Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία ρίξε μια ματιά στις παρακάτω φωτό να δεις τι έχουμε εμείς οι Θεσσαλοί! ;):D

τι μόνο εσείς εκεί πάνω! :lol::lol:

http://www.larissa-beach.gr/photos-360-panorama/photos

και live web cam!!!

http://www.larissa-beach.gr/kairos-webcam/live-webcam

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Μία γριά περπατάει στο πεζοδρόμιο σέρνοντας δύο σακουλές σκουπιδιών, μία σε κάθε χέρι

Μία από αυτές έχει μια τρύπα χαμηλά και κάθε λίγο ένα χαρτονόμισμα των 20 ευρώ βγαίνει και παρασέρνεται σιγά σιγά από το αεράκι.

Ένας αστυφύλακας το προσέχει και πηγαίνει προς το μέρος της γριάς, λέγοντας:

- Γιαγιά, σου έπεσε ένα χαρτονόμισμα από τη σακούλα.

- Φτου σου, ήταν τρύπια. Ας τρέξω προς τα πίσω μήπως μπορέσω να μαζέψω μερικά. Λέει η γριά.

- Επ, πού πας; Πού βρήκες τόσα λεφτά; Δεν πιστεύω να τα έκλεψες; λέει ο αστυνομικός.

- Όχι, όχι να σου εξηγήσω. Το σπίτι μου και ο κήπος μου είναι ακριβώς δίπλα από το πάρκινγκ του γηπέδου και όταν έχει αγώνα, έρχονται πολλοί και κατουράνε τα λουλούδια μου. Έτσι και εγώ πηγαίνω πίσω από τα λουλούδια με το ψαλίδι του κλαδέματος και όταν κάποιος τη βγάζει για κατούρημα του λέω «ή δίνεις 20 ευρώ ή στην έκοψα!»

- Χα, χα πολύ έξυπνο γιαγιά, λέει το όργανο της τάξης. Πολύ καλά τους κάνεις. Άντε να πας στο καλό. Α! Και τί έχεις στην άλλη σακούλα;

- Ε, δεν πληρώνουν και όλοι...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ ;););););) για το ανεκδοτο..εγω πηρα κρεβατι για το θοδωρη σαν προσωρινη λυση..

ε ο μικρος τουλαχιστον 2 ακομα χρονια θα κοιμαται στη κουνια..μετα ειδωμεν.

ιουλια σκ ειπε θα φτασει 40..εγω βαρεθηκ τη θαλασσα

αργυ τελειες φωτο...ειδικα αυτη στη παραλια..δε το χω ξανα δει..καλοοοο

μαρια καλο χειμωνα..με τα εκζεματα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

Τι κανετε;;Μου λειψατε!!!! :x:x:x

Καταρχην σας ευχαριστω για τις ευχεσ σας, τα τηλεφωνηματα και τα μηνυματα σας!!!! :x:x:x

Εμεις γυρισαμε τη Δευτερα.Ευχαριστηθηκαμε θαλασσα και μπανια αλλα πολυ κουραση.Απο το πρωι στις 7μιση μεχρι πολυ αργα το βραδυ ειμασταν στο ποδι.2 φορες τη μερα πηγαιναμε για μπανιο...και το βραδυ βολτες μονοι μας ή με φιλους μας που μενουν στους Μολαους.αλλα πραγματικα μας εκαναν καλο οι διακοπες και μας εφεραν πιο κοντα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και εσεις διαβαζω μια χαρουλα περασατε ολες!!!!

Λενακι ..μιας και εισαι μεσα...πως εισαι απο υγεια;;;συνηλθες;;;ειδα τις φωτο στο φεις..Μα τι γλυκουλια παιδακια.. :x:x:x

Ιουλια μου γελασα με τον ερωτα του Γιωργη..και το κολιε... :lol::lol::lol:

Οσον αφορα στους παιδικους ...αυτο που εγινε με το εσπα επηρρεαζει και εμας ..γιατι οι δημοι υπολογιζαν με τα λεφτα του εσπα να πληρωσουν τους συμβασιουχους και τωρα παπαλα.δε θα μπορουν να προσλαβουν προσωπικο. :?:?:?

