Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

kalimera koritsakia, ego pali den koimithika kala! kai 6 ora epina sokolata sto mpalkoni :shock::shock: thelo na koimitho kai den mporo! den boleuomai pia kai zestainomai para polu! bazo air condition kai meta kruono.... ti tha ginei! gurise kai o antroulis mou opote tha exo parea simera! tha pame gia mpanio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερα μανουλιτσες και φουσκοκοιλιτσες ιατι ναι μεν γεννησατε αρκετες αλλα εχουμε μεινει και αρκετες ακομα με τις κοιλιτσες τουμπανο χι χι χι χι χι

μπορει να εχω να γραψω πολυ καιρο αλλα σας διαβαζω καθημερινα

εχω διαβασει την ιστορια καθε μιας ξεχωριστα εκλαψα και εζησα την καθε γεννα λες και ημουν εκει λσας ευχηθηκα εκει αλλα θα τα πω και δω να χαιρεστε τα παιδακια σας να εχετε καλη λοχεια και να απολαυσετε την καθε στιγμη με τα υπεροχα πλασματακι που φερατε στον κοσμο ................................................................

για τον αφαλουλη που λετε με το που πεσει κανετε κανονικα μπανακι το μωρακι σας αλλα και γω συνεχιζα για λιγο ακομα να βαζω οινοπνευματακι ετσι για να μαι σιγουρη

μπεμπουλα θα εχεις παρεουλα την αδερφουλα σου αυτο ειναι πολυ ωραιο γιατι τωρα εχεις αναγκη εναν δικο σου ανθρωπο για παρεα πιο πολυ απο καθε αλλη φορα

αριαδνη μου ειναι λογικο να νοιωθεις διαφορα απλα επειδη εχω εμπειρια απο γεννα χειμερινη χι χι χι και τα 2 μου αγορακια τα γεννησα δεκεμβρη σου λεω οτι ειναι πιο δυσλκολα τα πραγματα γιατι το σπιτι πρεπει να ναι ζεστο συνεχεια δεν μπορεις να εχεις ανοιχτα ολη την ημερα για να ανακυκλωνεται ο αερας δεν μπορεις να βγαινεις ευκολα εξω μια βρεχει μια κανει πολυ κρυο οι περισοτεροι ειναι με ιωσεις κτλ και πρεπει να σαι πολυ προσεκτικοι να μην κολλησει κατι το μικρο αν εχεις και αλλο παιδακι και παει σχολειο και εκει να προσεχεις γιατι φερνει διαφορα και παει λεγοντας για να μην λεω πολλα και ενα τελευταιο δεν ευχαριστιεσαι αυτα τα μπουτακια τα μπρατσακια οπως το καλοκαιρι γιατι ειναι συνεχεια ντυμενα αρα εγω παρολου που θα φαω ολη την ζεστη μεχρι να γεννησω ανυπομωνω ........................και χαιρομαι πιο πολυ αυτη την φορα

βικακι εχεις ρωτησει τον γιατρο σου αν σε αφηνει εμενα μου εχει πει απο την στιγμη που πια ειμαι στον 8ο οχι μεγαλες διαδρομες και κουραστικες αλλα απο την αλλη θα πας στους δικους σου αρα θα εχεις τις ανεσεις σου εκει

και γω δεν το συζηταω αν δεν ειχα την βοηθεια απο τους δικους μου και απο τα πεθερικα μου και τα κουνιαδακια μου ουτε δευτερο ουτε τριτο δεν θα κανα εδω ελεγα να στειλω και τον μικρο απο σεπτεμβρη παιδικο σταθμουλη και μαμα και πεθερα πεσαν πανω μου να με φανε και οχι αστον ενα χρονο ακομα να γινει 2,5 και να παει οπως ο γιαννακης εγω απλα το ελεγα γιατι τωρα και με την μπεμπα δεν θα ξεκουραζονται καθολου οταν εγω γυρισω στην δουλεια τωρα κραταγαν τον μικρο εναλλαξ και μια βδομαδα ξεκουραζοντουσαν σε λιγο καιρο δεν θα χουν τετοια αλλα θελουν τι να πω

