Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Αλεκα ναι ετσι το σκεφτομουν και εγώ οποτε πρεπει να βρουμε σπεσιαλ ονομα για την ομαδουλα μας!

Σταυρουλα με γεια το μαλλακι!

Αριαδνη οι τιμες καμια σχεση με την Αθηνα, εδω τετοια τιμη βρισκεις στα οικονομικά τρικλινα :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχήν μέλλουσες κ ήδη μανούλες να σας κεράσω ένα γλυκάκι γιατί έχω τα γενέθλιά μου σήμερα (καλέ μη ρωτάτε πόσο γίνομαι, είμαι γριάάά) χαχα!

[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αλεκα εσυ γιατι εκανες θεραπεια στον κολπο? Λογικα να το παρουμε.... αφου τον κολπο μας, εμεις που κανουμε καισαρικη, δεν τον πειραζουν και δεν εχει επαφη με το μωρακι ποιος ο λογος να τον "αποστειρωσουμε"????

Σταυρουλα με γεια το καινουργιο μαλλι. Μια ανανεωση ολες τη χρειαζομαστε.

Αριαδνη οι τιμες καμια σχεση με την Αθηνα. ακομη και στη βεροια οι τιμες ειναι πολυ τσιμπημενες για επαρχια, σχεδον οσο στο γενεσις, καμια 500 σαρια ευρω διαφορα το πολυ να εχουν. και καμια σχεση οι παροχες στις 2 κλινικες :shock::shock::shock::shock:

Φαγαμε και παω να κοιμησω τον πριγκιπα. Θα την πεσω και εγω και ελπιζω να κοιμηθη καμια ωριτσα ;););) . Τα λεμε το απογευμα φουσκιτσες μου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσεις Δημητρούλα και χρόνια πολλά μεγάλη να γίνεις με....βαμμένα μαλλιά :lol::lol: ...

Χρόνια πολλάαααα να χαίρεσαι την οικογένεια και το αγοράκι σουυυυ με το καλό να το δεχτείς στην αγκαλιά σουυυ. [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα, χρόνια σου πολλά και να είσαι ευτυχισμένη!!Στείλε τούρτα, μετά απο τη μισή μπαγκέτα είναι ό,τι πρέπει!!! :lol:

Όντως Κατερίνα είναι οικονομικά σε σχέση με την Αθήνα, η πιο ακριβή κλινική στην Πάτρα είναι οι τιμές που είπα +500ευρώ αλλά αποφάσισα να μην πάω εκεί γιατί και ο γιατρός μου ναι μεν ξεγεννάει και στις 2 αλλά δεν μου είπε και τα καλύτερα για την πιο ακριβή. Αν δηλαδή είχα και ΙΚΑ, απο μια συζήτηση που είχα με την Ελενα για τα επιδόματα, θα τα έπαιρνα όλα πίσω και το γιατρό μαζί. Τώρα θα πάρω 1000 ευρώ, αν και με την κατάσταση που επικρατεί στον ΕΟΠΠΥ και γενικά στην οικονομία, τα έχω ψιλοξεγράψει!!

Πάω και γώ να ξαπλώσω, θα τα πούμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, σας διάβασα... :D:D:D

Καρολινάκι με το καλό να υποδεχτείς τον θησαυρό σου κ με κανέναν πόνο! Όλες οι ευχές μου να είναι μαζί σας!

Βέτα, με το καλό, πλησιάζετε κ εσείς! Τι καλά! Θα δείτε κορίτσια, τα μαγιάτικα μωρά θα είναι τα καλύτερα!!!

Μaxim, τέλεια τα νέα σας! Ετσι όμορφα να συνεχίσετε!

Σταυρούλα, αν αντέχετε το μονόκλινο, να το προτιμήσεις... Εγώ σχεδόν την τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη κ θα γεννήσω, πρώτα ο Θεός, στη Βιοκλινική εδώ στη Θεσσαλονίκη κ όχι στη Γενική κλινική (όποτε έχεις χρόνο Αλεξάνδρα μου αν θέλεις άλλαξέ το, ελπίζω να μην ξανααλλάξω γνώμη!!!). Ο λόγος καθαρά οικονομικός, στη Βιοκλινική με τα ίδια χρήματα μπορώ να έχω δίκλινο με το μωρό μέσα, ενώ στη γενική τρίκλινο κ όχι rooming in... Όσο για τους συγγενείς, τους το έχω ξεκόψει ήδη!!! Εγώ στο δωμάτιο με το μωρό κ αυτοί στην καφετέρια με τον άντρα μου!!! Θα είμαι κ από κ.τ. κ θα είμαι ούτως ή άλλως δύσκολα.... Με γεια το μαλλάκι!

