Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Anthouli ti wraia pali tha pas mpanaki!!!! Egw mallon tha parw thl aurio na rwtisw to giatro, afou ta epiloxeia exoum teleiwsei, tha mporw na kanw mpanaki?? Outws h allos se mia bdomada sarantizw, de tha mporw na kanw kai liges meres pio nwris??

Bikaki kai egw etsi imoun, polu fanatiki kapnistria kai panta elega oti kapnizw oxi epidi eimai ethismeni alla epeidi to apolambanw kai ontws itan gia mena mia apolausi. Twra bebaia den tha to ksanarxisw kai as thelw kai fantasou oti exw kai 20 koutes tsigara sto patari kai den mporw oute na ta poulisw giati einai periergi h marka kai den tin kapnizoun polloi!!

Nansouita kai gw ebaza amugdalelaio kai mia alli krema enallaks. Twra bazw alla oxi kathe mera. Ragades den exw kanei, alla apo to ksefouskwma exw duo ritides ston afalo. Kai mia mikri xalarwsi stin koilia.

Tha ksanarxisw to amigdalelaio omws, apla ws twra den prolabaina na pasalibomai.

Ariadni ontws kai esu pires olo to mina sxedon, mia ebdomada sou emeine!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritisa mou den egrapsa xthes den eixa kouragio apo tis 10 koimithika...den thimamai k polla tha sxoliasw oti thimamai...

katerinaki k pali na sou zisoun polu wraies fwto fianeste eutuxismeni k einai polu wraio pou i mikri dextike ton aderfouli tis...

nansy ti koiloumpitsa einai auti ante twra eisai mia xara opote k na genniseis tha perasoun grigora oi meres egw imoun sigouri oti tha pas mexri telos...

anthi mou ti wraia pou pate thalassa k egw thelw.. emas i giatros mas apagorepse k stin paralia na ton pame ton mikro opote den exei thalassa fetos gia mas... :(:(

kokona mou ti epathes pali perastika eutuxws perase.. ante kales voltes twra... egw vgika kana duo fores alla moni mou xwris to mwro gia to mwro oute katadianeia na to vgalw eksw prin ta 40 tin triti sarantizoume k tha arxisoume tis voltes...na xairesai ti koroula sou....

beboula mou ti talaipwria travikses twra eisai me giatrous gurw sou tha genniseis kiolas ekei kalutera...

ariadni upomoni ligo emeine tha perasei...

elena-nene den thimamai ama euxithika edw na zou zisei i mpoumpou twra eiste spiti k eiste kala.. ama thes pes mou k emena ti egine..

alekouko kali arxi stin douleia...

bikaki kalws irthan oi antres sou.. ante konteueis k esu...

fwteini mallon exeis gennisei me to kalo...

este min kleinesai sto spiti na kaneis voltes k moni sou k egw etsi tha eimai moni mou oli mera alla opote tha mporw tha vgainw kamia volta me ton mpempi.. ti wraia pou pigate thalassa...

na ksekinisete tis prospatheies gia deutero tha einai sigoura duskola stin arxi skepsou omws oti tha megalwsoun mazi k den tha einai to ena megalo k to allo mikro k tin talaipwria pou tha traviksei gia pio meta me tis ekswsomatikes... k egw kserw oti einai polu eukolo na meineis twra...

mou ksipnise o mikros ta leme filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να περασει η ωρα να παμε την μικρη παιδοτοπο!που καταντησα να παρακαλαω να παω να πιω καφε σε παιδοτοπο.. :lol::lol: λυπαμαι τη μικρη ολη μερα μεσα κ εμενα επισης :lol::lol:

παντως εαν δεν παμε λουτρακι δεν θα την παλεψει η μικρη ολο τον αυγουστο μεσα κ να λειπουν κ ολοι..εδω εφυγαν τα κοριτσακια που κανει παρεα κ φαινεται οτι την εχει πειραξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κάνετε?

