Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λια περαστικα κοριτσι μου!!

ναταλια καλως τα δεχτηκες την οικογενεια σου κ απο δω!!!!!!!!!

οντως τζαμπα η ταλαιπωρια..δεν πειραζει..αυτο λεω στον αντρα μου,οτι αν δεν με δεις να τσιριζω απο πονο δεν ξαναπαμε πουθενα..

σου λενε στο νοσοκομειο οτι ξερεις τι γινετε στην γεννα,οποτε περιμενε..στον γιο μου με αυτα που εχω τωρα με ειχαν κρατησει κ το πρωι με ειχαν εβαλαν ορο..

εστε κ ο αντρας μου ετσι ειναι..εδω ηθελα να στησω το κρεβατι τωρα αυτες της μερες το εκανα κ μου ελεγε ωχ σιγα μπορεις να το κανεις κ αφου γεννησεις!! :x

αλλα εγω το εστρωσα!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλά έκανες και το έστρωσες. Εμείς οι μανούλες θέλουμε να τα έχουμε όλα έτοιμα όταν θα γυρίσουμε με το μωράκι μας στο σπίτι.

Ο καλός μου έχει λυσσάξει ότι θα γεννήσουμε την επόμενη εβδομάδα (επειδή ο πατέρας του γεννήθηκε 6/6 ότι θα γεννηθεί και ο μπέμπης) :evil: . Και χτες μου έτριβε όλο την κοιλιά λες και το έκανε επίτηδες για να κάνω συσπάσεις. Τα πήρα στο κρανίο. :evil::evil:

Του λέω εγώ θέλω να πάρει όλο το μήνα εσύ τι πρόβλημα έχεις? Για να δούμε τι θα μου δει ο γιατρός σήμερα. Λογικά θα καταλάβει αν θα γεννήσω νωρίτερα από τις 40.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ισχυει αυτο με τα χάδια και τις συσπάσεις,με τόσο που την έχω κατσιάσει την κοιλιά μου απορω πως δεν εχω γεννησει.

Μήπως βιάζεται ο αντρας σου γιατι θελει να σε χαρει κι αυτος λίγο?

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este me to kalo na deis ton mpempi sou k egw simera tha paw gia nst k aurio na dw ton mpempi mou... k opoia alli tha dei simera to mwraki tis k esu maraki...

i mana mou pali leei na gennisw 7/6 pou einai ta geneflia tou mpampa mou....

este k emena viazete olo mou leei kathe fora pou paw stin kliniki na gennisw kiolas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

με το καλο να γεννησει η Βετα μας...

Εστε με το καλο να δεις το μπεμπη σου σημερα..κ να μας πεις τα νεα σου αργοτερα...Ευχαριστουμε κ για τις νοστιμες παραλλαγες που μας εγραψες πολυ χρησιμες συμβουλες για ολες μας..

Ναταλακι καλωστην δεχτηκες την μανουλα σου...αντε με το καλο κ να πας ταπογευμα για nst...

Νανσουλα ειδες η μανουλα..αντε απο δω κ περα να σε βοηθαει....κ συ να χαλαρωσεις...κ συντομα να τελειωσεις κ απο την δουλεια....κ οσο για την διατροφη μια χαρα θα τα πας να σκεφτεσαι τα ζουζουνακια σου......

Μαρακι κανε λιγο υπομονη ακομη θα ρθει η μπεμπουλα σου συντομα

Λια ευχομαι συντομα να νιωσεις καλυτερα κ να φυγει το χαζοκρυωμα απο πανω σου....

Ελενα κ γω εχει δυο μερες αισθανομαι οτι θα μου ρθει περιοδος...συσπασουλες κανουμε..αν γινουν πιο εντονοι θα παρω τον γιατρο τηλ...

Αυτα για τωρα...

Καλημερουδια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia εσένα εκεί το μυαλό σου :lol::lol: Σίγουρα και αυτό αλλά λαχταράει πολύ το μωρό. Το περιμέναμε 4 χρόνια πως και πως.

