Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!! :D:D:D:D

Μα ποσο μου εχετε λειψει δε λεγεται!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

Ποσο χαιρομαι οτν διαβαζω ωραια νεα!!!!

Ρε ΜΑριααααααααα...μα τι παιδι ρε ο Γιώργησ σου.Αλλα και εσυ πολυ μια χαρα κοπελα!!Παντα ετσι ερωτευμενοι να ειστε που λεει και η Αναστασια.

Στασαααααα..παντα ετσι τελεια να περνανε κοριτσαρα μου!!!

Κοριτσια λεμφικο για την κυταριτιδα το κανετε;;Λεει τιποτα;;;

Αργυρουλα..πολυ γελασα ρε με τις ερωτησεις σου για την ελληνικη πραγματικοτητα..περρι παιδικων σταθμων...Δικαιοσυνη;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Αααχχχχχχχχχχ...Εγω παλι περιμενω να δω αν θα τα παρουν και τα 2 φετος.Χωρις εσπα.Ενω κανονικα θα επρεπε εφοσον ειμαστε δημοτες να τα παιρνουν ουτως ή αλλως.

Ρε κοριτσια απο Αθηνα θα τα πουμε καθολου;;;Αφρο μπορει να πεταχτω σπιτι σου καμια μερα εεε;;; εεε;;; :lol::lol::lol:

Ιουλια μου δεν προλαβα να διαβασω τι εγινε...Ελπιζω να ειναι περαστικο ομως κοριτσακι μου. :x:x:x:x

Θουυυυυυυυυυυ τελικα θα πας Σαντορινη μονη βρε θηριο διαβασα...Θα δεις καθολου το Λενακι αυτες τις μερες;;;;

Σας αφηνω ομορφες.Παω να ξαπλαρω λιγουλακι. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Na μαι παλι!

Παναγιωτα....εδω εισαι?

απο εβδομαδα τικανεις?

απο αυριο δεν θα εχω τη Μ-Ι θα ττην παρει πεθ στο εξοχικο...!

θα εχεω μονο το μπεμπη!

θα παμε γι ακαφε στην Αφρο?

εεεεεε...μου ειναι πολυ πιο ευκολο μονο με το μπεμπη!

αν θες περνω και σε περνω!

αλλα απο καθισματα εχω του μπεμπη (αναποδα)και της Μ-Ι...

θα πρεπει να βρουμε ενα ακομα για τον μικρο!

εεεεεεεεεεεεεε????????????? εεεεεε?

εκτος απο τεταρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι συμπεθέρα μέσα για το καφεδάκι ;;);;);;)

καλέ έφυγε το Λενάκι και έφτιαξε ο καιρός!!! :o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα καλά είναι ο Νικόαλς τώρα? :?:

κανένα νέο από το Μιτσάκη? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες λεωωωω

τι κανετε;εμεις καλα αυριο ερχομαστε σαλονικα ....

καλα τι να πω για τα κοριτσια;αναστασια αννυ και ξαδερφη!

πολυ χαρηκαμε που σας ειδαμε μα παρα πολυ λεμε!

κουκλαρες ετσι;ειπα οτι χαρηκαμε πολυ;ο γιεεεεεεαααααα!φιλακια

ιουλια δν ξερω τι σου συμβαινει ευχομαι να περασει συντομα κ συζητα το με τις φιλες σου

θα νιωσεις σιγουρα καλυτερα φιλακια πολλα!

μαρια ε καλα τι να πω για καναπε!απλα τελειος ειλικρινα !φαντασια στυλ ωραια χρωματα φανταζομαι ανετος!ξετρελαθηκα αληθεια!πολυ πολυ ωραια ιδεα!ευχοαμι ναστε πανατ αγαπημενοι με το αγορι σου!

θουλη ευχομαι να κατσει κ να πατε οικογενειακως σαντορινη !ευτυχως που συνηλθε ο μικρουλης

βικυ κ μας καθε πρωι στις 6ξυπνα κ την παιρνει ο μπαμπας της μαζι μας μα καθε πρωι λες κ εχει ξυπνητηρι λεμε,ο μικρος κοιμαται μαζι σας στο κρεβατι;

λενακι με το καλο να ερθετε! ελπιζω να σε δω κ γω σαλονικα!καλες διακοπες να περασετε τελεια!

μιτσακι ελπιζω σε ευχαριστα νεα φιλια

παναγιωτα ειναι καλυτερα τα αγορια σου τι θα κανετε για διακοπες;φιλια πολλα

αργυρουλα νομιζω θα τον βοηθουσαν τον αντρα σου οι διακοπες η μηπως ειναι πεσμενος ψυχολογικα κ δν εχει ορεξη ;ελπιζω να συνελθει συντομα!

μα τι αγορακι το καλο μου που ντρεπεται!ειναι τσαουσα η ρεα ε;δν καταλαβαινει τιποτα ε;χαχαχαχα

στον αδερφο της εχει πει τιποτα που ξυπνα τη νυχτα;ελπιζω να μν ειναι καποιος φοβος μονο να θελει παρεουλα φιλια

αυτα προς το παρον φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ελάτε!! Απο τρίτη η τετάρτη θα έχω κιι κλιματιστικο στο σαλόνι!! Μπαι μπαι ζέστη!!!

σήμερα ξέχασα να πάω τον μικρό εκκλησιά ...θα έρθει καμοια σας την επομένη κυριακή να με βοηθήσει??? :roll:

Μάλωσα τωρα τον Μ πολύ ...για ασιμαντο λόγο ...δεν νιώθω καλά κιι εκείνος ψάχνει πάλι για μαμά ...

