα

οχι το λεω για οσους δν εχουν ερθει ποτε σαλονικα μν μας βγει το ονομα

παντως κριμα να φιγουραρςι ο κωλαρακος σου ιντςρνετικα κ συ να μν εχεις παρει χαμπαρι...

ιουλια μου ευχομαι να μν ειναι ο αντρας σου φορεας κ συντομα να μεινεις εγκυουλα σε ενα υγιεστατο σπορακι

επισης για το ταιγαρο μν μασας,εγω για να μν τρωω εκανα δουλειες,εσυ μπορεις να ζυμωνεις που σαρεσει κιολας

κατι για να ξεχνιεσαι....επισης θα καει το κοκους εφετο!χαχαχα

αναστασια τι να πω για τα 2 χερακια καλεεεεεε!βρε συ ειναι πολυ γλυκουλα!μα που τα σκεφτεται!πολυ γελασα με τη κοπελαρα σου!επισης ηθελα να σου πω για το σπιτι οτιδηποτε χρειαστεις μν ντραπεις να το πεις,θα σε τηλ κιολας φιλακια!

μαρακι ιιιιιιι στα τσιτος τον βρηκες τον αντρα σου καλε;με την καλη εννοια παντα

καλα χαλας την πιατσα κ μας ξεσηκωνεις χαχαχα

φτου φτου παντα ετσι κ αγαπημενοι

παναγιωτα πως ειναι ο νικολας;τελικα εκανε πυρετο;ελπιζω οχι ,καλα θαυμαζω τις αντοχες σου φιλια

χρυσαααααα εμεις φυγαμε μακρυαααα τους κ τους βλεπω καθε 3-4μηνο κ παλι μπουκωνω

αλλα ειπαμε σας τρωμε λαχανο χαχαχαχα ειμαστε περιπτωσαρεςε εμεις

σε φιλω κ σε σκεφτομαι συχνα μαυτα που συμβαινουν

νατασουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου καλε!ειναι συγγενης με τον αντρα της μαριας;ακου σου εκλεισε μασαζ φιλια

θουλη καλα να περασετε καλα μπανια πες καλε για τα κρεβατια μη μασας

βενι μπραβο για τα κιλακια πολυ χαρηκα καλε κ τοτε θα σκαει ο τζιτζικας ακομα καλοκαιρι θα ειανι φιλια

αυταααα σας φιλω ολες και ευχαριστω κ παλι για τις ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω καλο κουραγιο με τον "ετοιμοθανατο" :lol::P !Μα τι μωρα γινονται οταν αρρωσταινουν!!!! :lol: Καλη βολτα!!!

Ιουλια επισης!!!!Σημερα επρεπε να ερθω με τοσα που ετοιμαζεις!!! :lol:

Ζωη ευχαριστω κουκλα μου!!!Θα πιουμε καφεδακια,θα φαμε μαζι!Σουπερ!!!! :D:D:D

Νατασα καλα να περαστετε!!!

Αν σου πω οτι εγω δεν θελω να ξανακανω μασαζ γιατι....Καπως,κατι παθαινω!!!Παραχαλαρωνω!Και αν ειναι αντρας θα φυγω....οχι γτ ντρεπομαι...αλλα φοβαμαι μην του την πεσω!!! :lol::lol::lol::lol: Πλακα κανω!!!!! :P:P:oops::oops::oops::oops:

Με ειχε πιασει ενας οιστρος ενεργειας(πως τα λεω ετσι!!!) απο την περασμενη βδ!Απειρες δουλειες(τα καθαρα καθαριζα),φαγητα,γλυκα,ψωμια,γυμναστηριο,καφεδες,ποτα,θαλασσα,βολτες....Και σημερα ηρθε η περιοδος και σαν να εχασα το κουραγιο μου!!!αφηστε τα νευρα!!!! :evil::evil::evil: Ετρωγα ανθρωπο απο χθες!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Σας αγαπώ και σας σκέφτομαι, αλλά δεν παίρνω ανάσα στη δουλειά..... :(:(:(

Το Σάββατο η Ιω είχε πυρετό...Μέχρι 39,1 έφτασε...Και λίγα σπυράκια γύρω από το στόμα..Την επόμενη μέρα περδίκι...

