Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;..

εμεις ας τα λεμε καλα..

Νεκρα στο τρενακι...πωπω ερημιαααα

Αργυρουλα καλα να περασετε...

θα περιμενουμε να μας πεις νεα...

Γωγω επισης...ολες θα γυρισετε..οταν θα φυγουμε εγω και η Νατασα..χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που ειστε :?::?::?::?::?::D:D:D

αργυ για πες πως περνας???????????εε εεε δε μπορεις να μας γραψει? :lol::lol::lol::lol::lol:

να βαλω τη λαιβ παραλιανα σε καμαρωσω? :lol::lol::lol: ευχομαι ολα καλα

εμεις καλα..ετοιμαζομαι να κανω μαρμελαδα ροδακινο..

καλα να περνατε ολες σας...

χρυσα ευχομαι να εισαι καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι, εγώ εδώ! :D

Είχα μάθημα αγγλικών! :geek:

Χθες έπεσε το τηλέφωνο πάνω στο πόδι της Ε και κόπηκε το νυχάκι της και τρέχαμε στο νοσοκομείο!!! :cry::cry::cry:

Την είδε χειρουργός, της το αφαίρεσε όλο, γιατί ήταν χαμένο!! :cry::cry::cry:

Περιττό να σας πω ότι κόντεψα να λιποθυμίσω, αφού ο γιατρός μ' έβγαλε έξω!!! :oops::oops::oops::(:(:(

Σπάραξε το αγγελούδι μου!!! :cry::cry::cry:

Τώρα αντιβίωση, γάζες καθημερινά, betadine και πολλή προσοχή!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε ρε Θου!!! :o:(:(

Απ' το τίποτα!!! Ήταν η συσκευή του σταθερού, μιλούσε δήθεν με τη γιαγιά της :P και έπεσε το τηλέφωνο πάνω στο ποδαράκι της, απ' το ύψος της καρέκλας να φανταστείς!! :(:(:(

Αλλά έπεσε υπό τέτοια γωνία στο δαχτυλάκι το μεσαίο που της ξεκόλλησε το νυχάκι!! :o:cry::cry::cry:

Λενάκι σε βλέπω, τα φιλιά μου!!! :D

Ελλάδα είστε ακόμα; 8-) Κάντε καμία βουτίτσα και για μας!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapoules!? :D ti kanete?

Eimai araxth sto Mpalogiannis xaxaxaxaxa mpalkoni ennoousa!

Tha ta afhsw ola ta mistakes(pws na valw ellhnika deen xe rw)Gia na gelat e!

Eimaste kala,perasame duo vdomades super k synexizoume pros to apron me ton a edw.

Eseis? Kati elaxista diavasa...operas tikka sto podaraki sas mitsakimou!

Kales diakopes se oses feugoun!

Xrusa Xronia polla k syllyphthria...

Zwh einai glyka!k esu tha gineis stathmos sth zwh mou! Tha ertheis na me filoxeniseis to allo kalokairi sto panemorfo spite sou!mh soy pw k to Ximena sta megala krya pou de tha paizei salio Gia thermansh!xaxaxa koritsia einai to pio glyka k filoxeno koritsi k ti noikokyra!na ertheis k Eseis na sas filoxenisei !xaxaxa

Elisha's th Natasa...thn pantreuomai xalaraaaa!erwtas!

Th magdoula tha thn exw gkomena!

Ma ti maladies malakiiiiiiies lemeeee lew?!elpizw na sas eleipsan :o:P:oops::lol:

Xronia polla se oses k osous giortazoun aurio!ta filia mou! :D

A!mwrh thouli.......euloghsonn!xaxaxaxa eisai apisteuth re kopelia mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Otis na.nai egrapsa !twra katalabainw thn Afro!xaxaxxa

Mh mou dinete shmasia!allwste h annie xerei na xeirizetai Kalimera kalyyyytera leme to iPad apo Elena emmeeeenaaa!

Sas file!den crew xeeeeerw leme an tha xanabrw xrono na mpw...

A!thn sapia banana thn ioulia akomaaaa na th dw!

Stis 2-3 sept tha more I mporeiii kamia na erthei sto party mas?An kanoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα και καλη αργια και καλο 15-Αυγουστο!!!!! :D:D:D:D:D

Χρονια Πολλα σε οσους γιορταζουν!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΑρακι να εισαι πολυχρονη.Αφρο μου να χαιρεσαι τον ΠΑνουλη (αν και τον γιορταζεις τα Χριστουγεννα).Σισσακι χρονια πολλα στο Στεφανι σου!!!Ελπιζω να μην ξεχναω κανεναν ρε κοριτσια!!!!!

