Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!Τι γινετε καλε;;;;;Χαμος!!!!!Οντως και εγω ανυσηχω για την Binoula τι να γινετε αραγε;;;Πολυ ζεστη κοριτσια εχουμε πεθανει!!!!Ευτυχως που και στη δουλεια εχει καλο κλιματιστικο και ολα καλα!!!!Τονια δεν ειναι αργα και σημερα για τανι τανι!!!!Κανε οπωσδηποτε!!!!Νυχτεριδα μου μην στενοχωριεσαι γιατι και σε εμενα ετσι ειχε τυχει και επιασα!!!!Εχεις πολλες πιθανοτητες!!!Demie και Νινου καλε τι παθατε με τα δοντακια σας;;;Αντε περαστικα!!!!Μαιμουδιτσα αντε ευχομαι να εχουμε και απο εσενα ανακοινωσουλες την επομενη φορα!!!!MARY12 και Efrosyni το ιδιο ευχομαι και σε εσας!!! ρανια28 μου λες;;;ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!Θα αρχισω και εγω να χοροπηδαω!!!!!Σοκολατίνα μου καλως ηρθες στην ομορφη παρεουλα μας, να σου ζησει το παιδακι σου και ευχομαι να σου φερουμε τυχη!!!!Ελπιζω να μην ξεχασα καμια!!!Αν ξεχασα ζηταω συγνωμη!!!!Πολλα φιλακια σε ολες και τα ξαναλεμε....ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια και απο μένα!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Τόνια έχουμε και αυτό το θέμα! Είναι κομμάτια οι άνθρωποι και εμείς το χαβά μας!! :lol:

ΚΑΝΤΥ πως είσαι κορίτσι μου; Αισθάνεσαι τέλεια φαντάζομαι!! Αντε βρε κούκλα μου να ακούσεις και καρδούλα να τρελαθείς απο τη χαρά σου!

MARY12 ναι κορίτσι μου το ξαναδιάβασα και κατάλαβα τι εννοούσες. Έτσι ακριβώς είναι!

Maimouditsa, Σοκολατίνα, Efrosyni γεια και σε σας!!Ξεχνάω καμία κοπελίτσα;;

Λοιπόν εμένα τα test μου έχουν σπάσει τα νεύρα. 14η μέρα και χαμόγελο πουθενά. Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν έχω και τα συμπτώματα της ωορρηξίας ακόμα. Τι να πω μάλλον θα αργήσει. Ο κύκλος μου είναι 27/28/29 ημερών. Απλά με προβληματίζει το εξής (και πείτε μου αν έχω καταλάβει λάθος):

Αν έβγαινε σήμερα το χαμόγελο, θα σήμαινε οτι θα έκανα ωορρηξία αύριο η μεθαύριο σωστά; Δηλαδή 15η - 16η μέρα του κύκλου; Σωστά; Ε αυτό με προβληματίζει. Δηλαδή αν δεν βγει χαμόγελο αύριο, το πολύ μεθαύριο μάλλον δεν θα κάνω καθόλου. Μάλλον αυτά τα τεστ παραπάνω άγχος μου προσδίδουν.... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και απο μένα!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Τόνια έχουμε και αυτό το θέμα! Είναι κομμάτια οι άνθρωποι και εμείς το χαβά μας!! :lol:

ΚΑΝΤΥ πως είσαι κορίτσι μου; Αισθάνεσαι τέλεια φαντάζομαι!! Αντε βρε κούκλα μου να ακούσεις και καρδούλα να τρελαθείς απο τη χαρά σου!

MARY12 ναι κορίτσι μου το ξαναδιάβασα και κατάλαβα τι εννοούσες. Έτσι ακριβώς είναι!