Νάνσυ εγώ έχω πολλά νεύρα αυτές τις μέρες, κ δεν δικαιολογώ όσους χαλάνε την ηρεμία μου, ακόμα κ αν είναι η μαμά μου. Όσοι δεν θέλουν να τα ακούσουν χοντρά, ας μην είναι γύρω μου!!! :P:P

Κατερίνα λέω εκτός από κιλά, να μην μιλάμε κ για λογαριασμούς, χαχα! Αχ, περαστικά μας! :?:?

Λια κ εγώ αυτό έχω στο μυαλό μου όταν βαριέμαι να λουστώ: κάτσε να περιποιηθώ τα πάντα, μην συμβει κάτι κ τρέχω... :lol::lol::lol::lol:

Αριάδνη δύσποια τη νύχτα έχω κ εγώ, απλά κοιμάμαι με πιο "φουσκωτό" μαξιλάρι...

πασχαλιτσάκι κ εγώ έτσι νομίζω, πως όταν γεννάμε με κ.τ. δεν χρειάζεται η θεραπεία στον κόλπο... Τουλάχιστον έχει κ ένα καλό αυτή η επέμβαση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια! Ανταποδίδω τις ευχές!

Αριάδνη εγώ δεν θα έμενα στη μισή μπαγκέτα... χαχα!

Σταυρούλα χτύπησες φλέβα! Την ευχή με τα βαμμένα μαλλιά τη χρειάζομαι, βλέπεις δεν βάφω μαλλιά στην εγκυμοσύνη (δεν μου το απαγόρεψε κανείς, μόνη μου το αποφάσισα) κ πλέον τα μαλλάκια μου είναι φυσικά άσπρα!!! :D:oops:

Kangaroo σ΄ευχαριστώ!!! Με το καλό όλες μας να αγκαλιάσουμε τα ζουζούνια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Simera itan to teleutaio mathima kai apo simera arxizoun oi diakopeeees epitelous!

Re koritsia gia auti tin aplika toixou piga se ola ta magazia tis polis pou exoun ilektrologika kai den exoun tipota...kati liga sxediakia kai ta pio polla den tairiazan ta xrwmata. Balame kadrakia kai autokollita, mas menei na baloume ena rafi gia ta kouklakia kai tin aplika kai einai ola etoima!! Tha balw fwto molis ta teleiwsw.

Kokona kai Fwtini, euxaristw gia tin enimerwsi, auto eixa fantastei kai egw me to xeri, apla den iksera poso nwris to kanoun...nai den me noiazei den to skeftomai kan auto, mono to mwraki mou. Se kamia periptwsi den eixa fantastei omws oti mporei o giatros na to kanei epitides gia proklisi toketou!! Merikoi einai pragmatika aparadektoi.

Ariadni peripou 20 meres ekane nomizw kai emena, den thumamai akribws apla thumamai oti mou eixe pei 1 mina kai oti to esteile polu pio nwris. Otan itan etoimi emena me pire o idios tilefwno. Pisteuw oti an oxi mexri aurio tote auti ti bdomada pou erxete sigoura tha se parei thl!

Euxaristw gia to site me tin kounoupiera tha to koitaksw alla mou aresei etsi opws to eida.

Nancouli mou ti ginete me sena ekei, oloi se katourane??? Mia h kori sou kanei kaka sto patwma kai mia o skulos stin porta sou??? Gia na sou spasoun ta neura??? A kai auta pou eipes ola gia tin oikogeneia kai genika to ktirio...kati tetoia problimata exoume kai emeis alla proxtes eixa ksespasei kai tous ta eipa ola, twra oi misoi den miliomaste...apla de thelw na ta grapsw twra...pantos oti kai na ginei egw tha upostirizw tin oikogeneia mou, diladi ton antra mou. Kai egw opws leei kai h Este exw kounoupia mexri ton Oktwbrio, kai emena tha gennithei se ena mina opote olo to kalokairi tha to katafane ta kounoupia an de balw kounoupieres.

Re koritsia posa grapsate...eftasa stin 100 alla twra tha kleisw...ta upoloipa argotera

filoumpes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα χρονια πολλα κ καλα...με το καλο να ρθει κ το μωρακι σου....