Την Τρίτη ανέβασε και η μικρή πυρετό..Για την ακρίβεια δέκατα..Μέχρι 37,9..Και σπυράκια γύρω από το στόμα και μετά έβγαλε λίγα σε πατουσίτσες και χεράκια..Χθες την πήγε η μαμά μου παιδιατρο....

Νόσος των ποδιών, των χεριών και του στόματος....Κοινώς κοξάκι... :o:o:o:o:o:o:o:o

Ό,τι πέρασε η Παναγιώτα με τον Φώτη.... :?:?:?:?:?

Καμία θεραπεία..Θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Και η Ιωάννα το ίδιο πέρασε, αλλά ευτυχώς ξώφαλτσα..

Και η μικρή γενικά πέρα από τα σπυράκια που έχει, μια χαρά είναι....Ούτε πυρετό έχει και όρεξη για φαγητό έχει...

Γενικά πάντως απ'ότι είπε ο γιατρός πανδημία αυτής της ίωσης.... :?:?:?:?

Ζωούλα έχει γενέθλια το κοριτσάκι σου;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Χρόνια πολλά!!!!!Να τη χαίρεσαι...Γερή και τυχερή να είναι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βίκυ άτσα...Χούφτωμα από γύφτο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Τρελή πέραση έχεις τον τελευταίο καιρό... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω μετα το γυφτιπαραληρημα μου!

γιατι παρααλω γελατε?

κανας λογικος θα το εεκανε αυτο?

εδω κανουν αλλα κι αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο!

ακουω προτασεις...ποια θα ερθει!

Ζωη...να χαιρεσαι το κουκλι σου!

Ιλουλια...σταματ να ζυμωνεις....μας κανει ςνα νοιωθουμε αχρηστες εντελως....ολες τις αθηναιες!

Νατασουλα....ο αντρας συου μα ζι με τον αντρα της Μαρια ειναι το ονειρο μας...!

ανταλαζουμε? :lol::lol::lol:

εγω τπυ ειχα κλεισει μασαζ μια μερα πριν απο το γαμο!

ειχε κουραστει απο το τρεξιμο και ηθελα να τν ξεκουρασω...χαχαχχαχ!

Γωγω....ποσο σε καταλαβαινω με αυτη τη νοσο...εμεις την ειχαμε περασει περυσι...αλλα σε μεγαλη εξαρση...και πηρε αντιβιωση και εν ειδικο μειγμα να της κανω εντριβες στο στομα!

το καυμενο μου ουτε να μιλησει δεν μπορουσε...ενοειται ουτε να θηλασει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της Μαρίας είναι εκτός συναγωνισμού δεν τον φτάνει με τίποτα ο δικός μου :mrgreen::mrgreen:

Αλλά καλός είναι κι εμένα ιδίως σε κάτι τέτοια, μου στέλνει λουλούδια στο γραφείο μου πέρνει sexy εσώρουχα, και γενικά μου κάνει εκπληξούλες με κάτι τέτοια (δείπνο, μασαζάκι κλπ) :D:D:D:D:D:D:D:D

Κρατάει και τα παιδιά αν έχω κανονίσει να πάω κάπου ;);)

Αλλά μέχρι εκεί όχι να κάνει δουλειές στο σπίτι όπως της Μαρίας, να μαγειρέψει κλπ είπαμε αλλα μην τα ισοπεδώσουμε όλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ περαστικά, αμάν πια καλοκαιριάτικα με τις παλιοαρρώστιες?

Το κοξάκι πως κολλάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραχρονια πόμμα σε οποία ειχε γεννεθλια, γιόρταζε η γιορτάζει ...το κεφάλι μου είναι κουδούνι για να θυμάμαι γιορτές ....εδω ξέχασα να μεταλαβω τον μικρό, τον έκαναν μπάνιο κανονικα χωρις να πετάξω το νερό σττις γλάστρες (τρομάρα μου περίμενα και όσες μέρες μου ειπαι ο παπας )!! Και ακόμα δεν εχω πλύνει τα λαδοπανα και πολύ φοβάμαι η οτι θα μουχλιασουν η ότι θα τα βαλω στο πλυντριο κατα λάθος ....αυτα τα νέα μου απο το καμένο μου μυαλο

Βυκη έρχομαι ενα χλυφτομα το θέλω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τα λαδοπανα δε θα μουχλιασουν..απλα μετα θα εχεις λεκεδες παο το λαδι..και θα μυριζουν λαδιλα..

