Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσοπουλα και κοριτσελια(΄μ'αρεσουν πολυυυυυυυ αυτες οι προσφωνησεις :lol::lol: )

Καλε λιγο ελειψα και ποσα ειπατε σημερα???3 σελιδες γεμισατε για πλακα!!!!!! :lol::lol::lol:

Βινουλα μου,βλεπω επεστρεψες δυναμικα!!!Κοριτσακι μου χθες μου διεφυγε να σου πω πως λυπαμαι για τον θειο σου...Τι να πω,δυσκολες καταστασεις αλλα σ'αυτες τις περιπτωσεις λεω πως ειναι θελημα Θεου και καπως παρηγοριεμαι... :(

Καντυ μου,θα ηρεμησεις με τα ονειρα,ειδες στο ειπαν και τα κοριτσια....Ναυτιες και στον υπνο σας βλεπω φρεσκογκαστρουλες μου....Υπομονη!!Τα σπορακια σας αυτο θελουν,αυτο κανουν :):):):):) !!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου,ψυχαγωγικο τανι τανι βλεπωωωωω???????Ωωωωωωωωωω :o:o:o ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!Παντως βαλτε με και μενα στο γκρουπακι των φθηνοπωροχειμωνιατικων σποριδιων Πρωτα Ο Θεος!!!!!!!!!!!!

Χριστινακι μου!!!!!!Τι κανεις καρδουλακι μου??????

Και αν νομιζεις οτι σε ξεχασα,απλα νομιζεις!!!!!!!!

Για σενα λεω........Μαριανθηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη(μπορω λιγο,εστω δειλα-δειλα???) [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Αχ ποια αλλη ξεχασα?Das King μου,μην στεναχωριεσαι καθολου,το μωρακι θα ερθει,γρηγορα ευχομαι!!!

Mary μου η μπουμπου σου με τρελαινει!!!!!Θελω να φιλησω λαιμουδακιιιιιιιιιι!!!!!!!

Τονια μου,ζεστηηηηηηηηηηη!!!!!!Ακομα και σημερα που εχει 32βαθμους εχει αερα και υγρασια.....Κουφο??

Συγχωρεστε με αν ξεχασα καμια!!!!!!

Ααααααααααα!!!!!!!!Καλε Ρανια,τι ονειρο ηταν αυτο????Αγριευτηκα :lol::lol::lol::lol: !!Δωσε ενα φιλακι στο κουκλι σου απο μενα!!!!!

Αχ μη λετε για διακοπες σε νησακια φετος....Το ταμειον ειναι μειον και δεν εχει νησακια φετος :(:cry::roll: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια...

Βινούλα συγχαρητήρια και από εδω!! είδες που αγχωνόσουν? όλα καλά πήγαν κ εύχομαι πάντα όλα κατ ευχήν να πηγαίνουν!!! όταν ακούσες την καρδιά φαντάζομαι τη χαρά σου! είναι ότι καλυτερο έχω ακούσει κ εγώ κ μακάρι να με αξιώσει πάλι ο Θεός να το ζήσω όπως κ όλες μας!!!

Das Kind θα μείνουμε κ εμείς οι υπόλοιπες , που θα πάει ;) δεν μπορεί.

κ εγώ κορίτσια δεν περιμένω 20-22/07 αλλά δεν νιώθω τίποτα κανένα σύμπτωμα, ενώ στο γιο μου το είχα καταλάβει, είχα πολύ πρήξιμο. Τώρα δεν νιώθω τ'ίποτα, τέλος πάντων θα δείξει...

προσπαθώ όπως λέει η Demie 14, να μην αγχώνομαι΄γιατί νωρίς είναι ακόμα κ δεν σημαίνει ότι θα μείνω ΄πάλι αμέσως έγκυος αλλά δεν σας κρύβω ότι (ίσως επειδή έχω μια σάλπιγγα) φοβαμαι καμιά φορά, κ το θέλω πολύ το δεύτερο σποράκι. χτες άναψα ένα κερί στην Αγ.Μαρίνα να με βοηθήσει όπως με το γιο μου που 17/07 έιχα μάθει ότι ήμουν έγκυος κ δεν ξεχνώ ποτε΄εκείνη τη μέρα!!!

Από τα όνειρα που λέτε εγώ είχα μόνο πονηρά, μου είχε κάνει κούκου που λένε κ έβλεπα διάφορα, ειδικά τους πρώτους μήνες, αχ άτιμες ορμόνες :oops::oops::oops:

Διακοπές χλωμό κ εμείς αλλά τουλάχιστον έχουμε θάλασσα κ πάμε κάθε μέρα...