σταυρουλα εχει κολοικους ο μικρουλης?υπομονη το καταλαβαινω οτι πονας που τον βλεπεις ετσι αλλα αυτος ποναει πιο πολυ υπαρχουν κατι μπιμπερο κατα των κολικων και κατι σταγονιτσες ινφακολικ αν δεν κανω λαθος ρωτα και τον παιδιατρο σου εγω οταν ειχε ο δικος μου του εκανα και μασαζακι στην κοιλιτσα με ενα λαδακι ειδικο που το ζεστενα λιγο πρωτα και ηρεμουσε

ναταλια μου ο εμετος μοιριζει ασχημα οι γουλιτσες οχι και γουλιτσες πολλα μωρακια βγαζουν παρολου που εχουν ρευτει

ανθη μου μπανακι ε???????τυχερουλα καταλαβαινω πως νιωθεις και γω το σκεφτομουν αυτο και οσο πλησιαζε η ωρα της γεννας ελεγα και γω θα ξανανιωσω το ιδιο οπως οταν γεννησα πρωτη φορα θα κλαψω και φυσικα εκλαψα αλλα το ιδιο δεν ηταν η πρωτη φορα ειναι η πρωτη φορα δεν αλλαζει μετα σκεφτομουν πως θα ειναι οταν επιστρεψω σπιτι θα το δεχτει καλα ο γιαννης το μωρο και ποσο ευκολα θα μπορω να αγκαλιαζω το μωρο μπροστα στον γιαννη και ολα αυτα ειναι λιγο καπως και τωρα τα σκεφτομαι απλα δεν ξερω τι να πω γιατι τωρα θα ναι ενα κοριτσακι και θα ναι πολυ διαφορετικο απο 2 αγορακια που ειχα πριν θελω να δω πως θα αντιδρασουν και οι 2 οταν σιγα σιγα βγαλω το λικνο ξανα και ολα τα πραγματακια ο γιαννης πια καταλαβαινει πιο πολλα θα ναι 3,7 χρ οταν γεννηθει η μιρκη και για την ωρα την περιμενει πως και πως αλλα ο μικρος θα ναι 1,7 χρ ακομα δεν θα καταλαβαινει πολλα εκει να δουμε πως θα παει χι χι χι χι χι χι

αλεκαααααααααααααααααα μου καλα εκανες και βγηκατε βολτουλα και γω πιστευω οτι αυτη την φορα θα βγουμε πριν 40ντισω θα εχει τετοιο καιρο και γω θα καθομαι μεσα δεν νομιζωωωωωωωωωωωωωωωωωω τον χειμωνα ηταν αλλιως

τα δικα μου τωρα δεν μπορω να κοιμηθω καθολου το βραδυ δεν βολευομαι πουθενα παω σαν βαρκα οταν σηκωθω πολυ γελιο θεαμα και περιμενω πως και πως να σταματησω απο την δουλεια το κανονισα και θα σταματησω 13 ιουλιου ωστε να καθησω λιγο παραπανω μετα και να γυρισω στην δουλεια αρχες του χρονου

αρχες ιουλιου θα παω και για το dopler να δω ξανα την μπεμπα και να σιγουρευτουμε οτι ολα πηγαινουν καλα

αυτα για την ωρα φιλακια σε ολα τα ποδαρακια και στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκια και λεχωνάκια. Νάνσυ μάλλον ξύδι θα έβαζα κι εγώ. Όπως και στον βραστήρα.

Καλέ Αριάδνη τι σου λένε? Πάνε καλά? Ωραίους εμψυχωτές έχεις γύρω σου.