Maimouditsa, Σοκολατίνα, Efrosyni γεια και σε σας!!Ξεχνάω καμία κοπελίτσα;;

Λοιπόν εμένα τα test μου έχουν σπάσει τα νεύρα. 14η μέρα και χαμόγελο πουθενά. Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν έχω και τα συμπτώματα της ωορρηξίας ακόμα. Τι να πω μάλλον θα αργήσει. Ο κύκλος μου είναι 27/28/29 ημερών. Απλά με προβληματίζει το εξής (και πείτε μου αν έχω καταλάβει λάθος):

Αν έβγαινε σήμερα το χαμόγελο, θα σήμαινε οτι θα έκανα ωορρηξία αύριο η μεθαύριο σωστά; Δηλαδή 15η - 16η μέρα του κύκλου; Σωστά; Ε αυτό με προβληματίζει. Δηλαδή αν δεν βγει χαμόγελο αύριο, το πολύ μεθαύριο μάλλον δεν θα κάνω καθόλου. Μάλλον αυτά τα τεστ παραπάνω άγχος μου προσδίδουν.... :?:?

starfish μου ειδες;;;;Εσενα ειχα ξεχασει!!!SORRY!!!!Με το που θα δεις το χαμογελακι θα κανετε τανι τανι την ιδια μερα και αν μπορειτε και την επομενη!!!Αν δεν σου φτασουν τα τεστ παρε τα hometest που πηρα και εγω απο ιντερνετ!!!!20 τεστ 16 ευρω και σου ερχονται την επομενη μερα!!!Φιλια πολλα!!!!Καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις επίδοξες μανούλες.

Είμαι 32 ετών, αρραβωνιασμένη και με τον αρραβωνιαστικό μου προσπαθούμε εδώ και 1.5 περίπου χρόνο να κάνουμε ένα παιδάκι. Νομίζω ότι μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα έχω χρησιμοποιήσει άπειρα τεστ για πιθανές εγκυμοσύνες, έχω κάνει τουλάχιστον 5 β' χοριακές, έχω κάνει άπειρες εξετάσεις αίματος, υστεροσαλπιγγογραφίες κτλ και ακόμα τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι μέσα σε αυτό τον 1.5 χρόνο που προσπαθούμε, στην αρχή κάμποσους μήνες ήμουν εγώ αρνητική σε μια πιθανή σύλληψη και μετά, όταν πλέον άρχισα να το θέλω δεν βρισκόμασταν πάντα τις γόνιμες ημέρες μου, γιατί πλέον εργάζεται σε άλλη πόλη. Η περίοδος μου δεν είναι σταθερή, δεν έχω σταθερό κύκλο και αυτό προκαλεί επίσης ένα μπέρδεμα.

Αυτό το μήνα, συμβαίνει κάτι παράξενο. Η τελευταία μου περίοδος ήταν 13/06/2012. Κανονικά θα πρέπει να έρθει από 13/7- 18/7. Εδώ και μιαμιση εβδομάδα όμως, το στήθος μου πρήστηκε απίστευτα πολύ, και πονάει με το παραμικρό άγγιγμα. Έχω εδώ και μιαμιση βδομάδα αναγούλες ιδιαίτερα τις απογευματινές- βραδυνές ώρες και πολύ μειωμένη όρεξη. Νιώθω ότι με το παραμικρό θα ανακατευτώ. Επιπλέον, έχω μειώσει απελπιστικά πολύ το τσιγάρο, καθώς μου είναι ιδιαιτέρως απεχθές πλέον. Η θερμοκρασία μου δεν με έχει απασχολήσει, αλλά δεν νομίζω να είναι ανεβασμένη. Είχα όλο αυτό το χρονικό διάστημα πόνους χαμηλά στην κοιλιά σαν τσιμπήματα και δυστυχώς σήμερα με έπιασαν χαμηλά στην κοιλιά πόνοι, σαν αυτή της περιόδου και αισθάνομαι ότι μπορεί να μου έρθει περίοδος. Δεν ξέρω και αν είναι από τους πόνους που νιώθω, αλλά έχω και απίστευτες αναγούλες τώρα.

