Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

koritsia mou egw leyka ygra exw para polla kai prin mathw gia tin egimosini se vathmo pou eniwtha sa na katourgieme ;);) kai eksakolouthw na exw..etsi eixa kai stin prwti mou egimosini..re rania den kaneis ena testaki??pote den perimenoume??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Binoula μου για την αυχενική σου!!!!

Ράνια, λες? σου το εύχομαι, με 1000! Να αποκτήσει ο Βασίλης σου αδερφουλίνι!

τι κάνουν οι κοιλίτσες τις παρέας? απο αύριο ξεκινάει η δουλίτσα σιγα σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki ,konna, binoyla, καλη εγκυμοσυνη να εχετε με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας!! :ymparty::ymparty::ymparty: Εμεις περιμενουμε , υπομονη τι αλλο ! Εγω εχω και πονοκεφαλο σημερα ολη μερα.. :!: φιλιά :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε κοριτσια...εμενα το μυαλο μου δεν παει σε εγκυμοσυνη,πιο πολυ σε μυκητες η κατι τετοιο παει..δεν θυμαμαι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη να ειχα τοσα υγρα.τρεχουν οπως λες κ εσυ χτινακι,λες κ εχω περιοδο κ τρεχει το αιμα.κ ειναι ασπρα σαν της ωορρηξιας.κ πιο πολυ.συνεχεια.το εσωρουχο μου λερωνεται συνεχεια.το αλλαζω βεβαια! :lol::lol::lol:

τελευταια περιοδος ηταν 7 η 8 αυγουστου.λογικα αυριο-μεθαυριο θα μου ερθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας....σημερα εφυγε ενα τεραστιο βαρος γιατι ειναι μια απο τις πιο σημαντικες εξετασεις....ελπιζω να σηκωθω συντομα και να χαρω την εγκυμοσυνη μου....να αρχισω σιγα σιγα περπατιμα,να ψαχνω για το μωρακι,να ζω φυσιολογικα...ρανια σου ευχομαι να εισαι εγκυος και ολα να εξελιχθουν τελεια.....Και εγω ειχα υγρα οπως η Χριστινα μας....αμα ηταν απο μυκιτες η κατι τετοιο θα ειχαν δυσαρεστη μυρωδια....παντως αν και ειμαι ασχετη απο ωορηξια και τετοια το θεωρω απιθανο στην 27 μερα να εχεις...μαλλον μωρακι εχεις....και μακαρι δηλαδη γιατι μονο 6-7 σελιδες μας εμειναν....θα ηταν ο καλυτερος τροπος για να αλλαξουμε θεματακι...ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε κοριτσια...εμενα το μυαλο μου δεν παει σε εγκυμοσυνη,πιο πολυ σε μυκητες η κατι τετοιο παει..δεν θυμαμαι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη να ειχα τοσα υγρα.τρεχουν οπως λες κ εσυ χτινακι,λες κ εχω περιοδο κ τρεχει το αιμα.κ ειναι ασπρα σαν της ωορρηξιας.κ πιο πολυ.συνεχεια.το εσωρουχο μου λερωνεται συνεχεια.το αλλαζω βεβαια! :lol::lol::lol:

τελευταια περιοδος ηταν 7 η 8 αυγουστου.λογικα αυριο-μεθαυριο θα μου ερθουν

ΜΑΡΗ ΡΑΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τετοια υγρα ειχα....πολλα....τρεχανε!!Μην τρομαζεις,σε σενα ολα θα ειναι υπεροχα!!!!!!

Αντε να το καψωωωω ωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΔΩΣΕ ΤΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανιαααααααααααααααααααα μ'ακους?????????????????

Αποχαιρετα το Παρισι που χανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανιαααααααααααααααααααα μ'ακους?????????????????