Βιοκλινικη αποφασισες ε????εμαθες τιμες μηπως...πες μου αν γινετε τιμες για τι μενδιαφερουν πολυ...αν ειναι πολυ πιο οικονομικο κ γω εκει θα ηθελα να παω να γεννησω...αν δεν σου κανει κοπο πες μου...

Λια να χαιρεσαι κ συ την μανουλα σου...Χρονια της πολλα.

Εστε μεγεια τα μαλλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epestrepsa na diabasw kai alla!!

Veta kai esu mono liges imeres!!

Re koritsia egw simera skeftomoun pws tha einai h antidrasi mou an mou spasoun ta nera sto asxeto kai den kserw alla exw tin entipwsi oti tha agxwthw! Axxx makari na eimai iremi.

Este poso einai h diafora gia monoklino?? An den einai polu sumantiko poso tha sou elega na pas se monoklino gia na exeis tin iremia sou.

Ariadni kai emas edw einai polu diaforetikes oi times kai den to suzitaw oti tha paw se monoklino...alla pragmatika den exoun kamia sxesi me Athina oi times.

Nancy egw to exw idi pei ston antra mou oti den tha to poume se kanenan oti gennisa mexri na doume pws niwthw...an de niwthw kala ekeini ti mera na to mathoun oloi tin alli mera.

Stedim xronia polla! Me to kalo na kratiseis to mwraki sou stin aggalia sou!!

Aleka nai panakribi mou fanike, to allo magazi pou eipes den to exoume edw alla brika ena allo site kai tous esteila email na dw times kai perimenw apantisi.

Ariadni nai kai emena sxedon tsampa tha mou bgei nomizw giati kai edw einai tetoies times, mi sou pw kai pio ligo....apo to IKA tha parw pisw ta perissotera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκόνα ευχαριστώ για τις ευχές!

Ναι έχω τιμές για το Γέννεσις, τη Γενική κ τη Βιοκλινική (ο γιατρός μου πάει σε όλες...)

Στη βιοκλινική σε φ.τ. .εχει 1000ε το δίκλινο για 3 μέρες (στη βιοκλινική μπορείς να μείνεις λιγότερες μέρες, μόνο αυτή έχει αυτό το πρόγραμμα) κ σε κ.τ. 1360 για 3 μέρες, (1550 για 4 μέρες).

Σε μονόκλινο πάει 1400 σε φ.τ. για 3 μέρες κ 940 για 2 μέρες, ενώ για κ.τ. 1880 για 4 μέρες κ 1620 για 3, εγώ θα μείνω 3 μέρες με κ.τ.)

Με τον ΕΟΠΥΥ έχει 580ε σε δίκλινο 3 ημερών κ 1150 σε μονόκλινο 3 ημερών κ σε καισαρική 870 σε δίκλινο 4 ημερών κ 1250 σε μονόκλινο, κ 720 για 3 μέρες σε δίκλινο κ 1050 σε μονόκλινο.

Δεν θέλω να επηρεάσω καμιά κ δεν ξέρω αν κάνω καλά που το λέω... Ενας ακόμα λόγος που διάλεξα τη Βιοκλινική είναι κ το ότι υποστηρίζουν περισσότερο τον μητρικό θηλασμό (βέβαια έτσι είπαν, δεν ξέρω, μπορεί κ να μου είπαν απλώς ό,τι ήθελα να ακούσω...). Αν θεωρείται διαφήμιση αυτό θα το διαγράψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω παρα μα παρα πολυ...πω πω μεγαλη διαφορα τιμων με το γενεσις..θα το συζητησω με το γιατρο να δω μηπως μπορουμε να παμε να γεννησω κ γω εκει...αλλα εχει μια ταση να υποστηριζει το γενεσις για καποιο λογο...τι να πω αλλα πανακριβο ειναι λες κ το αγοραζεις το μωρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπνησε ο πριγκιπας. Εγω δεν μπορεσα να κοιμηθω πολυ.....λες και ειμαι ξεκουραστη ρε γμτ, δε με πιανει ο υπνος........ τελος παντων.

Δημητρουλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ευχομαι οτι καλυτερο και με το καλο να ερθει το αγορακι σας.