Εμείς καλα τα πάμε ο μικρός είναι ήσυχος, οταν δεν κοιματε κάθετεστο portbebe με ανοιχτά τα ματακια χωρίς να γκρινιαζει ή να κλαίει. Σήμερα ήταν το πρωι ξυπνιος απο τις 9 μέχρι τις 12. Και η Αγγελική μια χαρα φαίνεται να τον έχει δεχθεί θέλει να τον χαϊδεύει και αν κοιμάτε ώρα ρωταει που είναι και τρεχει να τον δει. Για θυμιστε μου γιατι τα έχω ξεχασει, τις πρώτες μέρες τα κακακια του είναι αλλες φορές μουσταρδι με εκείνα τα σαν σπορια μέσα και αλλες φορές πράσινα φυσιολογικο δεν είναι? Μου ήρθαν και τα τσισακια του πάνω μου όπως τον άλλαζα χθες απο δω και πέρα όμως βάζω την πανα για ασπιδα :lol::lol::lol: .

Κατερίνα ειδες τι καλα περνάνε τα παιδάκια στο χωριό, και μένα οπότε παει περνάει καλα νιώθουν ελεύθερα και όχι κλεισμένα σε ένα σπίτι. Εμένα εχει και αυτη την βδομάδα παιδικο και μετα θα την πάρει η μαμα μου να πανε στο χωριο και μετα απο μια βδομάδα θα πάω και εγω με τον μικρο και θα κάτσουμε όλον τον Αύγουστο. Δεν υπήρχε περίπτωση να μείνουμε Αθήνα εκει τουλάχιστον θα πηγαίνει για μπάνιο εχει αυλη να παίξει μια χαρα θα είμαστε.

Ανθη έτοιμα τα πραγματακια της φραουλιτσας παρα την κουραση ειναι τόσο όμορφες αυτες οι ετοιμασίες. Καλα να περάσετε σήμερα να ξεκουραστεις και να ευχαριστηθεί θάλασσα ο Πανουλης.

Αντωνία περαστικα σου, τι πράγμα και αυτο που σου έτυχε. Καλο σαραντισμο οπότε και καλές βόλτες μετα και καλές ετοιμασίες για τα γενεθλια της κορουλας σου. Θηλαστρο εγω είχα της avent ήταν ηλεκτρονικο και δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Beboula να έρθουν οι δικοί σου να νιώσεις καλύτερα ψυχολογικά εχεις και όλη τη θετική ενέργεια και την σκέψη απο ολες εμας και όλα θα πανε καλα. Αυτο που σου είπαν και τα κοριτσια είσαι μέσα στους γιατρούς και σε προσέχουν μια χαρα.

Ελενακι και εγω θα ηθελα να ξέρω γιατι ταλαιπωρήθηκε η μικρη σου. Βγάζεις μονο με το θηλαστρο ή τώρα δίνεις και στήθος, για απορίες ότι θες εδω είμαστε.

Βικακι γύρισαν οι άντρες σου φανταζομαι θα τρέλανες στις αγκαλιές τον Αντώνη σου.

Νανσυ η κοιλιτσα πολυ όμορφη ε έχει και δυο μωρακια μέσα πόσο πιο μικρη να ήταν. Άντε να δούμε τη θα σου πει ο γιατρός αυριο πάντως είσαι πολυ κοντα στην ώρα που θα γνωρίσεις τα διδυμακια σου. Συμφωνω ότι θα είναι καλύτερα για την μικρη σου τον Αύγουστο να πάτε λουτρακι να γεννήσεις με το καλο και μετα απο δεκα δεκαπέντε μέρες φευγεται εκει θα περνάει η ώρα της πολυ καλύτερα.

Αφροδίτη λίγο σου εμεινε και σένα του αρεσει του μικρου μέσα στην κοιλιτσα φαίνεται!

Σας αφήνω αν βρω χρόνο αργότερα θα σας γράψω και την εμπειρία του τοκετου μου, φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε κυριες μου????

Εγω μονη ,τρωω παγωτουμπα και δροσιζομαι,αν και ενδιαμεσα βαραει συναγερμους ο μικρος.

Ναταλακι καθολου δεν σας αφησε παραλια η γιατρος?Ουτε καν απο τις 5 και μετα?Σας ειπε γιατι?

