Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βικυ με γεια το νεο λουκ!! :D:D:D:D

αχ δεν ειναι τελεια αυτη η αισθηση του αναλαφρου κεφαλιου;;; :D:D:D:D:D

βρε χρυσα πες αναλυτικα καμια συνταγη!βημα-βημα ντε! 8-)8-):geek::geek:

αχ κοριτσια,εκοψα το καπνισμα εδω και 1 εβδομαδα κ τρωω πολυ..γμτ..δε θελω να παχυνω..ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

εμείς λέμε αύριο να πάμε θάλασσα και σήμερα να ολοκληρώσουμε τον καναπέ με τις παλέτες

Προβλέπεται τρίψιμο και βάψιμο :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυ

τι κανετε?σημερα απο ΜΟΝΗ μου θυμηθηκα τα γενεθλια της βενις 8-)8-)8-)8-)8-)

να σε χαιρομαστε κοριτσακι..σε επρνα τηλ το πρωι.άκιυγα κ ποντιακα κ ηθελα να σε αφιερωσω :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: χρονια πολλα κ με το καλο ενα δευτερο 8-)8-)8-) παιδακι

αργυ αν θελει μπορεις να γραψεις κ τη επομενη χρονια το παιδι σου σε ιδιωτικο σταθμο..αλλα να πληρωσειςδηλ αν δε σε παρει μεσω εσπα..

καλε εγωτο ειχα δεδομενο το κουμπαριο

λεναρα καλο ταξιδι..λιγο θα ταλαιπωρηθεις αλλα ερχεσαι διακοπες΄..ευχομαι η επιστροφη να ειναι τσακ μπαμ

εμεις με διακοπες στο φλου ειμαστε..βρηκα εισητιρια 186 παν ελα ..να βαρας το κεφαλι σου.εγω αν βρω μετα το 15 αυγουστο φτηνα εισητηρια θα παω μονη με τα παιδια..βαρεθηκα να μη δε ξερω τιποτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

λενακι μακαρι να σε γνωρισω ,,,

κ γω χθες πηγεα εδωσα τα χαρτια..εδωσα το 2012 εκκαθαριστικο..

το σταθμο που παει τωρα ο θοδωρης το δηλωσα κ για τος 2 γ επιλογη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ρας :x

Λενάκι καλό ταξίδι αύριο και καλά να περάσετε :D:x

Βένη Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα, πάντα υγιής και ευτυχισμένη να είσαι στην ζωή σου με πολύ χαμόγελο :D:-*

Χρύσα και συμπεθέρα πολύ χαίρομαι για το κουμπαριό σας :D:-bd

(επεξ.) Ιουλία καπνίζεις ρε? :o:o:o:o αν πεινάς τρώγε περισσότερα φρούτα....η αρχή είναι δύσκολη ..... καλή επιτυχία και μπράβο που το αποφάσισες! ;):D το κάπνισμα βλάπτει

1. σοβαρά την υγεία την δική σου,

2. αλλά και των γύρω σου! ;):!::!::!:

3. χαλάει το όμορφο προσωπάκι σου και

4. χαλάει τα δόντια! :!::!::!::!::!::!::!:

Συμπεθέρα μεγεία το μαλλι ;):D

Αφρο καλά να περάσετε :D:x

Μαρία καλό.....τρίψιμο και βάψιμο :lol::lol::lol::lol:

Ιουλία δεν ξέρω να σε βοηθήσω με τις συνταγές :roll::roll::roll:

τα παιδιά μου σήμερα ξύπνησαν από τις 6.30 :o:o:o πάλι, πήγαμε βόλτα και στην παιδική χαρά όπου εκεί ήρθε και ο φίλος του Λ. και παίξανε και γυρίσαμε και τώρα κοιμούνται και τα 2 :D:D:D ειδικά ο Λ. έχιε κάτι χρόνια να κοιμηθεί μεσημέρι και τώρα κοιμάται :o:o:o:o

μπαμπάς και παιδιά κοιμούνται :roll::roll:

αυτά....

καλό ΣΚ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κατσικισιο,αυτο βρηκα,αυτο πηρα..

καλο ειναι;;....επισης..οντως ειναι καλο για την υγεια; εχει κινδυνους το κατσικισιο;για πειτε τί ξερετε..

http://www.healthyliving.gr/2012/01/19/ ... %BF%CF%85/

και

http://goneis-paidia.com/2009/10/09/adv ... goat-milk/

και γενικά για το γάλα:

http://www.ftiaxno.gr/2010/06/blog-post_03.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!!! :D

Τι κανετε? Εμεις τελεια!!!! Πινω καφεδακι και κλεινω σιγα σιγα βαλιτσες! Αχ ποσο μου αρεσει αυτη η διαδικασια! :D Την επομενη φορα θα τα πουμε απο Ελλαδα!

Βενετια χρονια πολλα και καλα κοριτσαρα μου!! Ευχομαι να εισαι παντα γερη και συντομα με ενα δευτερο μωρακι!

