Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ


maria_158

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερα!

Τον Ιούνιο έκανα υστεροσκόπηση όπου αφαιρέσαμε ένα ενδομητρικό πολύποδα. Από την επόμενη μέρα μου είπε ο γιατρός μου να ξεκινήσω τα cyclacur (τα άσπρα χαπάκια, δύο την ημέρα και για 21 ημέρες), η περίοδος μου ήρθε κανονικά την 29η ημέρα (στις 2/7), πήγα και με είδε την 5η μέρα του κύκλου και μου είπε ότι πάμε πολύ καλά! Τελειώνοντας τα άσπρα χαπάκια, ξεκίνησα για επτά ημέρες τα καφέ, 3 την ημέρα μόλις τα σταμάτησα σε 4 ημέρες μου ξανά ήρθε περίοδος, (στις 15/7) (το ήξερα βέβαια μου το είχε πει ο γιατρός μου ότι θα αδιαθετήσω δύο φορές).

Απλά έχω μπερδευτεί λιγάκι για το πότε θα έχω ωορρηξία, αν γνωρίζει κάποια κοπέλα κάτι να με βοηθήσει!

Ο γιατρός μας είπες να ξεκινήσουμε κανονικά τις προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου περαστικα! Αφου σας ειπε η γιατρος να ξεκινησετε βουρ στο ψητο και ξερεις κατι; Καλυτερα να μην ξερεις ποτε εχεις ωορηξια γιατι αυτο μπορει να σε αγχωσει, αστο να κυλησει φυσικα και θα ερθει μονο του.Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...