Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

θουλίτσα μας :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστήσεις, υγεία ευτυχία, ηρεμία και ακόμη ένα παιδάκι-κοριτσάκι σου εύχομαι!!! ;):D:-*

Αφρο αν κλείσεις όλο το ρολο πάλι θα μπαίνει φως? :? βέβαια δεν θα παίρνουν αέρα, αλλά :lol:

εμείς είχαμε ακριβώς αυτό το πρόβλημα: στην σοφίτα δεν έχουμε πατζούρια και αφήναμε την πόρτα ανοιχτή, οπότε με το που ξημέρωνε ερχόταν φως κάτω και μόλις άνοιγε η Ρ. την πόρτα έλεγε "ξημέρωσε" και τσουπ ξυπνούσ εκαι τον Λ., τώρα την κλείνουμε και είναι σκοτεινά ;););) έτσι βλέπει σκοτάδι και κάθεται στα αυγά της για λίγο ακόμη!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο ασε..και εμενα; το κανουν...κυριως ο Χ..που ειναι και "αθοριβος"..ξυπναει..και η τρεχει σε μας και χωνετε στο κρεβατι μας..η παει και σκαρφαλωνει στο κρεβατι του μικρου..

και καλα οταν ο μικρος ειναι μαζι μας..οταν ομως κοιμαται εκει...

αυτοι μαζι δεν κανουν και χωρια δεν μπορουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera καλημερα!

ΕΦΥΓΕ το κοριτσακι μου...ηταν ολυ χαρουμενη που θα πηγαινε !

ολο το βραδυ μας τρελανε...

ο μπεμπης εχει 2 -3 βραδια που κλαιει μαλλον δοντια....η αλμα!

στις 4 ερχεται η Μ-Ι στο κρεβατι μας....

ποσα να αντεξω!

Αφρο...για δουλεις δεν ερχομαι.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κουμπαρα....εεεεεεεεε αμα κλανεις και το λεμφικο .....εισαι θεαααααααααααααααααααα!

τι κανετε?

μπανιαριστηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι...χαχαχαχαχ...

εμεις παμε καθε κυριακη για μπανιο..χτες ξυπνησαμε απο τα αγρια χαραματα...8:30 ειμασταν στον Αγ. Παυλο..μια χαρα..δεν ειχε καθολου κοσμο και κατσαμε στο μπιτσ μπαρ..βρηκαμε ξαπλωστα πρωτη μουρη..μια χαρα..

12 φυγαμε πισω με τα παιδια να εχουν ξεραθει στον υπνο.

Περασαμε παρα πολυ ωραια οπως παντα με τον Χ να ειναι κλασσικα χεστης και να φοβαται..και τον Τζονι να παρστανει τη σημαδουρα..

μα τι ισυχο παιδι...

Μετα ηρθαν οι γονεις μου...και καναμε παιχνιδι με τν Χ να μη φοβαται το νερο...

Ρε κοριτσια..τι παιρνετε γαι τα παιδια στη θαλασσα;;;..

εγω εφτιαξα τοστακια- χωρι σαλαμι για τα παιδια- εβρασα καλαμποκι, πηρα κατι ψωμακια που εφτιαξα, λιγα μπισκοτακια, μπανανες και νεκταρινια, γιαουρτι, χημο και νερο...

αλλα με κοιτουσ ακαπως..δηλαδη αμα εφερνα ταπερ με ρολο κοτοπουλο, κεφτεδακια με σκορδο και μπριαμ..θα ημουν πιο ιν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katharisa elate !!xaxaxaxa

ekei pou bariomoun thn zoh mou sikothika ekana piata ,skoupidia ,mpalkoni ,skoupisma

emena xrisa ksipnaei to mikro skasmeno kai katebainei na paiksei ...e meta ksipnaei kai o M kai katebainei kai aytos

exo polla aplita prepei na balo plintiria ...kai meta sidero ...kai exo idi poli sidiro na kano ...thelo diakopes !!!o aderfos mou phge diakopes mpou xou xou ....

xrisa klasika keftedakia sthn thalassa kai ayga basta xaxaxa ax ti mou thimises mou efage h thalassa to augo mou !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μόνο που θα βοηθούσε είναι να κάνεις υπομονή

1. θα μεγαλώσουν και

2. θα χειμωνιάσει!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα για πόσο θα είναι μακρυά σας? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο χαχαχαχα!!!!...για το αυγο!!!!

Ασε ρε συ..αυτες τις μερες σε θυμομουν...

