Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

καλησπερουδια και απο μενα!!!! ετρεχα σα το φουστη το πρωι απο υπηρεσια σε υπηρεσια και τιποτα δεν εκανα.... τωρα παλι δευτερα ελπιζω να καταφερω να τα τελειωσω! κατεβασα τη μαμα μου και εμεινε με το μικρο το πρωι, της ειχα βγαλει και 250μλ γαλα τα οποια δεν τα χρειαστηκε καθολου αφου πριν φυγω με βυζαξε καλα και μεχρι τις 1 κοιμοταν απο τις 10 το πρωι! και μετα η μαμα μου πηρε τη σαντυ στο χωριο...και το καλο ειναι οτι σημερα ειχα εμβολιο της μικρης αλλα επειδη δεν ρηκα το παιδιατρο της μας το εγραψε αλλη και το καναμε και η μαλακω αντι να μου βαλει 100% συμμετοχη για να παρω πισω τα λεφτα μου εβαλε μονο 25% και τρα εκτος απο ολο το τρεξιμο που εχω πρεπει να βρω και αυτην να μου βαλει τη σωστη συνταγη... βλεπετε εδω τα πληρωνουμε απο τη τσεπη μας και μετα παμε στις παροχες του ικα και να βαζουν τα λεφτα στη τραπεζα και το μαμημενο το εμβολιο κανει 65ευρουλακια!

αρα δευτερα θα ξανακατεβει η μαμα μου γιατι εχω ΟΑΕΔ για να βγαλω καινουργια καρτα και να παρω μια βεβαιωση

ικα για να φτιαξω τη αδεια λοχειας (ηθελε κιαλλο χαρτι απο το ξενοδοχειο)

ικα για να ασφαλισω το μικρο

ικα για να τσακωθω με τη παιδιατρο!

και κτεο να παρω τη αδεια του αυτοκινητου γιατι σημερα διναν εξετασεις

τα νεα σας λοιπον πριν ξυπνησει ο παιδαρος

μπεμπουλα πηρα τις everyday τις πολυ μεγαλες και με βολεψαν αρκετα

αννα και ναταλακι μου προσπαθηστε με το στηθος οσο μπορειτε.... αν δειτε οτι κουραζεστε ή οτιδηποτε αλλο δωστε ξενο. ειμαι της αποψης καλυτερα να τρωει και ας ειναι και ξενο

αριαδνη μου καλοριζικο το καροτσι σας.... σε λιγο καιρο θα το δεις και ολοκληρωμενο!

μαξιμ μου εγω θα τον παω στο παιδιατρο στις 30μερες, γιατι στη σαντυ την ειχα παει στις 10μερες και μετα παλι στις 30 και ετσι εδωσα διπλα λεφτα...

δεν νομιζω πως εχετε ικτερο απλως βγαλτον λιγο να τον χτυπαει ο ηλιος και μια χαρα θαναι ο μπομπιρας σου

λιακι μου υπομονη θα τα εχεις τα ξενυχτια σου και πολλα αλλα ακομη!!!! οσο για τη πιπιλα εγω ενα βραδυ που του την εδσα μια χαρα κοιμηθηκα..... πλεον ομως κοιμαμαι ακομα καλυτερα 4ωρο το βραδυ 3ωρα το πρωι!!!

ρε θηριο νανσυ 800ευρω???? την αρτα με τα γιαννενα πηρες δηλαδη! καλα εκανες χαλαλι των παιδιων σου! οσο για τη νυφη τι να πω αστα ειμαι καμμενη!!!!

πασχαλιτσακι μου μια χαρα τα νεα σου... κοιτα να ηρεμησεις να μη σου ανεβαινενα γεννησεις μια χαρα η πιεση για να γεννησεις μια χαρα οπως και εγω!!!! εεεε περιμενουμε και φωτο απο του πριγκιπα το δωματιο

ελα βρε βικακι μου μας κατατρομαξες! αντε βαλτο σε προγραμμα το δοντακι σου γιατι ο πονος δεν παλευεται με τιποτα.... περαστικα και στον τονυ σου και μη φοβασαι μια χαρα θα δεχτει ο μικρος τον ερχομο της αδελφουλας του!!!

