Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πανες για προωρα μωρακια


Recommended Posts

σες μου τα λιμπερο το νουμερο 1 ειναι πολυ πιο μικρα απο ολα ταου εμποριου σηλ αν βαλεις παμπρεσ κ μπαιμπιλινο κικο τα λιμπερο ειναι πιο μικρα παρτε μια συσκευασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χρυσα μου του εβαζα τα παμπερς για νεογεννητα

ηταν λιγο μεγαλη(εφτανε σχεδον στο στηθος αλλα αντεχε και με παμπερς τον συνεχισα

ποσα κιλα ειναι το μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ..

το νινακι ειναι 1650 καλα μιλαμε οτι του ειναι τεραστια...

ξερω οτι η παμπερσ εχει νουμερο 0..αλλα δεν ξερω αν στελνουν....

παιρνω τηλ απο το πρωι και ειναι κατελλημενο..αλλα ΟΚ..θα βγαλω καποια στιγμη γραμμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ σερνόμουν για κάποιες μέρες αλλά νομίζω ότι ήταν και πιο πολύ ψυχολογικό το θέμα. Αντιβίωση ή άλλα φάρμακα για το αίμα, δε μου είχε δώσει, αλλά μου είχε δώσει αντισυλληπτικά για ένα μήνα. Πόνους δε θυμάμαι να σου πω γιατί πάνε και 20 χρόνια απο τότε. Επίσης μου είχε πει ότι δεν ήθελε καθόλου επαφές για 1 μήνα. 
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Σήμερα είχα ραντεβού με την καινούρια γιατρό στο δημόσιο... Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα.  Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου;  @Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.   Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία. Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 
    • Κορίτσια μου τα νέα μας! Τα καλά είναι ότι είμαστε καλά! Έχω πάρει 10 ολόκληρα κιλά ήδη! Η μικρή είναι 1065γρ. κι έχει γυρίσει ήδη αλλά μου είπαν ότι ακόμα έχει χώρο και θα μπορούσε να κάνει κωλοτούμπες!!!  Θα με αναλάβει η γιατρός και μου είπε ότι αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό θα ήταν καλό να παρακολουθήσω τα μαθήματα.  Τα άλλα τώρα... Είπε να με αγχώσει λίγο και με έστειλε να κάνω πρώιμο doppler (έκλεισα για την Παρασκευή) γιατί λέει δείχνει να είναι λίγο πίσω στην ανάπτυξη της. Βλέπω το χαρτί 27+4 ενώ είμαι 28+3. Οι ήδη μανούλες λέτε να είναι τόσο σοβαρό και να μη μου είχε πει τίποτα τόσο καιρό ο γιατρός μου;  @Elk μου πόσο δίκιο είχες για το δημόσιο... Μέσα σε 5 λεπτά έγινε ο υπέρηχος. Κι εγώ το μόνο που ήθελα ήταν να μιλήσω με τη γιατρό και να φύγω. Η γιατρός όμως γλυκύτατη και πρόθυμη να λύσει την όποια απορία.   Μου έδωσαν κι έναν κατάλογο με τα έγγραφα και τα πράγματα που χρειάζομαι για τον τοκετό και αφού δε θα είναι μαζί ο μπαμπάς της, θα περαστεί στο δικό μου όνομα και θέλουν μόνο τα δικά μου έγγραφα και στοιχεία. Αυτά απο μας... Συγγνώμη για το σεντόνι... 
    • Στην προηγούμενη δεν είχα κράμπες αλλά είχε ανοίξει ο τράχηλος πριν την επέμβαση. Τώρα δεν είχε ανοίξει οπότε ίσως και γι’ αυτό.    @Diwni μου είπε να πάω να με δει μόλις μου τελειώσει η περίοδος. Νομίζω θα αφήσω δύο κύκλους να περάσουν και μετά για προσπάθεια ξανά 
    • Με το άλλο είχα άγχος στο 3ο τρίμηνο βάζουν τα πολλα γραμμάρια τα έμβρυα αλλά είχε εβδομάδα π είχε βάλει μόνο 50 κ αγχώθηκα…μολις πήγε στα 2 κιλά πήρα μια ανάσα κάπου στις 35εβ ήταν π πήγε στα 2κιλα κ ευτυχως γιατί μετά έκανα πίεση κ γέννησα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...