Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήγαμε στο γιατρό και είμαι πολυ στενοχωρημένη γιατί ενώ ολες οι μετρήσεις βγαίνουν καλές, το στομάχι της βγαίνει πολύ μικρό, 3 βδομάδες σχεδον πίσω και είναι μόνο 1580γρ :(

Το βράδυ πάω για ντόπλερ μιας και βρήκαμε ραντεβου, πήρε ο γιατρός μου για να μου κλείσει για την άλλη βδομάδα αλλά δεν υπήρχε και τελικά θα πάμε σήμερα αργα.

Συγνώμη βρε κορίτσια αλλά δεν έχω καθόλου όρεξη...Θα μπω και το βράδυ να σας πω αν μπορέσω.

Καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αριαδνη μου μη στεναχωριεσαι κοπελα μου.............. αφου ολες οι μετρησεις βγαινουν καλες καλα θα ειναι και το μωρακι σου γλυκουλα μου :):):):) .

Εγω στον πριγκιπακο μου επειδη ειχα απο την Β' επιπεδου ενδειξη οτι η μια μητριαια αρτηρια εχει αυξημενες αντιστασεις ολο οι μετρησεις εδειχναν οτι ειναι μικρο το μωρακι μου. και εκανα ντοπλερ αναπτυξης στην 32 εβδομαδα και εδειχνε οτι ειναι λιγο πισω οπως επισης στον 9ο μηνα δεν επαιρνε πολυ βαρος και γι αυτο τον πηραμε και νωριτερα, αλλα κυριως και λογω της θεσης που ειχε δεν θα τον γεννουσα φυσιολογικα.

Οντως γεννησα ενα μωρακι μικρουλι, μολις 2.720 γρ αλλα μεσα σε 40 μερες ηταν 4400 και οταν πηγαμε για το πρωτο του εμβολιο στους 2 μηνες 5400!!!!

Οποτε ολα θα πανε καλα καρδουλα μου ε??? να μη μας στεναχωριεσαι και θα περιμενουμε τα νεα σου το βραδυ. χαλαρωσε και ολα θα πανε καλα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou kalo mina na exoume!!! eida xhes to mpempaki mou mia xara ola thelei ligo akoma gia ta pneumonakia tis parakolouthoume kai ton loro tha paw pali se 2 vdomades 14/6.exw ponakia periodou simera mallon epeidi allazw mina aurio isws!!ariadni min stenaxwriesai tha parei varos .elena min me vriseis :D:D tha mou steileis kai mena to pagoto;;mou trexoun ta salia!!!trelainomai gia paralia alla einai makria.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκοφουσκωκοιλιτσες και καλο μηνα με υγειη μωρακια να εχουμε!!!

Ειμαι λιγο καλυτερα σημερα....

Σας ευχαριστω για την συμπαρασταση πολυ, πολυ!

Κατερινακι και σταυρουλα εννοειτε οτι δεν θα την κανω αφου οι εξετασεις ειναι ενταξει!!

Φανταζομαι τη αγωνια περασες και εσυ Κατερινακι κι ομως ολα πηγαν τελεια! Εμεις φαντασου οτι δεν εχουμε καμια ενδειξη!

Μας περασε δυστυχως απο το μυαλο οτι κοιτανε την τσεπη μας!!

Και σε εμενα εβγαζε προβλημα με τη σελιδα και μπηκα και εγω στο internet explorer.

Βλεπω οτι ολες φτιαξατε παγωτακι και σε εμενα αρεσει πολυ!

Σταυρουλα πολυ ωραιο το ενυδρειο!

Νατασαμαρια πολυ καλα τα νεα σας πολυ χαρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη μου ποσο σε καταλαβαινω!!

Και εγω δεν εχω ορεξη για τιποτα!

Και εμεις λιγο πισω ημαστε στα γραμμαρια, αλλα εφοσον οι εξετασεις που ειχαμε κανει ως τωρα ηταν καλες , δεν ανυσηχω τοσο για ολα αυτα που ακουσαμε γιατι δεν κανει καλο και στο μωρακι.Λεω οτι ολα θα πανε ολα καλα το πολυ πολυ να γεννησω λιγο προωρα...Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα!!!!