λιακι μου σεξουλιαρικο προσπαθησε να βγεις μονη σου εξω μια μερα και να δεις πως θα παρεις τα πανω σου.... ασε το μεσα δεν παλευεται με τιποτα και να φανταστεις σημερα που εφυγε η μεγαλη την κοπανησε ο αντρας μου μπανακι-μπυριτσα-μπαλα και εγω εδω με το βυζανιαρικο στο αιρκοντισιον να πινω μονη μου καφεδακι

στο βυζι μου τον εχω μολις τον ξυπνησα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εμένα ήρθε αμέσως ο παιδίατρος γιατί είχαμε τον ίκτερο και ήθελα να τον δει. Σήμερα ήρθε πάλι για να βγάλει τον αφαλό του γιατί κλείσαμε 3 βδομάδες και δεν είχε πέσει και έπρεπε να βγει για να μην κάνει φλεγμονή.

Πιπίλα ο δικός μου δεν μπορεί να πιάσει όλο του πέφτει και κλαίει οπότε δεν βάζουμε.

Ναταλία τέλεια τα μαγούλια του Στρατούλη σου. Θα τα φιλάς όλη την ώρα. Να τον χαίρεσαι.

Νάνσυ κι εγώ το ίδιο θα έκανα με τα swarovski. Μεγειά τα πραγματάκια σας.

Άντε βρε Βικάκι μας κοψοχόλιασες :lol: .

Πασχαλιτσάκι πολύ καλά τα νέα σου μπράβο.

Κορίτσια κι εγώ δεν την παλεύω με την ζέστη. Έχω βάλει και ανεμιστήρα. Ευτυχώς κατάφερα σήμερα να κάνω μπανάκι να δροσιστώ.

Ρε κορίτσια εμείς πότε παίρνουμε ευχή για να βγαίνουμε. Ισχύει για εμάς το ίδιο που ισχύει και για το μωρό? Καλά εγώ έχω βγει χωρίς ευχή 2-3 φορές αλλά έλεγα να πάρω και μια ευχή.

fotini όντως θα πάω να το δω μια χαρά θα κάνει την δουλειά του. Ναι έχει μεγαλώσει αρκετά το χρυσούλι μου. Σήμερα ζυγιστήκαμε και είμαστε στα 3795γρ. Σήμερα είχαμε ΠΗΤ :lol: . Ναι μάλλον πονάει και κλαίει στον ύπνο του.

Λια κι εγώ το είχα αυτό με τον άντρα μου και ακόμα το έχω. Στην αρχή κάθε απόγευμα με έπιανε μελαγχολία και έκλαιγα. Αμ δεν περνάει ο άτιμος ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι,για να βγειτε εξω πριν τις 40 ημερες πρεπει να παρεις ευχη απο παπα ;ποτε βγαινει πρωτη μερα εξω το μωρακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre αθεοφοβες το τι εχετε γραψει στην ομαδα δεν παιζεστε!!!!!

ναταλακι ΜΑΓΟΥΛΗΘΡΑΣ ο μικρος!!!!

καγκουρακι τι σκερτσο και ναζι η κορη σου! φτου της!

λια μου τι να πω... ευτυχως που δεν ειμαι εγκυος να σε φαντασιωνομουν!

βικακι τωρα που σε βλεπω με το τονυ εχω ελπιδες μπας οχι μονο να μου μοιασει ο μικρος να παρει και τα ματια του μπαμπα του μπλε!!!!

για help η αφεντομουτσουναρα μου ποια ειναι γιατι θα σκασω!!!!

εγω βγαινω κανονικα εξω χωρις ευχη...πιο πολυ η ευχη ειναι για το μωρο πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax egrafa k me petakse pame pali apo tin arxi...

pou eisai vre bikaki se xasame perastika me to donti k perastika ston toni sou....

pasxalaki mia xara ta nea sou...

foteini den einai aspro asrpo to mati san to diko mas oute mou kitrinizei exei ena periergo san na mpledizei.. stin kliniki den eixe alla lew mipws evgale meta sto spiti...

tha to exw upopsin auto me to thilasmo, stin kliniki eixa tin maia pou itan mazi mou ston toketo k me voithouse auti mou eipe k gia tis pseutofules k twra tin pernw til edw k duo meres k den apantaei tin exw steilei k mnm k ekneurizomai...