Ναταλία κι εσύ όλα καλά να πάνε με την nst σου.

Κι εγώ έχω πόνους περιόδου αλλά όχι τους έντονους αυτούς που είχα την 2η μέρα μία ελαφριά ενόχληση μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: α ρε κοριτσια πλακα εχετε!!! ωστε ετσι ε???χαιδευουν την κοιλια για να γεννησετε? :lol::lol: θα συμφωνησω κ εγω στο οτι αν με το χαιδεμα της κοιλιας θα γεννουσαμε,εγω θα ελεγα οτι με τοσο χαιδεμα το δερμα της κοιλιας θα ειχε λιωσει !!!!!!!!!!! :):):)

τελικα αυριο θα παω στην κλινικη για nst ναταλια.με το καλο να ακουσεις τον μπεμπη σου σημερα!!!αλεκα κ εσυ με το καλο!!!!!!!!

αννα μια χαρα το μωρο ειναι στΑ κιλα!!!!! μπραβο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οι πονοι περιοδου που με πιανουν ειναι αρκετα εντονοι,αλλα γενικα ειχα δυσμηνορροια με πολυ ασχημους πονους.Δεν επιαναν ουτε παυσιπονα,ειχα τρεμουλο,εμετους,λιποθυμουσα και τετοια ωραια.

Αλλα δε νοιωθω οτι εχει στριψει ή αλλαξει θέση ο μικρος.Και στον υπερηχο πάντα στην ιδια θεση ειναι.

Ελπίζω πάντως να ισχυει οτι οσες ειχαν προβλημα με δυσμηνορροια αντεχουν περισσοτερο τους πονους της γεννας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να μην με ξεχασατε :(

Εχω μεινει χωρις ιντερνετ και τωρα σας στελνω απο ξενο.Σε 15 μερες θα ξανασυνδεσω το δικο μου.

Πωπω φανταζομαι τι νεα σας εχω να διαβασω,θα προσπαθησω ομορφιες μου να διαβαζω εστω λιγα-λιγα.

Ειχαμε και γεννητουρια????Εμεις την Παρασκευη παμε για το ντοπλερ....επιτελους μπηκα στον 8ο :D

Παω να σας διαβασω οσο προλαβαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!

Με περιμενει ενα βουνο σιδερο αλλα λεω να περιμενει λιγο ακομα :lol::lol: εφτιαξα και ενα καφε να πιω και να σας διαβασω.

Αννα πολυ καλά τα νεα απο τον μπεμπουλη ειδες που αγχωνοσουν τσαμπα για τα υγρα.

Ανθη μην σκας για τα γλυκακια τιποτα δεν εφαγες. Ειδες που σου το λεγαμε με την Καρολινα, στο ειπανε και αλλοι, μονο μια μικρη κοιλιτσα εχεις απο το πλαι και απο πισω δεν φαινεται τιποτα :D:D .

Νάνσυ μια χαρα συνεχισε ετσι, δεν θα πεινας αν τρως σωστα.

Σταυρουλα περιμενουμε νεα απο τον Στρατουλη, ο γιατρος θα καταλαβει αν εχει κατεβει στην λεκανη οποτε μπορει να κανει καποια εκτιμηση. Στο θεμα της διατροφης σε βρισκω πολύ καλά ενημερωμενη καλυτερα και απο διατροφολογο τα λες.

Αλεκα και εσυ εχεις γιατρο σημερα αντε να μας πεις νεα απο τον μικρο, ποτε τελικά εκλεισες ημερομηνια?

Μαρακι εδω ακομα, η μικρη θα ερθει οταν ειναι ετοιμη απο μερα σε μερα παντως δεν θα σε ταλαιπωρησει πολύ ακομα.

Σημερα γενναει και η veta, με το καλο να κρατησει το μωρακι της αγκαλια και να ειναι γερο και τυχερο.

Ναταλια και εσυ καλα αποτελεσματα απο το nst, να μας πεις τι εδειξε.