Θέλω τόσο πολύ να μείνω έγκυος, αλλά είναι σαν να μην γίνεται. Έχω κάποια συμπτώματα, αλλά δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να είμαι, γιατί αν δεν είμαι θα απαγοητευτώ. Όλα αυτά τα συμπτώματα που έχω/είχα είναι φυσιολογικά σε μια πιθανή εγκυμοσύνη ή εμφανίστηκαν πολύ νωρίς για να είναι όντως εγκυμοσύνης; Τεστ δεν θέλω να κάνω, γιατί φοβάμαι την απάντηση (ξέρω, ακούγεται ηλίθιο) και γιατί δεν έχει παρέλθει η ημερομηνία έναρξης της περιόδου μου... Βοήθεια ρε κοπελιές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις επίδοξες μανούλες.

Είμαι 32 ετών, αρραβωνιασμένη και με τον αρραβωνιαστικό μου προσπαθούμε εδώ και 1.5 περίπου χρόνο να κάνουμε ένα παιδάκι. Νομίζω ότι μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα έχω χρησιμοποιήσει άπειρα τεστ για πιθανές εγκυμοσύνες, έχω κάνει τουλάχιστον 5 β' χοριακές, έχω κάνει άπειρες εξετάσεις αίματος, υστεροσαλπιγγογραφίες κτλ και ακόμα τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι μέσα σε αυτό τον 1.5 χρόνο που προσπαθούμε, στην αρχή κάμποσους μήνες ήμουν εγώ αρνητική σε μια πιθανή σύλληψη και μετά, όταν πλέον άρχισα να το θέλω δεν βρισκόμασταν πάντα τις γόνιμες ημέρες μου, γιατί πλέον εργάζεται σε άλλη πόλη. Η περίοδος μου δεν είναι σταθερή, δεν έχω σταθερό κύκλο και αυτό προκαλεί επίσης ένα μπέρδεμα.

Αυτό το μήνα, συμβαίνει κάτι παράξενο. Η τελευταία μου περίοδος ήταν 13/06/2012. Κανονικά θα πρέπει να έρθει από 13/7- 18/7. Εδώ και μιαμιση εβδομάδα όμως, το στήθος μου πρήστηκε απίστευτα πολύ, και πονάει με το παραμικρό άγγιγμα. Έχω εδώ και μιαμιση βδομάδα αναγούλες ιδιαίτερα τις απογευματινές- βραδυνές ώρες και πολύ μειωμένη όρεξη. Νιώθω ότι με το παραμικρό θα ανακατευτώ. Επιπλέον, έχω μειώσει απελπιστικά πολύ το τσιγάρο, καθώς μου είναι ιδιαιτέρως απεχθές πλέον. Η θερμοκρασία μου δεν με έχει απασχολήσει, αλλά δεν νομίζω να είναι ανεβασμένη. Είχα όλο αυτό το χρονικό διάστημα πόνους χαμηλά στην κοιλιά σαν τσιμπήματα και δυστυχώς σήμερα με έπιασαν χαμηλά στην κοιλιά πόνοι, σαν αυτή της περιόδου και αισθάνομαι ότι μπορεί να μου έρθει περίοδος. Δεν ξέρω και αν είναι από τους πόνους που νιώθω, αλλά έχω και απίστευτες αναγούλες τώρα.

Θέλω τόσο πολύ να μείνω έγκυος, αλλά είναι σαν να μην γίνεται. Έχω κάποια συμπτώματα, αλλά δεν θέλω να πιστέψω ότι μπορεί να είμαι, γιατί αν δεν είμαι θα απαγοητευτώ. Όλα αυτά τα συμπτώματα που έχω/είχα είναι φυσιολογικά σε μια πιθανή εγκυμοσύνη ή εμφανίστηκαν πολύ νωρίς για να είναι όντως εγκυμοσύνης; Τεστ δεν θέλω να κάνω, γιατί φοβάμαι την απάντηση (ξέρω, ακούγεται ηλίθιο) και γιατί δεν έχει παρέλθει η ημερομηνία έναρξης της περιόδου μου... Βοήθεια ρε κοπελιές...