Οσες διακοπαρετε καλα να περνατε,οσες ειστε στο κλεινόν άστυ να χαρειτε την ηρεμια και την ησυχια, και εσυ συμπεθερουλα μου καλο διαβασμα.Επισης περαστικα για το νυχακι σας. :x:x

Ρε Αναστασια τι πινεις ;;; :lol::lol::lol::lol::lol: το παρτυ σας θα κρατησει 2 μερονυχτα;;;θα ξεκινησει 2 Σεμπτεμβρη και θα τελειωσει 3;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αν δεις τη σαπια μπανανα να της δωσεις πολλα φιλακια!!!!

Εμεις εδω περναμε ωραια και χαλαρωνουμε αλλα η κουραση κουραση.ΜΑ να ξυπνανε απο τις 7μιση;;; :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

χρονια πολλα σε παναγιωτα σαυρογιωτα πανουλη μαρακι κ στεφανι σισσιως...

βιαζομαιιιιιιιιιιιιιιιι

φιλια...δε διαβασα μονο ποιοι γιορταζουν :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα μετά από αιώνες να γράψω και πέφτω πάνω στο μνμ της ψηλής!!!

Καλά ρε τρελή τόσον αέρα έχει εκεί ψηλά (στο 1,77) και μπάζει η κασίδα σου;;;;;

Τί γράφεις καλέ;;;;;;;

:lol::lol::lol:

Να σαι καλά!!!! Γέλασα πάλι! Όσο για την πρόταση γάμου! I do!!!! Aρκεί να μείνουμε στο σπίτι της Ζωής!!! :mrgreen::mrgreen:

Μανούλες μου τί κάνετε;;;

Εμείς είμαστε καλά!!!! Όχι δεν επιστρέψαμε ακόμη! Γυρίσαμε για λίγες μέρες και μετά θα συνεχίσουμε!!!

Χρόνια πολλά σε όλους! Μεγάλη γιορτή σήμερα! Βοήθεια μας!!!(Θου :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Δήμητρα περαστικά στο κορίτσι σου! Να σου πω μόνο πως η Δ έχει αλλάξει και τα 2 μεγάλα νύχια των ποδιών γιατί ρίχνει συνέχεια τα μπρίκια και τις κατσαρόλες πάνω στα δαχτυλάκια της! Αουτς!!!!

Παναγιώτα σου σέπαιρνα τηλ αλλά μ'έγραψες! Δικαίως βέβαια γιατί και γω μονίμως σε γράφω!!! :lol::lol:

Θα σε ξαναπάρω όμως! Χρόνια σου πολλά τρελόγκα μου!

Μαρία και σε σένα! Να ζαίρεσαι τα κορίτσια σου!!!

Πωπω είμαι εντελώς ντεφορμέ όμως....

:mrgreen::mrgreen:

Φιλιά ρε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaήμερα,

χρονια πολλα Μαρακι, Σαυρογιωτινη,Παναγιωτα και ολοι οσοι γιορταζουν!

Αφρο να χαιρεσαι τον πανουλη σου...θα σε τηλ οταν ηρρεμησω απο τον πανικο!

ειμαι λιωμα....απο το σκατονερο εχουν γγινει τα ποδια μου χαλια!

θελω πεντιξιουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ψηλη..χαχαχχαχαχχαχχαχαχχαχχαχχαχχα

παω να διαβασω και τις αλλες σελιδες....αν τα καταφερω!

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε????????????????

αναστασια καλε τι λεςςςςςςςςςςςςς..δε καταλαβα τιποτα.χαχαχα

νατασακι ξεχασα να σε πω :twisted::twisted: μας ξεχασες στη γιρτη του παντελεημονα(27 ιουλιου)χρυση μου ενα εναν μας ξεχνας..εμεις καλα..ειχε ο αντωνης 2 βδομαδες αδεια...κ πηγε δευτερα κ δουλεψε κ το ξανα εδωσε κ αυτη τη βδομαδα αδεια..οποτε καθετε σχεδον 3 βδομαδες κ διακοπες δε πηγαμε..αν κ δε με πειραξε...αφου δε πηγα σαντορινη...δε με νοιαζει αλλου...

μακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανα!!!

Ειμαι στο χωριο απο χθες κ φευγω παλι σημερα με μαμα.αδερφη κ πεθερα!!!Ποιος θα μου το'λεγε περσυ οτι θα εκανα 3ημερο στη θαλασσα με πεθερα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ξανα χρονια σας πολλα τσουπρες που γιορταζατε κ επισης πιτσιρικακια+συζυγους!Δεν τα γραφω 1-1 γτ στανταρ θα ξεχασω...!