prepei na ta ksupname gia na ta taisoume?

aleka prospathw na ton mathw sto stithos xwris thili simera mia xara ta pigame, k oso gia to kseno akoma afou exw gala den thelw na tou dwsw ama dw oti zorizomai tha to vgazw ka tha tou dinw me to mpimpero...

liaki k emena me pianei auto thelw na vgw eksw k exw pathei eksartisei apo ton antra mou pouthena den thelw na pigainei... an k veveia o xrusos mou den vgainei gia na min me afinei moni mou...

nansy megia ta pragmatakia polla omws re paidi mou...

k egw tha ta agoraza stin thesi sou....

este mia xara o mpempis sou apo kila.. na rwtisw kati to gala sou pou to mazeues to mazeues oli tin mera k to apothikeues i kathe fora se diaforetiki suskeuasia? vasika ginete na anakatepseis to gala sou ama to mazepsei me diafora wras?

oso gia ta magoulakia tou mpempi mou pws k pws kratiemai na min ta roufiksw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω κοριτσια χτες βγηκα και πηγα στο γιατρο.Για μενα δεν θα κρατησω 40ημερο,θα λαλησω αλλιως.Απλα θα πρεπει να φροντιζω να αφηνω γαλατακι μαλλον.Αλλα και για το μικρο δεν το βλεπω να κραταω 40 ημερο,μεχρι τελος Ιουλιου μεσα στο σπιτι?χειροτερα θα αρρωστησει το παιδι απο τη ζεστη.Θα δουμε.

Ναταλι νομιζω πρεπει να αποθηκευεται ξεχωριστα καθε αντληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι επεσα και κοιμηθηκα το μεσημερι και ξυπνησα αλλος ανθρωπος, αυτη η ζεστη δεν παλευεται...

Νάνσυ καλοφορετα τα ρουχαλάκια για τα παιδακια σου!

Βικάκι μας ελειψες! Αντε με τα δοντακια να τα τελειωσεις να ηρεμησεις, ατιμος ο πονοδοντος.

Φωτεινή αν θελει ο μικρός μονο παγωτο απο την αδερφή του οικονομικοτατα θα την βγαλετε εμεις λεμε να της παρουμε ποδηλατο!

Αμαλια να μην μενεις μεσα να βγεις εξω ειτε μονη σου ειτε και με τον μπεμπουλινο σου σε λιγες μερες.

Αλεκα τρεχεις κοριτσακι μου με ολα αυτα τα γραφειοκρατικά

Σταυρουλα μεγαλωνει ο μικρουλης μια χαρα τα κιλακια του

Ναταλια καθε φορα που αντλεις γαλα το αποθηκευεις ξεχωριστα και μπορεις να το κρατησεις μεχρι 48 ώρες στο ψυγειο και απο 3 εως 6 μηνες στην καταψυξη. Οταν αποψυξεις ή ξεπαγώσεις γαλα το ζεσταινεις στην καταλληλη θερμοκρασια και το δινεις στο μωρο, οσο φαει το υπολοιπο το πετας δεν το ξαναψυχεις δηλαδη, γιαυτο καλυτερα να το εχεις λιγο λιγο κριμα να το πετας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαινεται οτι σημερα ειστε ολεςπολυ ενεργες....

Μπραβο Νανσουλα μου,καλα εκανες και βρηκες μια κοντινη σου....Να με ενημερωνεις...

Λιακι μου,σε παιδευει ο αγορινας σου???Ειναι σκληρο αγορι...

Μαχιμακι,ρουφα το ρουφα το.

Βρε Αλεκα,δεν μπορω ακομη να μπω στην ομαδα...Τι εχει γινει???

Κατερινακι,Εστε εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου με θηλαστρο.Καλα εχω κανει???Χρειαζεται να το προμηθευτω απο τωρα ή κοιτάζοντας την εξέλιξη????

Βικυ,το αλερτ ειχε αποτελεσμα και βρεθηκες.... :lol:

Λιλ μου που εισαι??????????????????????

