Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπέρα και απο εμένα..


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..(ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΟ)...ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΝΑ..ΕΙΜΑΙ 27 ΚΑΙ ΠΑΝΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ...ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ......(ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ)ΑΣΧΕΤΟ..

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΗΣ 5/5 ...ΛΟΓΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 1-3/6..ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΟΩΡΗΞΙΑ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ...ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΧΑΜΗΛΑ...ΝΙΩΘΩ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ..ΝΙΩΘΩ ΥΓΡΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΓΡΑ...ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΦΡΙΧΤΑ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.....ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΩΟΡΗΞΙΑ?ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ.....ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ...

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΙΠΤΙΚΑ ΕΧΩ ΟΩΡΗΞΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ...ΕΧΩ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ...!ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΕΤΗΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ(ΠΑΧΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ)...ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΩΟΡΗΞΙΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ....!!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΧΩ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω δε ξερω, εισαι σε εντελως αλλη φαση απο εμενα :) Εγω εχω συνδρομο πολυκυστικων, με μεγαλους κυκλους χωρις ωορρηξιες, επιχειρησαν να μου δωσουν αντισυλληπτικα....με πειραξαν...επηζε το αιμα μου....και το ενδομητριο μου ειναι μια ζωη λεπτο...δε παχαινει απο μονο του. Περιμενε να δεις ποτε θα αδιαθετησει...και κανε μια χοριακη αν καθυστερησει.Καλη επιτυχια ευχομαι. Ο αντρας σου ειναι ελεγμενος? οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou eyxome ta kalytera autos tha einai o minas mas xaxaxxaxaxa gia tis perissoteres elpizo auta pou les moiazoun me symtomata egkymosineis koita na eisai xalari k na mhn trelenese polu me giatrous tha erthei to moraki sou elpizo eidi na sou irte k na exeis polla :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: apo edo k pera kali epituxia se oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera twra sxolasa kai eimai kommatia..!!!!kalos sas vrhka deppa..alexita kai deppa o antras μου eixe kanei spermatodiagramma πριν 2.5 χρονια και δεν ηταν πολυ καλο..ειχε μια φλεγμονη..και του εδωσε ο γιατρος αντιβιωση για ενα μηνα (αν θυμαμαι καλα)...του ειπε οτι ηταν απο τη φλεγμονη κα οτι θα φταξει..και να το επαναλβει σε 6 μηνες....ακομα δεν εχει παει...απο οτι καταλαβαινω φοβαται...του ειπα να παει παλι τον προηγουμενο μηνα...αλλα αντρες....ολο τον αναιρουν...ολο λεει...θα παω ...θα παω.... αλλα ακομα....!!

δεν θελω να ειμαι αισιοδοξη..αλλα μου κανει εντυπωση το γεγονος οτι εχω πονους περιοδου τοσο νωρις...δεν ξερω...τι να πω...σημερα ποναει πιο πολυ το στηθος..το ενα πιο πολυ ..το αλλο πιο λιγο...και τραβηγματα στην κοιλια συνεχεια...και η μεση μου...σαν να αδιαθετησω απο λεπτο σε λεπτο...τι να πω...καποιος παιζει με τα νευρα μου....

πειτε μου για σας να γνωριστουμε....???

μπαμπαλουυυυυ...σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου...μακαρι παναγια μου..ολες να εχουμε χαρουμενα νεα συντομα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marina kalimera ki apo mena... den einai apithano na einai kai simptwmata periodou.. efoson prosuata ekopses ta antisilliptika einai pithano o kiklos na exei trelathei ligo.. makari na exei trelathei vevaia kai na exeis meinei egkuos....!!! vlepoume... tha mas peis.. sou euxomai ta kalutera kai mi skas... exeis para para poli kairo mprosta sou...!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...