Αχ, δρόσισε λιγάκι..φιλάκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι πολυ για τον μπαμπαα σου Τονια μου...Κοριτσια πηγα για περπατημα με τον αντρουλη μου και το σκυλακη μου αλλα απαλευτο με τοση ζεστη....τουλαχιστον ειχε λιγο αερακι...πριν λιγο μαζευτικα...ειπα να δω τι κανετε και να μπω για μπανακι....Ζυγιστηκα σημερα μετα απο δυο βδομαδες απο την μερα που μαθαμε για το μωρακι και εχω χασει 3 κιλακια..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοοοοονιαααααα!!!!!!!!!!!!Ξερω οτι δε μπορεις να με ξεχασεις.. :lol::lol::lol::lol: κοιτα δε ξερω..λες μωρε????????????ε ξεκινα αν ειναι και βλεπουμε..εχουμε παντως αλλες 8 μερουλες μεχρι να ΜΗΝ ερθει ;)

KONNA γεια σου!!!σου ευχομαι πολυ συντομα να το πιασετε το σπορακι σας!! ;)

Binoula μου καλα κανατε και βγηκατε βολτιτσα!!κι εμεις κατεβηκαμε βολτα στη παραλια και πριν λιγο γυρισαμε!Γιατι εχασεσ κιλα?κανεις εμετους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι απλα απο την ζεστη δεν μπορω να φαω σχεδον καθολου.....Με το που βαζω μια μπουκια με αναγουλιαζει....

αφου σημερα εφαγα μια τυροπιτα,δυο πιρουνιες κοτοπουλο και 4-5 κομματια πατατοσαλατα....μονο νερο θελω...τπτ αλλο..... :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares kalhmera sugxwreste me pou den mpainw kai polu syxna alla ayti ti vdomada me to gamo trexa san trelli!!!xthes gyrisa apo douleia kai piga gia nuxia(e na kanoume kai to beaute mas!!!)xaxaxaxa kai gyrisa argoutsika ekana kati douleies sto spiti kai epesa kseri!!!kaname kai tanaki na mhn ksexniomaste etsi agia apolaysi giati oi meres den einai karpofores mias kai den perimenw ayti tin vdomada!!!ta ponakia me exoun rimaksei omws kai den tha tin glitwsw ti xazi!!!tespa toulaxiston as mou erthei meta to gamo an ginete!!!

giorgitsa mouta oneira einai fusiologika kiegw stin prwti egimosini evlepa ponhra kai kapoies fores polu asxhma...to exoun polles eguoules koritsaki mou mhn agxwnese!!!ola mia xara pane!!!

tonakiiiiiiiibravo gia ton mpampaka sou eides pou agxwthikes??mia xara ola :):)

maimoudakimou makari na mhn sou erthei koritsaki mou!!upomoni liges meres akoma kai tha kseroume!!!

binoulaprospathise na trws estw kai ligo kopela mou kserw oti einai dyskolo otan exeis anagoules kai milaw ek peiras alla den kanei na xaneis kilakia stin egimosini!!!prospathiseto oso mporeis!!!

das kindmhn agxwnese koritsaki mou ola tha ginoun kane esy ayto pou prepei kai ola tha ginoun tha deis!!!

raniaaaaapethana me to oneiro kai tin episkepsi sto giatro!!!xaxaxaxaxa oso gia ti therapeia kane oti nomizeis oi xreiazete gia na erthei to spori!!!

koritsia mou den thumamai alla...sorry stis upoloipes pou eimai sigouri oti tha ksexasa alla to mualo aytes tis meres einai kourkouti!!!sas filw kai tha ta poume metaaaaaa :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!Τι κανετε?

Binoula μου και μενα η αδερφη μου τους πρωτους μηνες ειχε χασει κιλακια απο τις αναγουλες....Μην στεναχωριεσαι,θα τα παρεις μετα,απλα προσπαθησε να τρως εστω και λιγο οπως λεει και το Χριστινακι μας πιο πανω....