Αμαλια καλη η ιδεα σου να μπαινει και η ΠΗΤ αλλα μηπως μπλεξουμε με τοσες ημερομηνιες εκτος αν βρει τροπο η Αλεκα να τα φτιαξει. Εγώ σκεφτομουνα να γραφουμε και τα ονοματα των μωρών ή λετε να το κανουμε αργοτερα οταν θα αρχισουμε τις βαπτισεις.

Αυτο για τους πονους που λες το εχω ακουσει και εγώ οπως επισης εχω ακουσει οτι μια γυναικα που ειχε πονους εντονους κατα την περιοδο της πριν μια γεννα, μετα συνηθως οι περιοδοι δεν συνοδευονται απο πονους.

tsevoula σε χασαμε, με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου την παρασκευή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,ελπίζω να είστε όλες καλά.

Veta ίσως και να κρατάς το μωράκι σου τώρα, ελπίζω να πήγαν όλα πολύ καλά!

Μαράκι, περιπετειώδης η μπέμπα σου, θα βγεί και θα σας αποζημιώσει για την αναμονή.

Σήμερα ξύπνησα κακόκεφη και με νευράκια, τελοσπάντων, θα μου περάσει :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νευρα εχω νευρα....!!!!!!!!!!!!

θα επαναλαβω και αυριο την εξεταση αφου ο μικρος δεν μας εκανε την χαρη να κουνηθει με τιποτα και οχι τιποτα αλλο ο γιατρος μου ειχε πολλες γεννες σημερα και με εβαλε να την επαναλαβω και αυριο

2καφεδες και 1σοκολατα και δεν ηθελε να ξυπνησει με τιποτα, απο τις 10 παρα παλευα μεχρι τις 10:30 και αλλες 2ωρες που περιμενα το γιατρο και ομως δεν εχει ξυπνησει πριν απο λιγο ξεκινησε και βαραει ο ατιμουλης

στη σαντυ παλι τα ιδια ειχα παθει! αυριο με το που θα σηκωθω θα πλακωθω στο καφε και στη σοκολατα μπας καταφερω να κανω την εξεταση.... οχι τιποτα τοσο καιρο δεν πληρωνα τιποτα επειδη με περναγε ο γιατρος ετσι αλλα τωρα το nst ειναι στη μαιευτικη και οχι στα εξωτερικα και πρεπει να κοβω εισητηριο για να την κανω την εξεταση 20ευρω παρακαλω!

ευτυχως η μικρη εφαγε γρηγορα γρηγορα το γιαουρτι της και την επεσε για νανι! αλλα ετσι που βαραει τωρα ο μικρος πως θα κοιμηθω εγω μου λετε???? τοση καφεινη στο αιμα μου..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μου αν ισχύει αυτό που λέει η Κατερίνα, και γω την πάτησα γιατί και γω ποτέ δεν είχα πονους φοβερούς.

Τίποτα το ιδιαίτερο δεν έπαθα, είναι απο αυτές τις μέρες που με πιάνουν τα άγχη και γυρίζουν όλα στο μυαλό, χαζομάρες.

Αχ βρε Αλέκα, ο κολοκύθας είναι υπναράς :) Έτσι μου έκανε και μένα η μπέμπα στην αρχή που δεν γυρναγε με τίποτα για να δουμε το φύλο. Και στην αυχενική και στην β επιπέδου, με στείλανε για βόλτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αλέκο,έχει συνηθίσει το μωρο την καφεινη και δεν τον ξυπναει πια? :)

Μηπως να εκανες αλλη ωρα την εξεταση?Απότι ξερω έχουν κι αυτα τις ωρες τους που κοιμουνται,και στις τελευταιες εβδομαδες κρατανε το προγραμμα.Εμενα ξυπναει για τα καλα το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δω τι λετε πριν την πεσω για νανι....