Για πες τιμες και για το ΓΕΝΕΣΙΣ να ειμαι προετοιμασμενη. Εμεις παντως οσα και να ξοδεψουμε 750 θα παρουμε πισω. Τρελα λεφτα χαχαχααχαχχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: ω :lol:

Λια και εσυ να χαιρεσαι τη μανουλα σου. Να ναι γερη και να απολαμβανει την οικογενεια της. Να τη βλεπει να μεγαλωνει και να χαιρεται :D:D:D:D

Ελενα καλη ξεκουραση γλυκια μου απο εδω και περα ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα σα γουρουνα και κοιμηθηκα ηρεμα και πιασμενα μπορω να πω..... αλλα τι καλα λειπει η μικρη και ετσι σημερα δεν χριαζεται να την κυνηγαω για φαι!

θα περιμενω να σχολασει και ο αντρουλης μου να παμε βολτα για κανενα καφεδακι ή μπυριτσα!

δημητρουλα μου χρονια σου πολλα, σου ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσαρα μου και με το καλο ναρθει το μωρακι σου!

κατερινακι δεν ξερω για πιο λογο μου τα εδωσε αφου η καλλιεργεια δεν εδειξε κατι, απλως το μονο που του ειπα εγ ειναι οτι σε σχεση με την πρωτη γκυμοσυνη εχω περισοοτερα υγρα.... σιγουρα μου τα εδωσε προληπτικα αφου θα βαλω μονο 2υποθετα γιαυτο....

σταυρουλα με γεια με γεια το μαλλι καλα εκανες και το φιλαρες.... ξεκινα σκεψου για ονομα!!!! στη κλειστη ομαδα θα εχουμε απλο αλλα για εδω θελω κατι σπεσιαλ!

φιλακια κοριτσαρες μου δεν ξερω αν θα μπω μετα παντως σιγουρα θα τα πουμε αυριο με καινουργια λιστουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκόνα η αλήθεια είναι πως το περιβάλλον στο γένεσις είναι καλυτερο... Κ ο δικός μου το προτιμά, αλλά φυσικά δεν έφερε αντίρρηση για τη βιοκλινική. Αν είχα τα χρήματα δεν θα το πολυσκεφτόμουν, αλλά τώρα προτιμώ το μονόκλινο ή δίκλινο στη βιοκλινική παρά τρίκλινο στο γένεσις με τα ίδια χρήματα... Κ προτιμώ δίκλινο ή μονόκλινο όχι για την καλοπέραση, αλλά μόνο κ μόνο για rooming in...

Στο γένεσις πασχαλιτσάκι έχει 1500 για 3κλινο κ 2050 κ 2200 για δίκλινο (ανάλογα το δίκλινο) για καισαρική, εκεί δεν ρωτήσαμε για φ.τ., ούτε για μονόκλινο, ζαλιστήκαμε... :lol::lol::lol::lol: Βγαίνουν αρκετά επιπλέον κ τα έξοδα για παιδίατρο (170ε!!!) κ.τ.λ.

Επαναλαμβάνω, αν όλα αυτά θεωρούνται διαφήμιση ή δυσφήμιση, πείτε μου να τα σβήσω, η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξαναγεννήσει κ δεν έχω προσωπική εμπειρία για καμία κλινική...

Α, εχω κ τα τηλ των μαιευτικών τμημάτων, αν τα θέλει κάποια για περισσότερες πληροφορίες μπορώ να της τα στείλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ευχαριστώ Αλεξάνδρα! Ανταποδίδω τις ευχές! :):)

Σας αφήνω κ εγώ κορίτσια, θα με βγάλει ο άντρας μου για παγωτό διαίτης κ μετά φαγητό να βοσκήσω!!! Θα το κάψουμε πάλι! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα να περασεις Δημητρα κ σευχαριστω πολυ...εγω πρωτη γεννα εκανα στο γενεσις κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη απλως εχω θεμα με το rooming in οπως λες....στο γενεσις εχουν θεμα δεσ στο δινουν το μωρο οποτε θες αν εισαι σε τρικλινο κ αυτη τη φορα θα παω σε τρικλινο δεν με παιρνει για δικλινο αυτητη φορα..παλι καλα που κ το γενεσις θα ειναι απο 1 Ιουνιου συμβεβλημενο με το εοππυ...

κ συ Κατερινακι στο γενεσις ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula μου διδυμομανουλα μου το βρηκα το σιδερο και σου βαζω το λινκ (ευτυχως που ειχα βοηθησει την ελενα και ειναι και με φωτο οχι μονο περιγραφη!) αντε ελπιζω να το καταφερεις

http://www.mammyland.com/forum/29/19900?start=540

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έφαγα και κοιμήθηκα 2 ώρες. Αφού με πήρε ο ύπνος και ξέχασα να μετρήσω το μεσημεριανό ζάχαρο. Δεν πειράζει όμως θα μετρήσω το βραδινό και αύριο το μεσημεριανό.