Την σαπια μπανανα την ειδα τελικα για κανα 20λεπτο τον 15αυγουστο!Μα τι γοργονα ειναι αυτη!Δεν εβγαινε με τιποτα απο το νερο! :P:lol: Ζει σε εναν αλλο πλανητη,ειναι μια αααααλλη Ιουλια!!!εχει αμολησει τον Γ στο καμπινγκ τον αφηνει μονο του χωρις επιβλεψη κλπ!!!! :shock::shock::lol::lol::lol::lol: Αλλα ειναι ασφελες-λεει- το καμπινγκ!Εγω εφριξα! :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops: Μονο του το 3χρονο να κανει κυκλους μεσα σε ενα χαος με 100δες κοσμου κλπ! :?:?:lol::lol::lol::lol: Γεια σου ρε Τζουλια με τα τρελλα σου!!!

Θα παω που λετε να λιωσω στο καθισιο μεχρι την κυριακη!Θα εχω τις 3 ντανταδες να παιζουν με το μεταλλαγμενο παιδακι μου :lol::P:P κ εγω θα ματωσω απο το ξυσιμο!(ελπιζω!)

Σας φιλω ολες σταυρωτα!!!καλη συνεχεια σε οτι κανετε! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμαζω ταξιδιιιιιι μοναχαααα για παρτι μας....χαχαχα

Καλημερααααα

Φευγω...εγκαταλειπω το γραφειο..και παω σπιτι..να ετοιμασω καμια βαλιτσα..θα τα πουμε αφου γυρισω!!!

Ευχομαι να κανετε μπανια..να περασετε καλα..ξεκουραστα..αγαπισιαρικα!!!

Σας φιλω οοολλλεεεςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :D:D

επιστρεψαμε εχθες βραδυ! :D:D

μιλαμε..περασαμε...υπεροχα!

μα τοοοσο ξεκουραστα!

κ ναι..εγω η σαπια μπανανα αφησα ελευθερο τον γιωργο στο καμπιγκ!κ ηταν τελεια!το καταχαρηκε,αμαξια δεν κυκλοφορουσαν,εμαθε καθε γωνια κ ενιωσε τοση αυτοπεποιθηση!παντου παιδακια,μα ελαμπαν τα ματακια του..κ φυσικα απειρες ωρες στη θαλασσα! :D:D:D

μα δε φταιω εγω που η ψηλη την εχει δει σελεμπριτι κ πινει φρεντο αραζοντας την κορμαρα της στη σεζλογκ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παλι,γνωστη φαλαινιτσα,θελω νεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!δεν εβγαινα απο το νερο 15 μερες..η μαμα μου την πρωτη εβδομαδα που ηταν μαζι μου τα ειχε παιξει! :shock::shock::shock::shock:

α!σας ειπα;!ερωτευτηκαμε!ο γιωργος εννοω! ;)

την ελισαβετ,2 μηνες μεγαλυτερη,στο διπλανο τροχοσπιτο! :)

με το που ξυπνουσαν το πρωι εψαχναν το ενα το αλλο,μαζι παντου κ οταν επαιρναν τα ποδηλατα,επειδη εκεινη πηγαινε πιο αργα,την περιμενε κ κοιτουσε πισω παντα να δει που ηταν!τελευταια ημερα εχθες της πηρε ενα κολιε απο κατι μαγαζακια που εκαναν παιδακια μεσα το καμπιγκ,μου το εδειξε να το πληρωσω,1,5 ευρω,καταξοδευτηκα παλι :lol::lol: ,κ της το εδωσε δωρο!κ αυτη καμαρωνε με τις απειρες χαντρες στο λαιμο της! :lol::lol::lol:

επισης,εκανε ο,τι του ελεγε η ελισαβετ!βαλε παπουτσια,εβαζε! :shock: κανε ντουζ,εκανε! :shock: βουτια αυτη μεσα με το κεφαλι,βουτια απο μονος του κ αυτος! :shock::shock: μα τί καπατσα νυφη εχω! :lol::lol:

με κλαμματα εφυγε :(:(

σας φιλω γιατι εχω απειρα πλυντηρια κ θελω να σας διαβασω!

φιλακια κ να περασετε τελεια οσες ετοιμαζεστε να διακοπαρετε! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο μεναααα :D:D:D

απο αυριο κ παλι μονη..τελικα εκατσε κ αυτη τη βδομαδα ο αντωνης..δε ξερω αν σας το πα..

σημερα εχουμε γαμο..αργυ κ ιουλια καλο χειμωναααα

νατασουλα κ χρυσα καλα να περασετε...

μακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα για πες λεπτομερειες!! :):):)

πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα!! :D

θου μη λες καλο χειμωνα! :evil: το σ.κ. 1-2 σεπτεμβρη εχουμε γαμο στη χαλκιδικη κ ετσι θα κλεισουμε τοτε το καλοκαιρακι μας! 8-)8-)8-)8-) ετσι κ αλλιως,3 σεπτεμβρη ξανα σχολειο!