DAS KIND μου καλως ηρθες στην παρελουλα μας και ευχομαι να σου φερουμε τυχη οπως μου εφερε και εμενα!!!!Σε καταλαβαινω απολυτα αλλα εχεις αγχωθει πολυ!!!!Ευχομαι να το πετυχες αυτη τη φορα το σπορακι αν οχι ομως θα σου ελεγα να παρεις τεστ ωορηξιας ακριβως επειδη εχεις αστατο κυκλο!!!Θα σε βοηθησει και θα σε ξεαγχωσει!!!Και προσπαθησε να σταματησεις τα ασκοπα τεστ εγκυμοσυνης και απο δω και περα να κανεις μονο οταν θα εχεις πανω απο 7 μερες καθυστερηση ακριβως επειδη εχεις και αστατο κυκλο οπως λες!!!!Ηρεμησε και απολαυσε το τανι τανι και ολα θα πανε καλα!!!Παρε τεστ ωορηξιας οπωσδηποτε!!!Ο αντρουλης σου εχει εξεταστει;;;ο Γιατρος σου τι λεει;;;Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind, καλώς ήρθες κ εσύ, όπως και η Σοκολατίνα! τα συμπτώματα δεν είναι αμελητέα, όσο για την απογοήτευση καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά βρε κορίτσι, δεν είναι καλύτερο να γνωρίζεις? αν νιώθεις όλα αυτά, πάρε ένα τεστ να δεις τι γίνεται ή κάνε μια χοριακή. μπορεί και να είσαι εγκυούλα - κάτι που σου εύχομαι ολόψυχα, μια κ το επιθυμείτε - και να νιώσεις μεγάλη χαρά! μα κ αν δεν είσαι τώρα, λέμε, πάρε αυτά τα τεστάκια ωορρηξίας hometest που λένε κ τα κορίτσια, να σιγουρευτείς εάν ο κύκλος κάνει τερτίπια :idea:

για 13/7-18/7 αναμενόμενη περίοδο, απο την άλλη, είναι νωρίς ίσως για συμπτωματα πριν απο 1,5 εβδομάδα, ωστόσο μπορεί η σύλληψη σε αυτό τον κύκλο να έγινε πολύ νωρίς. όλα είναι πιθανά. τον πόνο στις θηλές ειδικά, εγώ τον ένιωσα όταν είδα το θετικό τεστ, χωρίς όμως να έχω καθυστέρηση.

μακάρι όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς!

Ράνια πού είσαι καλή μου? αγωνιάμε λέμε!

Λοιπόν εμένα τα test μου έχουν σπάσει τα νεύρα. 14η μέρα και χαμόγελο πουθενά.

κι εγώ έζησα πριν απο 2 χρόνια ακριβώς το ίδιο :twisted: πήρα ένα πανάκριβο τεστ ωορρηξίας της clear blue και ωορρηξία δεν κατάφερα να βρω ποτέ! καμία μέρα απο τις 7 δεν μου χαμογέλασε... όλο τον άδειο κύκλο έβλεπα, τι ζόρι κι αυτό :(

το παράτησα στην άκρη κ 2 μήνες μετά ήμουν έγκυος κ ακόμη κ σήμερα δεν ξέρω πότε μπορεί να είναι οι γόνιμες. μόνο πάνω-κάτω. μην απογοητεύεσαι starfish κ καλού-κακού, μάλλον καλού-καλού :D , φούντωσέ το το τάνι αυτές τις μέρες, γιατί προφανώς γίνεται αργά η ωο σου ή απλώς έτυχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demi αυτό θα κάνω! Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου. Πράγματι είναι πάρα πολύ σπαστικό. Αφού είπα πως αν το μήνα αυτό δεν καταφέρω κατι, δεν πρόκειται να αγοράσω άλλα τεστ.

Das Kind νομίζω πως τα συμπτώματα σου είναι πολύ ύποπτα με την καλή έννοια. Πάντως και εγώ θα περίμενα την 1η μέρα καθυστέρησης για να κάνω το τεστ. Έτσι ώστε να μην έχω μετά αμφιβολίες....είμαι δεν είμαι. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ κορίτσι μου και καλώς ήρθες. Είμαστε πολλές αγχώδεις εδω!Βρήκες τα ταίρια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das King καλωσορισες!!!Ελπιζω αυτα τα συμπτωματακια που εχεις να ειναι ο προαγγελος της εγκυμοσυνης σου!!!