Άντε Ελενάκι καλή ξεκούραση τώρα. Δεν ξέρω ακριβώς πόσο είναι η διαφορά. Τώρα που το λες θα πάρω από Δευτέρα τηλ να ρωτήσω.

Λία να χαίρεσαι κι εσύ την μανούλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πρωτη γεννα εκανα στο γενεσις κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη απλως εχω θεμα με το rooming in οπως λες....στο γενεσις εχουν θεμα δεσ στο δινουν το μωρο οποτε θες αν εισαι σε τρικλινο κ αυτη τη φορα θα παω σε τρικλινο δεν με παιρνει για δικλινο αυτητη φορα..παλι καλα που κ το γενεσις θα ειναι απο 1 Ιουνιου συμβεβλημενο με το εοππυ...

κ συ Κατερινακι στο γενεσις ε???

Και εγω στο Γενεσις κοπελα μου.

Και εγω εχω θεμα με τον θηλασμο. Δεν τον υποστηριζουν και πολυ εκει και φυσικα το ρουμιν-ιν ειναι προνομιο των μονοκλινων. Αλλα ειπαμε δεν εχω επιλογη οποτε............. εμεις δεν υπαγομαστε στον ΕΟΠΠΥ (ακομη..................)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα χρονια σου πολλααααααα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :) σου ευχομαι καθε ευτυχια κ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!!! να περασετε τελεια!!!

λια να χαιρεσαι την μανουλα σου!!!να τα εκατοστισει κ με το καλο να κρατησει στην αγκαλια της το εγγονακι που θα της κανεις!!

εστε μεγεια το μαλλι!!!!κ εγω σε σκεψη ειμαι,να τα κανω καστανα απο ξανθια που ειμαι!τι να κανω? :?

ναταλια ολα καλα με τον μπεμπη σου!!! :):)

εμενα δεν με εβαλε χερι καθολου ο γιατρος.. λετε να με βαλει τωρα? δλδ την τεταρτη?!!! :?

αχχχχχχχχ βρε κοριτσια δεν αντεχω αλλο..αν γεννουσα στην κλινικη θα τον ελεγα να μου κανει προκλιση.. ποναω παντου,μεχρι κ στις κλειδωσεις απο κατω..σαν να εκανα αγριο σεξ..κ συνεχιζω να περπαταω σαν πιγκουινος!!!!

ελενα καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw polu koritsia!! Ti Deutera arxizw mathimata anodinou...tha prolabw na ta teleiwsw h mpa? Basika mas bazei kapws me 2 tmimata gia na teleiwsoume pio grigora giati argisame na pame kai itan gemata ola.

Este me geia ta mallia, eginan wraia? Kai egw thelw allagi...barethika kai kathe pou to pathenw auto thelw na piraksw to malli. Thelw kai pentikiour. Kala twra pou den tha douleuw tha ta kanw ola....me metro bebaia giati irthe xtes h karta tou antra mou (epeidi legate gia logariasmous prin) kai tin exoume xrewsei 1200 eurw!! Diladi opws tha plirwthei tha pane stin karta!! Asta na pane...telos pantwn, opws eipate kala na eimaste kai ola kala tha pane.

Oi times pou lete mou fainontai polla...edw einai polu pio ftina, mipws thelete na erthete na gennisete edw??? :lol: Akoma kai to aeroporiko eisitirio na prosthesete mesa stin timi pali pio liga tha sa bgei!! :lol: Kai meta pame kai bolta stin paralia! xixi

Este des ti diafora kalitera kai an nomizeis oti den einai sumantiki pigaine se monoklino.

Edw den kserw an se afinoun na exeis to mwro mesa sto dwmatio alla exw tin entupwsi pws oxi giati se oses files/ksaderfes exw paei pou exoun gennisei kamia den eixe to mwro sto dwmatio kai as itan monoklino.

Koritsia simera pinaw sunexeia kai thelw na trww. Exw idi faei fagito 2 fores (gemista tis mamas)

alla twra mou exoun dwsei kai ena swro gluka kai mono pou skeftomai oti einai sto psugeio thelw na faw. Alla efaga kai toso pagwto xtes pou eipa na prospathisw na mi faw. Duskolo pragma...Este kamia fora se skeftomai kai lew pws ta kataferneis...alla opws eixame pei kapoia stigmi einai thema sunitheias.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...