Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια...

Ναταλακι κ γω αγχωνομαι πολυ με τον θηλασμο αλλα θεωρω οτι αφου κοιμαται κ βρεχει πανες του κ το κυριοτερο δεν κλαιει μαλλον χορταινει ξερω γω....κ παιδιατρο λεω να τον παω μολις κανω μισι σαραντισμο...δεν ξερω εσεις ποτε θα πατε...

Σταυρουλα παιδαρος ο γιος σου σκετο κουκλι!!!!!!

Αλεκαι κ ο δικος σου δεν παει πισω........

Μαρακι τι να πω κ για την δικη σου μπουμπου ειναι σκετη γλυκα......

Νατασα να χαιρεσαι κ συ το μωρακι σου....να ειναι γερο κ καλοτυχο......

Νενε μου μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε κ σε λιγο θα κρατας κ συ το μωρακι σου αγκαλιτσα.....

Λια καλωσηρθες σπιτακι σου με το γιοκα σου...να τον χαιρεσαι...κ οταν εισαι ετοιμη μας λες την Ιστορια σου...

κατερινακι ειδες που γυρισε το μωρακι μια χαρα....

Ανθη μου με την Δεσποινα κανω μεγαλη προσπαθεια κ ελπιζω τις επομενες μερες να ειμαστε καλυτερα....απλως εχω τετοια κουραση κ νυστα που οπως καταλαβαινεις οι αντοχες μου ειναι περιοριμενες...αλλα το προσπαθω δεν μπορω να την βλεπω να στεναχωριεται ετσι...μου ραγιζει την καρδια...

αυτα για τωρα κοριτσακια μου...καλημερα σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ευχαριστω πολυ για το κουραγιο απ ολες...

Ευχαριστουμε πολυ,Κατερινακι.

Κοριτσια επειδη εχω ενα θεμα με την βραχυπροσθεσμη μνημη ,ποτε ηταν να γεννησει η Βικυ?

Σημερα,σηκωθηκα κλασικα πουρνο πουρνο,εδωσα στ συζυξ σουφλε που ειχα κανει απο χθες,ξεκινησα λιγες δουλιτσες σκουπισμα, σφουγγαρισμα, πλυντηρια λιγο ξεσκονισμα .Ολα αυτα με air condition με συνεπεια να μου πονουν ξανα οι αμυγδαλες μου...γαμωτο.Τη Δευτερα θα ξαναπαω στο γιατρο για να δει το τραχηλο.Ποναει πολυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, pos eiste simera? ego zestainomai para polu, den fusaei katholou simera! gia mpanio einai simera alla leipei o antras mou kai den mporo na pao moni mou :cry::cry:

nene i biki exei pit 28/08... elpizo na einai kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki,eida kai oles tis fwto sto fb.Eisai απο Πειραια????ΤΙ ρομαντικος ο γαμος σου.Εχουμε και το ιδιο ζωδιο...σκορπινες.

bEBOULA,εγω νομιζω οτι δεν θα εγινε κατι με τη Βικυ.Ισως να μη μπαινει.Ολα θα ειναι καλα.

Η Mariagiorgos kala einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ζεστη και σήμερα...εκανα και εγώ λιγες δουλειες στο σπιτι και ευτυχως εχω φαγητο απο χθες οποτε δεν εχω μαγειρεμα.

Το απογευμα που θα γυρισει η μικρή απο το σχολειο θα την πάρει η μαμά μου για ολο το σαββατοκυριακο και θα πανε στο χωριο για να μπορεσουμε να φτιαξουμε και εμεις το παιδικό δωματιο...καιρός ήταν....ειμαι περιεργη να δω πως θα αντιδρασει που θα γυρισει και θα δει καροτσι port bebe κουνια μπανακι.....

Ελενη ειναι ο αντρας μου απο Πειραιά και μετα τον γαμο εγινα και εγω δημοτης Πειραιά, ειμαστε ομως και οι δυο της θαλασσας και μου αρεσε πολύ το μερος οποτε δεν θα μπορουσαμε να κανουμε αλλου τον γάμο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!Μπηκα τωρα που βρηκα ευκαιρια,αλλα δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα.. :(

Με ειχε πιασει μια μινι απελπισια απο προχτες βραδυ,ο μικρος ηθελε βυζι συνεχεια μα συνεχεια,δεν κοιμοταν ουτε αυτος ουτε εγω.οταν τον εβαζα καλαθουνα εκλαιγε παλι.Μου λεγαν να βαλω πιπιλα αλλα ημουν καθετη,ΟΧΙ!

