Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ρανια μου μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!!Δεν εχεις ακομα καθυστερηση ε;;;;Ας περιμενουμε λιγο ακομα και θα δουμε!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!Να ξερεις οτι και τα υγρα και η φαγουριτσα παιζουν στην εγκυμοσυνη,εγω τα ειχα και τα δυο αυτα συμπτωματα!!!Σημερα κοριτσια και εγω κλεινω τον 3ο και μπαινω στον 4ο!!!!Τι ωραια αντε να δουμε!!!Περιμενω να παω την αλλη βδομαδα να ξαναδω το μπεμπακι!!!!Ευχομαι σε ολες γρηγορα να κοκκινησετε!!!!Αντε να φυσηξω παλι!!!!Φουφουφουφουφουφουουουουουουουουουουου!!!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou ti kanete shmera;egw eimai mesti grinia kai nystazw...afiste pou eimai xesmeni...to prwi eida ligo kafempez vlena kai fysika xestika epanw mou...exw kai ponakia...an kai thimamai oti ayta einai fysiologika kaipali xezomai...pira kai ton doctor fysika kai mou eipe oti einai apo tis ormones kai afou den einai aimataki kafe ola einai mia xara kai na mhn anisixw...alla egw den mporw na hremisw...pwpw prepei kati na kanw na to apovallw ayto giati etsi den tha xarw tipota telika...pffff sas filw kai ta leme later

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις !οχι αγχος και να ξεκουραζεσαι! :x

εγω παλι δεν ξερω κοριτσια τι να πω σταματησαν τα υγρα και εχω πονους περιοδου απο τωρα, και εβγαλα κ ενα σπυρακι. Πολυ νωρις ακομη ομως ,στις 13 (δεν) περιμενω :roll::-?:-?:-?=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια......χριστινακι μου μην φοβασαι....ολα καλα θα πανε....ρανια μου αντε με το καλο μακαρι να εισαι η επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα!τζαμπα θερμιδες καψαμε με τοσους χορους,ειδα λιγο αιμα πριν στο σκουπισμα..δεν πειραζει ομως,ετσι,για να μπω στο ματι της τονιας που ηθελε να μην παω στο παρισι η ζουλιαρα!χαχα!

απορω ομως ακομα γιατι τοσα υγρα..anyway!

χτινακι μου γλυκο,δυστυχως απο εδω κ περα θα εισαι κ εσυ μεσα στο αγχος..να πανε ολα καλα μεχρι τελους,να γεννησεις καλα..κ απο εκει κ μετα αρχιζει το αααλλο αγχος.να ειναι καλα το νινι σου,μην αρρωστησει,αργοτερα μην πεσει κτλ..οποτε οτι δεν μπορεις να αποφυγεις,απλως απολαυσε το!

καντυ κλεινεις κιολας τον 3ο?πωπω!πως περασε ο καιρος?

κ τελος..για να σας κραταω σε φορμα: [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ααα,τονιαααα [smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] θα παω παρισι ουουου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα,τονιαααα [smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] θα παω παρισι ουουου!!!

ΠΑΡΙΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ!!!!!ΦΕΡΤΟ ΝΑ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΩ!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΝΕΧΤ ΜΟΝΤΗ!!!!!!!!

[smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

[smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΚΑΝΤΟΥΛΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΤΟ ΧΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α !!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΚΟΝΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΑ ΧΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ΜΠΟΥΧΟΥΧΧΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!!!!!!

ΤΗΕ PARTY MUST GO ON!!!!!!!!!!:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

NYΧΤΕΡΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΙΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!1 :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,εγω παντως 20η μερα και δεν νιωθω τιποτα....μαλλον παει και αυτος ο μηνας :|:|:|:|:| δεν θα επρεπε να νιωθω κατι και εγω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,εγω παντως 20η μερα και δεν νιωθω τιποτα....μαλλον παει και αυτος ο μηνας :|:|:|:|:| δεν θα επρεπε να νιωθω κατι και εγω????

ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ

[smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!xtinaki ολα καλα θα πανε θα το δεις ;) μονο μην αγχωνεσαι και στεναχωρεις το νινακι :x:x:xCOCO κι εγω σχεδον τα ιδια με σενα περναω :lol: ΔΕΝ περιμενω περιπου στις 11 του μηνα,υγρα ασπρα αλλα ελαχιστα ειχα πριν 4 μερες και απο τοτε τιποτα,στεγνη!!ο πονος περιοδου που ειχα ηταν τη 17η μερα και απο εκεινη τη μερα τπτ και παλι!και το στηθος με ποναει αρκετα απο τη 14η μερα και εχει πρηστει!αντε βγαλε ακρη :lol::lol: αυτα τα ολιγα απο μενα :P Ας ελπισουμε ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ να κοκκινησουμε τη λιστουλα μας σε λιγες μερες :x:x:x:x[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]ρανιαμου κι εγω ειμαι σιγουρη οτι δε θα πας Παρισι..το αιματακι συνεχιζεται κανονικα ή μηπως σταματησε????γιατι αν σταματησε ειναι πολυυ καλο αυτο :D:D:Dnyxteridaδε νιωθεις τπτ τπτ??οχι οτι παιζει και μεγαλο ρολο το να νιωθεις κατι.. ;););) εγω τα εγραψα τα δικα μου στη coco οπως ειδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα δεν νιωθω....θερμοκρασια σχετικα χαμηλη..36,8 το πολυ στη διαρκεια της μερας...πρωι πρωι μονο 36,6. Το στηθος πρισμενο αλλα δεν ποναει..αν και μπορει να μην εγινε καν η εμφυτευση ακομα...αφου ειμαστε 20η μερα μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa κι εγω ακριβως τα ιδια με σενα !!! θερμοκρασια το πρωι 36,9 αλλα δεν εμπιστευομαι πλεον θερμοκρασια. Υγρα πλεον τιποτα και κατι πονακια που πανε κ ερχονται. 22η μερα αυριο. Nyxterida εσυ κανα σημαδι ? Ρανια σου ηρθε κανονικα τελικα ? Πες μας θα σκασουμε απο αγωνια! Εις αυριον τα νεοτερα κι ευχομαι να ειναι σπουδαια!! [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλε,κανονικοτατα μου ηρθε!τονια κακομοιρα μου,το παλευουμε ποσο καιρο κ δεεεεν.αν μεινω τελικα τον αλλο μηνα που θα ειναι λιγες μερες πριν παω παρισι... :twisted: [smilie=angryfire.gif] [smilie=banghead.gif] θα εισαι κ ποοολυ γκαντεμω μιλαμε!που μακαρι βεβαια κ χεστηκα για το παρισι!

πωπω σημερα ηταν ενα ζορικο βραδυ.κ προβλεπεται ακομα πιο δυσκολο.ημασταν με το μικρο στο χωριο του αντρα μου.καταρχην ο μικρος ειναι ψιλοκρυωμενος σημερα.μυξουλες κ λιγο πυρετο.μπαινοντας στο αυτοκινητο αρχισε ψιλογκρινια(συνηθισμενο,δεν καθεται στο αυτοκινητο ευκολα),οπου ολα κ δυναμωνε.το χωριο απεχει σχεδον μιση ωρα απο το σπιτι μας.αρχισε να κλαιει δυνατα με λυγμους.εκατσα πισω,τον πηρα αγκαλια κ εκλαιγε τρελα.ειχε ιδρωσει,ψιλοεκανε κ εμετο.απο ενα σημειο κ επειτα κοιμοταν κ εκλαιγε δυνατα.τα ματια του κλειστα.μετα αρχισε να φωναζει ααα,αα,ααα σαν να κλαιει αλλα μονο φωνη,καμια γκριματσα κλαματος!του ειχε μεινει η γκαριδα αλλα ειχε αποκοιμηθει!μου λεει ο αντρας μου,ετσι θα κανει ολη νυχτα?πριν λιγο ηρεμησε!θα περασουμε τελεια κ αποψε!!μαυρους κυκλους θα βγαλω η ομορφη! :lol::lol:

αχχ!αντε καληνυχτα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλε,κανονικοτατα μου ηρθε!τονια κακομοιρα μου,το παλευουμε ποσο καιρο κ δεεεεν.αν μεινω τελικα τον αλλο μηνα που θα ειναι λιγες μερες πριν παω παρισι... :twisted: [smilie=angryfire.gif] [smilie=banghead.gif] θα εισαι κ ποοολυ γκαντεμω μιλαμε!που μακαρι βεβαια κ χεστηκα για το παρισι!

πωπω σημερα ηταν ενα ζορικο βραδυ.κ προβλεπεται ακομα πιο δυσκολο.ημασταν με το μικρο στο χωριο του αντρα μου.καταρχην ο μικρος ειναι ψιλοκρυωμενος σημερα.μυξουλες κ λιγο πυρετο.μπαινοντας στο αυτοκινητο αρχισε ψιλογκρινια(συνηθισμενο,δεν καθεται στο αυτοκινητο ευκολα),οπου ολα κ δυναμωνε.το χωριο απεχει σχεδον μιση ωρα απο το σπιτι μας.αρχισε να κλαιει δυνατα με λυγμους.εκατσα πισω,τον πηρα αγκαλια κ εκλαιγε τρελα.ειχε ιδρωσει,ψιλοεκανε κ εμετο.απο ενα σημειο κ επειτα κοιμοταν κ εκλαιγε δυνατα.τα ματια του κλειστα.μετα αρχισε να φωναζει ααα,αα,ααα σαν να κλαιει αλλα μονο φωνη,καμια γκριματσα κλαματος!του ειχε μεινει η γκαριδα αλλα ειχε αποκοιμηθει!μου λεει ο αντρας μου,ετσι θα κανει ολη νυχτα?πριν λιγο ηρεμησε!θα περασουμε τελεια κ αποψε!!μαυρους κυκλους θα βγαλω η ομορφη! :lol::lol:

αχχ!αντε καληνυχτα μας!

