Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στο παρεντς λένε ότι θα βγούν από 24 Ιουλίου

Αργά δεν είναι αν σκεφτούμε πόσο άργησαν φέτος να βγουν οι αιτήσεις/

Καλη επιτυχία σε όλες! :D

Άφρο μεγειά το κλιματιστικό..μην το σκέφτεσαι βρε ήταν απαραίτητο..μωρά έχουμε πως να αντέξουν τους καύσωνες

Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα

1. Θα πάει σήμερα μια φίλη να πάρει το εισιτήριο για Χαρούλη και φοβάμαι μην εξαντληθούν :? Αμα δε μου πει ότι τα έχει στο χέρι της δεν θα ησυχάσω

2. Μέχρι 27/07 πρέπει να πληρώσω την επόμενη ενότητα για το μεταπτυχιακό :roll::roll::roll: και ελπίζω σε παράταση...θα δούμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ευχαριστώ. Έπρεπε αυτα τα έξοδα να τα είχαμε κανει όταν μπήκαμε στο σπίτι, τότε που είχαμε λεφτά ....αλλα ο Κ έλεγε οτι δεν χρειάζεται και είναι πολτελια κληματιστικο σε καθε δωμάτιο ...κιι φοβόταν την δει ....

Γενικά ο Κ τρώει κολλήματα με τα απαραίτητα και οχι με τα περιττά ..πχ σκληρός των 200 εύρω ήταν πιο απαραίτητος ....αλλα δεν ζει πολύ στο σπίτι και δεν έχει επίγνωση της κατάστασης ....φέτος τον έπιασαν τύψεις γιατι πέτυχε σε καυσονα να ειναι εδω και μπήκε στο παιδικό το βραδυ κιι είδε πως είναι ...και πάλι έκαναν αμάν και πως να του δωσω να καταλάβει οτι η πιο σωστή κινηση είναι ενα κληματιστικο στο σαλόνι κιι να πιάνει ολο το σπιτιπαρα ενα μικρό στο παιδικό ...εμένα δεν με υπολογίζει τόσο σε οτι λέω οτι είναι σωστό, πρέπει να το ακούσει απο κάποιον άλλον ...

Εμένα μου είπαν Στις 27 αλλα μαλλον για τα πρώτα αποτελεσματα. Είναι μεγάλος αριθμός φέτος Ποσο γριγορα να κάνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφρο πρεπει να ειναι παναθρωπινο φαινομενο..τετοια κολληματα..τρωει και ο Ο...

αχ παιδια..ειμαι πολυ πολυ τσατισμενη..δεν..θα αρχισω εντατηκα να παιζω λοττο Τζοκερ...μπας και κερδισω...

για να φυγω απο αυτο το κ@#$%σπιτο..

και αμα δε θελει ο Ο να ερθει μαζι μας..χεστηκα..ας κατσει να δουλευει σαν το σκιλι και να φροντιζει τους δικους του..μα τι γονεις ειναι αυτοι...

πφ...τεσπα..

Αφρο και εγω ξερω οτι θα βγουν τα πρωτα αποτελεσματα τελος του μηνα...

θα ειναι οι προσωρινοι πινακες με τα εγγυρες αιτησεις και τα μορια..και μετα θα βγουν οι οριστικοι πινακες με τα αποτελεσματα ανα δομη..

αυτοι θα βγουν καπου Αυγουστο..

Αχ παιδια..μακαρη ...μακαρηγ να τους παρουν και τους δυο..και να τους παρουν και στο μικρο Τζινι..

χαλαλι που θα ξαναμανα ταλαιπωρηθω να τους κουβαλαω περα δωθε...

Κουραστηκα..βαρεθηκα και τη ζωη μου ακομα...

δεν ξερω να ζω..παει τελειωσε...

Παω να φτιαξω καφε..και θα φαω και σοκολατακι..αη στο καλο του πια με τη διαιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι παραξενο ιεχε καλε το σπιτι σου...μια χαρα ηταν!

που να δεις το δικο πως ειναι!

παω να ταισω!

κουμπαρουλα ............................................................μια μεγαλη αγκαλια!