η πεθερα κοιμαται με την κουνιαδα μου γιατι "χρειαζετε βοηθεια" τη νυχτα..

λεω απο μεσ αμου..η Αφρο ειχε 2 μικρα..και ομως ηταν μονη της..

αλλα τουλαχιστων..φανταζωμαι πως τωρα νιωθει τον γιο της ποσο πτωμα ηταν που τα σκατιαρικα- και ειδικα ο Χ, δεν τον αφιναν να κοιμαται τα βραδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μια χαρα...εγω εχω φτιαξει σαντουιτσ στην παραλια...

αλλα εχω ταισει απο κοτοπουλο φουρνου εως μακαρονια με κιμα!

οποτε εισαι μια χαρα!

σιγα μη νοιωθει το γιο της...!

Αφρο ...μα να σου παρει το αυγο?

αχχαχ

δεν μπορεις να πας καπου με το αδελφο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα από την στιγμή που πάτε για λίγες ώρες, δλδ 3 ή 4, νομίζω ότι μπορούν τα παιδιά να βολευτούν και με φρούτα!! :roll: ή αν κουβαλάς και τις τσάντες που διατηρούν τα προιόντα κρύα (δεν θυμάμαι την λέξη!!! :? ) μπορείς να δώσεις και γιαουρτάκι με δημητριακά!!! ;)

καλέ λουκουμαδάς δεν περνάει εκεί? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εχω ενα μικρο ισοθερμικο τσαντακι στο οποιο κουβαλουσα τα γαλατα οταν αντλουσα στο γραφειο..εκει βαζω τα γιαουρτια..και τυλιζω τα τοστ με αλουμηνοχαρτο..ε μετα παιρνω φρουτα..κανεν ακαλαμποκι..αυτα....

Τωρα ρε παιδα..για το νεο θεμα τι να απαντησεις...μπορεις να απαντησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bukh tis eksipnades gia diakopes me ton aderfo mou monh sou tis skeutikes ???? tha sou apantiso apo konta :P:P:P

exo thelo na th grapso na orimasei kai na apogalaktistei ......

ax xrusa klama pou eixa riksi gia to augo !!!1

grafo apo ton upologisti ths tv giati o M exei to diko mou ...paizei paixnidia ...to skasmeno einai polu kalo !!!tou katebasa ena neo einai ena paidi o alex kai kanei piramata ,einai san pazl prepei h mpala px na kanei mia diadromi kai na parei ola ta asterakia kai na pesei se ena kalathi kai boithas me to na bazeis sanides opos prepei ktl ...kai einai kalos exei kalh logiki !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!! :D:D:D

Θουλιτσα χρονια πολλα και απο εδω καλε!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι κανετε;;;

Αφρο + Βίκυ βολευει αυριο????Πειτε για να κανονισω με τον προφ για το μπειμπι σιτινγκ.

Κοριτσια σορρυ αλλα εμενα τετοια θεματα μεσα στο μαμαδοφορουμ με εκνευριζουνε ταμαλααααααα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μιλαμε αν ημουνα διαχειριστρια θα ειχα σουταρει απειρο κοσμο... :oops::oops::oops::oops: Χατσουυυυυυ!!!!

Α Αργυ τωρα θυμηθηκα :!::!::!: δεν πιστευω στη φιλια αναμεσα σε αντρα και σε γυναικα.Και αν καποιοι ειναι φιλοι απλα το εφεραν οι συγκυριες..δηλαδη 1)ο ενας απο τους 2 δε γουσταρει τον αλλον εμφανισιακα 2)παντα οταν ηταν ο ενας διαθεσιμος ο αλλος ειχε σχεση.

εγω παντως φιλη οπως ειμαι με γυναικα δε μπορω να ειμαι με αντρα!!!!

για τον κολλητο θα γραψω καποια στιγμη στο κρυφο. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiota nai boleuei

panagiota se pisteyo se ayto pou les ....ma na peis manaria tous nonous tou P !!!xaxaxa

ego omos mporo na do mono filika antres ...idika an einai mikroteroi mou ....px tous nonous ton paidion mou ...einai polu kaloi mas filoi telos ...o enas einai san aderfos kai oi duo neoi mikra paidia xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Πανγιωτα εισαι ΘΕΑ λεμεεεε...ευτυχως δε σε εχει κανει μοντερειτορ η λενα..θα ειχες ξεκανει ολο το μαμι...

Ρε συ ΟΚ..ειναι λιγο μπουρδα..

καλα ειπε η αλλη κοπελα..

Αφρο μια χαρα..

ο δικο ςμου δεν το χει με την τεχνολογια...