Αποχαιρετα το Παρισι που χανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif]

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια ευχομαι να εισαι εγκυουλαααα!!!αντε κανε τεστακι να μαθουμε τα ευχαριστα [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

εμενα μονο τη παρασκευη με επιασε ο πονος λες και ηρθε και λιγα ασπρα υγρα ειχα πριν 3 μερες αλλα πολυ λιγα και απο τοτε ,ουτε υγρα εχω,ουτε πονους και το σπυρι που εβγαλα εξαφανιστηκε την ιδια μερα!μονο το στηθος που ποναει αρκετα και πρήστηκε και σημερα νιωθω τρελη βαρεμαρα-εξαντληση..θα δειξει ;) αντε να εχουμε ολες ευχαριστα ρε κοριτσια :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε χεστητε χαζα!! :lol::lol: αρχισατε αμεσως να πανηγυριζετε!εχουμε μερες ακομα!

Χαζα παιδια χαρα γεματα.....!!!!!!!Αλλωστε κανουμε και προπονηση....Εμεις κοριτσια στον κοσμο μας.....χαχαχαχα

[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif]

[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

[smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif]

[smilie=kermit.gif][smilie=kermit.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yπομονη λιγες μερες και θα δειξει! Κοριτσια τελικα τα υγρα της ωορηξιας ειναι λευκα ή διαφανα? εχω μπερδευτει τωρα. Η ρανια ειπε παραπανω οτι ειναι λευκα. Εγω νομιζα οτι ηταν διαφανα. Ετσι λενε τα ιατρικα side. :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimouditsa εμεις μαζί ειμαστε τωρα..στην ιδια μερα του κυκλου..19η...αντε να δουμε!!!Ας πανηγυρισω και γω για τη Ρανια [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

νυχτεριδα και γω στην 20η ειμαι κοντα ολες δηλαδη !!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] Και μενα για τη Ρανια εγκυμοσυνη μου μυριζει!!!!! Αντε να δουμε και τα χαιρια μας τωρα! :D:D:D:D:D:D:x:x:x:x

οποια εχει νεα η συμπτωματα να μας λεει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω ρε coco.εγω τωρα εχω λευκα υγρα.πολυ πιο εντονα απο αυτα της ωορρηξιας.για αυτο λεω μην ειναι τπτ μυκητες κ τετοια.δεν το κοβω για εγκυμοσυνη.δεν ξερω κιολας,μακαρι,αλλα χλωμο..

αλλα θα χοροπηδησω κ εγω για το γουρι!για ολες μας! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

ααα,επισης εχω κ μια ψιλοφαγουρα..αρα???μυκητες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδα ευχαριστω πολυ!!! ειμαι κ γω στη λιστα τωρα [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Ρανια εγω νιμιζω οτι εισαι εγκυος ,αντε να μας κολλησεις κ μας! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Καλημερα κοριτσια !!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΡΑΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΥΚΗΤΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.... ΠΑΝΤΩΣ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΝΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΘΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ ΟΛΗ Η ΛΙΣΤΑ

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!!!

Ετσι-ετσι να με κρατατε σε φορμα οι μελλουσες εγκυουλες και να μη σταματησω το πανηγυρι!!!!!

Εχουμε,εχουμε πολλεεεεεεεες που ειναι στη σειρααααααααα!!!!!!!!!

Αφηστε τις αναλυσεις για το χρωμα των υγρων.....Η ουσια ειναι πως αν δεν εχουν οσμη δεν ειναι παλιομυκητες....Αν ειναι ασπρα ή διαυγη και ειναι πριν τη περιοδοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Ράνια θα δεις σε λίγες ημέρες τι είναι...αν αρχίζει και σε ενοχλεί πολύ όμως και σε καίει να πας να σε δει ο γιατρός ή να πάρεις υπόθετα. Αν δεν σε ενοχλεί να πας στο φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ και μετά να κάνεις και χοριακή...!!!!!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα θα κάνω το δικό μου πάρτυ!!! Στις 5 το απόγευμα επιστρέφει ο γιόκας μου - θα ξεκολλήσω από πάνω του αύριο για να έρθω στην δουλειά...μου έχει λείψει τόσο πολύ. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-* ο τζαμποαφάνας μου[smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ...

ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΩ ΤΩΡΑ Κ ΧΑΛΑΡΩΝΩ!!ΛΕΤΕ Η ΡΑΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΡΑΝΙΑ ΜΟΤ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...