μαλλον λαθος θα καταλαβα για τα αποτελεσματα...εσεις ξερετ καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :roll: έτσι έλεγα κι εγώ παλιά μέχρι πριν από 2,5 χρόνια που φύγαμε και είμαστε μια χαρά

Μια χαρά :D:D:D:D Και τίποτα δνε πάθαμε και είμαστε ευτυχισμένοι. Αι σιχτιρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα σήμερα Βυκη και δεν είδα καμοια εξέλιξη

Ο Μ με βάζει να περάσω ολα τα κομμάτια απο 2 πατατουλιδες απο ταμιακη !!! Μαρεσει που πληρώνει (του έχω δώσει μερικά κέρματα) και ζητάει ρέστα αλλα τα θέλει ολα πίσω!!! Και ζητάει και περισσότερα απο πάνω!!! Του λέω εγω δεν παίρνω λεφτά απο το σουπερ μάρκετ!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον έβαλα να σκουπισει για να μαζέψει λεφτά χαχαχαχαθατον πληρώσω για να ερθεί στο σούπερ της μαμάς να αγοράσει πατατουλιδες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο μικρος στα βασανα...μα τι καλο παιδακι...σκουπιζει κι ολας....

ο Πανουλης μονο τα τροφιμα,,,,χαχχαχα

ξαναλεω...ειναι γιγαντας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είναι οι πατατουλίδες ρε Άφρο? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Βίκυ σίγουρα δεν έχουν βγεί τα αποτελέσματα

Χρύσα τι έγινε πάλι?

Το μικρό πως είναι? πήρε καθόλου βάρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

παρηγγειλα ατυτο http://www.melinamay.com/Sugarfree-Ολόσωμη-φόρμα-με-σορτς-Sugarfree-κίτρινη_p-570571.aspx για το καμπιγκ επλιζω να μου ειναι καλο.. :roll::roll:

χρυσα αμαν ρε κοπελα μου :(:( μα δεν φευγετε οπως εκανε και η μαρια???? ;) μια ζωη την εχουμε ρε!

εβγαλες ακρη με τα κουτια.? ο κωστας δεν πηρε μαιλ...

οι πατατουλιδες νατασσουλα ειναι κατι πλαστικα στρογγυλα κουκλάκια που συναρμολογουνται..

θελω και εγω να παρω ταμειακη στον φιλλιπο αλλα βρηκα μονο ροζ..αφρο απο που πηρες? ποσο??

εμενα για εσπα μου ειπανε 31/7 μια γνωστη απο 1/8 και την αφρο 27/7..βγαλε ακρη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.google.gr/search?q=potato+he ... 80&bih=800

Αυτοί ειναι, έχουμε 2 και μου τούς φέρνει να τούς περάσω ταχαμου απο την ταμιακη ...ενα ενα κομμάτι!! Χαχαχ

Δε. Εχω ταμιακη ταχτυπαω στον υπολογιστή χαχαχα έχει καρότσι με ταμιακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μα τι καλος που ειναι...

γλυκας...

ξερει απο τωρα την αξια των χρηματων..και να απαιτει!!!!

μαναρακι μου!!!!

Νατασουλα τιποτα ρε..βλακιες..αμα δε μου σοασουν οικογεννιακως τα νευρα..δεν μπορουν..

τεσπα...

ωρες ωρε ςλεω πως αν δεν ημασταν τοσο αγαπημενοι με τον Ο..θα ειχα σηκωθει και φυγει εδω και καιρο...

Μαρακι μου και εγω το ξερω, πως και πιο ηρεμοι θα ειμαστε και πιο καλα θα ειμαστε μεταξη μας αμα δεν τους εχουμε στα ποδια μας..

μου προκαλει καταθληψη αυτο το σπιτι..δε θελω να πηγαινω σπιτι..

και οι δικοι μου ειναι πιο νορμαλ απο τη δικη σου τη μεγαιρα..

γιατι ειναι ετσι μερικοι γονεις...

ετσι ειναι και η θεια μου..ολο χωνετε και ανακατευετε στη ζωη των παιδιων της..

ετσι θα κανουμε και εμεις;;;

ρε κοριτσια..εχω θεμα με τον Χριστοφορο..

ΟΚ εχει φτασει σε σημειο που ζηταει μονος του να παει τουαλετα και κοιμαται και με το βρακακι και δεν εχουμε ατυχηματα ουτε μερα, ουτε νυχτα..αλλα με τα κακα...

Τα κραταει..και μολις του φορεσεις πανα..τα αμολαει..

αμα ειμαστε καπου..λεει θα παω να κανω σπιτι μου κακα..την Κυριακη τον προλαβα στο παρατσακ...φωναζε θελω να κανω τσισα και κακα..μπαμπα βαλε με...ε εκανε μια σκατουλα..του εδωσα παγωτο γαι ανταμοιβη...χτες και προχτες οταν του φορεσαν πανα στον παιδικο στον υπνο..εκεινη την ωρα τα εκανε πανω του..