Χθες πηγα απο το δημο να ρωτησω αν εχει βγει κατι νεοτερο και μου ειπαν οτι περιμενουν μηπως ελευθερωθουν κονδυλια απο το εσπα και παρουν και αλλα παιδια και μετα θα κοιταξουν τις κανονικες εγγραφες.Δηλαδη ζησε Μαη μου να φας τριφφυλι....Μεσα Σεπτεμβρη βλεπβ να μας απαντανε τι θα γινει. :shock::shock:

Αργυρουλα πολυ ωραιο φαινεται το μερος που πηγατε.Αλλα γιατι εχει κουβουκλια;;;Φυσαει ή εχει πολυ ηλιοφανια;;;;

Αυριο εχω την υπηρεσια στο σχολειο.Τωρα εβαλα για υπνο το Φωτη και ειμαι μονη μου μιας και τα 2 μου μεγαλα αντρακια πηγαν να δουν τον Παναθηναϊκο σε ενα καφε στην πλατεια.

Θουλη και εμεις τα σεντονια θα σου κλεβαμε ρε!!! :lol::lol::lol::lol: Μα τι κολλημα και αυτο με τον Μακ κουιν ρε γμτ??? :roll::roll::roll: Εσεις την καρλα φουριοζα και τον σου μη σου σβησει τους ξερετε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Παναγιώτα τι καλά που περάσατε όμορφα :D:x

αυτά τα κουβούκλια μου αρέσουν καλύτερα γιατί έτσι έχεις δικό σου προσωπικό χώρο, δεν σε βλέπει ο πίσω, ο δίπλα και ο μπροστά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αφού λέμε να αγο΄ρασουμε ένα και να το βάλουμε στον κήπο! ;)

οι Μολαοι πού είναι? εκεί κοντά στην Ελιά? :roll::roll:

και τι θα τα κάνεις τα παιδιά τώρα που αρχίζουν τα σχολεία?.....καμμιά μέριμνα δεν υπάρχει, τι θα πει μέσα Σεπ? 'η να σας πουν ότι "έκλεισαν" οι εγγραφές ή όχι να ξέρετε τι να κάνετε....

έχω μια νύστα, μια κούραση....πότε θα έρθει το ΣΚ να κοιμηθούμε μία ώρα παραπάνω! ;)

α! ξέχασα να σας πω ότι πληρώσαμε και φόρο λουομένων!!! :o:o:o:o:o:o

φόρο για την χρήση της παραλίας!!! νομίζω ότι κοστίζει μεταξύ 1,5ε-3ε :o:o:o

μια μέρα έρχεται ο τύπος και μου λέει "έλεγχος, έχετε πληρώσει?" και του δείξαμε την κάρτα που μας έδωσε το ξενοδ. ! :!:

ακόμη και να νοικιάσεις διαμέρισμα πάλι πληρώνεις τέτοιο φόρο :o:o:o

οι φίλοι μας που νοίκιασαν ένα πολύ ωραίο σπίτι πληρωσαν και εκείνοι!!!

γενικώς είναι ακριβά να κάνεις διακοπές στην Γερμανία, για αυτό και όλοι φεύγουν εκτός!!!