ναταλακι γενικα εγω σωθηκα με τα γαντια τα χειρουργικα για τετοιες δουλειες... ετσι και αλλιως και πριν δηλαδη την εγκυμοσυνη εχω προβλημα με τις εντονες μυρωδιες ειτε χλωρινη ειναι αυτο ειτε αρωματα δεν θελω να τα μυριζω καθολου....

βικακι εγω τον γιατρο μου τον εχω παρει μονο μια φορα τωρα με το πιτσιρικο γιατι ενιωθα κατι περιεργους πονους που δεν τους ειχα στη σαντυ και μολις του ειπα τι εχω γελασε και μου το εκλεισε!!!! δεν ειμαι καθολου φοβιτσιαρα μη πω ψεματα ισα ισα που κολλωνω και πουθενα και ιδιαιτερα οσο αφορα το παιδι μου... φαντασου απο 2μηνων εγω με το παιδιατρο μαζι κρατουσαμε τη σαντυ για να της περνει αιμα(η μικρη να κλαιει) και εγω αναισθητη!

νανσυ μου ο μπαμπας σου την σαουριαξε κανονικα(που λεμε και εμεις οι βλαχοι! της τα εχωσε κανονικα ελευθερη μεταφραση).... αντε σου χριαζεται ξεκουραση...

εμενα η δικια μου χεζεται μονο απογευμα αφου ξυπνησει!!!!

εεε και τι θα παθει ο αντρας σου ας χασει και αυτος κανενα κιλο!!!

εμενα μου ειχε πει το ΙΚΑ θα μου τα δωσει ολα μαζι αφου γεννησω και παρω και τις 63μερες αδεια... και στη σαντυ τα ιδια μου ειχαν κανει (απλως τοτε μου τα ειχαν δωσει ολα μαζι στο χερι ενω τωρα μετα απο κανενα μηνα-ισως και παραπανω- στη τραπεζα)

καλο αυτεο με το μπανιο ελενα.... νανσυ εφαρμοσε το!!!!

annoyla moy μια χαρα και εσενα ο μπεμπης σου.... εγω δεν ειχα ουτε μια συσπαση αστα να πανε γιαυτο με βαζει να την ξανακανω.... το θεμα ειναι αν και αυριο δεν κουνηθει δεν θα απομακρυνθω πολυ μακρια απο το μηχανημα δηλαδη 20λεπτα μηχανημα 20 λεπτα σοκολατ και παλι!!!

αρα παιζεις μαρακι μου για την τριτη θεση με τη κικιτσα αντε να σας δουμε!!!!

λιακι μου οποια γεννησει με φτ να το γραψω δεν υπαρχει προβλημα απλως τωρα εμεις που γενναμε με καισαρικη ειναι προγραμματισμενο δηλαδη ολες οι καισαρικες γεννανε 38ηβδομαδα πανω κατω

πονηρουλα μου εσυ!!

αυτο με τους πονους σε μενα δεν επιασε στη πρωτη γεννα...δηλαδη και η περιοδος μου ηταν σχετικη ησυχη και δεν ειχα πονους στη γεννα (ασχετο αν γεννησα με καισαρικη)...

καλως την τσεβουλα μας... αντε βαλε ιντερνετ γιατι εχεις χασει επεισοδια γλυκια μου!!!!

αριαδνη στη σαντυ μου ετρωγα ολες τις καραμελες του γιατρου για να ξπνησει.... καρδιοτοκογραφο απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 2 το μεσημερι καθομουνα... και φυσικα μεχρι να ετοιμαστω να παω να δω το γιατρο εμετο παντα! ο πετρος μου ειναι πολυ ζωηρος σε σχεση τη σκατουλα μου αλλα σημερα μουλαρωσε!!!!

παω για υπνο γιατι κουραστηκα αλλα αφου φαω ενα παγωτακι! φιλουρες τα λεμε το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι παλι, σιδερωσα δυο πλυντηρια, εφαγα και εχω να σιδερώσω αλλο ενα με ρουχα της μικρής μεχρι να την παρω απο το σχολικο.