Βικακι ολεεεεε!!!!!!!! Πολυ χαρηκα που σας αρεσαν!! :mrgreen: Με γεια το μαλλι!! Βαλε καμια φωτο!!

Χρυσακι και εγω απο την αρχη πιστεψα στα αληθεια οτι θα γινεται κουμπαρες με το Βικακι! Τι καλα!

Ιουλια :ymapplause::ymapplause: χιλια μπραβο που εκοψες το καπνισμα!! Μην το βαζεις κατω, δεν θα σε κανει ενα τσιγαρο οτι θελει. Πεισμωσε και τρωγε τσιχλες, σπορια, ξηροκαρπια να ξεχνιεσαι. Αφου το εκοψε ο πατερας μου και ο πεθερος μου μαχαιρι οι οποιοι καπνιζαν 3 πακετα την ημερα σχεδον θα τα καταφερεις και εσυ! ;)

Θουλακι μου καλα θα κανεις με τα εισητηρια! Μακαρι να μπορεσουμε να ερθουμε Σαλονικα να γνωρισω και τις αλλες!

Αργυ ωραια ησυχια εχεις ε?

Παω παω εχω πολλα να κανω ακομα! Φιλακια σε ολες! Τα λεμε απο Καβαλα! :x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

μόλις γυρίσαμε από ικεα, τζάμπο, λιρόι μερλίν (ή αλλιώς μέριλιν μονρό όπως το λέει ο θείος μου) :lol:

Θα σας βάλω φώτο μόλις ολοκληρωθεί το έργο μας. Ο Γ φτιάχνει κι εγώ επιβλέπω :mrgreen:

Λενακι καλό ταξίδι βρε...Ωραία που θα συναντηθείς με τις σαλονικιές..μου θυμίζει πόσο γαιδούρα είμαι εγω΄που ανέβηκα τόσες φορές το χειμώνα και δεν τις συνάντησα :mrgreen::mrgreen:

Θούλη ποντιάρα μου..εννοείτε βρε πώς άμα πληρώσεις σε ιδιωτικό μπορείς να το πας το παιδί την επόμενη χρονιά. Αλλά το θέμα είναι να ήταν παροχή του κράτους και όχι να πληρώνουμε... :twisted:

Τι άλλο..Αργυρώ εμένα ποτέ δεν κοιμούνται μεσημέρι όταν είναι σπίτι. Όταν είναι στη μαμά μου συνήθως ναι... :roll:

Εδώ μάλλον δεν τους βγαίνει :lol:

Α Σίσσυ τι αγωνία και αυτή :lol::lol::lol: μωρέ κορίτσι θα είναι γιατί αμα τελικά είναι αγόρι :roll: και δεν τον καταλάβατε ακόμη εγώ θα ανυσηχούσα πες τον Παναγιωτάκη σου 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Γ τρελάθηκε :o

βάλαμε τις μαξιλάρες που αγοράσαμε από το Λερόι και τελικά καταλήξαμε πως θα χρειαστούμε άλλη μια

τον βλέπω πριν ξαναντύνεται και φεύγει σφαίρα να ξαναπάει στο μαγαζί να πάρει μια μαξιλάρα να μη δω τον καναπέ με λιγότερες μαξιλάρες και στεναχωρεθώ λέει :shock::o:o:o:o:shock::shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μρία γι αβάλε φωτό έστω και μισοτελειωμένο, μήπως ζηλέψω και εγώ και κάνουμε κάτι παρόμοιο ;;);;)8-}8-}:lol::lol::lol::lol:

βέβαια κάτι παρόμοιο έχω δει στο φέισμπουκ από την Σία, το έκανε για το σαλόνι της και μου άρεσε πολύ! :mrgreen:

καλά ε ο Λ. ντρέπεται να πάρει τηλέφωνο τον φίλο του να του πει ότι έλαβε την πρόσκληση για τα γενέθλιά του !!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: και το πρωί ήταν μαζί!!! :?

και τι δεν του είπα.....!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ σαν της Σίας είναι, το έχω δει

Γωνιακός καναπές αλλά με πιο φαρδιές παλέτες 8-)

μα τι ντροπαλό αγόρι έχεις... που να φτάσει ο καιρός και να πρέπει να τηλεφωνεί σε κορίτσια τι θα κάνει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλαρες!!!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν αυτες τις μερες!!! :D:D:D

Λενακι καλο ταξιδι!!!Με το καλο να μας ερθετε!!!Τροπος του λεγεις "μας"!

Μαρια πλακα μας κανει ο αντρας σου?!!! :P:P:P:P Παντα τοσο ερωτευμενοι!!!! :D:D:D:D:D:D

Περασαμε τοοοοσο ωραια!Πηγα χθες χαλκιδικη με την Α κ την ξαδερφη μου!Λιωσαμε στη θαλασσα,φαγαμε σε ταβερνα!Σουπερ!!!

