Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΤΟΛΙΣΤΗΚΕ !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπέροχο το καραβάκι σου Maria Louisa! Και εγώ καράβι στολίζω, είμαι της παράδοσης. Φυσικά δε λείπει και το δέντρο, καθώς ο άντρας μου γκρινιάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Κατρίνα,είμαι νησιώτισσα και τιμώ την παραδοση μας αυτή.Ευτυχως στο νησι απο το οποιο καταγομαι δεν εχει χαθει ακομη αυτο το ομορφο εθιμο:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΙΔΡΩΜΕΝΗ

ΑΛΛΑΑΑΑ.......

ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΤΕΣ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ

ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ.. ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΣΤΟΛΙΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ..

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ...

Το Σάββατο στολίσαμε κι εμείς το δεντράκι μας για 1η φορά και είμαστε και οι δύο (εγώ κι ο αντρούλης μου) ενθουσιασμένοι...Αν και κουραστήκαμε αρκετά...Βέβαια δεν είναι εντελώς έτοιμο ακόμη, καθώς πήραμε λιγότερα φωτάκια απ'όσα χρειαζόμασταν...:unsure::unsure: Αφήστε που συνέχεια το πειράζω κι αλλάζω θέσεις στα στολίδια...:P :P :P Πάντως εγώ πριν τις 18 Ιανουαρίου δεν το βγάζω το δεντράκι...

Υ.Γ: Μάλλον τυχαίο ήταν, αλλά θα σας το πω κι ας με κοροϊδεύετε...Μόλις στήσαμε το δέντρο και έβαλα την πρώτη μπάλα, η μπεμπούλα μας μου έριξε μια δυνατή κλωτσιά...Μόνο μία!:laugh: :laugh: :laugh: Λέτε να κατάλαβε ότι στολίζαμε το δεντράκι μας;;;:blink:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και παντα με υγεια, αγαπη και ευτυχια για εσας και τις οικογενειες σας!!! :kiss:

εμεις στολισαμε πριν απο 2 εβδομαδες, αλλα δε σας κρυβω οτι απο τοτε μεχρι και σημερα ολο και κατι θα συμπληρωσω στο δεντρο απο στολιδια ή στο σπιτι... :unsure:

αφου ο αντρας μου καθε φορα που βγαινω απο το σπιτι μου λεει

"ξερω, ξερω... παλι με στολιδια θα γυρισεις" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...