Ααααχ αυτα τα τεστ!!Εγω το λεω και το εννοω,πως ειναι ο πρωτος και τελευταιος μηνας που τα χρησιμοποιω....Χειροτερα γινομαι....

Οσο για το αγχος που λεμε,κατι πρεπει να κανουμε γι'αυτο βρε κοριτσια και να μην το αναφερουμε καν....

Ραααανιααααααα!!!!!!!Που εισαι καλε????Ελα να μας πεις και μετα να δεις τι εχει να γινει εδω μεσα!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΨΩ ΟΛΑ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορισες Das kind και μενα πολυ υποπτα μου φαινονται τα συμπτωματα που ανεφερες ευχομαι σε λιγες μερουλες να μας πεις ευχαριστα νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι ρε κορίτσια να έχετε δίκιο. Έχω κάποια παράξενα συμπτώματα, αλλά επειδή τίποτα δεν θεωρώ ότι είναι ξεκάθαρο στα συμπτώματα αυτά, πχ είχα μέχρι και προχθές τρελές υπνηλίες και κοιμόμουν όπου με έβαζες, αλλά αυτό μπορεί να ήταν και από τη ζέστη που είχε. Πέραν τούτου η κοιλιά μου έχει αρχίσει και πρήζεται, αλλά αυτό μπορεί να είναι σύμπτωμα περιόδου. Σήμερα ξεκίνησαν οι πόνοι χαμηλά, σαν πόνοι περιόδου, οι οποίοι όμως μπορεί και όντως να είναι πόνοι περιόδου. Το στήθος μου είναι εδώ και 1.5 βδομάδα πολύ πρησμένο και πονάει πολύ (σχεδόν λίγο μετά τη μέση του κύκλου), αλλά μπορεί να είναι και λόγω περιόδου. Οι αναγούλες που έχω εδώ και μια βδομάδα, μπορεί και αυτές να είναι λόγω περιόδου. Οι πόνοι που είχα στη μέση εδώ και μια βοδμάδα μπορεί και αυτοί να είναι λόγω περιόδου....δεν ξέρω ρε κορίτσια τι να πω, ειλικρινά! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να είμαι όντως έγκυος, αν και για να είμαι ειλικρινής, δεν το έχω αυτό το προαίσθημα... Μακάρι όμως... Και μακάρι όλες όσες είμαστε εδώ και επιιθυμούμε διακαώς να μείνουμε έγκυες να μην περιμένουμε άλλο πια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind καλωςήρθες στην όμορφη τρελοπαρέα μας :P:P εγω θα σου πρότεινα να περιμένεις καμια βδομαδα ακόμα και μετα αν ειναι να κανεις μια χοριακη αν δε σου ερθει,που στο εύχομαι!!!ΜΑΚΑΡΙ να εισαι εγκυούλα κοπέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!das kind κ σοκολατινα καλως ηρθατε!das kind νωρις μου φαινεται κ εμενα για να εχεις τετοια συμπτωματα..δεν εχεις καν καθυστερηση..μακαρι βεβαια να ειναι εγκυμοσυνη κ να εχεις τοσο νωρις τα συμπτωματα αυτα!

κοριτσια εγω ακομα δεν εχω αδιαθετησει.σημερα κλεινω 30 μερες απο την τελευταια περιοδο.ουσιαστικα σημερα αρχιζω να μετραω καθυστερηση.ΑΛΛΑ... δεν κρατηθηκα κ εκανα ενα τεστ το πρωι στη δουλεια κ ηταν αρνητικο...οποτε ΔΕΝ...