Ο λόξυγκας δεν είναι τίποτα. Μεγαλώνει το εντεράκι του και μένα έχει συχνά. Lia σε καταλαβαίνω απόλυτα. Περιμένω κι εγώ πως και πως να σαραντήσουμε γιατί δεν έχω και κανέναν να μου τον κρατήσει οπότε μετά θα κάνουμε μαζί τις βόλτες. Θα δεις όμως σιγά σιγά όσο θα περνάνε οι μέρες θα νιώθεις καλύτερα. Εγώ τώρα σταμάτησα να πονάω κιόλας από τα ράμματα και νιώθω πολύ καλύτερα. Χτες το βράδυ δεν είχαμε πόνους και κοιμηθήκαμε από τις 11-3.30 και από τις 4.30-8. Το πρωί δεν μπορούσα να σηκωθώ γιατί άρχισα να ξεκουράζομαι και να βουλιάζω στο στρώμα. Το τίλιο λογικά δούλεψε και το επίμονο ρέψιμο. Το τίλιο το παίρνω από το σουπερ μαρκετ τα φακελάκια. Το βράζω στο μπρίκι κανά 10λεπτο και ρίχνω στην μύτη στο κουταλάκι ζάχαρη και μετά βουτάω το φακελάκι ίσα να κιτρινίσει το νερό. Το αφήνω να κρυώσει και το φυλάω στο ψυγείο. Όταν είναι να πιεί το βάζω στο θερμαντήρα με μπιμπερό και του το δίνω. Βασικά όλα αυτά ο μπαμπάς μας τα κάνει όχι εγώ αλλά ξέρω ακριβώς πως το κάνει γιατί εμένα μου είπε ο παιδίατρος πως να το φτιάξουμε. Παρόλο που έχει 2 δουλειές ο άντρας μου με βοηθάει πολύ στο λιγοστό χρόνο που είναι εδώ. Βάζει πλυντήριο απλώνει τα ρούχα, ετοιμάζει το τίλιο του μπέμπη ή το γάλα πριν που έπινε το συμπλήρωμα, με βοηθάει στο μπάνιο του, τον ντύνει και τον κρατάει για να κοιμηθώ. Αν είχε πάρει και την άδεια που είχε υπολογίσει και δεν του την δώσανε (οι μα...κες) θα ήταν ακόμα καλύτερα τα πράγματα.

Κορίτσια μία φίλη μου μου είπε ότι όσο θηλάζουμε εκκρίνεται μία ορμόνη η οποία δεν σε αφήνει λέει να ευχαριστηθείς το σεξ. :shock: Λία ακούς? Μήπως να κόβαμε τον θηλασμό? :lol::lol:

Δηλαδή θα κάνω περίπου άλλους 9 μήνες να το ευχαριστηθώ? Θα πεθάνω!

Μία φίλη πρόκειται να γεννήσει τον Ιούλιο. Γνωρίζεται αν σε περίπτωση που έχει σαραντήσει ο μπέμπης αν μπορώ να πάω να την δω με τον μπέμπη στο μαιευτήριο? Μήπως δεν κάνει? :roll:

beboula βρες ένα τρόπο να κοιμάσαι γιατί θα πεις το κρεβάτι κρεβατάκι μετά. :lol:

rapanaki για πες για το λαδάκι. Εγώ έχω αμυγδαλέλαιο κάνει? Δεν θέλω να του δώσω σταγόνες ακόμα. Προτιμώ να του δίνω λίγο τίλιο αν τον ηρεμεί. Αργότερα αν γίνουν πιο έντονοι θα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΩΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ :lol::lol: Ο ΚΑΦΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΣ!!ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΑΠΟ ΚΕΙ.

Κ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!

Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΕΦΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΟΥΤΕ ΣΑΛΤΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ!ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ..ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΖΑΚΙ Κ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ!!ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ!ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!

ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΖΕΣΤΗ Κ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΑΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ Ο ΠΑΣΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΕΑΝ ΡΙΞΩ ΕΝΑ ΜΑΝΤΗΛΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΠΟΧΗ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΡΩΤΑΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΑΠΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ..

ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΔΙΝΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ.

Α!Κ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑ ΓΛΥΚΑΝΙΣΣΟ!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑ ΡΟΦΗΜΑΤΑ!Κ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΜΠΥΡΑΣ!Κ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΑ ΣΑΝ ΡΟΦΗΜΑ!ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ!ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΟΒΑΝ ΠΑΛΙΑ!Κ ΓΕΝΙΚΑ Κ Η ΜΠΥΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ!ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΑΛΕΚΑ Ε;;;ΟΧΙ ΚΑΦΑΣΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΦΑΩ Κ ΜΕΤΑ ΣΙΔΕΡΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΡΓΑ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ..ΕΧΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΣ ΠΟΝΟΣ!!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΤΟΤΕ ΕΝΟΙΩΣΑ ΟΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΑΓΑΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia mou, ti kanete!!!!

Epestrepsa extes!! Kanonika simera eprepe na bgw alla epeidi itan Kuriaki mou ipan h menw mexri Deutera h afou to mwraki to eksetase h paidiatros kai ola kala mporousame kai Sabbato. Stin kliniki kourastikame para polu me ton kosmo....den koimomastan katholou kai egw ponousa kiolas....

Loipon, tin Triti opws sas eipa eixa paei giatro to prwi. Den eide kati to idiaitero alla mou eipe oti o traxilos exei malakwsei. Stis 12 to mesimeri pou piga spiti arxisa na exw suspaseis alla den edwsa polu sumasia giati skeftika oti o giatros mou eipe oti einai fusiologiko na kanw suspaseis mia sto toso ston 9. Omws otan ksaplwsa kai tis metrousa itan ana 3 lepta kai sunexisan astamatita, omws xwris pono. Den agxwthika, eipa tou antra mou na paei sti douleia kai an einai kati tha ton parw thl. Eipa kai sti mana mou na paei sti thalassa tis giati ekeini tin wra efeuge kai tha tin enimerwna. Emeina spiti moni, to idio sunexistike mexri tis 4. Apofasisa na loustw kai na isiwsw to malli 8-) giati lew an paw argotera na me dei o giatros mporei kai na me kratisei. Eixa arxisei na exw kai ponous periodou. Ebala kai kati teleutaia sto balitsaki mou to ekleisa kai to efera stin porta. Stis 5 pou gurise h mama mou apo thalassa tis lew, tha paw stin kliniki na me eksetasei o giatros an thes ela...auti agxwthike...egw akoma imoun polu psuxraimi. Eixa ponous periodou pou twra eixan arxisei na ginontai pio entonoi.

Odigisa stin kliniki me to ena xeri na krataw tin koilia mou giati arxisa na niwthw ligo pio entona tous ponous...paw panw me bazoun sto kardiotokografo, erxete kai o giatros, gelousa egw...mou leei kai autos eisagwgi gia genna...meta irthe kai o antras mou bebaia....ekana eisagwgi me twra ponous stis 5:50, mou ebale kai oro kai arxisan oi polu entonoi ponoi, kai mexri tis 11:30 eixa ponous kanonikous, apo tous ponous espasan ta nera mou mona tous panw sto krebati e kai meta ta eida ola...alla h diastoli mou ginotan arga kai tha eprepe na perimenw arketa akoma...mou ekane kai mia mikri dosi episkliridiou giati den antexa, alla meta ksafnika arxise h aimoragia. Hrthe o giatros kai mou eipe oti exw pathei apokollisi plakounta kai oti na skeftw tin kaisariki (den mou eipe oti PREPEI na kanw kaisariki gia na min me tromaksei alla eksw ston antra mou tou eipe oti kundineuei to mwro an den kanoume amesa kaisariki) kai ennoeitai oti mpika xeirourgio...molis blepw ti maska tis narkwsis tou lew, giatre afou exw idi ton kathetira tis episkliridiou kai thelw na dw to mwro otan bgei...kai mou leei, den prolabainoume, tsoup maska, kai meta ksipnisa sto dwmatio mou.