να δώσεις τόσα χρήματα και να τύχεις σε άσχημο καιρό? δεν λέει.....με αυτά τα χρήματα πας κάπου νότια και τουλάχιστον είσαι σίγουρος ότι ο καιρός θα είναι καλός! ;)

θα ήθελα να πάω του χρόνου στην Κορσική! :D τέλειο μέρος! :)

οι γείτονές μας πάνε όλα τα χρόνια για 3 εβδομάδες και έριξα μια ματιά, πολύ μου άρεσε! :)

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!! :D:D:D

Ειμαι στο σχολειο και χαιρομαι!!!!Εχει μια ωραια ησυχια!!! :lol::lol::lol:

Αφρο ασε τη βαρια και πιασε την ελαφρια ρεεεεε... :lol::lol::lol: Ετσι μου λεει η μανα μου!!! Χθες μπηκα στο παμεβολτα..πολυ ωραιο ειναι ρε!!!!

Αργυρουλα κουβουκλιο στον κηπο;;; 8-)8-)8-) Σεξακι παιζει να κανεις εκει μεσα;;; :lol::lol::lol:

Καλε φορο για τις διακοπες;;; :shock::shock::shock: Α παπαπα!!!!

Κοιτα..τις πρωτες μερες του Σεπ. θα ερθει η μαμα μου να εχει τα παιδια.Αν δεν τα παρουν θα δουμε τι θα κανουμε τοτε.Αλλωστε οι ιδιωτικοι σταθμοι ειναι παρα πολλοι..δεν θα εχουμε προβλημα για να βρουμε καποιον.

Δυστυχως στην Ελλαδα δεν υπαρχει πια καμια οργανωση..σε τπτ.

Καλη αρχη στον Λουκα και καλη προοδο!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη περαστικά :x

Αφρο κάνε αυτό που σου λέει η Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα ευχαριστούμε :x

σήμερα έχει εργασία να γράψει κάποιες λέξεις στα καλλιγραφικά :shock: και εγώ δεν ξέρω να τον βοηθήσω και ψάχνω να βρω πώς γράφονται στο google! 8-)

μα τι μ@@@α αυτό με τα καλλιγραφικά!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

θουλη περαστικα :(

παναγιωτα συμπασχω :roll::roll: ..κ εγω ειμαι στην αναζητηση ιδιωτικου παιδικου,ωστε αν τελη αυγουστου μας πουν οτι δεν..να κανω αμεσα εγγραφη κ να μην ψαχνομαι..

γμτ..μπερδευομαι..φτηνος κ καλος,απο εμπειρια γνωστου,παιδικος,αλλα μετακινηση με δικο μας αμαξι,αρα ταλαιπωρια..ο χ. θα τον πηγαινει πρωι κ εγω μετα τον σταυρό θα περναω το μεσημερι να τον παιρνω..

ή καλος αλλα πιο ακριβος κ μεταφορα με σχολικο..που σημαινει οτι θα σηκωνεται κ απο τα αξημερωτα ο γιωργος,αφου τα σχολικα περνουν γυρω στις 7...

αφρο ενας που εμενε διπλα μας στο καμπιγκ,μεταξυ αλλων μου ελεγε ποσο πιο ομορφη εγινε η ζωη του απο τη στιγμη που εβγαλε τη λεξη βαριεμαι απο το λεξιλογιο του! :idea:

δυσκολο..εγω δε τα εχω καταφερει,αλλα θα προσπαθησω!αντε,προσπαθησε μαζι μου κ εσυ να δουμε ποια θα χασει πρωτη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία εγώ θα διάλεγα τον πρώτο, πόση ταλαιπωρία είναι η μετακίνηση με το δικό σας αμάξι? :roll::roll:

αυτός που έμενε δίπλα σας, όπως είπες ήταν στο κάμπινγκ, δλδ έκανε διακοπές, που σημαίνει ότι γέμιζε τις μπαταρίες του ακριβώς για να μην βαρεθεί αργότερα.....

........ πρέπει να αλλάξεις και τον τρόπο ζωής....

αν μένεις σπίτι με 2 παιδιά, χωρίς να δουλεύεις, δεν πας διακοπές και άλλα.....τότε η λέξη αυτή είναι πολύ συχνή.....