Θα περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

αριαδνη μου μη στεναχωριεσαι,σε καταλαβαινω που λες δεν εχεις ορεξη αλλα ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα..μη στεναχωριεστε για τα κιλακια κοριτσακια μου,κ προωρα να γενηθουν σημασια να εχουν περσει τις 34 π.χ εβδομαδες να εχουν αναπτυχθει τα πνευμονια.εμενα αυτο με αγχωνει.τα κιλα τα παιρνουν μετα,θα δειτε.

ελενακι μου κ εγω θελω το παγωτο... :D:D αν θες ξαναγραψε μας φυσικα οχι σε π.μ αλλα εδω σαν δημοσιευση να το αντιγραψουμε κ οι τελευταιες γιατι ξαφνικα εγινε χαμος!!απλα να ρωτησω κατι κ ας εινμαι κουφο.εγω θελω με γευση σοκολατα,γινεται;γιατι νομιζω σου βγαινει κρεμα η κανω λαθος;

σημερα εχει ζεστη.

αλεκα μου αληθεια θα κανεις τοπλες; :D

σε μια εβδομαδα η δουλεια τελος!ακριβως μια εβδομαδα εμεινε.. :D

πασχαλιτσακι μου να σου ζησει το αγορακι σου,στα λεω απο τωρα μη κ δε μπω αυριο.να ειναι γερος κ να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!

α λιλ μου για τη καμπυλη με ρωτησες ποσο μου ειχε βγει στον γιο μου;αν ναι ηταν στα φυσιολογικα ορια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni όλα καλά θα πάνε άλλωστε ακόμα έχεις χρόνο για να πάρει απότομα βάρος μην στεναχωριέσαι από τώρα. Εγώ ανησυχούσα για την υπερβολική του ανάπτυξη (το αντίθετο δηλαδή) από νωρίς και τώρα έχει σταματήσει να παίρνει. Μου είχε πει ο γιατρός ότι εκεί που επιταχύνουν ανάπτυξη, μειώνουν και το αντίστροφο.

Νατάσα μια χαρά το μπεμπάκι σου μπράβο.

Κοριτσάκια σας γράφω εγώ την συνταγή γιατί την κουράσαμε την Έλενα :lol:

Ylika:

2 koutia gala ebapore (egw ebala prasino)

1 zaxarouxo gala

1 krema galaktos (egw ebala light) 200ml

1 garni (kai ta 2 fakelakia)

Ektelesi:

bazeis ta galata,zaxarouxo kai krema 1 wra katapsuksi.

meta apo 1 wra se ena megalo mpol

xtupas ta 2 ebapore 10 lepta

meta prostheteis krema galaktos kai xtupas alla 5 lepta.

prostheteis zaxarouxo kai xtupas alla 5 lepta.

Telos prostheteis ta 2 fakelakia garni kai ta xtupas alla 5 lepta.

meta einai etoimo, prostheteis oti thes, karamelwmena amugdala, merenta mpiskota h oti allo thes.

To bazeis katathlipsis.

BIKAKI αν θες γεύση σοκολάτα βάλε κουβερτούρα λιωμένη. Εγώ σκέφτομαι τώρα αντί για κουβερτούρα ή nutela να βάλω αν βρω βελγική σοκολάτα. Ακόμα δεν το έφτιαξα και μου περνάνε χίλιες ιδέες από το μυαλό :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo vre este mou giati tin zalisame tin kopela...

ariadni mou min stenaxwriesai opws leei k i este k egw anusixousa pou pire apotoma polu varos k twra den pernei nomiza tha vgalw 5 kila paidi... tha deis oti tha parei apotoma varos...perimenoume nea na mas peis to vradi..

mariagiwrgos mia xara i mpempa sas mpravo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα μου καλα εκανες κ μας εγραψες εσυ τη συνταγη.τη πρηξαμε τη κοπελα..ευχαριστουμε πολυ!εγω την εγραψα σε ενε χαρτακι.δηλ κουβερτουρα να βαλω οταν τελεισω με ολα τα υλικα;απο γλυκα ειμαι ασχετη.δε κανω ποτε εκτος απο κορμο.ειμαι του φαγητου.κ ποση να βαλω;

κ εγω ετσι ανησυχουσα με αντωνη.παντα δυο εβδομαδες μπροστα.κ ελεγα μηπως να επαναλβω τοζαχαρο;αλλα τελικα ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω καμια ωριτσα που ξυπνησα και ειπα να απολαυσω το καφεδακι μου.... πολυ σπαστικο σημερα το μαμμυ αν ειναι να κανει τετοια θα παω να φτιαξω fucking book μπας και σας μιλησω αρκει ο αντρας μου να φτιαξει τη φορολογικη για να κατσουμε σπιτι!!!

