Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Καλημέρααααααααα!!!! :D:D:D

Καταρχην να στειλω τις ευχες μου στην Ιουλια..να πανε ολα καλα κοριτσαρα μου.Να μην εχει τπτ ο Χαρης και εσυ να εισαι εγκυούλα!!!! :x:x:x

Και εμενα μου τη δινει που οι γιατροι δεν θεωρουν απαραιτητη αυτη την εξεταση στον προγεννητικο.Ουτε καν για θρομβοφιλια δεν μας εξεταζουνε. :twisted:

Βενη μου ειχες γενεθλια;Χρονια πολλα και καλα!!!!

Αργυρουλα μου (εστω και αργα :oops::oops: ) να χαιρεσαι τον Λουκακο σου. :x:x:x

Χρυσα υπομονη κοριτσαρα μου.και με το σπιτι και με τα κακα. ;)

Νατασουλα ουτε εγω ειχα πατατουλη.Τα παιδια ομως εχουν αλλα δεν τους τον δινω να παιζουν...βαριεμαι μετα να ψαχνω τα κομματακια... :lol::lol::lol:

Χθες περασαμε πολυ ωραια στην Αφρο.Χωρις παιδια και τσιριδες.ρε αφρο τι ειχε το σπιτι???μια χαρα ητανε.

Ααα για το εσπα εμενα μου ειπανε μεσα Αυγουστου τα οριστικα αποτελεσματα...και τα δικα μας (χωρις εσπα) τελη Αυγουστου.Που σημαινει οτι 1η -09 που πιανω δουλεια υπαρχει περιπτωση να μην μπορουν να πανε σταθμο. :?:?

Μαρια καλα να περασεις στον Χαρουλη.Και μενα μου αρεσει παρα πολυ.Και ο Θ.Παπ...

Επισης μιλησα και με το Μητσακι προχθες.Μια χαρα ειναι.Γυρισανε και πηγανε για ενα 2-ημερο στον Πορο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιωτα με εκεινο σο σπυρακι στο στηθος τι εγινε;;;

ολο θελω να σε παρω να σε ρωτισω..και ολο δενε χω χρονο...

Τι θα κανεις εαν δενε χουν βγει τα αποτελεσματα;;..και εαν δε σας παρουν παιδικο και τα δυο;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα #:-s

για μια εξουσιοδότηση πήγα και ξόδεψα

10=εξουσιοδότηση

37-εισητήρια πέρα-δώθε (τραίνο και λεωφ.)

τουτέστιν 47ε!!! :?

αλλά έλαβα και ένα κοπλιμέντο από έναν υπάλληλο του προξενείου: "θα χαρώ πολύ να εξυπηρετήσω μια τόσο όμορφη κυρία"!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στον όροφο που ήταν είχαν αιρκοντίσιον, πάω στον πάνω όροφο και έλιωναν από την ζέστη!!! :roll::roll:

ρωτώ την υπάλληλο που με εξυπηρέτησε "δεν έχετε αιρκοντ.?" με κοιτάει "πλάκα μου κάνετε?" :lol::lol::lol:

της είπα να κλείσει τις περσίδες για να μην μπαίνει ο ήλιος μέσα μου λέει 'χαλασμένες" της λέω οι από κάτω έχουν δροσιά μου λέει " οι από κάτω είναι ανώτερης ποιότητας υπάλληλοι, εμείς είμαστε του πεταμού"!!! :?

καταλαβαίνεται τι γίνεται!! :roll::roll:

για διαβατήριο ραντεβού στις 4 Δεκ!!! :evil::evil::evil:

βασικά αν ήξερα την υπάλληλο στα διαβατήρια θα μου το έβγαζε εκείνη την στιγμή!!!

στο κρατήδιό μας υπάρχουν 130.000 έλληνες και για τα διαβατ. μία υπάλληλος!!! :o:o:o

και έχουν κίνηση τώρα επειδή λήγουν τα παλαιού τύπου, είναι και τα παιδικά και γίνεται χαμός!!! :!::!:

ρώτησα τι έγινε με τους υπαλλήλους του προξενείου που έκλεισε στην Κολωνία, μου είπε ότι οι συμβασιούχοι πήγαν σπίτι τους και οι υπόλοιποι γύρισαν Ελλάδα!!! :?

