Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι έγκυος ή όχι... ?


Recommended Posts

Kαλημέρα σας ,

Είμαι νέος στο forum . Θα ήθελα να ακούσω και κάποιες άλλες απόψεις σχετικά με ένα θέμα που με απασχολεί .

Τον περασμένο μήνα με την γυναίκα μου και κατά την περίοδο των γόνιμων τις ημερών , ολοκλήρωνα ( δεν ξέρω πως αλλιώς να το πώ ) μέσα της κάθε μέρα σχεδόν . Επειδή έχει σταθερό κύκλο και επειδή παρουσίασε 2 ημέρες καθυστέρηση ήμασταν σχεδόν σίγουροι πως είχε μείνει έγκυος . Την τρίτη ημέρα όμως αδιεθέτησε με πυκνή ροή αίματος. Την δεύτερη ημέρα λιγότερη ροή . Καναμε ένα τεστ εγκυμοσύνης την δεύτερη ημέρα της περιόδου και βγήκε αρνητικό .

Να θεωρήσουμε πως εφόσον της ήρθε περίοδος και το τέστ ήταν αρνητικό δεν έμεινε έγκυος..?

Ξέρω , τα γεγονότα μιλάνε αλλά επειδή δεν έχω πείρα σε αυτά θα ήθελα να ακούσω και άλλες απόψεις .

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

δεν νομιζω να ειναι εγκυος το αποκλειω...ισως η ταραχη του κυκλου της οφειλετε στο οτι αρχισατε τις ελευθερες επαφες..

τα ιδια ειχα παθει κ εγω μολις αρχισαμε τις ελευθερες επαφες ο κυκλος μου τα ψιλο επαιξε στην αρχη το ιδιο εχει συμβει κ σε πολλες γνωστες μου...

απο οτι καταλαβα προσπαθειτε για μωρακι σας ευχομε να ερθει γρηγορα κ χαιρομαστε να βλεπουμε μπαμπαδες στο φορουμ

καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...