ναταλακι και με προκληση να βγαλεις το παιδαρο τι εγινε??? αστον εκει να ρεμβαζει στη κοιλιτσα σου γιατι μετα εχεις να τραβηξεις ξενυχτια και κουραση! καλα καθεται

αριαδνη μου μπορει να μην ειναι τιποτα απλως να ειναι στο κατωτατο οριο του φυσιολογικου... think possitive και ολα καλα θα πανε

βικυ μου μια βδομαδα.... αντ να σταματησεις να ξεκουραστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουστε πηγα να φτιαξω fucking book για να σας μιλαω και αυτο μου εχει ηδη λογαριασμο με το μαιλ μου το οποιο δεν το εχει διαγραψει (μιλαμε για χρονια τωρα) και το διαχειρηζεται καποια niki zouzouniara.... δεν εχω καταλαβει γιατι χρησιμοποιει το δικο μου email για το fucking book!

tvra ekana παλι διαγραφη και ελπιζω να ησυχασα!!!!

αν καποια κοπελα εχει messenger ή skype ή καποιο αλλο πριβε chat ευχαριστως να της δωσω τον κωδικο μου να μιλαμε... τη μπεμπελη μας εχει βγαλει σημερα το μαμμυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια εγώ δεν έχω πρόβλημα με το site γράφω άνετα από internet explorer. Να δω όμως πότε θα το πάρουν χαμπάρι οι administrators να το φτιάξουν. Δεν είναι κατάσταση αυτή.

Μόλις τελείωσα το σίδερο. Όχι όλο βέβαια αλλά κάτι έκανα για να μπορέσει η γυναίκα να μου καθαρίσει το σπίτι και να μην ασχολείτε συνέχεια με το σίδερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia molis prin kamia wra gurisa apo thalassa kai twra sas diabasa!!

Ekana mpanaki kanonika!!! Exete dei falaina na prospathei na kolumpisei sta rixa? E ena tetoio pragma

eblepan kai oi upoloipoi pou koitazan aptin paralia! :lol::lol:

Koritsia den me kourasate siga copy paste to ekana aptin mia stin alli, alla afou sas to egrapse h Este to idio kanei. Gia na to kaneis sokolata den kserw an ginetai me koubertoura giati h koubertoura pagwnei. Ap'oti kserw einai mia alli diadikasia me kakao alla den tin kserw gia na sas tin pw.

Ariadni euxomai na pane ola kala kai na ertheis na mas peis kala nea. Pantws tha sou pw oti kai emena mou to ebgaze to mwraki mexrin prin ena mina mikrotero kai me mikroteri koilitsa kata 1 ebdomada. Meta tin 30 ebdomada peire ta panw tis kai irthe sta fusiologika. Alla den mou eipe oti einai kati anisixitiko o giatros.

Akoma kai sti B epipedou mou ebgazan to stomaxaki tis pio mikro alla o giatros den anisuxise.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia, prin ligo efuge i gunaika pou mou katharizei to spiti, ekana mpanaki kai tora evala nero na brasei gia na ftiakso makaronia... peinaooooooooooo!!!!

ariadni mou min stenaxoriesai koritsi mou den kanei gia to moro sou! opos lene kai ta koritsia exeis xrono gia na parei apotoma baros! perimenoume nea apo to dopler. ola kala tha pane...

nansy mou pou eisai simera???????????

aleka ftiakse fucking book ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και πραγματικά σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση.

Πήγαμε τελικά για ντόπλερ σε αυτή που μας είχε κάνει και αυχενικη-β επιπέδου και αφου κλαίγοντας της εξήγησα τί έγινε το μεσημέρι, αρχικά με καθυσήχασε ότι για όλα υπάρχουν λύσεις. Τελοσπάντων μου κάνει το ντόπλερ και μου βγάζει τέλειες τις μετρήσεις και το βάρος 1850...Μου είπε λοιπόν ότι όλα είναι πολύ καλά και ότι ίσως το μεσημέρι να μην ήταν σωστή η θέση του μωρού ή να ήμουν νηστικη κλπ. και επίσης ότι αυτή έχει το εξειδικευμένο πρόγραμμα. Καθυσηχαστηκα αν και στο πίσω μέρος του μυαλόυ μου,έχω μια ανησυχία. Η αλήθεια είναι ότι και ο γιατρός δεν είναι ότι με τρομοκράτησε αλλα έμενα μου φάνηκε ότι αγχώθηκε λίγο. Εντωμεταξύ σπάστηκα γιατί θυμήθηκα ότι μου λέγατε ότι κάποιες κάνετε ντοπλερ στο ιατρείο κάθε φορά που σημαίνει ότι ο γιατρός σας έχει πολυ΄εξειδικευμένο μηχάνημα και αυτό είναι πολύ καλό. Εγω κορίτσια το ντόπλερ το σημερινό το πλήρωσα 150 ευρώ, όσο δηλαδή και τη β επιπέδου. Τελοσπάτων, το μόνο που δεν με απασχολεί τώρα είναι αυτό!