Otan ksupnisa den iksera ti egine imoun akoma zalismeni....rwtaga ti mama mou an gennisa, meta pou mou eipan oti gennisa rwtaga pou einai to mwro kai an einai omorfo....itan polu sugkinitikes stigmes otan mou to eferan.

Talaipwrithika alla telos kalo, ola kala, afou h kouklitsa mou einai kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ebala fwto tis mpempas mou sta almpoum!

Extes itan to prwto bradu spiti kai mas talaipwrise arketa...

Thilazw, alla tin pernei o upnos kai nomizw oti xortase opote tin bazw na koimithei, ksupnouse ana 1.5 wra.

Koimomoun orthia to bradu.

Ponaei kai h tomi mou. Aleka poso kairo pernei gia na fugoun oi ponoi stin koilia peripou?? Egw akoma zorizomai na sikwthw apo to krebati. Kala tha mou peis einai mono h 5 mera.

Kai to stoithos me ponaei re koritsia...einai sa na mou to dagkwnei to mwro....me talaipwrei polu o thilasmos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΑΠΡΟΟΠΤΗ Κ ΕΣΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΣΤΕ!

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Η ΘΗΛΗ..ΒΑΖΕ Κ ΚΡΕΜΟΥΛΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.Κ ΕΓΩ ΠΟΝΑΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΑΥΠΝΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ..Κ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ Κ ΔΥΟ Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΝΑΙ Κ Ο ΤΑΡΖΑΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ!!

ΚΟΚΟΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ Κ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ!ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ Κ ΕΣΕΝΑ!!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ Κ ΟΙ ΛΕΧΩΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΑ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΛΥ ΛΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena mou kalos irthes! kala kouklara i mpempa sou, na sou zisei, panta geri kai kalotuxi na einai! :D:D

pigame gia mpanio, zesti itan kai oraia ;) tora den ksero pote tha ksana pao giati apo aurio pianei o antras mou douleia sti deuteri douleia! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΟΙ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΠΑΛΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ :lol::lol: ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΑΡΑΓΑ ΕΝΕΣΕΙΣ!!!ΕΙΝΑΙ Κ ΟΛΕΣ ΑΠΩΝ ΣΗΜΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou simera gurisame spitaki mas gennisa 20/06 09:40 mia kouklitsa idia o pateras ola kala. den ponesa katholou ligo travane ta rammata.den exw koimithei katholou pou na koimitheis stin kliniki epitelous spitaki mas!!!filakia koritsakia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα καλως μας ηρθες!!!!!!!!!!!! :):):)

να σου ζησει η κουκλα σου καλοτυχη κ ευτυχησμενη να ειναι!!!!καλη λοχεια!

αχ νανσυ κ εγω παρολο που εχω το μωρο κοβω φλεβες ολοι μερα μεσα.. :( περιμενω πως κ πως την κυριακη την αλλη..θα παρω μιση ευχη αν κ κανω 16 μερες..θα μου δωσει ευχη?γινετε νονα η αδερφη μου κ λεω οτι θα παμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε καλε όλες σήμερα, Νανσυ μονη σου σε αφήσαμε σήμερα να γράφεις....

Έλενα καλώς ήρθες, να σου ζήσει η μπεμπουλα είναι μια κουκλιτσα!!!!! :) Να κανείς υπομονη και σε λίγες μέρες όλα θα είναι καλύτερα!

Νατασσα να χαίρεσαι την κορούλα σου, έτσι συνήθως οι κόρες μοιάζουν στους μπαμπάδες. Τώρα στο σπίτι θα βρείτε και εσείς τους ρυθμούς σας σιγα σιγα!!!!!

Beboula τον χρειαζοσουνα τον ύπνο αφου είχες ξυπνήσει τόσο νωρίς, ευχαριστηθηκες και μπανακι,τέλεια. Η αδερφη σου ποτε έρχεται?