Χριστινακι μου μια χαρα το beaute και ελπιζω να μη σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!τι κανετε?εμενα μου ηρθαν καφετια :( που να μη το καναμε και στις γονιμες...τελος παντων..ειπαμε εχουμε 25% πιθανοτητες καθε μηνα να το πιασουμε...αντε τουλαχιστον ας το πιασουμε τον αλλο μηνα που εχω και τη γιορτουλα μου!!! :) και απο την αλλη καλυτερα που δεν ηρθε τωρα γιατι θελω να χασω κανα 2κιλακια :)

Καλα και θετικα αποτελεσματα σε οσες ΔΕΝ περιμενετε και θελω απ'ολες να ακουσω τα ευχαριστααααααααααα!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Εγω ανυπομονω να τελειωσει και να αρχισουμε τα τανια...ερε τι εχει να γινει :lol::lol::lol::oops::oops:

Να σας ρωτησω τελικα τι ειναι καλυτερο??? μερα παρα μερα ή καποιες μερες και καθε μερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa καλημέρα. Από όσο ξέρω από γυναικολόγους και ενδοκρινολόγους που έχω ρωτήσει, το καλύτερο είναι μέρα παρά μέρα τις γόνιμες ημέρες, δεδομένου του ότι το σπέρμα έχει μεγάλη διάρκεια ζωής!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!! μαιμουδιτσα μου εγραψα και στην ομαδα μην στενοχωριεσαι :cry::cry:,

ευχομαι ολοψυχα τον αλλο μηνα να σου ρθει το σπορακι σου, που θα παει θα το τσακωσετε :lol::lol::lol:

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδιτσα λυπαμαι που αδιαθετησες τελικα..δεν πειραζει μωρε,κοιτα να απολαυσεις οσο μπορεις τον αντρουλη σου τωρα που ειστε νιοπαντροι κ θα ερθει κ το νινακι!!

καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω κάποιες μερούλες να γράψω γιατί έχω πολλές δουλείες και τρέξιμο. Χάρηκα πολύ με τα νέα της Binoulas και της ΚΑΝΤΥ μας. Εύχομαι για άλλη μια φορά ότι καλύτερο.

Μαιμουδίτσα μου έτσι είναι κορίτσι μου. Όταν το θέλουμε και το επιδιώκουμε....οι πιθανότητες μας φαίνονται πολύ λίγες. Με το καλό τον επόμενο μήνα!

Όσο για μένα..θυμάστε που έκανα τεστ ωορρηξίας; Μου έσπασαν τα νευρά και τα πέταξα. Κορίτσια με άγχωσαν πολύ και μου δημιούργησαν τρελό εκνευρισμό. Τελικά αυτό το μήνα κάναμε ΤΑΝΙ την 10η, 12η και 14η μέρα μόνο (δυστυχώς μετά είχαμε κόσμο σπίτι και πολλές υποχρεώσεις - ο άντρας μου δούλευε 12ωρα - και δεν μπορέσαμε παραπάνω). Θυμίζω επίσης οτι ο κύκλος μου είναι 27-29 ημερών συνήθως και πως εκείνες τις μέρες τα τεστ ωορρηξίας μου βγήκαν αρνητικά. ΄Όπως καταλαβαίνετε δεν περιμένω τίποτα ..... :(:(:(:(

Το μόνο καλό είναι πως απο τότε που ξεφορτώθηκα τα τεστ ηρέμησα και χαλάρωσα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥΔΙΚΑ!!!!! :lol::lol: ΑΧ ΒΑΧ!!!!ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΕΣΙΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΓΚΑΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑΑΑ!!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!ΠΩΠΩ!!!ΑΠΕΣΙΑ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ...ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..ΤΟΥ/ΤΗΣ ΛΕΩ: ΚΑΛΕ;;;ΓΙΑΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ;;;;!!!! :lol::lol: ΠΑΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΜΕΝΟ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ;;;;ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ!!!!ΒΙΝΟΥLΑ MOY TA IΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ 4 ΚΙΛΑΚΙΑ!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ...!!!!ΤΗΝ ΕΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η DASKIND IΣXYEI...MEΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΡΑΝΙΑ28 ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΑΚΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ;;;;ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΡΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!ΜΕΝΕΙΣ ΑΘΗΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;;ΝΙΝΟΥ ΜΑRY12 KOYIOT DEMIE14 KONNA EFROSYNI MARIA+FOTIS STARFISH KAI TONIAXAN ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΥΣΩΩΩΩΩ!!!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥΦΟΥ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗΗΗΗ!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ απο που να αρχισω???

