Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγόρι ή κορίτσι??


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους,

Είμαι καινούργια σε όλα....

Τις περισσότερες φορές μου φαίνονται τα πάντα πάρα πολύ δύσκολα αλλά είναι και φορές που τα σκέφτομαι αισιόδοξα...

Είμαι ήδη στον τέταρτο και θα ήθελα να μου πείτε πότε μπορούμε να δούμε αν είναι αγόρι ή κορίστι....

Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φυσικα κ μπορεις. εγω στον 3 το ειδα οτι ειναι αγορι με επιφυλαξη βεβαια απο τη γιατρο αλλα μετα στον 4 μου το επιβεβαιωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα κ μπορεις. εγω στον 3 το ειδα οτι ειναι αγορι με επιφυλαξη βεβαια απο τη γιατρο αλλα μετα στον 4 μου το επιβεβαιωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ. Άρα λογικά στον επόμενο υπέρυχο θα το δούμε. Δεν ειμαι σίγουρη ότι θέλω. Από την μια θέλω να μάθω από την άλλη είναι ωραίο αυτό το μυστήριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ. Άρα λογικά στον επόμενο υπέρυχο θα το δούμε. Δεν ειμαι σίγουρη ότι θέλω. Από την μια θέλω να μάθω από την άλλη είναι ωραίο αυτό το μυστήριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΜΕΝ ΤΗ 16Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΜΕΝ ΤΗ 16Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΗΝ 23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΛΗΨΗΣ

ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟ..

ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ..

ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΛΗΨΗΣ

ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟ..

ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ..

ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΘΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΝ 20Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ Β ΥΠΕΡΗΧΟ,Η ΚΥΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΡΥΒΕ ΤΟ ΦΎΛΟ ΤΗΣ,ΣΕΜΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΘΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΝ 20Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ Β ΥΠΕΡΗΧΟ,Η ΚΥΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΡΥΒΕ ΤΟ ΦΎΛΟ ΤΗΣ,ΣΕΜΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!

myrto_y καλώς όρισες στην παρέα μας!!!

Μάθαμε ότι είχαμε μπέμπα την 15 εβδομάδα (με επιφύλαξη). Σιγουρευτήκαμε με το Β΄επιπέδου...

Σου εύχομαι να έχεις γερό παιδάκι και το φύλλο δεν έχει σημασία...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!

myrto_y καλώς όρισες στην παρέα μας!!!

Μάθαμε ότι είχαμε μπέμπα την 15 εβδομάδα (με επιφύλαξη). Σιγουρευτήκαμε με το Β΄επιπέδου...

Σου εύχομαι να έχεις γερό παιδάκι και το φύλλο δεν έχει σημασία...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το μαθαμε 13 εβδομαδα οτι περιμεναμε μπεμπα και το επιβεβαιωσαμε και τη 15η.Βέβαια ευνοουσε και η θεση που καθοταν η μπεμπα και ηταν πιο ευκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το μαθαμε 13 εβδομαδα οτι περιμεναμε μπεμπα και το επιβεβαιωσαμε και τη 15η.Βέβαια ευνοουσε και η θεση που καθοταν η μπεμπα και ηταν πιο ευκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi76 έγραψε:

DSC00975____.jpg

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ΄ΝΑΙ.

ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi76 έγραψε:

DSC00975____.jpg

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ΄ΝΑΙ.

ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ήταν η γιορτή αποφοίτησης του δημοτικού του μεγάλου μου γιου .... Περιττό να σας πω ότι έκλαιγα.... Πόσο γρήγορα περνάν τα χρόνια.... νεράκι κορίτσια... Για πότε τον πήγα πρώτη ημέρα από το χεράκι στο δημοτικό και για πότε του χρόνου θα πάει γυμνάσιο δεν πήρα χαμπάρι.... Έκλαψα τόσο πολύ ...τι συγκίνηση ήταν αυτή.... Να είναι γερά όλα τα παιδάκια του κόσμου 🫶🙏
    • Πωπωωωωω Δε ξέρω καθόλου από εξωσωματική αλλά και μόνο που το περιέγραψες για τις διεγέρσεις θαυμάζω την επιμονή κι υπομονή σου!! Μεγάλη η δύναμη μιας γυναίκας, δε το συζητώ ❤️💪 Και γενικά πριν μπω στη διαδικασία σύλληψης δεν είχα αναλογιστεί τι συμβαίνει στην εγκυμοσύνη, τώρα που το βιώνω αναγνωρίζω το ποσό δυνατές είμαστε εμείς οι γυναίκες! Και πόσο ΟΥΑΟΥ είναι αυτό το θαύμα της σύλληψης και δημιουργίας μια ζωής. Απίστευτο μου φαίνεται ότι μπορούμε να δημιουργήσουμε κάτι τέτοιο 🤩 Όσο για τη φέτα, εννοείται μιλάμε για ΠΟΠ οπότε δεν είναι καν καλής ποιότητας, 13€ το κιλό. Αν πάμε σε γνωστές μάρκες κυμαίνεται από 18-22€/κ 🥴 απλά το εκνευριστικο είναι ότι δε θα βρεις ποτέ συσκευασία κιλού να πεις άντε θα τα τα δώσω, τα πουλάνε σε συσκευασία 200γρ και ξενερώνω 🤣
    • Σε καταλαβαίνω, αλλά σίγουρα μεγαλώνοντας θα βρείτε άλλους τρόπους σύνδεσης 😍 Και εγώ ποτε δεν αρνούμαι αγκαλιά αλλά δεν της φτάνει ούτε αυτό! Θέλει να είμαι όρθια και ιδανικά να χορεύω 😂😂 Φάση είναι θα περάσει πιστεύω, γιατί μέχρι πριν 1 μήνα ήθελε να παίζει συνέχεια μόνη! Υπομονή 🙏🏼
    • 🤣🤣🤣🤣🤣 Αχχχχχ αμαρτίες γονέων!!! 😂😂😂😂 Και που να γεράσουμε... Ε ρε γλέντια..!!!! 🤣🤣🤣🤣 Έκλαψα πάλι με το τελευταίο και συμμερίζομαι τα συναισθήματα!!😂😂😂 Έχω κάνει 6 διεγέρσεις σύνολο.. όμως οι 4 τελευταίες ήταν Δεκέμβρη/Γενάρη/Φλεβάρη/Μάρτη τώρα που μας πέρασε.. αλλά ήταν τροποποιημένοι με σχετικά λίγες μονάδες.. απλά πρηστηκα πολύ και δεν πρόλαβε ο οργανισμός μου να ξεκουραστεί καθόλου, να "στεγνώσω" λίγο.. η δόση εξαρτάται από την ανταπόκριση του οργανισμού.. και το σκοπό φυσικά,  για ωοληψια σίγουρα δίνουν παραπάνω αλλά είναι υποκειμενικό γιατί είναι πολυπαραγοντικό.. Εγώ καλά είμαι....!! Υπάρχουν ιστορίες γυναικών που απλά προσκυνάω το κουράγιο και την δύναμη τους.. αλλά τι είμαστε γενικά οι γυναίκες.. πόσες αντοχές έχουμε.. Πόσο έχει αλήθεια σε εσάς η φέτα; Μιλάμε για ποπ έτσι;
    • Πόσο παρηγορουμαι όταν διαβάζω ότι δεν είμαι η μόνη που τα περνάω αυτά, δεν λέγεται. Γιατί σαν νέα μαμά κατευθείαν σκέφτομαι ότι κάτι έχω κάνει λάθος και αγχώνομαι. Εγώ πάντως εφόσον θέλει αγκαλιά, της την προσφέρω απλόχερα και ας είναι και όλη μέρα. Κάτι πήγε να ψελλίσει ο άντρας μου ότι την έχουμε κακομαθει μάλλον και του τον έκοψα τον αέρα 😂. Αυτές τις απόψεις του είπα των γονιών μας και των παλιότερων γενεών τις έχουν καταρρίψει οι ειδικοί εδώ και χρόνια! Κανένα μωρό δεν κακομαθαινει από αγάπη και αγκαλιές όταν τις έχει ανάγκη. Αυτά θα την κάνουν να νιώσει ασφάλεια και να γίνει ανεξάρτητη μεγαλώνοντας. Τώρα απλά είναι μωρό και μας χρειάζεται! Υπομονή μανούλα, περνάει ο καιρός τόσο γρήγορα όπως βλέπεις και συ. Ήδη έχει μειώσει πολύ τους θηλασμούς και μου κακοφαινεται 😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...