εγω του Χ μονο τα ξεπληνα η αχριστη...και τα αφισα ετσι..

μετα απο χρονια που θυμηθηκα να χρισημοποιησω την πετσετα...βρωμοκοπουσε λαδιλα- γιατι του Χ δεν ηταν ελαιολαδο αλλα αρωματικο λαδι τρομαρα μας- και φυσικα εμειναν κιτρινοι λεκεδες οι οποιοι δεν εχου ν βγει τελειως ακομα...

Βγηκα εξω να κανω κατι δουλιες..πηρα ενα φορεμα παο τα ραχεβσκι ...και ενα καπελο απο τα ακσεσουαραιζ..

Γωγω..αμαν πουλακι μου..μα ειναι δυνατων..ΚΑΙ αυτο ΚΑΙ σε σας..

ρε κοριτσια,..αντε να ερθει η συμπεθερα..να σας περιλαβει ο συμπεθερος μια μια για ευχαιλαια..πρωτου παρατησουν την ματαια τουτη χωρα..

Κουμπαρα..κανονισε..ουτε απ'εξω δεν περναω..κανονησε που θα κανεις τη βαφτηση...

χαχαχα

Πειναω..και θελω κοκα κολα..

μ'αρεσει που ξεκινησα διαιτα..χλιδα..μια ευδομαδα την εκανα κατσε καλα...ξεπριστικα...2η ευδομαδα..καλα..ε μετα..με πηρε ο κατηφορος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βίκυ ευτυχώς εμένα δεν έχει μέσα στο στόμα...Κι ελπίζω να μη βγάλει κιόλας.... :?:?:?:?:?:?

Γενικά, ήπια την περνάει και η μικρή...Απλώς έχει πολλά σπυράκια..Το παπάκι της βέβαια είναι σε δραματική κατάσταση... :?:?:?:?:?:? Εκεί είχε πιο πολλά και ψιλομεγάλα και ενώ της έβαζα μελάνι (πριν μάθουμε τι έχει) δεν έφευγαν.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Νατάσα κολλάει όπως όλες οι ιώσεις...Από κάτι που μπορεί να πιάσεις και να βάλεις στο στόμα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Είχες γενέθλια;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Μόνο αυτή τη σελίδα διάβασα..

Από Μιτσακι είχαμε κανα νεο;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αφρο πλύνε τα λαδοπανα στο χέρι και μετά βαλτα στο πλυντήριο... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μόλις είδα ότι ξεκινήσατε προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Με το καλό..Μακάρι να είσαι εγκυούλα και να πάνε όοοολα τέλεια...

Όσο για την εξέταση της κυστικής, μην το σκέφτεσαι..Ο Χ. σίγουρα δε θα είναι.... :mrgreen::mrgreen:

Εγώ ειχα κάνει πριν παντρευτούμε με τον Γ. επειδή ο πρώτος μου ξάδερφος νοσεί..Δεν είχα κάνει στο Χωρέμειο..Είχα κάνει στο κέντρο του Παγκαλου, του γενετιστή...Και μου είχε βγει αρνητικό.... :roll::roll::roll:

Λες να είναι λάθος και να πρέπει να κάνω εξέταση;;;

Να σας πω την αλήθεια, σκέφτομαι καιρό να κάνω και στα κορίτσια..Ειδικά στην μικρή που δεν έπαιρνε εύκολα βάρος... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ου αγχώθηκα τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ όχι ρε δεν είχα γενέθλια πως σου ήρθε?

Για κυστική ίνωση το σκεφτόμουνα κι εγώ πολύ για την Έλενα που δεν βάζει βάρος

όταν το είπα στην παιδίατρο άρχισε να γελάει μου είπε ότι το βάρος από μόνο του δεν είναι ένδειξη για ΚΙ και αν νοσούσε μέχρι τώρα θα είχε παρουσιάσει διάφορα συμπτώματα και θα είχε διαγνωστεί.