Καλε Καντυ!!!!!Μη το μαλωνεις το σποριδιον!!!!!!!!Χαχαχα χαλι-γκαλι,καλα λεω εγω χορευει!!!!4 κιλακια ε???Οριστε που στεναχωριοσουν για τα κιλα!Ολα καλα καρδουλα μου γλυκια,ολα καλα!!!!! :)

Μαιμουδιτσα μου,δεν πειραζει!!!!!!!!Τον επομενο μηνα!!!!!!Θα χαρειτε τις διακοπουλες σας και εκει ηρεμοι και χαλαροι καθως θα ειστε θα το τσακωσετε!!!!!!Σιγουρα πραγματα!!!!!!!

Αχ starfish μου και εγω στα σκουπιδια τα πεταξα τα τεστακια!!Μα ποσο το ευχαριστηθηκααααα!!!!!!

Τι αλλο ειπατε βρε κοριτσελια,δεν θυμαμαι...Θα σας ξαναδιαβασω....

Εγω ημουνα ολο το πρωι στον μπεμπουλη της φιλεναδας μου!!!!!Ειναι σκετη γλυκα το μωρακι μου!!!Σαραντησε χθες και ειναι ενα κουκλι ζωγραφιστο,φτου-φτου μη το ματιασω!!!Αλλα το λατρευω αρα δεν το ματιαζω!!

Μαιμουδακι μου μην στεναχωριεσαι καθολου,μαλλον μαζι ειμαστε....Εγω πριν λιγο που γυρισα πηγα τουαλετα και ειδα ροζ....Αρα ερχονται μεσα σε μια-δυο ωρες θα ερθουν....Απλα εχω νευριασει γιατι ειμαι μολις στην 23η ημερα......Περιμενα κανονικα 25/7 και μου ηρθε απο τωρα :twisted::twisted: .Τα νευρα μου :twisted::twisted: .........Το μονο που φοβαμαι μην ειναι τιποτα μυκητες παλι γιατι εγω δεν εχω ροζ ποτε πριν.Παντως νινακι δεν ειναι γιατι με αυτο το αγχος που ειχα ολες τις γονιμες μερες αποκλειεται να το τσακωσα....Ας παω διακοπουλες,ας περασει η ζεστη και μετα απο Οκτωβρη και βλεπουμε....χαλαρα πια,να ηρεμησουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα...Το χθεσινο βραδυ δεν ηταν και το καλυτερο :cry::cry::cry:

Ειχαν μπει κουνουπια στο σπιτι και ολο το βραδυ τσακωνομουν ποτε με τα κουνουπια και ποτε ζαλιζομουν σαν κοτοπουλο....κοιμηθηκα κατα τις πεντε και 8 που ξυπνησα δεν αντεξα κ εκανα εμετο....με το ζορι πηγα να βγαλω καρτα ανεργιας....Νιωθω εξαντλημενη.....Αλλα μ αρεσει κατα βαθος....το παλευω με το φαγητο αλλα πολυ δυσκολο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο σας ποστακι http://www.mammyland.com/forum/29/20440 ... 883506!!!!!

ελπιζω να γεμισει συντομα και μονο ομορφα νεα να διαβαζουμε εκει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βρηκα σας βρηκα... :D:D ο τιτλος δεν μου εδειξε κατι τετοιο γι αυτο και ανοιξα νεο θεμα αλλα δεν πειραζει..τωρα θα τα λεμε κι εδω κι εκει...οπως βολευει :lol::lol:

Καλη δυναμη κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βρηκα σας βρηκα... :D:D ο τιτλος δεν μου εδειξε κατι τετοιο γι αυτο και ανοιξα νεο θεμα αλλα δεν πειραζει..τωρα θα τα λεμε κι εδω κι εκει...οπως βολευει :lol::lol:

Καλη δυναμη κοριτσια

Καλως ηρθες Δωρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Επιτέλους να φύγει αυτή η εμβδομάδα γιατί δεν την παλεύω...πολύ δουλειά στο γραφείο, χαμός στο σπίτι απο τις διακοπές και δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ!!

Εγώ αύριο έχω γενέθλια (κλείνω τα 34!!! :cry::cry::cry::(:( ) και περιμένω την κυρία.... :(:?:cry: . Δυστυχώς πρώτος μήνας μάλλον άκαρπος διότι έχω τα κλασικά συμπτώματα την αναμενόμενης. Υποφέρω στα πόδια...οπότε έχει και άλλον γύρο με τάνι τάνι...αν και νομίζω τις γόνιμες ημέρες θα είμαι στην Μήλο χωρίς τον άντρα μου οπότε πάει και ο επόμενος μήνας..πάμε για Σεπτέμβρη δυναμικά!!