Εγω κοριτσια σε σχεση με τις ευχες εχω καταμπερδευτει.Απο τη μια καποιοι λενε οτι μιση ευχη δεν υπαρχει,ουτε στην 8 μερα....Τελικα ξερετε τι πραγματικα ισχυει????Θελω να ρωτησω ενα καλο παπα....που να τον βρω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια...

Ναταλακι μου δεν ξερω να σου πω γιαυτο που ρωτας....σο για την γαζα που εβαγαλες κ αισθανεσαι περιεργα κ γω ετσι ακριβως αισθανομαι...

Νανσυ με γεια τα πραγματακια καλα εκανες κ τα πηρες....κ το ατυχημα που ειχες με τα κρυσταλλακια κ την κορη σου κ γω το ιδιο θα εκανα συμβαινουν αυτα...δεν πειραζει....

Σταυρουλα μια χαρα ο Στρατουλης σου......τελεια τα κιλακια του...

Λιακι γω ετσι ακριβως αισθανομαι φευγει ο αντρας μου κ κλαιω πολυ.....δεν ξερω δεν μπορω να συγκρατηθω....αφου ειπα θα παρω μισο σαραντισμο να βγω λιγο εξω δεν την παλευω...κ ολο αυτο με την κορη μου μ επηρεαζει αρνητικα.......ατιμες ορμονες.....

Βικακη χαιρομαι που ολα ειναι καλα....αγχωθηκαμε,...περαστικα στον Αντωνακη...

Πασαχαλιτακι κατερινακι κ σενα τα νεα της μπουμπουκας τελεια.....

κοριτσακια σας καληνυχτω παω να τον ταισω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλια ξέχασα να σου πω μπορεις να παρεις απο το φαρμακειο αποστειρωμενα σακουλακια μητρικου γαλατος (έχουν νομιζω και τα mothercare) για να μην μπλεκεις με πολλα μπουκαλακια και αποστειρώσεις.

Ελενη αν εχεις αποφασισει να θηλασεις αποκλειστικά τοτε στην αρχη δεν το χρειάζεσαι το θηλαστο βλεπεις στην πορεια, μεχρι να εδραιωθει η γαλουχια δηλαδη για τις πρωτες εξι εβδομαδες καλο ειναι να μην χρεισιμοποιεις θηλαστρο την δουλεια που κανει το μωρακι δεν την κανει κανενα θηλαστρο.

Αχ ποσο μου αρεσει που φευγουν σιγα σιγα οι κοιλιτσες και βλεπω ποδορακια και μωρακια!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!στα γρηγορα γραφω. :( σημερα ολη μερα με τα μεμε απο εξω ειμαι..αγανακτησα..δεν ξερω τι επαθε αλλα με το που την αφηνω ψαχνει δεξια αριστερα με το στομα ανοιχτο κ κανει αυτους τους ηχους τους διακεκομενους της πεινας..λεω ειναι δυνατον????παλι πειναει?? :? τωρα θα κατσω να μαζεψω γαλα για την νυχτα γιατι δεν την παλευω να περιμενω να βυζαξει μια ωρα..θα με παρει ο υπνος.. :( μεχρι χτες καλα τα πηγαιναμε..δεν ξερω τι αλλαξε..μας επεσε κ ο οφαλος σημερα!!!! :):)

κοριτσια βλεπω ολες καλα νεα εχετε!!βικακι καλως μας ηρθες παλι!!! ανησυχησαμε!περαστικουλια κιολας..

ναταλια εγω το μαζευω κ βαζω στην συντηρηση για την νυχτα..γιατι τρωει πιο γρηγορα κ χορταινει κιολας..50ml μαζευω κ αν δεν φτασει της δινω μεμε.. πηρα εξτρα μπουκαλια θηλασμου της μεντελα..ναι εχει κ σακουλακια..αλλα δεν πηρα ακομα..ισως αργοτερα..με φτανουν 4 μπουκαλακια για τωρα γιατι ειμαι σπιτι..