Ναταλια και Αριαδνη το αντιθετο δεν ισχυει, αν δεν ειχες πριν δεν θα εχεις και μετα μην ανησυχειται καλε.

Αλεκα μου φαινεται σε θελει ο μικρος να σε βλεπει συνεχεια γι αυτο θα πας και αυριο. Δεν αλλαζεις το μενου μηπως τωρα που καλοκαιριασε θελει κανα παγωτακι ο κολοκυθας σου για να ξυπνησει :lol::lol::lol::lol: αντι για καφε και σοκολατα.

Αν δεν σου ειναι κοπος δεν φτιαχνεις τη λιστα οπως εγραψε η Αμαλια ακομα και για τις προγραμματισμενες καισαρικές η ΠΗΤ ειναι ποτε θα εφτανε το μωρο στις 40 εβδομαδες οποτε ωραιο ειναι να βλεπουμε ποσα ηρθαν πιο νωρις. Για τα ονοματα τι λετε, να βαλουμε τωρα ή αργοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι αφού να φανταστείς ο διαβητολόγος μου είχε δώσει μία δίαιτα την οποία δεν ακολούθησα πιστά. Την προσάρμοσα ανάλογα με τις μετρήσεις μου. Γιατί πχ. μου είχε γάλα αλλά το γάλα μου ανέβαζε το ζάχαρο στα ύψη, μου είχε αρακά όπου και με τον αρακά στα ύψη το ζάχαρο. Μου απαγόρευε την πατάτα αλλά η πατάτα δεν με επηρέαζε. Μου είχε και μεσημεριανό και βραδινό εγώ όμως το βραδινό δεν το έτρωγα γιατί μου φαινότανε πολύ σαν ποσότητα, έτρωγα αλλά λιγότερο χωρίς να πεινάω.

Ναι αυτό για την περίοδο ισχύει και γνωρίζω και τον λόγο. Είναι γιατί 9 μήνες μένουμε χωρίς περίοδο και καθαρίζει ο οργανισμός από μικροκύστες που δημιουργούν την ενόχληση στην περίοδο οι οποίες τρέφονται από το αίμα της περιόδου και μεγαλώνουν. Γι'αυτό και μετά από μία γέννα σε σύντομο χρονικό διάστημα μένεις πιο εύκολα ξανά έγκυος γιατί καθαρίζει ο οργανισμός.

Ναταλία δεν ισχύει το αντίθετο με την περίοδο.

Αλέκα πως κάθεσαι στην nst. Εγώ όταν καθόμουν ανάσκελα δεν κούναγε ρούπι ο μικρός και μάλιστα είχα και περισσότερες συσπάσεις. Την 2η φορά της είπα να κάτσω στο αριστερό μου πλάι και ο μικρός έδινε ρεσιτάλ. Για δοκίμασέ το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκιτσες πως ειστε?αλεκα ετοιμαζεσαι?ειχα μερες να μπω θα σας διαβασω και τα ξαναλεμεεεεεεεε φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη κοιμαται η μικρη κατσε να φτιαξω λιστουλα και επανερχομαι....

σταυρουλα καθησα και στο πλαι αλλα που να ξυπνησει (ειτε απο μενα ειτε απο την αδελφουλα του ειμαστε υπναραδες)

κατερινακι αυριο το μενου εχει κρουασαν και παγωτακι και καφε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!

βετουλα μου με το καλο να γενησεις το μωρακι σου αν δεν εχεις ηδη γενησει,οπως κ να εχει να σου ζησει,να πανε ολα καλα!

σημερα εχω ρεπο,αλλα ξεπατωθηκα.δυο φαγητα,πλυντηριο,να παω κ εγω φαρμακειο να παρω μαγνησιο κ γιουτοπαρ,εγω δεν τα πληρωσα ακομα,μου ειπε να περιμενω μεχρι τις 6 του μηνα,κατι θα γινει εκεινη τη μερα,δε καταλαβα τι,παντως με εγραψε κ οτι ειναι θα παω κ η θα τα πληρωσω η τιποτα.