Τελικα φωναξα χτες την παιδιατρο για να δουμε τι μπορει να γινει,βαλαμε πιπιλα!Τον ηρεμει κάπως,αλλα μια χαρα το θελει και το βυζι του.Την πιπιλα δεν την κραταει πολυ καλα και γκρινιαζει ,ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα παλι.Παντως οταν φαει δεν την θελει την πιπιλα ,κοιμαται μονος του.Σημερα καταφερα και κοιμηθηκα λιγακι κι εκανα ενα μπανακι.Τωρα φωναζει παλι,...

ΑΧΧΧ!!!!!Αντε να μπουμε σ'ενα προγραμμα γιατι ειμαι ράκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..........πρωτα τα δικα μου νεα. Εκανα την Παρασκευη με το που εφτασα το απογευμα εξετασεις: γενικη αιματος, ουρων, ουρια, ουρικο οξυ, καλιο, νατριο, αυτα για το συκωτι και ηταν ολα πολυ καλα. Την Τριτη εκανα και τις υπολοιπες, σιδηρο, φερριτινη και ζαχαρο δοξα τω θεο ειναι και αυτες πολυ καλες εκτος της φεριττινης που ειναι χαμηλη........αναμενομενο σε μενα. Η μπεμπα μου εχθες που πηγα στο γιατρο μεγαλωσε η κουκλαρα μου. Ειναι 1.850 γρ και ολα μια χαρα :):):):):) . Η πιεση εξακολουθει να ειναι 13,5/9,5 αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι στο οριο, να μην αρχισουμε ακομη χαπια απλα να την παρακολουθω καθημερινα και να ελεγχω το βαρος μου . Ειμαι +11 κιλα. Ηρεμησα.................δοξα τω θεο αφου ειμαστε καλα ολα τα αλλα περνανε :):):):)

ΚΑτα τ' αλλα περασαμε πολυ ωραια στο γαμο. Η ζεστη λιγακι μ' ενοχλει και με νυσταζει αλλα ευτυχως εχω εδω βοηθεια και την παλευω ;);););) Κυριακη επιστρεφουμε στο σπιτακι μας :):):) Τελειωσα και τα δικα μου τα ψωνια και εκανα και μερικα ακομη της νεραιδουλας μου.

Ξεκιναω πρωτα με τα ευχαριστα. Λιακι, Ελενα και Νατασαμαρια να σας ζησουν τα μωρακια σας. Να ειναι γερα, τυχερα και ευτυχισμενα και να εχουν ζωη παραμυθενια. Εσεις με το καλο να σαραντησετε και ολα να πανε καλα.

Α Ρε Αλεκα!!!! Ειλικρινα η περιγραφη του τοκετου σου ειναι οτι ακριβως περιμενα :):):):) Ακομη και την ωρα του τοκετου και το μετα ειναι ΕΣΥ!!! Δεν καταλαβαινεις τιποτα και σε θαυμαζω. Μακαρι και εγω να ειμαι αυτη τη φορα πιο καλα, γιατι στον πριγκιπα ημουν πολυ αδυναμη, λογω χαμηλου αιματοκριτη ζαλιζομουνα καθε φορα που πηγαινα να σηκωθω.....

Κοκονα μου νομιζω οτι σου ευχηθηκα ηδη αλλα θα σου τα ξαναπω. Να σας ζησει το μωρακι σας να ναι γερο και καλοτυχο. Καλο σαραντησμο και σε σενα. Πολυ ομορφη η περιγραφη σου και συγκινηθηκα που ειχες μεσα και τη μανουλα σου :):):):):):)

Νανσυ μου καταρχην πρεπει να αρχισεις να ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ και να κανεις τα βασικα και απολυτως απαραιτητα. Και ο αντρουλης σου πρεπει να ειναι ενημερος της καταστασης, δεν τα εκανες μονη σου τα μωρακια, εβαλε και αυτος το...............χερι του! Οσο για την κορουλα σας, οντως δεν χανεις τιποτα (εκτος απο τα 130 ευρω!!!) να πας σε μια ειδικο και να δεις τι συμβαινει. Ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να ειναι καθαρα θεμα παιδιου και προσωπικοτητας-χαρακτηρα :):):)

Τα μωρακια μας ειναι τα πιο ομορφα του κοσμου. Βλεπω τις φωτογραφιες τους και τα "αγαπαω" σαν να ειναι δικα μου μωρακια :):):):):) Οχι οτι περιμενα απο τετοιες κουκλαρες μανουλες να βγουνε ασχημα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΧΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΛΛΑ ΕΦΥΓΑ Κ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΛΙΓΟ..Κ ΣΤΕΝΑΤΡ2ς;ΤΥΘΤΡςΑΕςΦΔΡΗΓΥΧΩΡΗΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΥΟ ΜΙΝΙ ΣΒΑΡΟΒΣΚΙ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ..Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΠΗΓΕ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΖΗΜΙΑ..ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ..ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ..Κ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ;;

ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΨΩΝΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΦΥΓΑΝ;;;;

800 ΕΥΡΩ..ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΡΙΛΑΞ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΟ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΗΣ 2ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΔΙΠΛΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΤΛ..ΠΩΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ..ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΟΥ ΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΤΛ..

ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙ Κ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ(ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΕΝΑ)ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΑΝ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..

ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΟΣΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΗ..Κ ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ..ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ 500 ΕΥΡΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΑ 70 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ;;; :o:o:o

Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΝΑ ΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΕΣ ΚΤΛ ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΠΡΟΥΚΛΗΔΕΣ.. :lol::lol:

ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ Κ ΑΛΛΟ ΜΠΟΛΙΚΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΟΥ ΔΩΣΕ Κ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΥΓΑΔΑ..

ΝΕΝΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ Η ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ..ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΛΙΑ ΜΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Ε;Κ ΕΜΕΝΑ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΘΟΡΥΒΑ ΜΩΡΑ..ΕΒΛΕΠΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΜ ΚΑΚΑ Κ ΝΑΝΙ Κ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ..ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΙΟ..ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΜΑΜ ΝΑΝΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ.Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΙΠΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΘΕΛΗΣΕ ΠΟΤΕ!!

ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ Κ ΜΩΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.

ΤΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΟΣ Η ΒΙΚΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ;ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ;ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΒΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαλια λιγο υπομονή και θα βρειτε τους ρυθμους σας πολύ γρηγορα!

Κατερινα μια χαρα τα νεα της νεραιδουλας σου, μην αγχώνεσαι ολα πανε μια χαρα!

Νάνσυ και εγω το ιδιο θα εκανα αν ειχε κανει κατι τετοιο η μικρη μου, καλε ποσα ρουχα και παιχνιδια πηρατε και καναν ολα 800 ευρώ :o:o:o

Ναταλια ο μικρουλης εχει κατι μαγουλακια για φιλημα και ζουλιγμα, κουκλακι ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΑΓΚΟΥΡΟ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ..Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΕΜΠΕ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ Κ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ..ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ 6 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ..Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΝΑ ΠΟΝΙ Κ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΚΥΒΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΔΥΟ ΔΩΡΑ ΡΙΛΑΞ ΚΤΛ.ΣΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΔΩΣΑΜΕ 180 ΕΥΡΩ..ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΜΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piga kai ego gia kafedaki sti geitonissa kai tora gurisa! leipei o antras mou taksidi gia ti douleia kai eimai moni mou :cry::cry: kai bariemai! exo akoma 2 set sentonakia na sideroso alla den exo dunami! exei kai polu zesti...

nansy kai ego to idio tha ekana, tha pigaina na tis paro. dustuxos ta swarovsky einai akriba to ksero kala giati exo mia mikri sulogi kai ego! me geia me geia ta pragmata pou pirate...

kale tora pou eipe i maxim oti ebale fotos stin omada mas, eida gia proti fora oti kai alles exete balei, pou zo??? :lol:

maximaki teleios o mpempis sou, oraia zoumera magoulakia exei :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!!!!

χαθηκα λιγο αλλα ελειπε ο αντρας μου στο χωριο για να κανει κατι δουλειες που θα πανε διακοπες κ ημουν με το παιδι στους γονεις μου κ δεμπηκα καθολου!

τωρα θα παω να δω νεα σας,μακαρι να προλαβω να τα διαβασω ολα κ να ειστε ολες καλα!

παω να σας διαβασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κοριτσάρες.

Και η ζέστη συνεχίζεται. Το χειρότερο είναι ότι δεν φυσάει έστω λίγο να δροσιστούμε. Δεν μπορώ να έχω και όλη μέρα ανοιχτό το α/κ.

