Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xaxaxaxaxax tonaki mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!kai tha paw kai gia shopping therapy na to glentiswwwww!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] pwpw exw megali xara lemeeeeeeeeee!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki Συγχαρητηρια κοριτσι μου για την χοριακη....αντε με το καλο το μωρακι σου....το τικερακη ειναι τελειο....

Τονια συνεχισε τα τρελα σου γιατι μας φερνει γουρι...το αυξημενο αιμα θα μειωθει σταδιακα και ολα θα πανε καλα...μην αγχωνεσαι...απλα ξεκουρασου οσο μπορεις περισσοτερο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!

χριστινακι μπραβο!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]:YMHUG::YMHUG::-* κ εγω σου ευχομαι αυτο που σε ειπε η τονια!!!!να γραφει το τικερακι 39weeks!!! ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΠΩΠΩ!!!!Μια μερα ελειψα και γινετε χαμος!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!Ρανια μου ευχομαι το προαισθημα σου να βγει αληθινο!!!!Χριστινακι μου ολα καλα ειδες!!!!Τελεια..απο εδω και περα θα πανε ολα καλα αυτη τη φορα θα δεις!!!!Κοριτσια επιτελους Παρασκευη γιατι δεν την παλευω αλλο!!!!Χρειαζομαι επειγοντως ξεκουραση οχι μονο ενος σαββατοκυριακου αλλα ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ!!!!Θελω να σας ξαναφυσηξω πολυ πολυ!!!!SORRY που δεν σας σχολιασα ολες!!!ΦΙλακια πολλα και καλο σαββατοκυριακο!!!φουφου φουφου φουφουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!! ;););) BYE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια φωτο χριστινακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καντουλα σου ειχα πει και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!Αντε βαλτο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!πωω τρελη ζεστη εχει.τι κανετε? χριστινακι μου μπραβοοοοοοοοο ειδες ολα τελεια ειναι!! :D:D ρανια αντε να περασουν οι μερες να μας πεις κι εσυ τα ευχαρισταααα :););)εμενα σημερα αρχισε να ποναει αρκετα η κοιλια μου λες και μου ηρθε :cry: και τα πονακια συνεχιζονται αλλα οχι τοσο συχνα οσο τις 2 προηγουμενες μερες..πολυ πιο λιγα!αυτα απο μενα :) φιλακιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!πωω τρελη ζεστη εχει.τι κανετε? χριστινακι μου μπραβοοοοοοοοο ειδες ολα τελεια ειναι!! :D:D ρανια αντε να περασουν οι μερες να μας πεις κι εσυ τα ευχαρισταααα :););)εμενα σημερα αρχισε να ποναει αρκετα η κοιλια μου λες και μου ηρθε :cry: και τα πονακια συνεχιζονται αλλα οχι τοσο συχνα οσο τις 2 προηγουμενες μερες..πολυ πιο λιγα!αυτα απο μενα :) φιλακιαααα!!

Αρχισαμε????????

=))=)) [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χtinaki με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

χαρηκα τοσο πολυ γιατι και εγω διαβασα τι ειχες περασει!!!

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Χριστινακι μου :D:D:D:D:D:D:D . Συγχαρητηρια και παλι και η Παναγιτσα να ειναι μαζι σας σε ολους αυτους τους ομορφους μηνες που θα κυλησουν μεχρι να ερθει η ωρα να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σας :):):):):) .

Πολυ χαιρομαι με τα νεα σου. Σε φιλω πολυ πολυ γλυκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχισαμε????????

=))=)) [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

οχιιιιιιιιιιιιιιι Τονια αμαν καλε δε μπορω ουτε να μιλησω να πω κι εγω τον πονο μου??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα κορίτσια με πολλές ανακοινώσεις............

xtinaki το νουμερο είναι τέλειο λέμε!!!!!!!!!όλα καλα θα πάνε και σε 36 βδομαδουλες θα κρατας την ψυχουλα σου αγκαλίτσα!!!!!

κορίτσια 9-10 σελιδούλες μείνανε...ποια θα ακολουθήσει με ευχάριστη ανακοίνωση???

%%-%%-[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια!!!Τι κάνετε??Οπως λεει και νινου σύντομα να έχουμε κι αλλες ανακοινώσεις!!!!Ποιά άραγε θα είναι η επόμενη?? :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα......καλο φθινοπωρο να εχουμε....ευχομαι σε ολες σντομα να εχετε ενα γερο σπορακι στην κοιλιτσα σας....και οσες ηδη περιμενουν το θαματακι τους να ειναι γερο δυνατο και να ειναι παντα ευτυχισμενες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...