Πηγα στο εξοχικο της Ζωης(καταπληκτικο σπιτι μιλαμε!!!!) η οποια ειναι τοοοοσο καλη κ φιλοξενη! :D:D:D:D:D Ηπιαμε καφεδακι,ψιλοπαιξαν τα κοριτσια κ μετα μας μαγειρεψε κιολας!!!Ευχαριστουμε κ απο εδω!και τον αντρα σου!!! :D

Σημερα πηγαμε ολες μαζι για μπανιο κ μετα το μεσημερι γυρισαμε!Μα τι ωραια περασαμε!!! :ymparty:

Τι αλλα νεα?

Χρυσα δε σου αρεσε το λεμφικο???? :? Εμενα πολυ!!Αλλα αν σου πω ποσο μαπα μου φερθηκαν την τελευταια φορα...δεν εχω κεφι να εκνευριστω τωρα! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε??

αναστασια λεμφικο τι ακριβως κανει?ασχετη ειμαι..

τελεια που περασατε ΤΕΛΕΙΑ

ιουλια :(:(:(:(:(:( εσυ που παντα γελας...

σου εγραψα στο τσατ

εμεις αυριο θα παμε το μικρο νοσοκομειο...πρηστηκε κ κοκκινισε λιιιγο το πουλακι του :(:(:(:(

τι να ναι αυτο..δε φιαεται να το τσιμπησε κατι...

αργυ καλε τοσο ντροπαλοος?ααα..κ τελικα πηρε?

μαρια μα που το πετυχες το αντρα σου..μα τωρα σοβαρα...δε κανεις εσυ δουλειες στο σπιτι? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μαρακι βαλε φωτο της βεραντας!να ξερουμε τί χανουμε βρε αδερφε! :lol::lol:

κοριτσια εσβησα το θεμα σην ομαδα..αισθανομαι περιεργα να το βλεπωω.σας ευχαριστω ολες μια μια ξεχωριστα..

αν υπαρχει κατι ουσιαστικο,θα σας γραψω εκει παλι..

θου απο τη θαλασσα τιποτα;;ελπιζω να μην ειναι σοβαρο!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

θελω να κοιμηθωωωωωωωωωωωωωωωω!

καθημερινα γυρω στις 4:00 ερχεται η Μ-Ι στο κρεβατι μας...

ο Π. ενοειται δεν περνει χαμπαρι!

Ιουλια μου ...ολα θα πανε καλα!

Μαρια βαλε φωτο...μας ενδιαφερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας! θα σας βάλω φωτο σε λίγο

προς το παρόν πίνω καφεδάκι στη βεράντα 8-)

Ο Γ εκκλησία :geek:

Η Φ παιδικά και η Ι στη μαμά μου από χτες

Θούλη οι δουλειές γίνονται μισές μισές. Την δουλειά με τον καναπέ την έριξε ο Γ φυσικά αφού ήθελαν τρίψιμο τα ξύλα, βίδωμα τα ροδάκια κλπ κκλπ. Μαζί τα βάψαμε.

Και οι δουλειές στο σπίτι γίνονται πάντα από κοινού εκτός από περιπτώσεις που ο ένας έχει άδεια από τη δουλειά και ο άλλος δουλευει. Ο Γ είναι αυτός που έχει άδεια συνήθως οπότε αναλαμβάνει και τα καθημερινά του σπιτιού ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Μαρία μεγειά τον καναπέ ;) καλά καφεδάκια και ξάπλες! :D;)

Ιουλία ελπίζω ολα λίιιιγο καλύτερα σήμερα, δεν είδα τι σου έγραψαν τα άλλα κορίτσια, αλλά ελπίζω όλα ν αφτιάξουν όπως εσύ πραγματικά θέλεις! ;):-*

Θούλη από τι να είναι? ελπίζω τίποτα σημαντικό! :x

Αναστ. τέλεια που περάσατε τέλεια (όπως λέει και η Θούλη!) :D;):x

τελικά ναι πήρε τηλέφωνο και μίλησε στον τηλεφωνητή :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι είναι ντροπαλός, αφού όλο τον σπρώχνω :?

ενώ η Ρ. δεν μασάει πουθενά :D

χθες της είπα να μην έρθει στο δωμάτιό μας, αλλά ούτε και στον Λ. να κοιμηθεί στο δικό της.....δεν ξέρω αν φοβάται και δεν μπορεί να μας το εκφράσει, την ρώτησα και εγώ και ο άντρας μου και είπε όχι!!! :?

χθες μου είπε να αφήσω το φως αναμένο μέχρι να κοιμηθεί......τελικά κατά τις 4.00 (μάλλον) πήγε και κοιμήθηκε με τον Λ.! :roll::roll:

αυτά από μας....λοι λοιποί πήγαν στον φούρνο να αγοράσουν φρέσκα ψωμάκια για το πρωινό μας.....σας αφήνω και Καλή Κυριακή με χαμόγελο :D:D:D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...καλησπερα δηλ...

δε πηγαμε νοσοκομειο..το τσουτσουνι του συνηλθε...τι να πω...

αργυ κ γω το ειχα διαβασει αυτο με τους καρχαριες..

ιουλια οτι θες ειμαι εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

αντε πανε ζυμωσε να συνελθεις λιγο :-p:-p:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...