αυτά....σε λίγο θα έρθει και ο Λ. και θα πάμε να πάρουμε την κοριτσάρα μας!!! 8-)

ευχαριστώ και για τις ευχές σας για τον Λ. μου, είχε γενέθλια στις 6 Μαϊου!! :mrgreen:

καλέ τι δεν σας το είπα? αφού είμαι χαμηλού προφίλ άτομο!!! :geek:8-):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

γυρισαμε απο την καθιερωμεη βολτα μας στο παρκο,φαγαμε κ..καθομαστε!

τελικα θα πατε σημερα στον παιδοτοπο;να ξερω αν ειναι..

πηρα να δω αν εφτασε το δειγμα του χ. κ μου ειπαν ναι..τους ειπα ψεμματα οτι ειμαι εγκυος μηπως κ κανουν πιο γρηγορα..

κ μου λεει η κοπελα,γλυκυτατη ηταν,"λογω διακοπων ενδεχεται να καθυστερησουμε,αλλα αφου ειστε στην αρχη κυησης,ετσι ειπα στα ψεμματα,προλαβαινουμε πιστευω.."σκ@τα με εκανε,αν κ δεν εφταιγε βεβαια...

πατατουλη ουτε εγω ειχα κ ουτε κ ηξερα..

φιλια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα με εκεινο σο σπυρακι στο στηθος τι εγινε;;;

ολο θελω να σε παρω να σε ρωτισω..και ολο δενε χω χρονο...

Τι θα κανεις εαν δενε χουν βγει τα αποτελεσματα;;..και εαν δε σας παρουν παιδικο και τα δυο;;;...

Χρυσα μου ειχα παει την πρ. Πεμπτη στον γυναικολογο και μου πηρε επιχρησμα.Θα τον τηλ αυριο να μου πει τα αποτελεσματα. Παντως μου ειπε οτι δεν του φαινεται για ερπης. Το σπυρακι παντως επειδη εβαζα σπαθολαδο και το αεριζα εκλεισε.

Αν δεν τα παρουν γενικώς;;; Θα κανουμε οτι ειναι πιο συμφερον οικονομικα.

1)ή γυναικα να τα προσεχει

2)ή σε ιδιωτικο παιδ. σταθμο

3)ή αδεια ανευ αποδοχων και ο Θεος βοηθος.

Αργυ εγω νομιζα για τη γιορτη οτι το ξεχασαμε.

Δηλαδη χωρις διαβατηριο δε μπορεις να ερθεις Ελλαδα;;;

Αφου μονο με την ταυτοτητα δεν ταξιδευουμε εντος ΕΕ;;; :?::?::?:

Η΄ το θες για αλλες χώρες????

Ζωη..ολο θελω να σου απαντησω και ολο ξεχνιεμαι ρε κοριτσακι.Ο Νικολας καλα ειναι τωρα.Αναρρωνει.Εχασε βεβαια πολλα κιλα απο την αφαγια και επισης ολο τον Ιουλιο πηγε μονο μια εβδομαδα στον παιδικο σταθμο.

Εσυ τι θα κανεις με το κοριτσακι σου;;;θα το στειλεις παιδικο σταθμο φέτος;;;

Κοριτσια κρος γιορ φινγκερς γιατι θα σκασω.Ο Φωτης ηταν λιγο ζεστουλης και του βαζω θερμομετρο και ειχε δεκατα.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Παναγιωτα...@#$% την ατυχια μου μεσα...

ΤΙ αλλο θα σας βρει;;;;;;;;

ΟΚ..νομιζω πως δενηταν τιποτα..κανα απλο μεγαλο σπυρακι...καλα αποτελεσματα..αν και ειμαι σηγουρη οτι ειναι καλα..

Μην ανισυχεις ρε..και ο Χ εχασε κιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete/

εδω καλα..αποφασισα μαλλον για τα κρεβατια..οκ δε λεω αλλα..σας ζαλισα

αυριο θα φυγω για κανα 2 μερες..θα παω στη κουμπαρα μου στα πλαγια για μπανιαα 8-)8-)8-)8-)8-)

σας φιλωωω

παναγιωτα :cry::cry::cry::cry: μα τι αρρωστια κ κακο..πω πω..μια αγκαλια απο μεναααα

ιουλια μη σκας ρε.θα δεις ολα θα ναι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls! Πως ειστε σημερα?