Νανσυ καλα ειναι και στους παιδοτοπους!Εχει κατι ωραιους μπαμπαδες.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia θεικη η φώτο!Φτου, να μην το ματιάσω τον μπέμπαρο!

Εμείς θα πάμε μια βόλτα σε λίγο, αν και κορίτσια να σας πω την μαύρη αλήθεια, δεν έχω όρεξη για πουθενά, πια δεν μου κάνει κέφι τίποτα!Τελοσπάντων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin taisa kai tin exw balei stin kounia me tragoudakia, bgazei kati hxous aaa kai ouuu alla den klaiei.

thelw na tin afinw kai moni stin kounia na sunithizei, oxi mono otan koimatai stin agkalia mou na tin bazw, giati h geitonisa mou pou einai to mwro tis 10 minwn mou elege oti den mpainei stin kounia me tipota an den einai idi koimismeni! Mia mera leei tin afise kai eklaige 3 wres kai den koimotan me tipota. Tin exei sunithisei apo mwro pou tin koimize stin agkalia tis kai meta tin ebaze kai twra den kathetai mesa.

Lia teleia h photo!! Polu megalwse o mpempis bre!

Nansouita kai egw bariemai afantasta kai zestainomai kiolas.

Ariadni kai esu mia apta idia e?? Egw tha sou elega na bgaineis twra pou mporeis giati meta tha kleisteis mesa mia kai kali!! Asxeto, alla ti zwdio eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα τι κανετε?τι κανουν τα πανεμορφα ζουζουνακια σας????????καγκουρακι μου να σου ζησει ο μικρουλης και τι ωραια που η κορουλα σου τον εχει δεχτει μια χαραααα ετσι ευχομαι να κανουν και οι δικοι μου οταν με το καλο ερθουμε στο σπιτι με την μικρη

βικακι και νανσυ βλεπω και οι 2 θελετε να ερθει η ωρα που θα επανερθετε στα φυσιολογικα σας και μαζι με αυτα και στο τσιγαρακι σας ε???????σας εχει λειψει .............................. φανταζομαι οτι ειναι λογικο και λεω φανταζομαι γιατι δεν καπνιζω ποτε δεν καπνισα αρα δεν μπορω να ξερω την λαχταρα που εχετε .................βικακι βεβαια εσενα θα εχουν γυρισει και οι αντρες σου και θα σαι μεσα στην τρελη χαραααααα

αριαδνη μου και σενα σου εμεινε μια βδομαδουλααααα και μεταααααααααααααααα αντε με το καλοο

ελενα μου τοσες κουτες τσιγαρα τι τις ειχες μαζεψει???????μηπως ερχοταν κατοχη χι χι χι χι χι χι χι χι η δεν τα βρισκεις ευκολαααααααα??????????τυχερη που δεν εχεις ραγαδες εγω ειχα απο την πρωτη ειναι πολυ ευαισθητο το δερμα μου αλλα ευτυχως το καλο ειναι οτι δεν φαινονται χι χι χι χι χι χι

οσο μπορεις να μην την εχεις αγκαλιτσα η να την αφηνεις να σου κοιμαται στην αγκαλια και μετα να την βαζεις στην θεση της συνιθιζουν πολυ ευκολα και τωρα οκ μετα που θα μεγαλωσει και θα θα ναι πιο βαρια τι θα κανεις?

αστην και να κλαψει λιγο δεν εγινε και τιποτα σιγα σιγα θα καταλαβει οτι εισαι εκει και θα κοιμαται

maxim μου πω πω περασε και για σας ο καιρος 40 ημερων γινεστε την τριτη ?????αντε ποιος σας πιανει μεταααααα

μπεμπουλααααααααααααα μου ολη η σκεψη ειναι μαζι σου οι γιατροι ξερουν και θα σε προσεξουν και θα περασουν οι μερες

lia φτου φτου τι μπεμπης ειναι αυτος???????κουκλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και τι ομορφα που εχει κουρνιασει πανω σου