κοριτσια τί παιχτηκε με το εσπα κ τους παιδικους;κ η μαμα της ελισαβετ,της νυφης μου 8-)8-):lol: ,μου ειπε οτι δε την πηραν κ οτι πηραν θεσ/νικη,ανατολικη,απο 50 μορια κ πανω .. :roll::roll:

ο παιδικος του δημου που εκανα αιτηση για τον γιωργο,πηρε λιγοτερα παιδακια μεσω εσπα απο ο,τι ειχε προκηρυχθει..

αυτο σημαινει οτι θα μεινουν ανοιχτες περισσοτερες θεσεις για δημοσιους υπαλληλους;; :roll:

θου τελικα δε θα πατε πουθενα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε πηγαμε πουθενα..αυθημερον για κανα μπανιο...μια χαρα ηταν..εω ηθελα σαντορινη..αφου δε εκατσε δε πειραζει..

ασε για τους παιδικους μη μιλας..ασεεεεεε

η αφρο που να πηγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι πολλά αυτά που θέλω να γράψω, θα τα γράψω την Τετάρτη, που θα είμαι μόνη μου πάλι 8-)

Την Τετάρτη αρχίζουν τα σχολεία πάλι :o#:-s ....2α δημοτικού #:-s#:-s

Ιουλία έτσι πάντα όμορφα να περνάτε :D:D

να πω χρόνια Πολλά γι ατον 15αύγουτο σε όσους γιόρταζαν

Παναγιώτα πάντα ευτυχισμένη να είσαι :D:-*

Μαρία και εσύ ευτυχία και υγεία :D:-*

συμπεθέρα να χαιρόμαστε την νυφούλα μας :D:x

Αφρο μας, να χαίρεσαι τον όμορφο Πανούλη-φαγανούλη σου :-*:-*

και όσοι άλλοι έχετε συζύγους ή άλλους γνωστούς που γιόρταζαν! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω ότι αυτο το τρενάκι παρά είναι καρβουνιάρης, σας άρεσε το νούμερο? δεν ξέρω :P:P

η Αφρο είναι με τον Κ της, ελπίζω να περνάνε όμορφα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εδω περναμε ωραια και χαλαρωνουμε αλλα η κουραση κουραση.ΜΑ να ξυπνανε απο τις 7μιση;;; :o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα δικά μας το πρώτο πρωινό ξύπνησαν στις 5.00!!! :o:o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

άρα Παναγιώτα υπάρχουν και χειρότερα! :?

και τα υπόλοιπα πρωινά στις 7.30! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, καλώς ήρθατε οσες γυρίσετε!

Αργυρουλα πες μας λεπτομέρειες, πως περάσατε? τα παιδια χάρηκαν? κανατε μπάνιο? ο αντρας σου ξεκουραστηκα? τι καιρο είχατε? εχω παεινστηνθαλασσα αυτη αλλα δέν εχω κολυμπήσει, ειναι ωραια?

Ιουλια τελεια ακούγονται οι διακοπες σας, ιδίως για το μικρο! Μπραβο!

Θουλη τελικα θα πας Κρήτη? δέν πειραζει που δέν πήγατε πουθενα, ουτε εγω πηγα :?

Αναστασία ποτε γυρίζεις? μετα τι σημαντικό εχεις? δέν μας ειπες!

Εμεις καλα, εδω μονοι μας. Εννοειται δέν παιζει να παμε διακοπες, ο μικρος παει σχολειο κανονικα, δέν σταμάτησε απο τον ιουλιο, διοτι τί θα κανει το καημενο ετσι κ τον σταματήσω? δέν εχει πουθενα να παει..

Ο πατερας του δέν ξερω ποτε θα ερθει, εχει να παει ινδονησια κ μετα θα παει ιρλανδια κ μαλλον θα αλλαξει τις ημερομηνιες που θα ερθει..δέν ξερω ποτε..αποφασισε πως θελει μα μπει στην ενεργο δραση και εθεσε τον εαυτο στη λιστα για εκτακτες καταστροφες να τον στειλουν, οποτε πρεπει να κανει εκπαιδευση :roll::roll: Εγω παντως τελη Σεπτεμβρίου θα παω μια εβδομαδα στο Λαος γιατι η μαμα δέν πήρε βιζα τελικα και πρεπει να βγουμε απο τη χωρα κ να κανουμε αιτηση...

Δέν εχω νεα...δουλεια πολλή, και μετα σπιτι...σκεφτομαι να παω γυμναστήριο ετσι για να κανω κ κατι αλλο, αλλα λειπω πολλες ωρες ηδη κ λυπάμαι το μικρο να το αφηνω...

Θα το σκεφτω...αυριο ειναι αργία στον ΟΗΕ και θα κατσω να γραψω την εργασία για το μεταπτυχιακό οσο θα λείπει ο σεμπ σχολειο..πρεπει να την παραδώσω την τεταρτη αλλιως θα χάσω το εξάμηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...