Α!Τον ρωτήσαμε τελικά και για την αμοιβή του, 1400 παίρνει.

Αυτά τα νέα βρε κορίτσια, πιστεύω όλα να πάνε καλά. Φυσικά μετά απο το σημερινό δεν έχω καμία όρεξη να πάω Αθηνα για τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού αλλά τί να γίνει, θα πάω να τελειώνω και απο Δευτέρα θα ρίξω τέτοια χαλάρωση...να ισιώσω λίγο...Μόνο με τα πράγματα της μπέμπας θα ασχοληθώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Ξυπνάω νωρίς κάθε πρωί γιατί δεν αντέχω όλη την νύχτα ξάπλα υποφέρω και ανυπομονώ να ξημερώσει για να σηκωθώ να ανακουφιστώ.

Ariadni το έχουμε πει πολλές φορές ότι τα κιλά του υπερήχου είναι σχετικά έχουν απόκλησει +-300γρ. Έτσι μου είπε ο γιατρός μου. Ναι εμένα στο ιατρείο του μου κάνει το ντοπλερ και δεν το πληρώνω μόνο την επίσκεψη για υπέρηχο συνολικά που μου έπαιρνε στην αρχή 65 ευρώ. Τώρα πληρώνω μόνο τον καρδιοτοκογράφο 30 ευρώ. Εμένα όμως θα μου πάρει 2000 για την γέννα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αυτό.

Αφού ήταν καλά τα νέα γιατί συνεχίζεις και ανησυχείς? Αυτό δεν κάνει καλό στην μπέμπα σου. Μπορεί η ψυχολογία σου να την αποτρέψει από το να πάρει αρκετό βάρος, σκέψου και αυτό. Προσπάθησε να κάνεις πράγματα να ξεχαστείς. Να πας καμία βολτίτσα να νιώσεις εσύ καλά για να πάρει τα πάνω της και η μπέμπα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou,

elena xaxaxax falaina e??? plaka exeis! kai ego logika simera tha pao alla mallon pos tha balo mono ta podia mou sto nero...

ariadni mou xairomai pou einai ola kala!!! :ymparty: mia xara ta kila tis mpempas sou ;) dopler mou kanei kai emena kathe fora pou pigaino... ante na teleioseis me ta mathimata kai meta xalarosi kai ksekourasi kai agores gia ti mpempa sou ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Kai egw ksupnaw nwris kai tis teleutaies meres den koimamai kala parolo pou nustazw.

Exei erxisei kai ponaei h mesi mou. Esu Este giati ksupnas?

Emena kai simera ponouse h mesi mou to bradi.

Ariadni min agxwnesai afou se kathisixase auti me ti deuteri eksetasi!! Egw sou lew oti mexri prin 1 mina mou ti bgazane pio mikri kai to stomaxaki kai twra mou tin ebgaze pio megali! Den megalwnoun panta me ton idio ruthmo alla kai oi metriseis kamia fora den einai kai teleios swstes.

To doppler oute egw to plirwnw. Plirwnw kathe deuteri episkepsi 50 eurw kai mou kanei kathe fora. Alla exei polu ekseligmeno mixanima, mou bgazei kai egxrwmi fwtografia kathe fora. Sto giatro tha plirwsw 1200.

Alla ap'oti exw katalabei edw den exoun kamia sxesi oi times me tis Athinas.

Mpempoula esu poso tha plirwseis sto giatro sou??