νενε τι ονομα εχεις στο fac?το θηλαστρο το πηραμε το απογευμα που ειχαμε γυρισει απο το νοσοκομειο..ειχα πρηστει τοσο πολυ που πεθανα στον πονο..η μικρη δεν μπορουσε να πιασει την ρογα γιατι ειχαν γινει ολα πετρα..πονοκεφαλο στο φουλ..ολα με εφταιγαν εκεινη την μερα.. το βραδυ που το μαλακωσα ηρεμησα κ ετσι εσωσα κ το γαλα..αλλιως μαστιτιδα η χαπια για να μου το κοψουν..

για της ευχες στις 20 μερες παιρνεις μιση ευχη..κ την αλλη μετα απο 20 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;Σήμερα το πρωί πήγα με τον Πάνο κομμωτήριο (εγώ για χτένισμα και ο Πάνος για κούρεμα) και μετά τον κράτησε η μαμά μου για να ξεκουραστώ. Δεν με θέλει όμως γιατί πάνω που έκλεισα λίγο τα μάτια μου ήρθε ο άντρας μου (πρώτη φορά έρχεται τόσο νωρίς) και έτσι ξύπνησα :evil::evil::evil::evil: ..Κατά τα άλλα τα ίδια. Αύριο λέμε να πάμε στη θάλασσα για να κάνει και ο Πάνος το μπανάκι του!

Νενέ μου και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά και τώρα δε θα με χάλαγε να γεννήσω γύρω στην 38η εβδομάδα..Τον Πάνο τον γέννησα όταν έκλεισα την 40η εβδομάδα :shock::shock: ..Την μπεμπούλα θα δούμε! Γύρω στην 38η εβδομάδα έλεγα ότι δεν πάει άλλο και ήθελα σαν τρελή να γεννήσω..Πολλές κοπέλες όμως θέλουν να πάρουν όλο το μήνα τους. Μην ανησυχείς για το βάρος του μωρού. Μια χαρά θα είναι ακόμα και 2.500 κιλά να γεννηθεί. Από τη στιγμή που ένα μωράκι γεννιέται στην ώρα του δεν υπάρχει θέμα με αυτά τα κιλάκια ;););)

Κατερινάκι μου μακάρι να τα καταφέρω με το θηλασμό. Το θέλω. Και στον Πάνο το ήθελα αλλά δεν τα κατάφερα. Το μόνο που αποκλείεται να κάνω τώρα είναι να το βγάζω με θήλαστρο και να δίνω με μπιμπερό. Άλλο να βγάλεις γάλα γιατί θα χρειαστεί να λείψεις και άλλο να το ταϊζεις μόνο κατ' αυτόν τον τρόπο..Δραματική εμπειρία :?:?:?:? Χαρά στο κουράγιο σου που θες να πάρεις όοολες τις μέρες του μήνα!

Ναταλάκι ο γιος σου είναι γλύκας και τα μαγουλάκια του για φάγωμα!!!

Σταυρούλα και ο δικός σου ο γιόκας κούκλος!

Kokona μου φαντάζομαι την κούρασή σου..Εύχομαι πολύ σύντομα το Δεσποινάκι σου να δεχτεί τη νέα κατάσταση για να μη στεναχωριέσαι. Έχουμε που έχουμε τις ορμόνες μας :?:?:?:?:?

Αμαλία μου οι πρώτες μέρες συνήθως είναι πολύ δύσκολες. Θυμάμαι το πρώτο 40ήμερο και ψιλοφρικάρω..Μετά όμως όλα γίνονται πολύ πιο εύκολα ;);););););) Υπομονή θέλει! Άμα σου δώσει το ΟΚ ο γιατρός βγείτε βολτούλα νωρίτερα. Δεν είναι ανάγκη να περιμένεις να σαραντίσεις...Καλοκαίρι είναι..

Πασχαλιτσάκι πολύ καλά τα νέα σου και με τις εξετάσεις σου και με το βάρος της μπεμπούλας!!!!

Νάνσυ με γεια τα πραγματάκια σας!!!! Πολλά λεφτά έφυγαν πράγματι αλλά τώρα είστε πανέτοιμοι! Τα έχετε όλα!!!

Κρίμα με τη ζημιά. Σωστά σκέφτηκες πάντως ότι πρέπει να τα αντικαταστήσεις..