αν υπάρχει δραστηριότητα στην ζωή μας, δεν βαριόμαστε.....αν δουλεύουμε, διακοπάρουμε, έχουμε κοινωνική ζωή ..... τότε δεν υπάρχει χώρος για αυτή την λέξη!!! :!: έτσι νομίζω εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αυτος δε την εβγαλε καλοκαιρι τη λεξη απο το λεξιλογιο του,απλα τοτε τον ειδα κ μου το ειπε πανω σε μια συζητηση!

εννοειται οτι ο συγκεκριμενος αλλαξε ολο τον τροπο σκεψης του..εργαζεται κ μαλιστα σε σχολειο ειδικης αγωγης..

αλλα εμενα μου ειναι δυσκολο να τη βγαλω τη λεξη,οπως κ στους περισσοτερους φανταζομαι..σιγουρα ομως θα υπαρχει τροπος!

η ταλαιπωρια ειναι τα μπες βγες απο το αμαξι..κ δε θα ηθελα παλι,το εζησα περσι για 3 μηνες..να εχω να επιστρεψω μετα απο τοσα χιλιομετρα κ να μπαινω στον περιφερειακο κ στην κινηση για να παρω το παιδι ξεθεωμενη,ενω θα μπορουσα να παω κατευθειαν σπιτι κ να τον φερει το σχολικο..κ σκεψου οτι ο περσινος παιδικος ηταν σχετικα κοντα..ο φετινος θα εχει μια αλφα αποσταση..κοντινα δεν υπαρχει τιποτα,να σε προλαβω! ;)

μαλλον παντως κ εγω προς την πρωτη επιλογη κλεινω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι το κατάλαβα αυτό βρε, ότι δεν την έβγαλε καλοκαίρι :lol::lol::lol:

απλά άλλαξε τον τρόπο ζωής του! ;)

το θέμα είναι τι γίνεται αν δεν μπορείς να τον αλλάξεις!!!...αν εξαρτάται και από άλλους παράγοντες εκτός του εαυτού σου!!! :roll::roll:

Ιουλία το θετικό είνι αυτό που λες με το σχολικό, ότι εσύ θα είσαι ξεκούραστη...ο Γ. όμως? και πόσο ασφαλές θα είναι? η Χρύσα π.χ. είναι κατά των σχολικών....

βήμα, βήμα πώς να φυτέψουμε πατάτες στο μπαλκόνι μας! :D:D:D:D

http://reviews.in.gr/diafora/homeGarden ... 1231207216

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε θουλακι..αφου θα πηγαινω σταυρό!

τεσπα..μαλλον η πρωτη επιλογη θα επικρατησει..

μακαρι βεβαια να τον παρουν στου δημου,αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!θελω τα φωτα σας!

εχω μια μικρουλα 2,5 μηνων και θηλαζω αποκλειστικα!θέλω να βγαλω με το θηλαστρο γιατι απο δευτερα θαρχισω δουλεια αλλα δεν τα καταφερνω!εχω το κλασσικο θηλαστρο μεντελα και ταλαιπωρουμαι 20 λεπτα για να βγαζω μόνο 30 ml?μηπως δεν ειναι καλο το θηλαστρο?γιατι οτν παταω με το χερι βγαζει αλλα και το σημαντικοτερο αν δεν ειχα γαλα δεν θα γκρινιαζε το μωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa να σου ησει,,δε εχω χρονο να πω πολλα αλλα ποσο καιρο εχει που αρχισες να βγζεις/?το στηθος σου δε εμαθε να ανταποκιρνεται..πολλες οπως κ γω δυσκολευομαι να βγαλω..εβγαζα καποτε δηλ..

εγω παντα αφηνα το ενα στηθος που θα εβγαζα ωρες χωρις να θηλασω να πρηστει κ ετσι καταφερνα να μαζεψω..πολλες ωρες θα λειπεις/ποσα γευματα πρεπει να βγαζεις?