πιο καλα περναει με αυτοκινητα..πηροσβεστηκα οχηματα..αεοπλανα..

εντομεταξη..εβλεπε ο μπαμπας μου μια σπλατερια της προαλες..με κατι ελικοπτερα που πηροβολουσαν κλπ..

ε απο τοτε φοβατε τα ελικοτερα..

μεχρι χτες..που περασε ενα κανατερ..ε εκτοτε το ελικοπτερο ειναι κανατερ..μας τα πρηξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τι κανετε??

θουλαρα κοριτσαρα μου χρονια σου πολλα! να σε χαιρομαστε!! θα σε τηλ αργοτερα

αφρο κ εμεναο αναστασης παιρνει κατι σιντι κιντιπεντια που ειχα αγορασει εδω κ χροοοοονια (πριν καν μεινω εγκυος) κ καθεταιβλεπει τα βιντεακια παιζει ζωγραφιζει, πολυ τον αρεσει

μαρακι το μπαλκονι σας ειναι θεικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παναγιωτα εγω γιατι δεν καταλαβα για ποιο θεμα μιλατε?

φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάλι πιστεύω ότι υπάρχει φιλία μεταξύ των 2 φύλων! :)

θυμάμαι στην Λάρισα είχα έναν φίλο, μετά μαλώσαμε από μία παρεξήγηση!! :(:(

α! εκείνος είχε και σχέση με μια κοπέλα, εγώ όχι.....αλλά νομίζω ότι η φιλία μεταξύ των 2 φύλων είναι καλύτερη και πιο ειλικρινής από την φιλία μεταξύ γυναικών!!! :?

καλέ κανένα νέο από το Μιτσάκη έχετε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας :D:D:D:D:D:D

Μαρθούλα και Βένι Χρόνια Πολλά, με υγεία κι ευτυχία για εσάς και τις οικογένειές σας :D:D:D:D

Καβάλα περάσαμε τέλεια, Παρασκευή πήγαμε κατευθείαν θάλασσα, κάναμε μπανάκι και μετά ανάψαμε φωτιά και ψήσαμε και φύγαμε στις 2:00 την νύχτα.

Το μόνο κακό ότι η Έλενα χθες έκανε διάρροια (τι σκ@τ@ κόλλησε καλοκαιριάτικα :evil::evil::evil: )

Σήμερα δεν την έστειλα παιδικό, ευτυχώς που μπορούσε η γυναίκα να την κρατήσει γιατί αλλιώς θα έπρεπε να μην έρθω δουλειά

Μαρία πολύ ωραίοι οι καναπέδες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloxaaaaaaaaaaaaaaaaa

τι γινετε καλε;που γυρνατε;;;;;εεε;;;;;

εμεις εδω σημερα η μικρη ξυπνησε 6 για ναρθουμε σαλονικα κ απο το μεσημεριανο υπνο της ξυπνησε 7 με το ζορι :o:o:o:o δλδ εγω την ξυπνησα :?

οπτε αποψε θα περασουμε πολυ καλααααα! 8-)

βενι χρονια πολλα κ σε σενα χιλιοχρονη κ ευτυχισμενη!

νατασουλα ευχομαι κ γω να μν ειναι τπτ σοβαρο!περαστικα!

χρυσα :x για πε για κλασιμο το λεμφικο;;;;; :P:lol:

καλε τι αλλο να παρεις παραλια,μια χαρα!γιατι σε κοιτουσαν περιεργα δν καταλαβα :?

αφροδιτη δεν σου ευχηθηκα,δν θυμαμαικαλα! καλοφωτιστο το αγορακι σου !βαλατε αιρκοντισιον ;ειχες πολλα τρυπηματα; :?

αργυρουλα τι καιρο εχετε εκει τωρα;εχετε τιποτα νεροτσουληθρες εκει κοντα για τα παιδια;ακυρη η ερωτηση μου; :oops::lol: πως μου ρθε τωρα ε;

ιουλιαααααααα!ολα οκ;θασαι κσυ στο κοτερο;χμ σορυ μπερδευτηκα ποσειδι εννοουσα :lol:

να σε δουμε καλε κ σενα!φιλια!

αναστασια πως ειστε; η αννυ;ολακαλα με το σπιτι δν σε ρωτησα :oops:

καλα ειμαι μοναχη μου κ μεπιασε παρλα!

το παιδι μουεπιασε τη σφουγγαριστρα κ τουδινει κ καταλαβαινει ...αυτα ειναι.....

αντε σας καληνυχτω φιλια κοπελες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...