Φωτεινή μου δυστυχώς τόσο γρήγορα θα γυρίσω στη δουλειά :(:(:(:( Είμαι από τις άτυχες...Δεν έχω άλλη επιλογή. Ή που θα γυρίσω τότε ή που θα μείνω άνεργη για ένα χρόνο..Είμαι ωρομίσθια σε φροντιστήριο και δουλεύω με σύμβαση..

Βικάκι πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά γιατί μας ανησύχησες...Περαστικά στον Αντωνάκη σου!

Αλεκάκι όποτε σε διαβάζω ξεαγχώνομαι για το τι με περιμένει :?:?:?:? Δε μασάς πουθενά!! Μπράβο σου θηρίο!

Μαράκι ήθελε συνέχεια μαμά η μπεμπούλα σου σήμερα ε;; Δηλαδή της δίνεις όλη μέρα στήθος και το βράδυ δικό σου γάλα με μπιμπερό;;

Αυτά κοριτσάκια μου. Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα...

Βεboula moy, και εσυ πρωι πρωι...

Delphine to ονομα μου ειναι Eleni Levesianou.

Σημερα εκανα τσισα και θα τα παω στη Βιοιατρικη....Ολο εξετασεις με βαζει και κανω αιματος και ουρων,καθε 15 μερες.Ελπιζω να ειναι οι τελευταιες....

Σημερα το απογευμα θα παμε να δουμε ταινια επικαιρη με την εγκυμοσυνη....

Ολες σας ακουω πολυ καλα....

Λια μου εισαι, προσκολλημενη με τον αντρουλη σου γιατι τον αγαπας πολυ και νιωθεις πολυ ασφαλεια διπλα του...Δεν ειναι ευκολο να μενεις και τοσες μερες μεσα αν εχεις μαθει να εισαι υπερκινητικη.

Πολλες διαφορετικες εμπειριες ακουω για το θηλασμο, για να δουμε εγω σε ποια κατηγορια θα ανηκω...

Εστε εσενα ποσο γεννηθηκε το μωρακι σου????

Αλεκακι,δωσε πληροφοριες για τη γραφειοκρατια σε σχεση με βιβλιαριο παιδιου και επιδομα λοχειας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες κ ομορφες μανουλες.....

Τι κανετε σημερα....το βραδυ ο μικρος ξυπνησε 2 φορες...νομιζω καλυτερα τα παμε κ μακαρι να συνεχισει αυτο το προγραμμα...

Μαρακι πρεπει να κανουμε ολες υπομονη να περασει ο μηνας κ πιστευω το προγραμμα με τα νινακια μας θα ειναι πολυ καλυτερο...χαρας το κουραγιο σου βγαζεις γαλατακι κ της το δινεις το βραδυ....καλο μου ακουγεται...ποσο πινει περιπου η μπουμπουκα σοου???τι θηλαστρο πηρες εισαι ευχαριστημενη????

Ελενη ευχομαι καλα αποτελεσματα με τις ουρολογικες....κ να ειναι οι τελευταιες σου εξετασεις.....

Ανθουλα καλο μπανακι να κανετε σημερα....

Ευχομαι σε ολες καλο σαββατοκυριακο....κ στις μανουλες υπομονη...θα περασουν οι μερες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΩΛΙΣ ΗΡΘΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ..

ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΣΒΑΡΟΒΣΚΙ..ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ Η ΚΟΠΕΛΑ!!ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ :lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΝΥΦΗΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΗ!ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!ΒΥΖΟΥΜΠΕΣ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια και απο μένα!!!!!!!

Μανουλες τα μωρακια σας είναι ακόμα πολυ πολυ μικρά για να έχουν προγραμματακι υπομονη και θα δείτε μέρα με τη μέρα πως θα βελτιώνονται τα πράγματα.

Ανθη μου καλο μπανακι σήμερα, προς τα που πάτε εδω στην Αθήνα για μπάνιο?

Ελένη καλα αποτελέσματα στις εξετασεις και εγω νομίζω οι τελευταίες που κανείς θα είναι. Λέγαμε και εμείς να πάμε σήμερα να δούμε αυτη την ταινία αφου δεν έχουμε και την μικρη αλλα μάλλον θα προτιμησω καμία βολτουλα έξω παρα να κλειστώ στο σινεμά.

Καλο σαββατοκύριακο σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα να μαι και εγω!

