Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

που θα πάει θα το γεμίσω το ποστ!! Εμείς είμαστε καλά..ο μικρός βέβαια έχει βήχα από προχθές, σήμερα δεν έφαγε απολύτως τπτ και εγώ περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να πάω να τον δω μήπως τον μπουκώσω τπτ...

Σήμερα έχουν γενέθλια η Ειρήνη και η Άννα μας, οπότε τους εύχομαι να τα εκατοστήσουν και να είναι πάντα ευτυχισμένες στην ζωή τους ...

αύριο περιμένω την χαζή και ελπίζω να μην έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ναι λοιπόν δεν ήρθε σήμερα η χαζή..κάναμε τεστ (αν και ληγμένο) ήταν θετικό!! ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! Αύριο θα κάνουμε και ένα που δεν είναι ληγμένο να το επιβεβαιώσουμε!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι λοιπόν δεν ήρθε σήμερα η χαζή..κάναμε τεστ (αν και ληγμένο) ήταν θετικό!! ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! Αύριο θα κάνουμε και ένα που δεν είναι ληγμένο να το επιβεβαιώσουμε!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Αλίκη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Μαρία περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός...έχουμε τόσα πράγματα να κάνουμε πλέον που δεν προλαβαίνουμε να καταλάβουμε τπτ. Απόλαυσε όσο μπορείς αυτή την μαγική περίοδο της ζωής σου..αν και είμαι σίγουρη ότι θα την ξαναζήσεις εσύ!!

Εγώ είμαι χαλαρά..στην δουλειά με πήραν χαμπάρι ήδη (έχω πρηστεί ήδη :?:?:?:?:o:o:o ) και το έμαθε και το αφεντικό μου...δεν πειράζει - θα με προσέχουν περισσότερο τώρα!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε Ευγενάκι!!!!!!!!

Ετσι! Χαλαρή να μείνεις, να μην κουράζεσαι όμως και να απολαύσεις και εσύ αυτή την μαγική περίοδο της ζώης μας που δεν συγκρίνεται με τίποτα!

Τέλος της εβδομάδος πάς γιατρό ε; Άντε περιμένουμε νέα!!!!!!!!! Και εδώ και στο φατσομπούκι. Βασικά όπου σε βολεύει. Αρκεί να είναι πάντα καλά τα νέα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενας λογος να αργησουμε να αλλαξουμε ποστ ειναι για να γεμισουμε εγκυμοσυνες...

αχ ευγενακι μου ποσο χαιρομαι που εισα εγκυουλα δεν λεγεται...πολυ χαιρομαι...ολα θε πανε καλα ολα...ολα να εισαι ηρεμη και χαλαρη και ανετη και σε λιγο καιρο θα καμαρωνεις το δευτερο αγγελουδι σου...

ελατε να σας πω και για μενα τωρα..εμεις ειμαιστε καλα μαμα και γιοι..ο μεγαλος κανει οτι περναει απο το χερι του να με εκνευρισει και ο μικρος οτι περναει απο το δικο του να μου υπενθυμηζει οτι καταυθανει..οι κλωτσιες του πλεον ολο και δυναμωνουν..(1,5 κιλο ειναι αυτο)αστε που ωρες ωρες νοιωθω λες και κατι τραβαει και με πονανε ολα μου τα συστηματα...

τα δε ονειρα δινουν και παιρνουν..και δεν ειναι και ευχαριστα γαμωτο...την μια βλεπω οτι το στηθος τρεχει συνεχεια και οτι κι αν κανω δεν σταματαει..και την αλλη πως καπως εχει ανοιξει ο σακος και βλεπω το μωρο μου οχι μεσα σε αιματα ομως αλλα μεσα σε κατι πηχτο σαν κατακαθι απο καφε να προσπαθει να αναπνευσει και εγω αντι να το βοηθησω και να το βγαλω εξω να προσπαθω να ξανακλεισω τον σακο γιατι νομιζω πως εκει θα αναπνευσει καλυτερα..

δραμα η κατασταση αλλα μαλλον λογικα ειναι ολα αυτα..

εγω απο την αλλη απο την μια θελω να παρω αγκαλια τον πριγκιπακο μου και απο την αλλη ηδη νοιωθω πως μου λειπει η εγκυμοσυνη μου...το τριτο τριμηνο που ειναι το αγαπημενο μου ειναι και αυτο που φευγει πιο γρηγορα ...σε τρεις εβδομαδες εχω παλι ραντεβου και θα εχω μπει στον 8ο..απιστευτο..πριν καν το καταλαβω θα ετοιμαζομαι να γεννησω...

αυτα για την ωρα..εγω θα ξαναμπω..εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μόνο με εμάς δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξουμε θέμα!! Και έχουμε και αυτό τον τίτλο!!!