Δεν πειραζει τον αλλο μηνα...υγεια να εχουμε....τι ειχε ο μικρουλης????σε λυπαμαι....πρεπει να ειναι μεγαλο ζορι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!! Αχ Ρανια ποσο σε καταλαβαινω και μενα μου κανει τετοια σκηνικα η μικρη στο αυτοκινητο συνηθως οταν δεν θελει να φυγει απο καπου!!! τωρα ειναι και μενα λιγο κρυωμενη με μυξουλες και λιγο βηχα αχχχχχ και θα την αφησω απο σημερα στη μαμα μου γιατι φευγουμε αυριο.

Τελικα σου ηρθαν ε? σου ευχομαι και γω τον επομενο μηνα να μην ερθουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα σας κοριτσια και παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εγώ τους κύκλους τους έχω ήδη...όλα τα παιδάκια είναι άρρωστα?

Ο δικός μου γύρισε χθες το απόγευμα με τους γονείς μου από τις διακοπές του. Ήρθε με πυρετό, τρελή καταρροή και βήχα.. δεν με ήθελε καθόλου..δεν ηρεμούσε στην αγκαλιά μου. Έχει νευριάσει πολύ μαζί μου... :cry::cry::cry: . Το βράδυ ξυπνούσε επειδή δεν μπορούσε να αναπνεύσει..αρχίσαμε τους ορούς πριν καν αρχίσουμε τις αγκαλιές. Την Παρασκευή θα πάμε Σκύρο και δεν ξέρω αν θα τον καταφέρουμε να συνέλθει λίγο...να τον ξαναφήσω δεν υπάρχει περίπτωση.. θέλω να τον έχω μαζί μου μήπως και ξανακερδίσω την εμπιστοσύνη του, να μας ευχαριστηθεί και αυτός και εμείς βέβαια. Θα περάσει και κανένας μήνας μέχρι να τον βάλω σε πρόγραμμα. Γύρισε και δεν πίνει το γάλα από μπιμπερό το βράδυ και θέλει να του το δινω με κουτάλι..κόλπα της μάνας μου που πλέον έχουν καθιερωθεί...άντε να γίνει καλά να αρχίσουμε εκπαίδευση πάλι από την αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !! εγω αλλαξα και τη φωτογραφια προφιλ και εβαλα αυτο το θεικο μωρακι μηπως και μου φερει γουρι. Ας κανω μωρακι κ ας μην ειναι τοσο ομορφουλι , για μενα θα ειναι το πιο ομορφο! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ περαστικά στα κρυωμένα παιδάκια!

Ράνια μου, εγώ εύχομαι και Παρίσι να πας και να είσαι και έγκυος χωρίς να το ξέρεις, αλλά να γυρίσεις απο το Παρίσι και να το διαπιστώσεις! τέλειο νομίζω! και αν κάτσει έτσι, τότε θα πάω και εγώ στο Παρίσι για να μείνω έγκυος ;)

σήμερα βαδίζω την 26η μέρα κ όλα καλά και ωραία. τις μέρες που πέρασαν κάναμε τάνι, αλλά κάπως στις αρχικές μέρες κ μέχρι 13η. κατόπιν απο 18η κ μετά, άρα μάλλον τζίφος γι'αυτόν το μήνα βάσει γόνιμων... τι να κάνουμε, έτσι μας ήρθε, έτσι κάναμε, μην το ζορίζουμε κιόλας.. :roll: έχω κανονικά τα συμπτωματάκια- πονάκια περιόδου πάντως :|

nyxterida και maimouditsa είστε μετά απο εμένα σε περίοδο, ελπίζω να μη σας έρθει η βλαμμένη!

Κάντυ και Βινούλα αχνοφάνηκε ο 4ος? τώρα θα περνάνε σφαίρα οι μήνες!!

Χτινακι, μη φοβάσαι, μακάρι όλα να έρθουν κατ'ευχήν κ να σου φεύγει σιγά-σιγά το άγχος. αν και τελικά, ποτέ δεν μας φεύγει απο τη στιγμή που βλέπουμε θετικό τεστ.......

