Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Ιουλία όλα καλά θα πάνε, θετική σκέψη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Να πας διακοπές να ηρεμήσεις και να ξεχαστείς :D:D:D

Εμείς καλά, η Έλενα από χθες το απόγευμα δεν ξαναέκανε διάρροια, αύριο λέω να την στείλω παιδικό

Από χθες το βράδυ βέβαια ξεκίνησε ο Μιχάλης και κάνει εμετό οπότε ίωση ήταν και κόλλησε ο ένας από τον άλλον

Μπράβο στον Φιλιππάκο :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?ευχασιρτω για τις ευχες..δε με ευχηθηκατε ολες :roll::roll::roll:

βενι ουτε τηλ ουτε τιποτα :cry: εγινε κατι?χαρηκα παααρα πολυ ρε για το μικρο.δηλ ποσο εβαλε?

νατασουλα περαστικα..να κερασω αυριο καφε? :roll:

γωγω χθες αργα ειδα το μην :oops: ευχαριστωωωωωωωωωωωω :D:D:D

ρε αφρο μια ερωτηση..γιατι καλο μου σιδερωνεις?????????????????

κ αφου δε βγαινειε κ συχνα εξω ακομα καλυτερααα.

επισης ο μικρος κατεβαινει μονος απ το κρεβατι κανονικα?βρε το μπομπιρααα :lol::lol::lol::lol:

χρυσα πηγατε απο 8.30 εως 12 θαλασσα????????????????απαπαπ..δε βαρεθηκατε?

αααα

αναστασια τι ωρα ερχεται η μαγδα?λες να ερθω να πιουμε ενα τσακ μπαμ καφε στο αεροδρομιο ολες?

ιουλια ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα...

με το καλο ενα ακομα τσουτσουνακι :P:P:P:P καλα καλα κοριτσακιιιιι

χθες ηρθε ο μαραγκος..αυτη τη συνθεση που σας εβαλα δε θα τη κακω γτ χω κ δοκαρια κ τρωνε χωρο κτλ κτλ

οποτε η θα κανω σα της νατασουλας η κρεβατι καναπε χαμηλο..

μα δε ξερω τι θελωωωωωωωωωωωω :oops::oops::oops::oops::oops:

βοηθηστε μεεε..

οκ της νατασουλας ειναι πολυ πιο ομορφο..αλλα το θεμα να μη μπορεις να κατσει αργοτερα ας πουμε τα παιδια με τους φιλους πανω στο κρεβατι το θεωρω αβολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου όντως δεν ξέρεις τι θέλεις :?:?:?:?

Για καφέ θέλω πολύ να έρθω αλλά φεύγω αργά από το γραφείο (6-6:30), πρέπει να γυρίσω Εύοσμο να πάρω την Έλενα και μετά πάλι Ανατολικά οπότε θα φτάσω κατά τις 7-7:30. Στις 8 η Έλενα κοιμάται οπότε τζάμπα θα έρθω :(:(:(:(:(:(:(:(

Μα να μην είμαστε πιο κοντά :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αμαν πια με αυτα τα κρεβατια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ τελοσπαντων,οταν ερχονται οι φιλοι του σπιτι,ας κατσουν ολοι στο σαλονι κ κλεισου εσυ στην κρεβατοκαμαρα! ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ετσι οπως ειναι τα πραγματα........μονο το φυλο δε με νοιαζει!επισης..κατσε να δουμε πρωτα αν ειμαι!κ κατσε να δουμε κ ολα τα αλλα.ουφ!

εγω σε ευχηθηκα;; :oops::oops::oops:

χρονια πολλα κ καλα!! :D:D και με ακομη ενα υπακουο κουτσουβελακι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε φανταζεσαι τί ζυμωμα εχω ριξει..τωρα ειδικευτηκα κ στα τυροψωμα!κ μεχρι να φυγω διακοπες βλεπω να τελειωνω το 25κιλο σακι..ξεσπαω εκει την αγωνια μου.......

σημερα δεν ειχα αμαξι το πρωι κ δεν πηγαμε στο παρκο αναψυκτηριο...κ ειναι τοσο ωραια εκει..ουφ!αυριο ελπιζω!

γιατι μονο τη νατασα να κερασεις καφε;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

κ εγω ολη μερα θαλασσα δε βαριεμαι!χαλαρωνω!!

βενη μπραβο στον φιλιππακο! :)

μμμ..νατασα!ενω εγω που ειμαι κοντα τινα σου πω!σκοτωνεσαι να ερχεσαι!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::evil::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ναι που αν ερθεις :cry::cry::cry::cry:

ιουλια φυσικα κ αν ερθεις για καφε..για πεεεε ποτε :D:D:D

για ολες παε η προσκληση..