Simera tha paw laiki me ti mama mou, thelw na parw kalokairina frouta pou exoun bgei twra, alla kai gia na perpatisw ligo! Tha paw omws kai gia mpanaki to apogeuma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este kai elena upomoni ligo exete eseis! ego ksipnao sunexeia giati den me boleuei i koiloumpa mou! kai pathaino kai sunexeia krampes sta podia!

elena apo oti thumamai sti arxi mou eixe pei 1200 oti pairnei. otan ksana pao tha ton rotiso. an mporeis steile mou ti lista me ta pragmata pou xreiazontai sti kliniki please... ego pali episkepsi plirona stin arxi 40 euro kai tora einai 60 epeidi mou kanei dopler...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! πολυ σπασιμο αυτο το pime..χτες βραδυ πηγαμε κλινικη κ καναμε nst..λοιπον το μωρο δεν θελει να βγει..ο γηιατρος μου μου ειπε οτι ηταν πονακια για να μπει στην λεκανη,ναι μεν μπηκε αλλα ειναι ψηλα ακομα το κεφαλι..τελικα θα την φαω ολη την επομενη βδομαδα κ αν δεν βγει θα πηγαινω καθε μερα στο νοσοκομειο μεχρι να με κρατησουν για να μου κανουν προκλιση.3800 το κοβει να βγει..εχει κρεμασει πολυ η κοιλια μου,ασε που κ ο κοσμος εδω οποιος με βλεπει λενε ακομη??????/ ;) εκτος μετα λεει αν σπασουν τα νερα..ζορικη η μπεμπα..μαλλον τελευταια θα γεννησω!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες μου... τι σκατα χει παθι αυτο το μαμμυ μου λετε???? πηγα για το καθιερωμενο καφεδακι μου και τωρα γυρισα σπιτι και εβαλα μια πιτσα να γινεται και σκεφτομαι να παω παραλια ή να καθησω στα αυγα μου???? πρωτα απο ολα θα πριμενω να γινει η πιτσουλα για να φαω για πειναω η αρκουδα....

ελενα μου καλα εκανες και πηγες θαλασσα... αν παω και εγω δεν ξερω αν θα βουτηξω γιατι ειμαι και κρυουλιαρα, παντως καμια ωρα στο ηλιο θελω να την απολαυσω!

αριαδνη μου ειδες μια χαρα ειναι η μικρουλα σου.... ετσι και αλλιως κοριτσακι ειναι και πρεπει ναναι κοκετα!

και ελεγα βρε μαρακι ποτε θα γεννησεις.... εμενα με βλεπω για τριτη στη λιστα!!! ειναι ψηλα η μικρη σου γιαυτο και η σαντυ μου ψηλα ηταν και καναμε προκληση.... εσυ νοιωθεις κανονικα το μπεμπα ή εχουν μειωθει οι κινησεις της????

ρε κοριτσια εχω μια απορια για λυστε την μου..... εσεις που εχετε μπει στον 9ο το νιωθεται το μωρακι σας πιο πολυ ή πιο λιγο???? χθες ολη μερα αν τον ακουσα 5φορες ειναι ζητημα και το βραδυ ηταν παρα πολυ ησυχος σε σημειο να παω στο νοσοκομειο για nst αλλα κουνηθηκε και ετσι ηρεμησα αλλα κουνιοταν πολυ αργα οχι οπως προχθες ας πουμε που επαιζε μπαλα.... δεν θελω να παρω τηλ το γιατρο μου γιατι θα μου πει "ελα να γεννησεις" γιαυτο σας ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Αχ ειδες ολα μια χαρα Αριαδνη μην σταναχωριεσαι κ κοιτα να φτιαξεις την διαθεση σου για το μωρακι σου..Καλη επιτυχια στις εξετασεις σου.....

Κατερινακι να σου ζησει ο πριγκιπας παντα γερος κ δυνατος...πολυχρονος..καλες ετοιμασιες κ να περασετε καλα...με το καλο μετα να ρθει κ η μπεμπα σου....

Κ γω κοριτσια μια απ τα ιδια με τον υπνο ανυπομωνω να ξημερωσει να σηκωθω δεν μπορω να κοιμηθω καλα καθολου....η μεση μου..η κοιλια μου συχνοουρια....κτλ

Ελενα κανε κ κανα μπανακι για μας που ειμαστε μακρια.....

Κ γω σημερα πηγα εκκλησια κοινωνησα την μικρη κ ειχαμε τα τετραχρονα του πεθερου μου..καθως σημερα ψυχοσαββατο......

ευχομαι σε ολες καλο σαββατοκυριακο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...