Εγώ ιδιαίτερα νέα δεν έχω. Η μικρή συνεχίζει τα κλωτσομπουνίδια και ο μικρός ταλιμπάν απλά είναι ένας μικρός αλήτης. Εντωμεταξύ τον ρώτησε ο άντρας μου τι θέλει να του φέρει η μπέμπα και απάντησε "παωτό" (παγωτό) :lol::lol: Οικονομικά θα μου βγει το δώρο του μωρού για τον αδελφό της :lol::lol::lol::lol::lol:

Σταυρούλα εσύ δεν ήσουν που έψαψχνες ξύλινο μπαουλάκι για το παιδικό δωμάτιο;; Κοίτα μια προσφορά που έχουν στα Lidl με 30 ευρώ http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr ... _20136.htm. Πόσο γρήγορα μεγαλώνει ο μπέμπης σου; Και τι τεράστια πατουσίτσα! :D Συνεχίζει το κλάμα στον ύπνο; Μήπως θέλει να κάνει κακά ή να αεριστεί και τον ενοχλεί;

cristi83 για το ζάχαρο σου έγραψα στο άλλο θέμα που άνοιξες. Τελικά τι σου είπε ο γιατρός σου; Ωραίο το λαχανι-ροζ και εμείς έτσι το έχουμε. Είχα βάλει και φωτο εδώ http://www.mammyland.com/forum/29/20188 ... 21#p875521, απλά το λαχανί μας φέρνει περισσότερο σε πράσινο θα έλεγα. :lol:

Κατερίνα ο γιος μου γεννηθηκε 4.300. Συγχαρητήρια για τα νέα του μικρού, μπράβο του που γύρισε. Άντε πάει και αυτό το άγχος. :D Πωπω τι την περιμένει την κόρη σου όταν θα γυρίσει από τη γιαγιά; Εύχομαι να το πάρει το θέμα θετικά.

Μαράκι τι μαγιό της φόρεσες της πριγκιπέσσας για την ηλιοθεραπεία; :D Έχει δίκιο η παιδίατρος για τον ίκτερο. Να ξέρεις ο ίκτερος φεύγει με τα κακά. Οπότε όσο περισσότερο θηλάζεις τόσο πιο συχνά θα κάνει κακακια και θα πέφτει η χολερυθρίνη. Για να ξεπρήζεσαι μπορείς να βγάζεις και με το χέρι λίγο γάλα.

Ανθή μα τόσο γρήγορα θα γυρίσεις δουλειά; :(

Αντωνία καλό είναι να πας στον παιδίατρο το αργότερο μέχρι την 15η-20η μέρα από τη γέννηση για να ελέγξετε βάρος κλπ. Μην ξεχάσεις να μαζέψεις ό,τι απορία έχεις σε ένα σημειωματάριο και να τον ρωτήσεις. Είναι μεγάλο σοκ για την κόρη σου ο ερχομός του μωρού. Μην κλαις και στεναχωριέσαι, σιγά σιγά θα βελτιωθεί η κατάσταση. Άσε και λίγο τις δουλειές του σπιτιού, δεν χάθηκε ο κόσμος να κάνεις μονο τα βασικά, ή αν μπορείτε να έρθει κάποιος να σε βοηθήσει στις δουλειες.

Νενε να είσαι όσο πιο χαλαρή μπορείς όταν δει τον τράχηλο για να μην πονέσεις. Προσωπικά δεν θυμάμαι να πόνεσα ούτε την ημέρα που τον εξέτασε, ούτε στον τοκετό που έβλεπαν τη διαστολή.

Πασχαλιτσάκι ωραία τα νεα από το γιατρό. Μήπως να σου αυξησει το φολικό οξύ και το σίδηρο για το χαμηλο αιματοκρίτη;

Μαξιμ πώπω μαγουλάρες για φίλημα :x:-*:-* και μαλλί καρφάκια! :D Για τον παιδίατρο που ρώτας τα έγραψα και στην Αντωνία παραπάνω. Φυσικά αν ανησυχείς για ίκτερο ίσως να πήγαινες από τώρα να τον δει. Το λευκό των ματιών είναι όντως λευκό ή κίτρινο; Πάντως αν είχε ίκτερο θα το είχαν δει στο νοσοκομείο.

Νάνσυ νομίζω πως και εγώ θα τα αγοραζα τα σβαρόφσκι. Βρε τη ζημιάρα την κόρη σου. :D Μεγειά και για όλα τα ψώνια σας. Στο θεμα με την κόρη σου να επιμείνεις. Εσύ μονο ξέρεις καλύτερα από όλους το παιδί σου, ούτε ο ίδιος ο πατέρας του δεν το ξέρει όπως εσύ. Και φυσικά θα αφήσω ασχολίαστο ότι οι γονείς σου έχουν λόγο για τα πάντα. :evil::evil: Τι προτιμάς να εθελοτυφλείτε αν μη κακό υπάρχει θέμα και να χάσετε μια καλή ευκαιρία να το αντιμετωπίσετε τώρα πριν να είναι αργά; :roll:

Κικίτσα συγχαρητήρια για τον αποκλειστικό θηλασμό και μην αγχώνεσαι. Όλα τέλεια θα πάνε.