εγω εχω της αμεντα κ ειμαι πολυ ευχαριστη μενη

το οτι δε βγαζεις με το θηλαστρο δε εχει να κανει με το αν εχεις γαλα..κ γω δε βγαζω αλλα θηλαζω μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να μπω να πω ένα γεια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι κάνετε;;;Διαβάζω τα νέα σας, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω... :?:?:?:?

Είμαι δουλειά, γύρισα τη Δευτέρα και με έχουν πάει πίπα-κώλο (ευλόγησον!)... :lol::lol::lol::lol:

Θου περαστικά στον Ντόντο!!

Κικίτσα να αφήνεις το στήθος σου πολλή ώρα χωρίς να θηλάσεις και μετά βγάλε... :?:?:? Είναι δύσκολο και έχεις και περιορισμένο χρόνο αφού Δευτέρα ξεκινάς...Στη δουλειά θα μπορείς να κάνεις αντλήσεις;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Ας σου πουν καλύτερα κορίτσια που το έχουν βιώσει..Εγώ έκανα τράπεζα καιρό πριν γυρίσω δουλειά...

Αρτζι χαίρομαι που περάσατε καλά...Και του χρόνου!!!! :mrgreen::mrgreen: Μα να πληρώνεις για τη χρήση της παραλίας;;;; :twisted::twisted::twisted: Έλεος με τους βρωμο-Γερμαναράδες... :evil::evil::evil:

Παναγιώτα παλούκι ρε γαμώτο.. :(:(:( Και πόσα λεφτά θα θέλεις για να στείλεις και τα δύο παιδικό... :?:?:?:? Τι να πω;;;Μακάρι να σας πάρουν στον δημόσιο...

Ιουλία εγώ θα διάλεγα το σχολικό... :oops::oops::oops: Αν δεν είχα οικονομικό θέμα..Μεγάλη ταλαιπωρία για σενα ρε... :roll::roll::roll::roll: Διαβασα και τα κατορθώματα του Γιώργη....Τους έρωτές του.... :lol::lol::lol::lol: Καθώς και για σενα που άφηνες το παιδί χωρίς επίβλεψη... :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Ρε η Ιωάννα δεν μπορεί να κάνει ποδήλατο... :(:(:(:(:( Γυρίζει μέχρι τη μέση τα πετάλια...Δεν κάνει ολόκληρη την κίνηση... :(:(:(:roll::roll::roll::roll: Τζάμπα 150 ευρώ που δώσαμε για το ποδήλατο...

Το Σ/Κ θα ξαναπάω Θήβα..Παντρεύεται μια πολύ καλή μου φίλη από το σχολείο που τώρα ζει Γερμανία... :D:D:D:D:D

Επίσης, ο αδερφός μου τα ξαναβρήκε με την πρώην που πήγαινα με χίλια και μάλλον τώρα πάνε για σοβαρά... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Η Μαρτίνα είναι διαβολάκι..Δεν την προλαβαίνεις με τις μαλακίες που κάνει.... :?:?:?:? Προχθες ξύπνησε, την πήρα κατεβήκαμε κάτω και την άφησα στον καναπέ να πάω τουαλέτα..Η μάνα μου ήταν έξω...Μπαίνει ξαφνικά μέσα μετά από ένα λεπτό και μου λέει "Το κορίτσι...Πού είναι;;;;" :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Σηκώθηκα με τα βρακιά στα χέρια... :lol::lol::lol::lol:

Είχα ξεχάσει το πορτάκι στη σκάλα ανοιχτό και είχε ανέβει πάνω, στον άλλο όροφο και προσπαθούσε να ανοίξει το πορτάκι για να συνεχίσει... :o:o:o:o Πως δεν έπεσε Παναγία μου;;;; :shock::shock::shock: Και είναι και μαρμάρινες οι σκάλες...

Περιττό να σας πω τι μπινελίκια άκουσα από τον γιώργο.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αυτάαααα!!!!!!!Τι άλλα;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...