οσο για αυτο που λετε με τη περιοδο,εχω τραβηξει πολλα,μιλαμε για πολυ πονο,οπως λεει κ η λια,εμετους ταση για λιποθυμια,μια φορα με πηγαν νοσοκομειο για παυσιπονη ενεση κ καποιες φορες δε μπορουσα να παω δουλεια τη πρωτη μερα.μου ειχε γινει ψυχολογικο κ καθε μηνα ετρεμα ποτε θα ερθει αυτη η πρωτη μερα κ ολα τα κανονιζα βαση αυτου,δηλ να μην εχω να κανω κατι εκεινη τη μερα που πιθανον να μου ερχοταν.ε μετα τη πρωτη γεννα με τον μπεμπη που εχασα παρολο που δεν ολοκλξρωθηκε η εγκυμοσυνη,ολα αυτα περασνα κ ειδικα μετα τον αντωνη καταλαβαινω πολυ λιγο οτι εχω περιοδο.

εγω λεω οχι ακομα ονοματα διπλα στη λιστουλα,οπως σας εχω πει ειμαι λιγο προληπτικη κ εγω προσωπικα δε θα ηθελα ακομα.αν καποια κοπελα θελει εμενα εννοειται δε με πειραζει.

ανθη μου κ εμενα ετσι η κοιλιτσα το πρωι ειναι πιο μαζεμενη,το βραδυ καμια σχεση.αν κ χθες στη δουλεια μια κυρια με εκανε 7 μηνων κ μου το ξαναειπαν πριν μια εβδομαδα οτι τοσο φαινομαι.πρεπει να σας βαλω φωτο μωρε.

σταυρουλα τελειες ιδεες για τη διατροφη.εμενα ο αντρας μου εχει χοληστερινη κ κανει ειδικη διατροφη αν εχεις κ καμια αλλη ιδεα αν θες μου λες.αν κ δε ξερω αν εχει σχεση αυτη που εκανες εσυ με τη διατροφη που πρεπει να κανει ο αντρας μου.

ελενακι μπραβο για τα δοντακια,παντως εγω εχω εχω πετρα κ γενικα βγαζω ευκολα κ ειδικα οταν καπνιζα.μου ειχαν πει οτι παιζει μεγαλο ρολο το σαλιο.ετσι κ ο αδελφος μου,εχουμε χαλια παστα δοντων γενικα κ εχουμε περασει πολλα.

αννα μου νομιζω εσυ ειπες για συνταγη παγωτου,αν θες πες την μας,εγω ρε κοριτσια ειμαι της σοκολατας,ξερετε καμια καλη;κ αν ξερετε κ καμια διαιτης για τον καημενο τον αντρα μου που ειναι γλυκατζης κ τωρα δε τρωει τιποτα απο αυτα..

αχ εχω κ εγω πολυ σιδερο,τωρα ξυπνησε το παιδακι μου κ θα παω να κανω λιγα.ελεγα μηπως εχει πληρωθει κ ο αντρας μου να παμε μαρκετ,ευκαιρια που εχω ρεπο αλλα αυριο.

νανσουλι δεν θυμαμαι για τα λεφτα τι κανουμε,αλλωστε εχω πει κ αλλη φορα εχω τον γραμματεα συζυγο που μου τα κανει αυτα.

αχ κοριτσια καθομαι καναπε,ο γιος μου ειναι διπλα μου με τη πιπιλα κ ειναι σαν τσουρεκακι κ κραταει κ το μαξιλαρακι του..αχ πεθαινω..

σας αφηνω να του φαω λιγα μπουτακια κ μαγουλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι σας αρεσει η λιστουλα μας???? ειναι χοντρο μανικι να την ξαναλλαξω!!!!

και εγω δεν συμφωνω να βαλουμε απο τωρα ονοματα βικυ μου εχουμε καιρο μεχρι τα βαφτησια να αποφασισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...