:lol::lol::lol::lol: για τοςυ φιλους :lol::lol::lol: ελα να με πεισεις με τα κρεβατια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθέρα εγώ διάβασα ότι αν κάποιος ασθενεί τότε όλα φαίνονται από ΄ταν είναι βρέφος δλδ της αδελφής σου είναι μεγάλα οπότε πρέπει να δει αν είναι φορείς γιατί ασθενείς δεν είναι!!! ;)

Βένη μπράβο στον Φιλιππάκο μας :D πόσο χρονών είναι ρε συ ακριβώς? αυτό το τικεράκι λέει ότι κάθε μέρα ε΄χει γενέθλια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη :lol::lol::lol::lol: δεν σου ευχήθηκαν όλες? :lol::lol::lol::lol:

και μένα καμμιά δεν μου ευχήθηκε για τα γενέθλια του Λουκάκου μου, αλλά δεν πειράζει ;) πού να τα θυμάστε και όλα? λαμβάνω τις ευχές που δώσατε σε μένα και για τον Λ. μου!!! ;):roll::lol::lol::lol:

Αναστ. ευχαριστώ είναι περισυνή πασχαλινή!!! :lol::lol: πίσω μου είναι ένα μεγάλο αυγό!!! :roll::roll:

τι καλά που θα συναντηθείτε όλες! :D:x

Νατασούλα περαστικά στον Μηχαλάκη :x

Θούλη εσύ τι σιδερώνεις και τι ΔΕΝ? :roll:

Αναστ. την αφήνω να κοιμάται τέτοια ώρα για να έχουμε και λίγη ησυχία, αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ ολα τα σιδερωνα εκτος βρακια :oops: ..τωρα οσα θελουν πατημα..δηλ εχω πανω απο μηνα να βαλω σιδερο..κ εχω 10 μπλουζακια :oops::oops::oops:

εχω βρει τη υγεια μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί λες βρε αργυρω!που εχεις κ αβγο απο πισω!!μμμμμμμ!!σαν το ποδι του παππου μου δεν ειναι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θου για να ερθω χρειαζομαι gps ανθρωπο!!κοινως..............αναστασιααααααααααααααααααααααααααααα!!θες να παμε στη θουλη γι ακαφε το πρωι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειχε γενεθλια ο λουκας κδε μας το πες?????????/πριν 2 μηνες :shock::shock::shock::shock:

ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα του παππου? :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια ελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ιουλια :oops::oops: πολυ γαιδουρινο ακουστηκε αυτο που εγραψα ρε :(:(:( εσυ τον πονο σου και εγω πλακιτσα..σορυ!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

νατασσα περαστικα σας ρε.. :( καλοκαιριατικα :(:o

αργυρω 3 και μισο ειναι..βαριεμαι να ξαναφτιαχνω τικερακι :oops::lol::lol::lol::lol:

μαρθα στον δρομο σου βαδιζω πλεον!!!! μονο μπλουζες του κωστα..καποια δικα μου..του μικρου σχεδον κανενα..αφου χαλια γινονται μεχρι να φυγουμε απο το σπιτι.. :oops: εχω και μια μπλουζα καλε λαχανι..ολο ξεχναω..αυτην θα την σιδερωσω :lol::lol::lol::lol:

ειχε γενεθλια ο λουκας??? πολυχρονος καλε!!!!!!!!!!! :D:D

μαρθουλα μου σε πηρα αλλα το μοντεμ μια ανοιχτο μια κλειστο..που να σε βρω?????????????

κινητα δεν θυμαμαι :oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθα στον δρομο σου βαδιζω πλεον!!!! μονο μπλουζες του κωστα..καποια δικα μου..του μικρου σχεδον κανενα..αφου χαλια γινονται μεχρι να φυγουμε απο το σπιτι.. :oops: εχω και μια μπλουζα καλε λαχανι..ολο ξεχναω..αυτην θα την σιδερωσω :lol::lol::lol::lol:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακη μου μη στεναχωριεσαι!καθολου γαιδουρινο! :) ασε που μονο αμα το ριξω στην τρελιτσα θα ειμαι ενταξει!εε..μετα απο 5 εβδομαδες θα μπορω να πεσω στα πατωματα ελευθερα...

εγω δε σιδερωνω τ ι π ο τ α!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati 5 ebdomades??? δεν ειχα προλαβει και το θεμα γμτ...κατι καταλαβα ομως...

χαλαραααααααααααααααααααα ;)

καλε ελα σε εμενα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D παρε την λενα και ελατε!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει να κανει με το θεμα..5 εβδομαδες θα κανουν να βγουν του χ. τα αποτελεσματα..αυτο ειναι το νεο θεμα!

να την παρω εγω τη λενα,αλλα 3 καρεκλακια πού θα τα βαλουμε;το ειχαμε συζητησει οταν ειχα παει.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σιδερώνω γενικώς τώρα με τις ζέστες όχι αλλά τα βρακιά απαραιτήτως για αποστείρωση :?

Σήμερα βγαίνουν και τα αποτελέσματα του εσπα

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη ' εγω σε ξέχασα η γαϊδάρα ....χρονια σου πολλά!

Ιουλία εύχομαι να μην είνο ο χ ...και οτι καλύτερο γενικά

Βενη μπράβο για τα 13 κιλα!!!