βεβαια εχω μια ελπιδα μην τυχον κ ηταν μουφα το τεστ γιατι κ πριν μεινω εγκυος μου ειχε δειξει θετικο κ τελικα δεν ημουν.κ πηρα predictor παλι η ηλιθια.,κ δεν το εκανα με τα πρωινα ουρα..καλα,δικαιολογιες,ξερω,αλλα ειπα μεχρι να μου ερθει να εχω μια ελπιδα!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μπορεί και να βγήκε λάθος το παλιοτεστ.Μην αγχώνεσαι..περιπου ακομα λιγες μερες και πανε για χοριακη ;) τι κύκλο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ποτε μη λες ποτε ;);) απλα οπως σου ειπαν και οι αλλες κοπελες αν εγινε νωρις η σύλληψη γιατι οχι??εγω στο ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind μου σε καταλαβαίνουμε όοολες , πιστεψε με. Δυστυχώς πολλές φορές όταν θέλουμε κάτι το σώμα μας αντιδράει περίεργα , με το οτιδήποτε νομίζουμε πως είναι κάτι. Σου εύχομαι ολόψυχα τα συμπτώματα σου να οδηγήσουν μόνο σε εγκυμοσύνη κι όχι στην ακατανόμαστη!

Ράνια μου , μην απογοητεύεσαι νομίζω πως είναι πολύ νωρίς ακόμη , να το ξανακάνεις σε λίγες μέρες.

Μαιμουδίτσα τώρα πρόσεξα τη φωτογραφία σου από το γάμο σας , πραγματικά είσαι μια κούκλα!

Ζέεεεεεεστηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα,ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ!!Και οι "κοκκινοχαζουλες"να μας ερθουν εμεις παλι θα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ...ΠΙΑΝΕΙ....!!! :lol::lol::lol:

Πρωτα η ΚΑΝΤΥ μας,μετα η ΒΙΝΟΥΛΑ :?: ,σε λιγο καποια αλλη!!!!

Ελατε,ελατε μην πεφτετε κοριτσια!!!

Ρανια μου,και τωρα να μην ειναι θα ερθει το νινακι asap!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πριν λιγο είχα πονάκια κατω αριστερά και πριν λιγο και δεξια..λετε να ειναι κατι θετικο??? ;)

καντυ μου εσυ ειχες πονακια δεξια-αριστερά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind, καλώς όρισες και από μένα! Όπως είπε και η maimouditsa, περίμενε καμιά εβδομάδα ακόμα και μετά κάνε μια χοριακή! Εύχομαι να είναι το μωράκι που περιμένεις! Maimouditsa και Tonia... όχι τόσο άγχος! Είπαμε, τσεκάρουμε για σημάδια κι έχουμε το νού μας... αλλά να μην κάνουμε και ολόκληρη μικροβιολογική ανάλυση! :D Χαλλλαράααααα! Εγώ (δεν) περιμένω στις 13 του μηνός... αλλά ακόμη κι αν έρθει η χαζή, η προσπάθεια θα συνεχιστεί απρόσκοπτα (ελπίζω...). Εχθές και σήμερα (άκυρες μέρες, βέβαια) δεν είχαμε ΤΑΝΙ διότι είχαμε Εφορία... Ωχχχχχ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KoYiot λες να γίνουμε παρανοικές στο τέλος? :lol::lol::lol::lol::lol: οχι εντάξει..είπαμε..το ελέγχουμε το θέμα ;) βασικά απο δς και περα δε μ'αρέσει που το λέω αλλα που και που με πιάνει αγχος :evil: και δε πρέπει :) αλλα είπαμε...εχω καλο feeling :P για να δουμε....

Ράνιααα θυμάσαι που με ρώτησες τις προάλλες αν τα υγρα που ειχα δει μηπως ηταν του αντρουλη μου???τελικα μπορει και να ειναι γιατι και σημερα που καναμε τανισμα και το εψαξα τα ειδα παλι..αρα να ποιανου ειναι μαλλον..... 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Δυστυχώς χθες βράδυ, αδιαθέτησα, δύο ημέρες νωρίτερα από την προγραμματισμένη ημερομηνία. Οπότε πάει το μωράκι και γιαυτό το μήνα. Κρίμα. :cry: Μακάρι ο Θεός να θελήσει να μας δώσει ένα μωράκι αυτό το μήνα...