εγω μια απο τα ιδια ζεστενομαι αρκετα αλλα ευτυχως τα 2 μου αντρακια ειναι στην μαμα μου και ετσι εχω χαλαρωσει λιγοοοοοοοο πηγα την παρασκευηηηη και εκανα καποιες αγορες στο zara δεν βρηκα να πω την αληθεια τιποτα το ιδιατερο εχουν βαλει ολα της καινουργιας σεζον και πολυ λιγα τους εχουν μεινει απο τα καλοκαιρινα εκει που βρηκα πολλα ηταν στο h&m και το σηκωσα στην κυριολεξια ολοοοοοοο χι χι χιχι χι χχι

αυριο θα παω και στον γιατρο μου να με δει να δουμε πως παμε απο υγρακια κτλ και να πουμε τα τελευταια σιγα σιγα φιλακια στα πατουσακιαααα και στις υπολοιπες κοιλιτσες που εχουμε μεινει καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω γιατί έχουμε ξεκινήσει βόλτες και δεν μένει καθόλου χρόνος.

Νανσούλι βλέπω πλησιάζεις κι εσύ και η μπεμπούλα εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις διδυμομανούλες του ποστακίου μας. Οι σκέψεις μου είναι πάντα σε σας.

Τελικά όταν δεν έχουμε κολικούς είμαστε τα καλύτερα μωράκια του κόσμου.

Σήμερα πήγαμε επίσκεψη σε μία μπέμπα 9 ημερών και περάσαμε πολύ ωραία. Οι πρώτες μου επαφές με τον θηλασμό εκτός σπιτιού τελικά δεν ήταν και τόσο καλές. Δεν μπορώ να τον θηλάσω όσο πρέπει για να χορτάσει γιατί πρέπει να κάτσω τουλάχιστον ένα μισάωρο και δεν βολεύει όταν είσαι έξω. Έχουμε συνηθίσει και τον ξαπλωτό θηλασμό και κουραζόμαστε. Αγχώνομαι και με τον χρόνο και δεν τρώει αρκετά ο μπέμπης και κλαίει. Αποφάσισα να αρχίσω να βγάζω γάλα για τις εξόδους μας. Πήρα και 2 θερμός που κρατάει ζεστό το γάλα για 8 ώρες οπότε θα κάνω συνδυασμό θηλασμού και μπιμπερό όταν θα βγαίνω έξω αναλόγως το πόσες ώρες θα βρίσκομαι κάπου και σε τι είδους χώρο θα βρίσκομαι.

Θα πάρω και ένα καθρεφτάκι για το αυτοκίνητο αυτό http://www.cosycorner.gr/el/category/αξεσουάρ-αυτοκινήτου/jeep®-καθρέπτης-αυτοκινήτου-μωρού/ για να μπορώ να βγαίνω και μόνη μου με τον μπέμπη βόλτα.

Αυτά από μένα πάω να βγάλω γάλα η αγελάδα :lol: . Καληνύχτα κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ανθή δυστυχώς δεν έχω στάντερ ημέρα που θα γυρίσω στη δουλειά...ακόμα και τώρα όταν χρειάζεται πηγαίνω...απλά συνεννοήθηκα έτσι ώστε όταν θα πηγαίνω να κάθομαι λιγότερες ώρες. Δηλαδή δε λείψω ένα συγκεκριμένο διάστημα αλλά θα πηγαίνω όποτε χρειαστεί. Να φανταστείς ακόμα και τώρα δεν έχω σταματήσει από την δουλειά απλά τις τελευταίες ημέρες επειδή λείπει η αναισθησιολόγος που θα μου κάνει επισκληρίδιο έχω πάρει κάποια χαρτιά στο σπίτι και δουλεύω. Βέβαια λογικά όταν θα γεννήσω κάνω 2 εβδομάδες θα καθίσω σπίτι να συνέλθω λίγο. Το μόνο που ελπίζω είναι ο μικρούλης μου να είναι ήσυχος, γιατί αλλιώς με βλέπω να πηγαίνω σαν βαμπίρ στην δουλειά... ;)

Νάνσυ λες να σε κρατήσουν? Για καλό και κακό πάρε τη βαλίτσα μαζί σου αλλά σου εύχομαι να μην χρειαστεί! Να καθίσουν λίγες ημέρες ακόμα!

