Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα έπαιξε ο κύκλος μου??????


mei

Recommended Posts

καλημέρα σε όλες σας....χρειάζομαι την άποψή σας...έχω (ή μάλλον είχα) σταθερότατο κύκλο 25 ημερών...όλα καλά και ωραία..ξαφνικά εκεί που περίμενα στις 23.6 μου ήρθε στις 16.6 με πολύ λίγο ροζ αρχικά την πρώτη μέρα μετά 2η και 3η λίγη ροή σταματάει 2 μέρες δεν είχα τίποτα και μετά για 2 μέρες καφέ βλέννες μόνο στο σκούπισμα...έκανα τεστ αρνητικό...τρελλάθηκε ο κύκλος μου!!!

Η ερώτηση μου είναι αυτό το μήνα να περιμένω περίοδο στις 25 μέρες ή στις 18 μέρες?????Αν μπορεί κάποια κοπέλα να με βοηθήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θέλω να μπω στη διαδικασία να ξανακάνω τεστ...δε θέλω να δω πάλι αρνητικό...απλά το μόνο που φοβάμαι είναι να μην έχω κάτι...μόνο αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεις και συνεχισουν οι διαταραχες στον κυκλο σου να μιλησεις με τον γιατρο σου και να κανεις καποιες εξετασεις,εδω και μερικους μηνες κι εγω εχω περιοδο καθε 20 μερες,ξεκινησα με ορμονολογικες εξετασεις,με υπερηχο και παπ δεν βρεθηκε τιποτα ολα φυσιολογικα,ο γιατρος μου ειπε οτι η διαταραχη του κυκλου μου μπορει να οφειλεται σε αγχος,διατροφη κτλ.τον μηνα που περασε ειχα περιοδο για 10 μερες ενω παντα ειχα 4-5 ξαναπηγα στον γιατρο και μου εδωσε τα primolut να παρω για μερικους κυκλους και βλεπουμε ,αν δεν σου ξανασυμβει μην δινεις σημασια μπορει να ηταν ενα απλο κρυωμα για εγκυμοσυνη δεν νομιζω πιστευω θα εδειχνε το τεστ αν και καμια φορα δεν ξερεις,σου ευχομαι γρηγορα με ενα θετικο τεστ στα χερια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ΄ευχαριστω για την απαντηση ....εννοειται οτι αν ξανασυμβει μπαινω σε αλλη διαδικασια, απλα μεχρι τωρα ημουν ακριβως...ουτε ρολοι ετσι...και μου εκανε τρελλη εντυπωση...ανταποδιδω την ευχη... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοπελα μου εχω ηδη τρια παιδακια δεν ειμαι για αλλο και ειδικα με την οικονομικη κριση που βιωνουμε και ο δικος μου κυκλος παντα ηταν ρολοι και μου κακοφανηκε ολη αυτη η διαταραχη αντε να δουμε..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...