Το μικρο της κουνιαδας ειναι τελειο...εβαλε βαρος..ειναι γυρω στα 2200 τωρα και εχουν ξανα ραντευου 30 η 31 του μηνος για ζυγησμα μετρημα κλπ..

δεν θηλαζει κανει μονο αντλησεις για να σταματησει το γαλα απο μονο του.

βενη δεν το πηρε...γιατο δεν το εστειλα...ειπαμε δε λειτουργω...

Ναι..αμα εφευγε ο αντρας μου..εγω ηδη θα εβαφα αλλο σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα έλεγα σχεδόν ειδιες καταστάσειςείδια λύση (να φύγεις) αλλα διαφορετικά μυαλά αντρών ...

Αμ δεν την ξέρει την αξία των χρημάτων ...νομίζει με 10 λεπτά μπορεί να αγοράσει τα πάντα "έχουμε λεφτά!!! "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο όχι δεν έχω δει κανένα Toy story :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα πολλά παιδιά κόβουν την πάνα για τα τσίσα αλλά κακά κάνουν μόνο στην πάνα

Της κουμπάρας μου ο μεγάλος γιός μέχρι και τα 4 για να κάνει κακά ζητούσε να τον βάλουν πάνα

Μην τον ζορίζεις γιατί αν τα κρατάει και δεν κάνει υπάρχει περίπτωση να του γυρίσει σε δυσκοιλιότητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa afro εμενα θελει μονο κερματα και μαλιστα ψαχνει ευρω ευρω και διευρα :lol::lol::lol::lol:

χρυσα μην σκας μα τα κακα..σιγα σιγα,.,εμενα ενω κανει στην μαν μου σε γιογιο τουαλετα σε εμαν κλαιει για να του βαλω πανα.. :roll::roll::roll::roll::roll:

να αυτη ειναι..λετε να ειναι χαλια που εχω παχουλουτσικα ζουμερα μπουτακια?? :lol::lol::lol:

για την θαλασσα το θελω.,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιιιι :D:D:D:D:D:D

Έχουμε τα εισιτήριααααααα 8-)8-)8-)

καλέ Νατασούλα δεν είχες εσύ τον κ. Πατάτα??? Κλασικό παιχνίδι

όχι, εγώ στα παιδικά μου χρόνια μόνο με μπίλιες, αυτοκινητάκια και πλειμομπιλ έπαιζα (του αδερφού μου) ;)

Καλά να περάσετε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεντια μια χαρα θα εισαι ρε...πολυ ωραια ειναι..ε στις διακοπες θα το φορας εξαλλου..οχι για να πας σε συνεντευξη για δουλεια!!!

Αφρο εγω πλεων νυπτω τας χειρας μου..δεν μπορω..δε θα παω απο εγκεφαλικο...

Μαρια τελεια ρε για τα ειστηρια,....

καλα να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας είπα κιόλας

το μέρος της συναυλίας είναι σε ξενοδοχείο στην Καρίτσα με θέα τη θάλασσα λοιπόν...

και ο Γ δεν ψηνόταν και πολύ μιας και ο Χαρούλης δεν είναι και από τους αγαπημένους του..

Κανόνισα λοιπόν με 2 φίλες. Του λέω πάμε για έναν καφέ στο ξενοδοχείο από το απόγευμα (είναι φίλος αυτός που το έχει) και μετά εμείς να μείνουμε για συναυλία (να πιάσουμε και θέση) κι εσύ χτύπα μια αγρυπνία στο μοναστήρι που είναι κοντά στην Καρίτσα 8-)8-)8-)8-) Ενθουσιάστηκε με την ιδέα μου...Του λέω να πας, εσένα θα είναι και τζάμπα ενώ εγώ θα πληρώσω εισιτήριο :mrgreen::mrgreen: . Ε κι έτσι θα το κάνουμε τελικά ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_οκ έχουμε έναν μεγάλο έρωτα στην πολυκατοικια ....ο Μ και η Ειρινη απο δίπλα είναι ερωτευμένοι!!

όταν λέμε έρωτας έρωτας!!! Η μικρη χθές το βραδυ έκλαιγε για να δει τον Μ!!! Και ο μ σήμερα πετάει απο χαρα που την είδε!!! (Ήταν διακοπές)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...