Εμεις μια χαρα!!!Πολυ αισιοδοξια ρε γμτ κ απορω που την βρισκω!!!

Φαγαμε απο 1 τσιπουρα +πατατες φουρνου!Τωρα εγω εφαγα κορμο κ η Α....χ#ζει! :P:lol::lol: Καιγοσασταν να μαθετε ε? :lol::lol::P:P:P:P

Ιουλια καλα περασαμε στης Θουλης??? :P:P:P:P Τωρα διαβασα τη σκεψη σας...αν κ δε θα μπορουσα σημερα...Αυριο ισως...Αλλα η Θου φευγει...

Και ΝΑΙ!Κοκους κ ξερο ψωμι!!! :lol::P

Ετσι κ αλλιως θα ειμαστε κοντα βρε!5-6 χμ ειναι η μολα καλυβα!κ η Ζωη διπλα!

Μ'αρεσει που ειναι χαλαρος ο Χ....Δειχνει πως θελει να σε ξεαγχωσει με τον τροπο του αλλα κ πως δεν εννοουσε τα αλλα ;);):D:D

Αργυρω νωρις(2-3) δεν κοιμαται με τπτ η ρεα???Η Α συνηθως λεει πως δεν θελει αλλα αν ξαπλωσω κ εγω μαζι της λιγο με χτυπαει,λιγο με ζουλαει,βαζω μια φωη και κοιμομαστε!!! :oops::lol:

Βενη μπραβο για τα 13 κιλα!!!!!

Αλλαξε καθολου ο παιδοτοπος αυτος ή παλι κανει τον ιδιο καφε(μαπεξ! :oops: ) στις ιδιες τιμες?Πες καλε στη φιλη σου τιποτα! :P

Θουλη τι αποφασισες τελικα με τα κρεββατια????

Παναγιωτα περαστικα σας...Ρε ελεος!παλι καλα σε "βλεπω" να τ'αντιμετωπιζεις...θα μου πεις,τι να κανεις?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αναστασακι!

κορμος ε;;;μιαμ μιαμ!υπογλυκαιμιες! :lol::lol:

ο χ. ειναι χαλαρός απλα επειδη θεωρει οτι ολα αυτα ειναι ανοησιες,κολπα γιατρων για να παιρνουν χρηματα,κ επειδη δε τοεχει ξανακουσει πουθενα,ειναι πεπεισμενος οτι αδικα χαλιεμαι κ χαλασα κ ενα κάρο λεφτα..αλλα για να μην ακουει την γκρινια μου κ να μη με βλεπει ετσι..εδωσε αιμα..ακομη κ αν του πουν οτι ειναι φορεας,μεχρι να του το πει ο ιδιος ο γιατρος,ειμαι σιγουρη οτι θα θεωρει πως κανω την τρίχα τριχιά!

αν βεβαια το ιδιο του το ελεγε καποιος φιλος κ το εβλεπε στο περιβαλλον του..τοτε θα ερχοταν ολο ανησυχια να το συζητησουμε..τί να πεις.. :roll::roll:

αντε ωραια,θα κανουμε βουτιτσες παρεα! :)

παναγιωτα ευχαριστω :-*:-*:-*

κ ευχομαι να μην εχει τιποτα ο φωτακης!

ποτε κ πού φευγετε διακοπες;

θου..αντε..λεγε για τα κρεβατια..λεγε σου λεω..ακουμε! 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o P troei ai exei kanei mia koilia san mpaloni !!!efage 500ml soypa asterakia me ntomata ,mia feta psomi kai ena mpiskoto kai akoma sinexizei na troei ta psixoyla apo to psomi !!!

fobame poli oti tha mou ginei paxisarko to agori mou !!!!an eixe panteloni to koumpi tha eftane thn gitonisa apenanti apo thn dinami pou tha petagotan !!!koilara !!!!kai koitazei ta mpiskota .....

pira na fao pagoto (nai auto pou den sas kerasa xthes :P:P ) kai arxise na tsirizei hthele kai autos !!!e kai tou edosa h mana ena mpiskoto na glikathei xaxaxa....koitazei to kouti tora kai tsirizei ....

ioulia katalabeno apolita ti einai na mhn se pernei sta sobara alla an ta idia ta pei kapoios allos ta pernei sobara ....poses fores tsakothikame kai efige bolta me tous filous tou kai hrthe spiti metaniomenos pou malosame ....mallon giati tou lene tipota ta paidia opos lene kai mprosta mou ston kosta oti eimai hroas ....

makari na mhn einai foreas kai as exeis thn grinia tou ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

που είστε όλες κοιμάστε?