Λία τέλειες οι φωτο! Τι μαγουλάκια για τσίμπημα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικάκι προσπάθησε να μην ξεκινήσεις το κάπνισμα...τόσο καιρό το έκοψες...Και εγώ κάπνιζα πριν μείνω έγκυος στον Απόλλωνα, (κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και του θηλασμού το σκεφτόμουνα πολύ!)μετά που σταμάτησα και το θηλασμό πήγα να κάνω ένα με μια μπυρίτσα και μου ήρθε μια αηδία στο στόμα και από τότε ούτε το σκέφτομαι...ενώ μέχρι τότε συνέχεια το είχα στο μυαλό μου....Βέβαια το θετικό είναι ότι και ο άντρας μου δεν καπνίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα και γω κοριτσάκια.

Έλενα, βγαίνω και με το παραπάνω αλλά πια έχω βαρύνει και ψυχολογικά είμαι σε μια διαρκή υπερένταση. Πιστεύω ότι μου έκανε και κακό που έμεινα τόσο καιρό Πάτρα χωρίς τον άντρα μου και χωρις αυτοκ :( Τελοσπάντων, καλά να είμαστε και να πάνε όλα καλά κι ας κλειστώ μετά μέσα, τίνα γίνει?

α!Κριός είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανά! Γυρίσαμε στις 12 το βράδύ, κάναμε μπανάκι τον μικρό, ήπιε το γαλατάκι του και έπεσε ξερός! Εγώ έφαγα σαν μουλάρι και τώρα πίνω σόδες γιατί κοντεύω να εκραγώ :?:?:?:? Το αποκορύφωμα ήταν μισή βάφλα με μερέντα και παγωτό =p~=p~=p~ ..Ο Πανούλης πέρασε και αυτός πολύ όμορφα! Εγώ κορίτσια δε βούτηξα..Είπα να προσέξω τώρα που βρίσκομαι στο τέλος για να μην κολλήσω τίποτα. Η θάλασσα πάντως φαινόταν υπέροχη..Του χρόνου πρώτα ο Θεός θα απολαύσω τα θαλασσινά μπανάκια!

Ελενάκι με είχες ρωτήσει για τα πουτανίλας αλλά δυστυχώς δεν ξέρω αν επιτρέπονται με το θηλασμό..Κρατάω μόνο τα φακελάκια και πετάω το κουτί και δεν έχω τις οδηγίες για να τις διαβάσω..Όταν αγοράσω κουτί ξανά θα το κοιτάξω.Άμα το αίμα έχει σταματήσει λογικά ο γιατρός θα σε αφήσει να κάνεις μπανάκι στη θάλασσα!

Νάνσυ πώς να μην έχεις βαρεθεί την αναμονή;; Εδώ εγώ κοντεύω να φρικάρω που έχω ένα μωρό και μπορώ να κινηθώ και εκτός σπιτιού..Δεν έμεινε ομως τίποτα. Και στις 37 εβδομάδες να κλείσεις το ραντεβού, είναι μόνο μία εβδομάδα!

Βικάκι είμαι κι εγώ σίγουρη πως θα ξαναρχίσω το κάπνισμα. Marlboro lights είναι και η δική μου μάρκα. Δε θέλω να το κόψω, αφενός γιατί είναι απόλαυση και αφετέρου γιατί ποτέ δεν κάνω πάνω από 5 τσιγάρα την ημέρα που δεν τα θεωρώ πολλά..

Αριάδνη έτσι έλεγα κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στον Πάνο, ότι δηλ. αποκλείεται να φτάσω τις 40 εβδομάδες :lol::lol::lol: Τελικά μια χαρά τις έφτασα.Τώρα ελπίζω να έρθει γύρω στις 38 αλλά ως γνωστόν, όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια ο Θεός γελάει..Ας γεννηθεί γερό το μωράκι μου και ας βγει όποτε θέλει!