Μαρία αυτο που σε ανησυχεί είναι το πρωτόγνωρο της γεννας, όλα καλα θα πανε να σκέφτεσαι θετικά και ότι σε λίγο καιρο θα γνωρίσεις την ψυχούλα που κουβαλάς μέσα σου.

Εμείς τελειώσαμε σχεδόν με το δωμάτιο, μπήκαν όλα τα πράγματα στην θέση τους, μάζεψα βέβαια πολυ παιχνίδι της μικρής γιατι δεν γινόταν διαφορετικα, άλλωστε με τα περισσότερα απο αυτα είχε σταματήσει να παίζει. Το μόνο που μου μένει είναι τα αυτοκόλλητα για τον τοίχο, ή θα παραγγειλω κάποια απο το internet ή θα πάω αυριο να πάρω απο τα jumbo. Τώρα περιμένω την μικρη να μου τη φέρουν οι δικοί μου, να δω πως θα αντιδράσει..... :roll::roll: ελπίζω θετικά και να μην θέλει να μαζέψουμε τα πράγματα του μπέμπη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΣΜΟ.ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΘΑ ΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΟΥΤΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ..Κ ΕΑΝ ΜΠΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ..

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ.Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ!ΟΥΤΕ ΚΑΝ Ο ΑΔΕΦΟΣ ΤΗΣ.ΕΝΤΑΞΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟΣΗ ΝΕΚΡΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.

ΑΧ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!

ΝΤΕΛΦΙΝΑΚΙ Κ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ;ΣΤΟ ΣΑΡΑΝΤΗΣΜΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.Ο ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΗΣΜΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ!ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕΣΑ.Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ ΟΧΙ ΜΙΣΕΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!!Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΚΥΛΑ!!ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ!ΟΥΤΕ ΧΑΙΔΕΜΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΓΚΟΥΡΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΑ!!ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΟΠΩΣ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ!ΤΟ ΣΟΚ ΘΑ ΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΟΡΤΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΙΣΒΟΛΗ!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..Η ΜΙΚΡΗ ΒΡΗΚΕ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ..Κ ΚΛΕΒΕΙ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ..Κ ΦΥΣΙΚΑ ΒΡΗΚΕ Κ ΤΙΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ..Κ ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ!!ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ..ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΦΩΝΗ Κ Η ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΗ ΠΡΟΟΔΟ!!ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ;;ΦΕΡΝΕΙ Κ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ!!ΖΗΤΑΕΙ Κ ΝΕΡΟ Κ ΠΑΓΩΤΟ! :lol::lol:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΓΚΟΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw polu koritsia...molis broume tous ruthmous mas tha mpainw pio suxna, alla kai twra mi nomizete oti den tha mpainw, afou den paw pouthena logw thilasmou.

Natasa kalws irthes kai esu! Oi kores mas exoun mono liges wres diafora!!

Gennisa kai egw aproopta tin Triti to bradu!

Esena mono ta ramata se trabane? Egw exw pono stin koiliaki perioxi oli kai perpataw skifti.

Ase pou exei arxisei na ponaei kai h mesi mou, ta pleura mou, ipothetw oti epidi eixan anoiksei ola twra prospathoun na mpoun sti thesi tous.

Nansouli mou elpizw na ftiaksei auto me to stithos giati pragmatika den antexw ton pono!

Elpizw na breite mia lusi me ti mikri sou Nansouli mou, ontws etsi opws ta perigrafeis nomizw oti ligo tha zileuei.

Re koritsia twra koimatai h mpempa mou prwti fora panw apo 3 wres. Lete na ftiaxnei to programma tis??

Ax makari na ginei etsi kai to bradu giati pragmatika extes den antexa, kai egw kai o antras mou den kleisame mati. Kathe ligo kai ligaki eklaige kai nomiza kai egw oti den trwei arketa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...