Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιταμινες για υπογονημοτητα!


Recommended Posts

Κοριτσια μηπως ξερετε αυτο το φαρμακο αν ειναι καλο?εψαξα να βρω καποιες βιταμινες για να δωσω στον αντρα μου και επεσα πανω σε αυτο..ειναι ακριβως αυτο που χρειαζεται αλλα φοβαμαι να το παρω μηπως δεν ειναι καλο και εχει καποιες παρενεργειες.το γνωριζει καμια σας?η αν ξερετε καποιο αλλο να μου προτεινετε...

http://www.pharmacy4u.gr/natures-plus-p ... ce=message

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου δεν ξερω να σε βοηθησω, αλλα απο ο,τι ειδα μονο βιταμινες εχει...για αυτο και μου φαινεται ακινδυνο...

απο οσο ξερω κυριως συμπληρωματα καρνιτινης δινουν οι γιατροι, που αυτο το σκευασμα εχει.

οποτε δε νομιζω να εχει παρενεργειες...βιταμινες ειναι!

καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι!!εχει ολες τις βιταμινες που χρειαζεται και γενικα ειναι μια καλη μαρκα κατι αναλογο ειναι και αυτοhttp://www.pharmacy4u.gr/vitabiotics-wellman-conception-tabs-male-reproductive-health-p-12630.html

εγω αυτο εχω παρει.δεν ξερω ποιο ειναι το προβλημα αλλα καλο ειναι να παρει και intellecta μαζι ειναι σκετη καρνιτινη και βοηθαει παρα πολυ!!!ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ aggelika81 να σαι καλα!

deppa ευχαριστω πολυ και σε εσας ευχομαι οτι καλυτερο!

το εχεις παρει καιρο εσυ αυτο?ειδες κανενα αποτελεσμα?εγω σκεφτομαι να παρω το αλλο που σας εγραψα γιατι λεει και για την ποιοτητα του σπερματος και για την κινητικοτητα που εχουμε προβλημα εμεις.1 καψουλα την ημερα παιρνει?θελει καποιο διαστημα για να δουμε το σπερμα αν εχει καλυτερευσει σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O άντρας μου για να δυναμώσει το σπέρμα του λόγω χαμηλής κινητικότητας (απ' ό,τι αποδείχτηκε βέβαια η κινητικότητα επηρεαζόταν από το άγχος) επισκέφτηκε ουρολόγους 3 στον αριθμό. Και οι 3 του συνέστησαν L - καρνιτίνη και συγκεκριμένα την Q10 από την olympian labs, που θεωρείται αρκετά αξιόπιστη εταιρία. Αυτή τη βιταμίνη έπαιρνε σε συνδυασμό με βασιλικό πολτό και ένα άλλα σκεύασμα πάλι από την olympian labs. Πιστεύω βέβαια ότι καλό θα ήταν να πάρεις αυτά που θα σας συστήσει ο ουρολόγος που παρακολουθεί τον άντρα σου γιατί κάθε περίπτωση είναι ιδιαίτερη και μοναδική. Αν θέλεις κάτι άλλο, είμαι στη διάθεσή σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw θα παρω τηλ.αμα ειναι τον ουρολογο μας να τον ρωτησουμε αν ειναι καλο αυτο το φαρμακο αλλιως να μας συστησει καποιο αλλο.

σε ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...