Ναταλίτσα σαραντίζεις κι εσύ και θα ξεκινήσετε τις βολτούλες!!! Θα δεις πόσο πιο όμορφα θα είναι τα πράγματα! Η κλεισούρα δεν παλεύεται, ειδικά το καλοκαίρι :?:?:?:?:?

Κατερινάκι μου πολύ καλά θα κάνεις που θα πας με το μικρό στο χωριό! Δε λέει με τίποτα να κάτσετε τον Αύγουστο στην Αθήνα..Θα έχεις και τη βοήθεια της μαμάς σου! Τι καλά που η Αγγελικούλα τον δέχτηκε τόσο όμορφα!!! Μακάρι και ο Πανούλης να δεχτεί τη φραουλίτσα και να μη ζηλέψει..Τώρα Κατερινάκι Σεπτέμβρη θα σε ξαναδώ...Θα πάμε για ένα περιποιημένο καφεδάκι!!!!!!

Λία γέλασα πάρα πολύ με τους ωραίους μπαμπάδες στους παιδότοπους :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ πάντως δεν έχω πετύχει κανέναν καλό :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Κάτι καράφλες κοιλαράδες βλέπω :lol::lol::lol::lol::lol: Μήπως να αλλάξω παιδότοπο :lol::lol::lol::lol: ;;;;;Πολύ όμορφες οι φωτό του μπέμπη σου! Είναι ένας κούκλος!

Αφροδίτη είναι πολύ απαιτητική η δουλειά σου ε;; Χαρά στο κουράγιο σου που πηγαίνεις ακόμα και τώρα..Δεν ξέρω αν θα το άντεχα :?:?:?:?:?:? Τυχερή είσαι που σου ήρθε αηδία όταν ξαναέκανες τσιγάρο μετά την πρώτη γέννα. Έτσι το έκοψες φυσικά και αβίαστα ;);););)

Αυτάαααα!!!! Φιλάκια πολλάαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 5.30 ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΟΥΡΑ Κ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ :lol::lol:

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!Α!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΗΝ ΠΗΓΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΗΣ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ..ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ..

ΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!Α ΡΕ ΚΑΥΛΙΑΡΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ!ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ..ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ Ε;

ΑΝΘΟΥΜΠΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΟΛΑΥΣΗ..

ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ..Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..Κ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ :lol::lol: ΤΡΩΩ Κ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, eimai kala, i piesi epese ;) kaname uperixo proxthes den thumamai an sas to eipa :? ftasame ta 2500 kila kai eimaste polu kala. apofasisan oi giatroi na gennisoumeeeeeeeeee auti ti bdomada :):) pisteuo mexri to mesimeri na mou poun poia mera tha einai ;) molis matho tha sas po. ta leme pio meta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααα!!!

Αντε Χριστινιω,θα μαθουμε ποτε ειναι η μεγαλη μερα!Πως νοιωθεις???

Κι εγω ημουν φανατικη καπνιστρια,και εψαχνα αφορμη να το κοψω,το ειχα ξανακοψει για 10 μηνες αλλα μια τζουρα σε μια αδυναμη στιγμη αρκουσε για να το ξαναρχισω.Στο τελος δεν μου αρεσε πια,με πονουσε το μεσα μου!Αλλα η κωλοσυνηθεια δεν κοβετε ευκολα.Ζητουσα εναν καλο λογο να το κοψω κι ελεγα ποτε θα μεινω εγκυος να εχω κινητρο!Ε και εμεινα!!Μια δυο φορες εχει ξαναπερασει απο το μυαλο μου αν θα εκανα αραγε ενα πως θα ηταν,αλλα δεν θελω!

Νανσουμπα τι ωρα εχεις γιατρο?Θα κλεισω κι εγω ραντεβου για την αλλη Δευτερα μαλλον,γιατι αυτη την Πεμπτη σαραντιζω.Πρεπει να περασω κτεο γιατι θελω να κατσω του αντρα μου!! :D

Σιγα μη με πτοουσε ο θηλασμος ρε!!! :lol::lol: Δεν σου λεω τι εκανα χτες... :lol::lol::lol:

Μου μοιαζει λετε ο πιτσιρικας μου ε??Αχ το πουλακι μου!!Καψουρα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου και καλη εβδομαδα να εχουμε :D:D:D:D:D:D

Σημερα εχω ραντεβου με τον γιατρο. Επιτελους να δω τη νεραιδουλα μου, γιοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι την πεθυμησα πολυ την γλυκια μου :):):):):):)

Παω να κανω ενα μπανακι και να ετοιμαστω σιγα σιγα......