Μαρία πολύ όμορφος ο καναπες!! Γειας τα χεράκια σας!! Τα μαξιλάρια θα τα βάζεις μεσα καθε βραδυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη το μεσημέρι μόνο που χτυπάει ο ήλιος από τις 3 την νύχτα έξω τα έχουμε

χτες πίναμε μαρτινάκι μέχρι τις 2 :mrgreen:

ααχ κι εγώ τα μαλώνω πολύ ώρες ώρες :(

μεγειά και το κλιματιστικό :D

Ζωη σε ευχαριστούμε πολύ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα μαζεύεις όταν δεν βγαίνετε για να μην σκονιζοντ

χθές που έριξε ενα ποτήρι γαλα στον καναπέ δεν μάλωσα καθόλου ...ατύχημα ήταν ...σήμερα όθε του εξιγουσα κατι κιι με τσατιλα έλεγε οχι τα πήρα άσχημα ...αχ δεν την μπορώ την τσατιλα του δεν την μπορώ ...

Βαριέμαι πολύ χθές και σήμερα δεν έχω όρεξη για τιποτα ...μόνο για υπνο....είναι οι μεταβατικες μέρες αποβτο ταξιδιβτου Κ ....θα μου περάσει ...θα ρίξω κιι καμιά γενική στο σπίτι κάποια μαερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια σου έγραψα και στο φέις, μου άρεσε η γωνιά που κάνατε πολύ ωραία :D:-bd και το καφεδάκι ωραίο φαίνεται!!! :roll::lol::lol:

αν βρέξει δεν θα βραχούν? :? ....αλλά θα μου πεις τώρα Λάρισα είμαστε όχι Βόννη!! :roll::roll:

Αφρο στην γενική θα ξεσπάσεις? :roll::roll:

μεγειά το κλιματιστικό! ;):D

συμπεθέρα αν τυχόν έρθω καμμιά φορά μόνη μου, σίγουρα θα περάσω και από σας! ;):D

μια χαρά η νυφούλα μου θα περάσει! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν μπορω τεταρτη...θα εχω το απογευμα τα παιδια της αδελφης μου...!

ο Κ. ποτε φευγει?

και εγω τη μαλωνω ....

αλλα ρε γμτ λογικο Ο Μ. να εχει νευρα...ολη μερα μεσα στο σπιτι...τωρα θελει νεα ενδιαφεροντα!

πηγαμε στα πλειμομπιλ...ετσι στα ξαφνικα...του ηρθε του Π. και πηγαμε...

τα πηρα λιγο με μια μαμα...δεν ειναι γηπεδο εκει μεσα...!

σημερα θα τηγανησω αυγουλακια και πατατουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

μαρακι πολυυυ ωραιο..μπραβο σας..να το χαρειτε ετσι αγαπημενοι!!!

Τασια ντιαρ...δε μου αρεσε γεννικα...δεν ξερω..ισος οπως λες να φταιει το περιβαλλον..ειναι και μερικες λιγο εκνευριστικες εκει μεσα...

τεσπα..σκεφτομαι πως εχω να τους φαω αλλες 8 φορες στη μαπα...

Κοριτσια το λεμφικο δε σε απαλασσει απο μονο του απο κυταρρητηδα..μπουρδες..

αν θες να εχεις ουσιαστικα αποτελεσματα πρεπει ενω το κλανεις να αλλαξεις τη διατροφη σου και να κανεις γημναστικη..αν και οταν σου το κανουν με τα χερια..ειναι καλυτερο...

γεννικα ομως βοηθαει πολυ εαν εχεις προβλκημα με τα ακρα..κατακρατηση υγρων, κουρασμενα ποδια κλπ..ειναι καλο γι'αυτο τον λογο,...σε ξεκουραζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες ομορφες!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;

ξυπνησαμε απο τις 6 κ ηρθαμε σαλοικα

καλη βδομαδα να χουμε!

θου γενεθλια;;;;;

χρονια πολλα κοπελια με υγεια αγαπη κ ενα τριτο μωρουδελι! :D

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το λεμφικο δε σε απαλασσει απο μονο του απο κυταρρητηδα..μπουρδες..

αν θες να εχεις ουσιαστικα αποτελεσματα πρεπει ενω το κλανεις να αλλαξεις τη διατροφη σου

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Βυκη ο Κ έχει φύγει απο την παρασκευή. Ελάτε όποτε θέλετε ...φέρτε κιι τις ποδιές σας να κάνουμε καμοια δουλειά χαχαχα βαριέμαι απίστευτα ακόμα κιι τα πιάτα να πλύνω ...

Χρυσα μαρεσει που γελας με το ταμπλετ μου χαχαχα ...να κλάσεις το λεμφικο χαχαχα

Μα τι παίρνουν και ξυπνανε απο τις 6!!! Και κάθονται παίζουν στο δωμάτιο! Την αργυρώ σκευτμαι καθε πρωί ....αλλα εμένα μετα ξεπορτιζουν ...σήμερα πήρα τον μικρό για να θηλάσει και είπα στον Μ να πέσει πάλι για ύπνο ....το κακό μου το κανει ο ήλιος, χτυπάει το πρωί το μπατζουρι τούς και μπαίνει απο τις γρίλιες έβαλα και χοντρικής κουρτίνα αλλα τιποτα ...σκατά παντζουρια σαν διάφανο είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...