ξου αμάν με το κρεβατι!!! Πάρε δυο ρατζα να τα μαζεύεις την μαερα!! Χαχαχα

Περιμένω τις κοπελιές Βυκη, Παναγιωτα, σισσακι .....έχει τρομερή ζέστη και δεν ήρθαν γιάγο αίρ κοντισιον ...θα λιωσουμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σιδερώνω γενικώς τώρα με τις ζέστες όχι αλλά τα βρακιά απαραιτήτως για αποστείρωση :?

Σήμερα βγαίνουν και τα αποτελέσματα του εσπα

Καλή επιτυχία!!!

καλη επιτυχια!!!

να σε ρωτησω κατι?

το εισοδημα πως το υπολογιζουμε για τα μορια?

ξερω τον τυπο αλλα καπου ακουσα οτι αν εχεις κατω απο 5000 πχ 2000

θα πρεπει να υπολογισεις με 5000 και οχι με αυτο που εχεις

ισχυει? γιατι με το εισοδημα μας συγκεντρωνω 117 μορια

ενω με αυτο που ακουσα 52 :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί δεν εχω ιδέα γι'αυτό που ρωτάς

Δεν έκανα φέτος αίτηση επειδή η Ι θα πάει νήπια (και δεν μπορούσε να συμμετ΄χει στο πρόγραμμα) και η Φ πρώτη φορά παιδικό να μην τις χωρίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τα παιδιά μου είναι πρωινοι τύποι!!

πριν μια ωρα μες στον βαθύ μου ύπνο κατι κατάλαβα οτι ήρθε ο Μ στο κρεβάτι ,μετα κατι ένιωθα οτι ήταν πίσω απο την μισάνοιχτη πορτα ...δεν έκανε θόρυβο αλλα μες στον ύπνο μου κατι μου έλεγε να μην κοιμηθώ βαριά όσο και να προσπαθούσα να ξανά κοιμηθώ ...κατι μου έλεγε οτι κάποιος είναι πίσω απο την πορτα αλλα η λογική μου έλεγε αποκλείεται αν ήταν το μωρό θα μιλούσε, θα έκλαιγε θα γκρίνιαζε ...με τα χίλια ζόρια σικωθηκα κιι την άνοιξα ....ήταν ο μπουμπουκος ξαπλωμένος στο πάτωμα κιι προσπθουσε να κοιμηθεί!!! Δεν πάμε καλά!!!

Τωρα έχω τον Μ να μου λέει να πάω να ζωγραφισω δρακακια για να πάρει αυτός τον υπολογιστή ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καλημέρα Αφρο, να σου στείλω και την Ρ.? :lol::lol:

σας αφήνω πρέπει να πάω στο προξενείο στο Ντύσελντορφ, ο άντρας μου θ απάρει τον Λ. στην δουλειά και η Ρ. θα πάει λίιιγο νωρίτερα στον παιδικό αύριο δεν θα την στείλω τελευταία μέρα!!! ;):roll::roll:

τα λέμε μετά!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα.....

συμπεθερα...καλες γραφοδουλειες!

Αφρο χαχχαχχα

μα να κοιμαται κατω?

τελικα τι εγιβε με τους παιδικους σας πηραν?

ελπιζω ναι. ολες!

παω να ξαπλωσω λιγο ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κανένας νέο ακόμα απο τούς παιδικούς

ρε Βυκη συγνώμη καθε φόρα στο σπίτι μου θα δείτε και κατι παράξενο ααι άσχημο!! Νόμος του μερφι καθε μέρα είναι ολα καλά τις μέρες που θα έρθει κάποιος ολο καιβκατι ...ξεχνιέται !!! Χαχαχα

Άντε να έρθουν σημεραβγια το αίρ γιατι δεν αντέχω άλλο.

χθές δεν κατάφερα να σας πω οτι το πήρα απο τον αδερφό μου και γιαυτο θα έχουμε διευκολυνσεις στην αποπληρομη, κοινός όποτε έχουμε ...θα περνάμε 18 αρη αλλα το 22 ειχε 150 εύρω διάφορα και είπαμε καλύτερα λίγο μεγαλύτερο να πιάνει καλά ολο το σπίτι ...μεγάλο έξοδο για τις μέρες μας και ακόμα έχω έναν κόμπο στον λαιμό αλλα οκ είναι απο τον αδερφό μου και είναι απαρεττο ...του Μ του ανοίγει η μύτη απο την ζέστη!! Σαν και μενα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μαρία που άκουσες ότι βγαίνουν τα αποτελέσματα για τους παιδικούς?

Είναι πολύ νωρίς ακόμα :roll::roll::roll::roll:

Ιουλία έχεις δίκιο, κι εσύ που είσαι κοντά όλο λέμε για καφέ και ποτέ δεν κάθεται η φάση :oops::oops::oops:

Αργυρώ αλήθεια καμιά δεν σου ευχήθηκε για τον Λουκά? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Γιατί δεν είπες τίποτα?

Γιατί πας προξενείο? θα βγάλεις διαβατήριο?

Μπεμπούλης και με 5000 να υπολογιστούν τα μόρια δεν πέφτεις τόσο πολύ, αν και δεν είδα πουθενά να το γράφει αυτό.

Αφρο ήρθαν τελικά τα κορίτσια για καφέ?

Με το Μιτσάκι μίλησε καμιά σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...