Δεν θα σας σχολιασω γιατι απο εχθες γραψατε πολλα. Θα τα πουμε οταν με το καλο επιστρεψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

λια ειναι τελεια η φωτο κ φυσικα κ ο μπεμπης φαινεται κουκλος!!!δεν εχει πολλα μαλακια ε?κ ξανθουλης μου φαινεται!!φτου φτου παιδαρος!! :):)

κατερινα-πασχαλιτσακι με το καλο να δεις την μπεμπα σου!!

νανσυ η κοιλια ειναι φοβερη!!εγω τελος του μηνα ετσι ημουν!! :) με το καλο να πας στον γιατρο!!

για το τσιγαρο προχτες μπηκα στον πειρασμο κ εκανα μια τζουρα..για να πω την αμαρτια μου το ευχαριστηθηκα κ μετα το ειχα τυψεις..

εστε κ εγω το παραγγειλα το καθρεφτακι κ ενα μαξιλαρι λαιμου για το καθισμα..απ'οτι θυμαμαι ειπες οτι εκανες μπανακι?τι τελεια!!!

την τεταρτη σαρραντιζουμε κ εμεις..θα παρω τον γιατρο μου για να με δει κ επιτελους θα κανουμε κ εμεις ΣΕΧ!!!!εχει λυσσαξει ο αντρας μου κ μετραει τις μερες σαν τους φανταρους!!! :lol:

μανουλες εχω μια απορια με την μπεμπα.. εχει σχεδον μια βδομαδα βγαζει παρα πολυ γαλα..αφου την θηλαζω με μικρες δοσεις για το χωνεψει κ να μην βγαλει.. καπως καλυτερα ειναι,αλλα κουραστικο ετσι,γιατι ολη μερα με τα μεμε απ'εξω ειμαστε..οταν βγαινουμε εξω μαζευω 2 μπουκαλια απο 150ml..χτες π.χ 3 ωρες ειμασταν εξω κ τα ηπιε κ τα 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ισως αυτο που βγαζει ειναι πολυ λιγο σε σχεση με την ποσοτητα που εχει φαει.Τρωει πολυ λαιμαργα?

Μολις βγαλει,μετα δειχνει να ξαναπειναει πιο γρηγορα απότι συνηθως?Αν οχι μαλλον βγαζει απλα το επιπλεον που ηπιε.Εκτος κι αν εχει καμια παλινδρομηση,μην την εχεις πολυ ανασκελα οταν τρωει και μετα το φαι.

Ρευεται παντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι λία βγαζει πιο λιγο απο αυτο που εχει φαι,αλλα στο καπακι θελει να ξαναφαει..αφου ο αντρας μου,μου λεει παλι θα την ταισεις?αφου ψαχνει το μεμε μου..τι να κανω?? ναι ρευεται παντα κ γρηγορα..με το που την σηκωνω ρευεται..τι ειναι αυτη η παλινδρομιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...

lia den mou eipe logo mou eipe oti einai polu mikros gia tin paralia... kouklos o mikros... k sou moiazei...

maraki mporei na pernei aera k gia auto na ta vgazei k emena to ekane... kale tin triti sarantizoume...

nansy perimenoume nea apo ton giatro...

pasxalaki ante me to kalo na deis tin mpempa sou...

beboula simera tha matheis k esu pote gennas ante me to kalo..

polu zesti vre koritsia den paleuete...

oso gia to tsigaro k egw to laxtaraw pws k pws alla den to epixeiro.. elpizw k emena afroditi na mou erthei aidia k na min to ksanaarxisw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλα?