Ευχαριστώ τόσο πολύ κορίτσια που με ακούσατε, αφού είχα την ανάγκη να τα βγάλω από μέσα μου. Εύχομαι σε όλες σας μόνο το καλύτερο. ΕΙλικρινά, μέσα από την καρδιά μου ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Das King μου θα αρχισω απο σενα!!!Δεν πειραζει κοπελα μου!!Το μωρακι σου θα ερθει συντομα!!!Ελπιζω να ειναι τωρα,καλοκαιρινο,να το τσακωσετε Ιουλιο,Αυγουστο.Ποσο ειπες οτι προσπαθειτε?Εναμιση χρονο?Ο γιατρος τι σας εχει πει??

ΚοΥιοτ μου,οντως εχω αγχωθει παρα πολυ.Δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναφρικαρω ετσι γιατι στο τελος-τελος χανεις και την ευχαριστηση του τανι-τανι.....

Μαιμουδιτσα!!Ασε τα πονακια,τα υγρα κλπ κλπ!!!Ετσι νοιωθαμε και τον προηγουμενο μηνα,δεν θυμασαι??Τελος,ξεχασε τα και μολις τα ξεχασουμε ολα τοτε θα ερθει το νινι!!

Ρανια μου τι εγινε τελικα????

Αυτα κοριτσια,παω να διαβασω και την ομαδουλα μας!!!!

Ααααα και να μην ξεχνιομαστε!!!Η ΚΑΝΤΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και απο εδώ!

Καλά βρε Ράνια, δεν έλεγα κ τίποτε άλλο? σου έγραψα πριν, στο τανι γκρουπ, ελπίζω μόνο να μην έκανες predictor, κ μετά βλέπω ότι αυτό έκανες... είναι ό,τι να'ναι ρε κορίτσι, αφού το ξέρεις! έχει δείξει άπειρα θετικά και δεν είναι, κ τούμπαλιν βεβαια... πάρε ένα σελφ κλιαρ λέμε, να 'σαι ήσυχη κ να ξέρεις τι σου γίνεται. εγώ με την πιο μικρή ένδειξη θα κάνω τεστ, το έχω πει, γιατί μπορεί τώρα να μην καπνίζω, αλλά σηκώνω τον μικρό, 12 κιλά, πάνω-κάτω στις σκάλες, και δεν θα το ρισκάρω, παρόλο που λένε ότι στα 2α παιδιά οι μητέρα είναι πιο χαλαρή :roll: καλλιο γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε ;) (που λένε και στο χωριό μου :D )

maimouditsa, έχεις άγχος! δεν πρέπει! τον 1ο μήνα των ελευθερων επαφών μας, θυμαμαι ότι ένιωθα (και είχα) τσιμπήματα, πονάκια, σκατουλάκια κλπ κλπ. κ προσπαθούσα να ερμηνεύσω :? πήρα τεστ ωορρηξίας, τεστ εγκυμοσύνης κλπ κλπ... τελικά δεν μου άρεσε όλο αυτό γιατί είχα πέσει με τα μούτρα, κ έτσι μετά το άφησα πιο χαλαρά κ τσουπ! πιάστηκε το νινάκι!

Das Kind μη στενοχωριέσαι! μπορεί να ήρθε τώρα, όμως λίγο αργότερα μπορεί να μην έρθει η παλιοπερίοδος. αν προσπαθείτε 1,5 χρόνο, τότε πάρε και τα τεστακια απο hometest γιατί πιστεύω θα σε βοηθήσουν με τον -ας τον πούμε λιγάκι "αστατο"- κύκλο σου. έτσι κ μια φίλη, 2 χρόνια σχεδόν προσπαθούσαν αλλα σε άκυρες μέρες κ τελικά πήρε τεστακια, κατάλαβε πότε κάνει ωο κ τώρα έχει 2 παιδάκια! βοηθούν σε αρκετές περιπτώσεις, αρκετά! πας πιο στοχευμένα βρε παιδί μου, αρκεί να μην έχεις υπερβολικό άγχος. σου εύχομαι σύντομα εγκυούλα!

Γεια σου εγκυούλα Κάντυ! ο γιατρούλης -άσχετο- σε ποιο μαιευτήριο εδράζει? πότε είπαμε είχες τερ?

Φιλάκια σε όλες όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...