Άννα και Μαξίμ να δώσω μια φιλική συμβουλή; Για το θηλασμό ίσως είναι καλύτερα να απευθυνθείτε σε μια πιστοποιημένη σύμβουλο θηλασμού και έτσι να αποφύγετε λάθη, άγχη και χαμένο χρόνο σε θήλαστρα και ψευδοθηλές.

Δείτε εδώ τηλεφωνα: http://thilasmos.com/ibclc-%CF%84%CE%B9 ... %8D-ibclc/

Από ό,τι έχω διαβάσει η επίσκεψη είναι συνήθως 50-60 ευρώ κάθονται για 1-2 ώρες και δίνουν πολύτιμες συμβουλές, αξιολογούν απο κοντά το πιάσιμο της θηλής κλπ. Αξίζει πιστεύω. ;)

Αλέκα με ανησυχεί που ο παιδίατρος σου συστήνει για ένα νεογέννητο να κοιμάται μπρούμητα όταν έχει αποδειχθεί ότι αυτή η στάση συνδέεται σε πολύ μεγάλο βαθμό με το σύνδρομο αιφνίδιου θανάτου. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!κοριτσακια μου ανησυχησατε ε;ε λογικο γιατι εγραφα μια φορα τη μερα κ χριστινακι μου κ οποια αλλη θελει να στειλει μηνυμα οποτε ξανασυμβει κατι στο φεις του αντραμου,κανενα προβλημα κ να σας πω οτι ως τωρα το τηλ μου το στειλει μονο στην ελενα οποτε τωρα το στελνω κ σε αλλες γιατι να που ετυχε κ γενησε κ δεν μπορουσε καποια να με παρει.

ολα καλα γενικα,ειχα κ θεμα με το δοντι μου κ δευτερα παλι πηγα στην οδοντιατρο αλλα τωρα μπηκα σε ενα προγραμμα γιατι ειχα να κοιμηθω δυο νυχτες κ ειπα δε το ξαναφηνω ετσι γιατι ημουν σαν αρρωστη απο την αυπνια κ τον πονο.τωρα θα ξαναπαω τριτη πρωι κ θα κανω κ καθαρισμο.

ο αντωνης μου κρυωσε λιγακι ισως απο ανεμιστηρες κ αιρ κοντισιον.

εχω πονακια σημερα κ εχω αγχωθει κλασικα.

διαβασα ολα τα νεα σας,αλλα δε προλαβαινω να σχολιασω πρεπει να κλεισω,τα μωρα σας ειναι κουκλια,να σας ζησουν κ στεναχωρηθηκα με την αντωνια μας που στεναχωριεται η κορουλα σου,σκεφτομαι κ εγω πως θα ειμαστε οταν γυρισω με το καλο,πως θα το παρει ο αντωνακης.

θα τα πουμε συντομα,πολλα φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψιτ κουκλες!!!

Νομιζω πως εχω χασει πολλα επεισοδεια!!Σιγα σιγα θα σας προλάβω!!

Νανσυ δεν ειναι γκρινιαρης ο μικρος,καθολου!Πειναλας και φαταουλας ειναι!!!Αλλα νομιζω πως σημερα εχουμε μια βελτιωση και πολυ χαιρομαι,που εχω λιγο χρονο και για μενα.Θα επρεπε να κοιμαμαι τωρα βεβαια αλλα χρειαζομαι επαφη ρε κοριτσια..Με ανθρωπους που δεν ειναι το μωρο ,οι συγγενεις.Κατι φορες με πιανει μια μελαγχολια και φοβαμαι .Οταν φευγει ο αντρας μου για δουλεια κρατιεμαι μη βαλω τα κλαμματα μπροστα του.Οπως και στο μαιευτηριο οταν ηταν να φυγει.Τι εχω παθει?????Λες κι εχω παθει εξαρτηση απο εκεινον νοιωθω.

Το πανθηρακι μου το βλεπω και δεν το πιστευω οτι τον εκανβα τοσο υπεροχο!! :lol::lol: ΜΟΥ ΠΕΤΥΧΕ!

Ευτυχως το σωμα μου εχει φτιαξει πάααρα πολυ ηδη,η κοιλιτσα σχεδον εφυγε,ο κωλος εγινε οπως ηταν... ;););)

Και περιμενω να ξεπρηστω γενικα.Θελω βολταααα!!!!!

Να παρουμε το μωράκι μας και να παμε βολτα!!Εσεις οι συν-λεχωνες τι λετε.Περναει γρηγορα ο καιρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...