Μετά έψαξα όλες τις εξετάσεις που κάναμε όταν γεννήθηκε και είδα ότι στο πακέτο με τα μεταβολικά νοσήματα είχε μέσα εξέταση για ΚΙ και ήταν αρνητική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε, μια σκέτη αποτυχία η εκδρομή μας! :(:( ....πήραμε το σωστό λεωφορείο αλλά κατεβήκαμε στην λάθος στάση :evil::evil::evil: τα παιδιά στην αρχή ήταν ενθουσιασμένα, αλλά μετά.....τους απογοήτευσα τελείως!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

είμασταν 3χλμ μακρυά από τον στόχο μας!....τελικά καθήσαμε σε ένα παγκάκι να ξεκουραστούμε, φάγαμε και ήρθε και μας πήρε ο άντρας μου με το αυτοκίνητο και μας γύρισε σπίτι!!! :(:(

δεν ξέρω πώς να τα απασχολήσω τα παιδιά, και ειδικά ο Λ. θα αρχίσει να βαράει ενέσεις σε λίγο.....όλο με ρωτάει "τι να κάνω τώρα?" :(:(

συμπεθέρα μαζί με τις Αθηναίες βάλε και αυτές του εξωτερικού :lol::lol::lol: τουλάχιστον μία...εννοώ για την προκομένη την Ιουλία που είτε θα ζημώνει είτε θα μαγειρεύει :roll::roll:

Παναγιώτα περαστικά στον Φωτάκη, να μας πεις τι έγινε με τα αποτελέσματα τελικά από τον γυναικ.! :!:

Γωγώ περαστικά και σε σας :x

καλέ να σας βάλω μαζεμένα τα συμπτώματα που διάβασα για την ΚΙ? αν ήταν μόνο το να μην παίρνει βάρος, οκ....αλλά υπάρχουν 1002!!! :!::!:

συμπεθέρα :o:o:o εσύ τι έκανες? δεν αντέδρασες? :?:

πάω να μαγειρέψω φασολάκια, κανένας δεν θα φάει, αλλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Ιουλία το κατάλαβα ρε συ ότι είσαι η από πίσω στην φωτό ;):lol::lol::lol:

δεν σας είπα: τζίφος η Αυστραλία :evil::evil::evil: μένει να επιλέξουμε Washington DC, Pretoria SA, Italy και 3 άλλα μέρη στις ΗΠΑ! :?

και ήθελα τόσο πολύ να πάω στην Αυστραλία, έψαχνα να βρω λεπτομέρεις κλπ μέχρι και τα εστιατόρια που έχουν κοιτούσα!! :lol::lol::lol:

και από τα παραπάνω μόνο Γουόσινγκτον και Πρετόρια αξίζουν τα άλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα και ο Χ εχει κανει στις εξετασεις που ειχαμε κανει τοτε..

αλλα συμπεριλαμβανει το 75% τωβν μεταλλαξεων που κανουν ολα τα εργαστηρια...

το υπολοιπο 25& πρεπει να γινετε σε εξυδηευμενα κεντρα..

κοιτα ενα διαστημα, η παιδιατρος μας ειχ επει να δουμε καποια στιγμη...αφου ο Χ σαν μωρο και μεχρι αρκετα προσφατα εκανε πολυ αραια κακα...στα προθηρα της διαροιας καθε φορα...

και φυσικα ιδρωνει και ΠΑΡΑ πολυ...

...αλλα ειπα πως πρεπει να συνυπαρχουν και αλλοι παραγοντες..και πως εαν ηταν να δουμε εαν νοσει..θα το ειχαμε διαπιστωσε πολυ εντονα οταν αρχιζε τις στερεες...

οποτε μου ειπα πως εφοσων το 75& εδειξε πως δεν ειναι φορεας....αν θελω απο μονη μου μελλονικα να ψαξω..

απόσο ξερω δεν υπαρχει φορες στις οικογεννιες- μαμα- μπαμπας δικοι μου εχουν κανει πριν καμποσο καιρο..για αλλους λογους και για πολλους δεικτες αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...

Αργυρω...Πρετορια..

δεν ξερω γιατι..μου ακουγιετε καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ γιατί δεν πήρατε το επόμενο λεωφορείο να πάτε?

Χρύσα το ότι ιδρώνει πολύ δεν είναι σύμπτωμα, πρέπει ο ιδρώτας να είναι πολύ αλμυρός

Πάντως εμένα όταν μου έιχε καρφωθεί η ιδέα την έγλυφα συνέχεια την Έλενα για να δώ αν είναι αλμυρός ο ιδρώτας :roll::roll::roll:

Δηλαδή 100% μόνο στο χωρέμειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...