Χαθηκα λιγακι γιατι την Πεμπτη ειχε ερθει η μαμα μου και δεν με αφηνει λεπτο...Το απογευμα ημασταν στην αιματολογο ...μας ειπε οτι τωρα παμε καλα! Θα συνεχισω ομως τις ενεσεις και για 40 μερες μετα τον τοκετο :(

Μου εδωσε και ενα φακελο με οδηγιες που θα δωσω κατα την εισαγωγη μου στους γιατρους στο μαιευτηριο.

Εχθες και εμεις Αλεξανδρα τρεχαμε στο ικα γιατι και εγω τις ενεσεις τις πληρωνω τωρα ειναι στα 300ευρω το μηνα!

Πηγαμε στις παροχες δωσαμε τα δικαιολογιτικα και φωτοτυπια λογ. τραπεζης και θα μας τα βαλουν σε 2 μηνες!

Ευτυχως που εχουμε προτεραιοτητα γιατι θα περιμεναμε κανα 3ωρο , χαμος γινοταν... :evil:

Οταν τωρα με το καλο γεννησουμε θα πρεπει να παμε στις παροχες στο ικα για να παρουμε το επιδομα λοχειας.

χρειαζεται......ληξιαρχικη πραξη γεννησης(που την εχουμε παρει απο το μαιευτηριο), βιβλιαριο υγειας και τραπεζικο λογαριασμο , μας ειπαν.

Κατερινακι εμενα κατα την εισαγωγη στο μαιευτηριο που τους πηρα τηλ. μου ειπαν οτι χρειαζεται η΄ληξιαρχικη πραξη γαμου η΄την οικογενειακη κατασταση τελευταιου εξαμηνου ...ενα απο τα δυο αυτα δηλαδη , συν ταυτοτητα, βιβλιαριο υγειας κτλ..Εσενα σου ειπαν και τα δυο?

Μαξιμακι ο φουσκομαγουλος σου ειναι για ζουπηγμα και για να τον τρελαινεις στα φιλια οντως!

Νανση με γεια τα πραγματα που πηρες, χαλαλι για τα μωρακια!

Λιακι ζωηρουλης ε?Ειναι αρχη ακομα πιστευω θα βρειτε το ρυθμο σας.

Νενε μου καλη επιτυχια με τις εξετασεις την Δευτερα και το γιατρο! Θα περιμενω να μου πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοπελαρες μου... να σας πω την αμαρτια μου? βγηκα εξω με το μικρο πηγαμε στη νονα της σαντυς και ηπιαμε καφεδακι! σηκωθηκε το πρωι τον βυζαξα τον εντυσα τον εβαλα μεσα στο πορτμπεμπε και πηραμε το αυτοκινητο και πηγαμε στο σπιτι της οπου τον ξαναβυζαξα και κοιμηθηκε ο γλυκος μου, εγω με τις πυτζαμες πηγα μη νομιζετε!

τωρα εχω ενα καρο πλυντηρια να βαλω αφου θαρθει η μαμα μου τη δευτερα να τα σιδερωσει αυτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε;εμεις δεν εχουμε κοιμηθει καλα το βραδυ γιατι ο μπεμπης ποναγε με τους κολικους κ σηκωνοτανε καθε μιση ωρα!τωρα κοιμαται αλλα εγω επρεπε να κανω κατι δουλιτσες στο σπιτι οποτε δεν καταφερα να κλεισω ματι!

LIL εγω που γεννησα πριν 20 μερες στο ρεα μου ειπαν κ ληξιαρχικη πραξη γαμου κ την οικογενειακη κατασταση τελευταιου εξαμηνου .κ εμενα στην αρχη μου ειχαν πει ενα απο τα δυο αλλα οταν μπηκα στο μαιευτηριο μου ειπαν οτι αλλαξαν τα χαρτια που ζητανε.βεβαια κ βιβλιαριο υγειας δικο μου κ ταυτοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes k manoules....

emeis simera apo tis 5 pou ksupnisame ksupname kathe mia wwra den kserw ti epathe twra einai pou koimithike k koimatai 3 wres.. to prwi pantws vrika to krevataki mouskema evgale gala alla den kserw ekane emeto k giati den katalava....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...