Εγω μια απο τα ίδια, πήγα για το καθιερωμένο καρδιοτοκογράφημα, όλα καλά αλλά συσπάσεις μηδέν. Πρωτότυπο,ε? :lol:

Τώρα Τετάρτη πρωί γιατρό και να δουμε τί θα μου πει.

Χριστίνα εσύ θα μάθεις σήμερα,ε?Πολυ καλά!Και το βάρος τέλειο!

Ναταλία, ο μπέμπης άπαιχτος!

Φιλάκια, θα τα πουμε και μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a!ρε λια καυλιαρα!!!να σας πω την αληθεια με εχει πειραξει παρα πολυ αυτη η τοσο μεγαλη αποχη απο το σεξ!του αντρα μου του κανω συνεχεια πλακα να μου κατσει κ εκεινος γελαει..εχτες ελεγε σαντυ κατσε εδω γιατι κινδυνευω απο τη μανα σου!χαχα!

σημερα στις 8 εχω ραντεβου κ εχω αγωνια να δω τι θα μου πει..

πασχαλιτσακι μου κ εγω θελω να πηγαινω στον γιατρο για να ξερω οτι ολα ειναι καλα αλλα υποφερω τοσο πολυ στο ανασκελα που δεν ανυπομονω καθολου για υπερηχο..μου κοβεται η ανασα κ νομιζω οτι θα μεινω..αφου ο γιατρος με λυπαται κ λεει συνεχεια τελειωνουμε κοριτσακι μου..κ εαν μου βαλει παλι χερι για να δει διαστολη που ναι το πιο πιθανο απο τωρα ποναω!!!

εχω αρχισει να ανυπομονω τοσο πολυ να γεννησω..παντως οτι κ να ναι μια εβδομαδα εμεινε..κ εχω μια περιεργεια πως θα νοιωσω με δυο μωρα..παλι σαν χαμενη πιστευω θα μαι..παροοτι που εχω ξαναγεννησει..

εσεις θα χετε χρονο για σεξ εγω να δω που θα τον βρω.. :lol::lol:

μπεμπουλιτσα μου μηπως σου παν σε εαν στην 35η η 36η μπαινουν θερμοκιτιδα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναταλια τι παιδαρος ειναι?!!!!!!χαμογελαει το κουκλι μου!!! εντωμεταξυ ναταλια μου μετρησα τις μερες κ μου βγαινει τεταρτη..εγω θα τον παρω τον παπα τηλ κ αν βολεψει παμε αυριο!!!εσενα θα στον βαλει κ στο ιερο μεσα!!

λες να παιρνει κ αερα κ γι'αυτο κανει ετσι?μα ειναι πολυ σπαστικο γιατι μου μυριζει κ ξινιλα πολλες φορες..ειναι φορες που βγαζει καθαρο γαλα,αλλες σαν γιαουρτι κ αλλες κανονικη ξινιλα..

παρεπιτοντως αρχισε να βλεπει πιο καλα κ χαμογελαει οταν της μιλαμε!!! :):)

χριστινα θα μαθεις ποτε θα γεννησεις σημερα?

αριαδνη καλοβολευτηκε η κοριτσαρα σου?αντε το πολυ μια βδομαδα εμεινε!!!

νενε πως ειστε?κ εγω θα ηθελα να μαθω τι εγινε..παντως αυτο που ειπες οτι ξαναερωτευεσαι ειναι αληθεια..κ εγω ετσι αισθανθηκα.παρολο που δεν τον ειχα διπλα,αλλα εξω ηταν ο καημενος κ ειχε σαλταρει..

αχ νανσυ πλησιαζεις? αντε με το καλο!!!!:lol::lol::lol:εχτες ελεγε σαντυ κατσε εδω γιατι κινδυνευω απο τη μανα σου!χαχα! κυνηγας τον αντρα σου? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo 15 iouniou to metras maraki k egw gia auto mperdeuomoun k mou evgaine tetarti.. nai k emena arxise katalavenei k kanei kati gelakia mou erxete na ton faw..

etsi mou ekane k emena prin k i giatros mou eipe na ton vazw ligotero sto stuthos alla egw den tin akouw k twra pou ton exw sunexia den mou kanei teteia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...