σήμερα η μέρα δείχνει - επιτέλους - καλή κ μπορεί να τσαλαβουτήξουμε το απόγευμα, να αποχαιρετήσουμε και το καλοκαιράκι!φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!nyxterida μου μακαρι να μην ερθει ;)COCO μου θερμοκρασια ανεβασμενη ειχα πριν το σ/κ :!: κουλο 16η μερα κ.λ.π τεσπα τωρα νομιζω δεν ειναι ανεβασμενη ασε που δε τη μετραω καν αλλα δε νιωθω και ζεστη..πονακια τπτ..ισως να ξεκινησουν αργοτερα..θα δειξει :P καλα εκανες και αλλαξες φωτο ;) να φερει λιγο γουρι κι εγω γι'αυτο την αλλαξε :x:x:x:xρανια περαστικα σας και δε πειραζει..ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος..θα το δεις :););)MARY ,eugeniafrapaπεραστικα και σε σας :)demieμου μακαρι!!κι εγω σου ευχομαι να το τσακωσατε το νινι και ας μη το περιμενεις :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!nyxterida μου μακαρι να μην ερθει ;)COCO μου θερμοκρασια ανεβασμενη ειχα πριν το σ/κ :!: κουλο 16η μερα κ.λ.π τεσπα τωρα νομιζω δεν ειναι ανεβασμενη ασε που δε τη μετραω καν αλλα δε νιωθω και ζεστη..πονακια τπτ..ισως να ξεκινησουν αργοτερα..θα δειξει :P καλα εκανες και αλλαξες φωτο ;) να φερει λιγο γουρι κι εγω γι'αυτο την αλλαξε :x:x:x:xρανια περαστικα σας και δε πειραζει..ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος..θα το δεις :););)MARY ,eugeniafrapaπεραστικα και σε σας :)demieμου μακαρι!!κι εγω σου ευχομαι να το τσακωσατε το νινι και ας μη το περιμενεις :lol::D

Καθολου κουλο!!!!16η μερα μπορει να ειχες ωορηξια και για υτο να ειδες ανεβασμενη θερμοκρασια!!!!Αυτο συμβαινει πολλες φορες στην ωορηξια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demieμου μακαρι!!κι εγω σου ευχομαι να το τσακωσατε το νινι και ας μη το περιμενεις :lol::D

ααα, σ'ευχαριστώ maimouditsa μου! μακάρι σύντομα να έρθει το νινάκι σε όλες όλες μας! η γλυκιά μας Κάντυ εχει ένα δίκιο: δεν είναι κουλό να έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία κάπου εκεί, ήτοι την 16η μέρα σου! ;)

πάντως, για εγκυμοσύνη+θερμοκρασία έχω να δηλώσω ότι είναι "μάπα το καρπούζι".όταν περίμενα να αδιαθετήσω είχα 36,5 με 36,6, δλδ το σύνηθες, κ έτσι μου είχε φύγει η χαρά. ωστόσο, μια μέρα μετά το θετικό τεστ έκανε τη θεωρία του θερμόμετρου να καταρρεύσει :lol: δεν βαριέσαι.... ό,τι είναι να γίνει, γίνεται τελικά!

Α, Καντούλα είδα ότι έχεις έναν στρουμπουλό αγόραρο τελικά! σε καλωσορίζω στο κλαμπ των αγορομαμάδων, ως αγορομαμά και εγώ και σου εύχομαι χαρούμενα κ ευτυχισμένα γαλάζια όνειρα!!! να του μιλάς πολύ πολύ γιατί άκουσα μια ομιλία ενός -δεν θυμαμαι όνομα - που τονίζει τη σημασία της ομιλίας στα μωράκια, ενόσω διαβιούν στην κοιλίτσα. τα βοηθά στην ανάπτυξη του εγκεφάλου, διότι δεν καταλαβαίνουν μεν, ωστόσο κινητοποιούν τον εγκέφαλο για να επεξεργαστούν τη φωνή της μανούλας τους!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ!!!!εγώ του μιλούσα ώρες ατελείωτες, γιατί ήμασταν και μοναχούλια μας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTYμου τι να σου πω θα σε γελασω :lol: αγορακι εχεις βλεπω??αντε τελεια!!να τον χαιρεσε τον παιδαρο ;);) κοριτσια συνεβει κατι περιεργο πριν λιγο..ξαφνικα νιωθω ελαχιστα τσιμπιματακια κατω χαμηλα και μετα απο λιγα νιωθω να εχω υγρα.παω τουαλετα και οντως ειχα λιγα υγρα και σκουπιζομαι και ειχα στο χαρτι μια βουλιτσα ροζ οσο ειναι το κεφαλακι μιας καρφιτσας..τπτ αλλο!λετε να μου ερχεται σιγα σιγα :cry: αλλα ειναι νωρις..22η μερα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...