Εγώ πόσο θέλω να περάσει το πρώτο τρίμηνο δεν μπορείς να φανταστείς...είμαι σίγουρη πάντως πως αυτή την εγκυμοσύνη δεν θα προλάβω να την καταλάβω ούτε εγώ..ας είναι καλά τα μεγάλα μας αγόρια και οι υποχρεώσεις.

Έχεις άγχος Μαρία και βλέπεις τέτοια όνειρα? Απαπαπα....και η κουμπάρα μου κάτι είδε με εμένα αλλά δεν τολμάει να μου το πει. Σαν όνειρο ήταν χάλια αλλά μου είπε ότι σαν εξήγηση ισχύει το αντίθετο, Κάτι καλό δηλαδή. Μάλλον με αίματα με είδε από ότι κατάλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλεεεε ποοοοοσσοοοο καιρο εχω να μπω εδω?????

Σημερα που ειπα να το κλοβαρεσω εχω χρονο και για το μαμμυ :-h:-h:-h:-h:-h

Ευγενια μου πως παει με το σπορακι??? Ανακατεβεσε καθολου η οχι ακομι???

Ενεσοις αρχισες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έυη!! Ανακατωσούρες δεν έχω καθόλου - ούτε στον Νώντα είχα. Είμαι από τις τυχερές!! Ενέσεις ξεκίνησα εδώ και μερικές ημέρες και πλέον είμαι λίγο πιο ήρεμη.

Πρέπει που και που να κάνουμε κανένα διάλειμμα από την καθημερινότητα και να αράζουμε λίγο γιατί αλλιώς δεν βγαίνει το προγραμμα

Η Φλώρα σου πως τα πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιάσαμε ψιλή κουβεντούλα και εδώ; Άντε μπράβο! Μπας και το κλείσουμε και ανοίξουμε άλλο θεματάκι εδώ (λέω εγώ τώρα....)

Κι εγώ παραδόξως είμαι λίγο χαλαρή σήμερα κι αυτό γιατί τα έχω φορτώσει στον κόκκορα φυσικά.

Βαρέθηκα να αγχώνομαι για δουλειές. Υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά πράγματα για άγχος.

Η μικρή μου κοιμάται κι εγώ σερφάρω.

Θα τα πούμε λοιπόν στο άλλο μας στέκι.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Ααααα φεύγει η χρονιά και ακόμα αυτό το θέμα έχουμε????????? Καταραμένο fb κατέστρεψες το mammy!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κορίτσια!! Εύχομαι να περάσετε πανέμορφες γιορτές και ο νέος χρόνος να μας φέρει μόνο χαρές και υγεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ετσι για να χαλαρωσω ηρθα μια βολτα απο δω

η μικρη μαλλον εχει οθρολοιμωξη παλι, βαρεθηκα να το παθαινει αυτο το παιδακι μου, ανεβασε πυρετο σχετικα λιγο 38,5 και ξεκινησαμε αντιβιωση.Κατα τα αλλα τα λογια της και η σκεψη της σε αφηνουν αδιαβαστο, για ολα εχει μια απαντηση και αν της πεις κατι σου ζηταει να της εξηγησεις με επιχειρηματα.παω σπιτι να χτυπηθω στο διαδρομο να χαλαρωσω και μετα να αναλαβω το αρρωστουλι μου!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Χριστινάκι μου! Καλώς την να!

Τι είναι πάλι αυτό που έχει η Σισία μας μωρέ; Δεν θα ησυχάσεις επιτέλους και εσύ και εκείνη από τα φάρμακα;

Για το στοματάκι της τι να πω; Φαντάζομαι πόσο θα σε τρελαίνει και σε αφήνει άφωνη! Φτου, φτου σκόρδα!

Κάνεις διάδρομο; Καλά κάνεις! Κι εγώ ξεκίνησα γυμναστική και νιώθω σούπερ!

Φίλησε μου την κουκλίτσα σου και να μπαίνεις έστω και εδώ να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλημέρααααα.....

τα νέα σας τα ξέρω, οπότε δεν διαβάζω...!!!

Μην περιμένετε βρε να πάει στις 100 για να αλλάξετε θέμα... το παρατάτε κ ανοίγετε καινούριο... θα σας βρούμε!!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το δικό μου τικεράκι θέλει άλλαγμα..

Φτιάχνεις το τικεράκι στο site και το περνάς στο προφίλ σου σε κάποια θέση.

Άμα το αλλάξω θα σου πω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη την βρήκες την άκρη βλέπω με το τικεράκι..δώσε και τα φώτα σου στην Ρούλα!!

Να αλλάξουμε θέμα για ποιον λόγο? Μπαίνει καμία μας???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...