το απόγευμα θα πάω για μασαζ με την κουμπάρα μου, μας τα έκλεισε ο Η :D:D:D:D:D:D

Μαρία πως περάσατε στην συναυλία?

Αργυρώ 10€ για μια εξουσιοδότηση? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Γιατί πρέπει να πληρώσεις? απαράδεκτο :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

νατασα να το απολαυσετε!

σημερα δεν ειναι του αγιου Παντελεημονος;θου να χαιρεσαι το αντρακι σου κοριτσακι!

εγω...εχθες βραδυ ειδα οτι μου επεσε το δοντι μου!δεν εχω ξαναδει ποτε τετοιο ονειρο..δεν πονεσα..ηταν το μεσαιο μπροστα κ πανω..το θυμαμαι..

κ τωρα το πρωι θυμηθηκα οτι ειναι του αγιου παντελεημονα,του προστατη της υγειας... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ρε ιουλιααααα ολο θελω να σεπω ολο ξεχναω...καλε μπραβο μπραβο που εκοψες το τσιγαρο...προσεχε με το φαγητο εγω ειχα παρει 10 κιλα αλλα μονο τρογωντας ξεχνιομουνα..δεν πειραζει ομως..καλυτερα με 10 κιλα παραπανω που καποια στιγμη θα χασεις παρα με μαυρα σαπια πνευμονια...μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρια ωραια συμφωνια εκανες!! ολα τα σκεφτεσαι!!!! :):):)

νατασσουλα με το καλο το μασαζ??

καλε να χαιρεσαι και τον αντρα σου καλε!!!!!! πολυχρονος!! σορυ ρε :oops::oops::oops::oops:

πωπω παντως αφρο 2 διαφορετικα παιδια στο φαγητο..λες να κανω δευτερο συντομα μπας και βγαλω κανα αποθημενο στο ταισμα??? προς το παρον ταιζω οποτε πετυχω τον ανηψιο μου που λιμνπιζεται τα παντα!!! και εμενα αμα λαχει με τρωει..και ειναι 1.5 χρονων μονο..ενω ο μεγαλοςτους 3.5 χρονων ...μιζεριαααααααα τιποτα ολη μερα... :?

μαρθα φευγεις??? για αυτο με ειπες ρε να βρεθουμε πεμπτη??????? :twisted::twisted: με αποφευγεις????? :lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα εγω θα δουλευω..θα φυγουμε μετα τον 15/8..εχουμε δουλεια..γυρω στις 20..λετε να εχει κρυο για καμπιγκ???? :? πιο πολυ για το μωρο ρε γμτ..πολυ το σκεφτομαι.. :?:?:?

ELA RE IOYLIA..αχ με φοβιζουνε τα ονειρα με τα δοντια..μακαρι να βγει σε καλο! :?

θου να τον χαιρεστε!!!!!! πολυχρονο το καϊλακι μας!!!

α αυριο ειναι? θα χσε πω αυριο τοτε!!! :lol::lol::lol::lol:

παρασκευη εχουμε καμια?? οχι ε? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..Αυγιο ειναι του Αγιου παντελεημονα...

σημερα ειναι τςη Αγιας Παρασκευης..και γιορταζει η εκκλησια μας..

Επισης..περιση σαν σημερα..ξυπνησα..και πονουσα..και το μεσιμερακι κινησα για το παπαγεωργιου ....και μετα απο περιπου 25 ωρες...ηρθε στο κοσμο το γιουβαρλακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη μια χαρα θα ειναι τοτε στο καμπιγκ,εχω παει και τετοια εποχη κ παλι καυσωνες ειχε!ασε που γενικα στα καμπιγκ εχει δροσια..μη σκας!σιγα μωρε τα βρεφη τα παιδια μας που θελουν κ ειδικες κλιματολογικες συνθηκες! 8-)8-)8-)8-)8-)

αγια Παρασκευη λοιπον...ωραία..μεγαλη η Χάρη της.

