Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!


Recommended Posts

χρονια πολλα στα κοριτσακια που εχουν γενεθλια.

mina2 ευχομαι φετος να ερθει το καλυτερο δωρο,ενα μωρακι ζουμπουρλουδικο.(δεν τα εχουμε πει ποτε αλλα διαβαζω τις αγωνιες σου):) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου... κοριτσάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.... ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ..

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ BEBE ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ..... που είναι το μόνο σίγουρο... έρχεται το μωράκι σου, σύντομα!!!

φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου... κοριτσάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.... ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ..

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ BEBE ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ..... που είναι το μόνο σίγουρο... έρχεται το μωράκι σου, σύντομα!!!

φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen ,redmb7 ,RITADRI32 ,annaki!! ,mariah :lol: :lol: EFXARISTO EFXARISTO EFXARISTO !!!!!!!!!!! SAS EFXARISTO POLI KORITSIA GIA TIS EFXOULES SAS K SAS EFXOMAI K EGO ME TI SEIRA MOU NA EISTE PADA EFTIXISMENES ME TIS OIKOGENEIES SAS NA EXETE PADA YGEIA K GRIGORA MANOULES OSES TO EPI8IMITE!!!!!!!! EFXOMAI O AI VASILIS NA EXEI GIA OLES MAS TO DWRO POU EPI8IMOUME ********* K PALI SAS EFXARISTO :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen ,redmb7 ,RITADRI32 ,annaki!! ,mariah :lol: :lol: EFXARISTO EFXARISTO EFXARISTO !!!!!!!!!!! SAS EFXARISTO POLI KORITSIA GIA TIS EFXOULES SAS K SAS EFXOMAI K EGO ME TI SEIRA MOU NA EISTE PADA EFTIXISMENES ME TIS OIKOGENEIES SAS NA EXETE PADA YGEIA K GRIGORA MANOULES OSES TO EPI8IMITE!!!!!!!! EFXOMAI O AI VASILIS NA EXEI GIA OLES MAS TO DWRO POU EPI8IMOUME ********* K PALI SAS EFXARISTO :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηνα μου γλυκια χρονια σου πολλα...οτι επιθυμεις....και ποθεις.....μεσα απο την καρδια μου να το βρεις.......να εισαι παντα καλα...να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν.....φιλακια κοριτσακι μου γλυκο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηνα μου γλυκια χρονια σου πολλα...οτι επιθυμεις....και ποθεις.....μεσα απο την καρδια μου να το βρεις.......να εισαι παντα καλα...να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν.....φιλακια κοριτσακι μου γλυκο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου Χρονια σου πολλααααα!!!!!!!!!

Να τα εκατοστησεις κοριτσαρα μου!!!Ευχη μου το νεο ετος να σου φερει το πολυποθητο μωρακι σου!!!!

Παντα υγεια και ευτυχια!!!!

Φιλια πολλα πολλα!!:) :) :kiss: :kiss: :kiss:

Χρονια πολλα και σε ολα τα κοριτσια !!!1050347vsiijc1308.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου Χρονια σου πολλααααα!!!!!!!!!

Να τα εκατοστησεις κοριτσαρα μου!!!Ευχη μου το νεο ετος να σου φερει το πολυποθητο μωρακι σου!!!!

Παντα υγεια και ευτυχια!!!!

Φιλια πολλα πολλα!!:) :) :kiss: :kiss: :kiss:

Χρονια πολλα και σε ολα τα κοριτσια !!!1050347vsiijc1308.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...