Βινάκι προσπάθησε να τρως ελαφρια..απο όσο ξέρω στις αναγούλες τρως πολλά ζυμαρικα, ρύζι και λιγο κρέας και παξιμαδοειδή για να αποροφούν τα υγρά. Εγώ στον Νώντα δεν είχα ούτε μια αναγούλα για αυτό και έβαλα 17!! :oops::oops::shock::shock::D:?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Επιτέλους να φύγει αυτή η εμβδομάδα γιατί δεν την παλεύω...πολύ δουλειά στο γραφείο, χαμός στο σπίτι απο τις διακοπές και δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ!!

Εγώ αύριο έχω γενέθλια (κλείνω τα 34!!! :cry::cry::cry::(:( ) και περιμένω την κυρία.... :(:?:cry: . Δυστυχώς πρώτος μήνας μάλλον άκαρπος διότι έχω τα κλασικά συμπτώματα την αναμενόμενης. Υποφέρω στα πόδια...οπότε έχει και άλλον γύρο με τάνι τάνι...αν και νομίζω τις γόνιμες ημέρες θα είμαι στην Μήλο χωρίς τον άντρα μου οπότε πάει και ο επόμενος μήνας..πάμε για Σεπτέμβρη δυναμικά!!

Βινάκι προσπάθησε να τρως ελαφρια..απο όσο ξέρω στις αναγούλες τρως πολλά ζυμαρικα, ρύζι και λιγο κρέας και παξιμαδοειδή για να αποροφούν τα υγρά. Εγώ στον Νώντα δεν είχα ούτε μια αναγούλα για αυτό και έβαλα 17!! :oops::oops::shock::shock::D:?:roll:

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ'ΜΑΙ ΕΔΩ......ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion15.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eugeniafrapa , [smilie=occasion13.gif] για αύριο , να πραγματοποιηθούν όλες οι επιθυμίες σου.

Στη Μήλο πηγαίνεις για διακοπές ή είσαι από εκεί? Έχω περάσει εκεί τις καλύτερές μου διακοπές , έχει τις ωραιότερες παραλίες ever! Όσο για τη χαζούλα και να έρθει δε πειράζει , τάνι - τάνι μέχρι τελικής πτώσεως!

Μαιμουδίτσα μου δε πειράζει κοπέλα μου , το νινί θα έρθει όποτε θέλει , ξέρουμε όλες πως νιώθεις , απόλαυσε τώρα το τάνι-τάνι που είναι και καλοκαιράκι και θα έρθει και το σποράκι σου.

Δώρααα , καλωσήρθες στην παρέα μας τη γουρλίδικη , από εδώ θα βγούμε όλες φουσκωμένες , μας φυσάνε πολύ γκαστρόσκονη , έλα κοντά να κολλήσεις κι εσύ!

Binoula , κουράγιο με τη ζέστη , τα κουνούπια , τις αναγούλες( σε νιώθω , κι εγώ όλο το πρώτο τρίμηνο μπουκιά δε κατέβαινε , αλλά μετά...) όλα έιναι τόσο όμορφα όταν σκέφτεσαι το νινί σου.

Κι εσύ Κάντυ-Κάντυ μου , υπομονή , μη το μαλώνεις γιατί θα σου το ανταποδώσει με το καλό μόλις γεννηθεί , τα θυμούντε αυτά να ξέρεις!

Τόνια μουυυυυ , μη μου στεναχωριέσαι , ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό και να είναι η χαζούλα που έσκασε μύτη . Τον άλλο μήνα κορίτσια , τον άλλο μήνα που θα περάσει κι ο Αύγουστος των διακοπών , εεεεεεεε , θα ξεσαλώσουμε λέμε.

Και τελευταία άφησα τα δικά μου , ετοιμαζόμαστε όπως κάθε Παρασκευή για το εξοχικό στη Χαλκιδική , όπως πάντα τη Δευτέρα θα διαβάζω τα νέα σας τα πολλάαααα. Α , έχω και κάτι ενοχλήσεις στο στήθος καθώς δε περιμένω στις 28 του μηνός αλλά δε λέω τίποτε άλλο θα δείξει.

Αυτά κορίτσια μου , καλά να περάσετε το ΣΚ και θα τα πούμε πάλι , φιλούδια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...