γιορταζει η μαριευη της ζωης!ειναι Μαρια-Παρασκευη!ζωιτσα να τη χαιρεστε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Νατασούλα 10ε το παράβολο!!! :? και 37 τα έξοδα μετακίνησης....δεν θα έπρεπε να έχουν και ένα γραφείο στις άλλες μεγάλες πόλεις? :?:

εν τω μεταξύ αν ασας πω τι γραφειάρα έχει ο γραμματέας :o:o:o , έπαθα πλάκα, τεράστιο δωμάτιο με τεράστιο γραφείο, μόνος του και κωλοβαρούσε, αιρκοντίσιον με σακάκι και γραβάτα....πάω και τον ρωτάω αν μπορώ να βγάλω ταυτότητα εκεί (επειδή είχε ανακοίνωση έξω) και μου λέει "όχι άλλο" ακριβώς έτσι :o:o:evil::evil::evil::evil: και δεν το κατάλαβα και τον ρωτάω ορίστε? και ένας άλλος που και αυτός κωλοβαρούσε (είχε πάει για κουβεντούλα) μου εξήγησε......εκεί απο όσο κατάλαβα οι υπάλληλοι δεν πολυσυπμαθούνται εξαιτίας της ευνοϊκότητας που έχουν κάποιοι....

και στον πάνω όροφο μία υπάλληλος για διαβατ. :o:o:o , αλλά μην φανταστείτε και αυτή κωλοβαρούσε και ο κόσμος περίμενε!!! :evil::evil::evil::evil: γ@@@έ τα!!!

εμείς θυμάμαι όταν είμασταν μικρά αφού γυρνούσαμε από τις διακοπές στην θάλασσα με την μαμά μου, μετά τέτοιες μέρες πηγαίναμε διακοπές σε βουνό στην Ανατολή (ή Σελίτσανη), περνούσαμε πολύ ωραία......υπήρχαν πολύ νέοι και κάναμε παρέα.... :D:ymdaydream::ymdaydream:

Ιουλία μην πιστεύεις στα όνειρα, ό,τι σε απασχολεί την ημέρα το βλέπεις το βράδυ!!! ;)

Μαρία καλά να περάσετε :D

Νατασούλα και εσύ καλή απόλαυση στο μασάζ, άντρας θα το κάνει? :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία πλην του Γ. ποιό κοριτσάκι είνα στην φωτό? το ξέρουμε? :roll::roll:

επίσης ΔΕΝ βλέπω το πόδι του παππού!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία της βρήκες τις τιμές στο Αττικό? :roll::roll:

Ενήλικες: €15,00

Παιδιά 3-12 ετών: €11,00

Κάτω των 3: Δωρεάν

Γκρουπ άνω των 25 ατόμων: €11,00

Νηπιαγωγεία – Παιδικοί σταθμοί: €8,00

Δημοτικά – Γυμνάσια – Λύκεια: €9,00

Φοιτητικό: €11,00 (κατόπιν επίδειξης της φοιτητικής ταυτότητας)

Άνω των 65: €11,00

Οικογενειακό - 2 γονείς + 2 παιδιά (3-12 ετών): €48,00

Οικογενειακό - 2 γονείς + 3 παιδιά (3-12 ετών): €58,00

Άτομα με ειδικές ανάγκες*: ελεύθερα (για ΑΜΕΑ άνω 80%)

Ετήσιες Κάρτες:

Ενήλικες (Αττικό Ζωολογικό Πάρκο): €50,00

Ενήλικες (Αττικό Ζωολογικό Πάρκο & Θαλάσσια Θηλαστικά): €70,00

Παιδιά (Αττικό Ζωολογικό Πάρκο): €40,00

Παιδιά (Αττικό Ζωολογικό Πάρκο & Θαλάσσια Θηλαστικά): €55,00

:lol::lol::lol::lol:

θα πάτε?

εγώ σε λίγο θα πάρω τα παιδιά και θα πάμε σε ένα πάρκο που είναι μέσα στο δάσος :):roll::roll: ....θα πάρω και ποτά και σάντουιτς και θα καθίσουμε λίγο!!! :roll: ....αλλιώς όλη μλερα στο σπίτι και με με τα δύο: τρέλααααα...

ο άντρας μου έχει κρύωμα και βήχα με "βράσιμο" και έλεγε χθες όλο το βράδυ ότι πεθαίνει!!!

αυτά τα ωραία.....

ψήνουμε κάθε βράδυ, νομίζω ότι τελικά εγώ θα βάλω τα 10 κιλά της Ιουλίας!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...