Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Ελπίζω να είναι χαδιάρης κ να του αρέσουν οι αγκαλίτσες.

Ελπίζω να πάρει βαρος γιατι αν γεννήσω στις 36 εβδομάδες λόγω αύξησης αμνιακού υγρού να μην φοβάμαι να τον πιάσω. Στις 36 βδομάδες μπαίνει θερμοκιτιδα αν ξέρετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Αλεκα μου διαβασα τα νεα σου απο τον γιατρο, παρομοιες στεναχωριες εχουμε εσενα σου φαινονται λιγα τα κιλά εμενα πολλά εσενα εχει παρει θεση τελεια εμενα μου κανει κολπα .....

Σταυρουλα μπραβο που ηταν ολα καλα με τα αποτελεσματα που περιμενες, κανενα αγχος λοιπον απο δω και περα. Τι μπερδεμα με την τσαντα, θα βρεις αλλη εσυ εισαι αστερι σε αυτα. Ειδα και τις φωτο απο το δωματιο, καταπληκτικό εχει γινει. Ενα ενα τα βλεπω και το κουτι πολυ ομορφο και σιγουρα χρησιμο για τα παιχνιδια αργοτερα. Καλα αυτο με την καμηλοπαρδαλη τελειο και ταιριαζει απολυτα, αυτο να παρεις.

Ελενα θελω και εγω να παρω κουνουπιερα για portbebe ποσο την πηρες? Με γεια και το νυχτικακι. Για κουνουπιερα καλυτερα στα μαγαζια να δεις για να εισαι σιγουρη οτι θα κανει.

Fouskitsa ωραια που θα ερθουν τα πραγματα νωριτερα, και με την καλαθουνα αν χρειαστει θα κανεις την δουλεια σου μεχρι να ερθει και η κουνια.

Αμαλια αντε να μας πεις και εσυ τα νεα σου, ποτε λες να ερχεται ο μικρος σου, συντομα το κοβω. Το καθισματακι πισω απο τον συνοδηγο λενε οτι ειναι η πιο ασφαλης θέση.

Μαρακι στην τελική ευθεια και εσυ, μαλλον στο ειπε το βλεπουμε γιατι μπορει να εχει ερθει η μικρη μεχτι την αλλη Τετάρτη - Πέμπτη :D

Κικιτσα ομορφη κοιλιτσα εχεις και εσυ, και το δωματιακι εχει γινει πολύ ομορφο.

Ναταλια με το καλο να δεις τον μπεμπη σου σημερα, θα περιμενουμε νεα σου, δεν ειχε γυρισει ακομα ουτε εσενα, μακαρι να εχει παρει θεση να ειναι ετοιμος.

κοριτσακια σας εφτασα :lol::lol::lol: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το καθισματάκι του αυτοκινήτου η παιδιατρος μας είπε προς το κέντρο κ να βλέπει προς τα πίσω. Όταν μας το φέρουν θα δούμε που μπορεί να μπεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

θα γραψω μονο αυτο γιατι εχω δουλειες,κ το λεω τριτη φορα...φουσκιτσα μου κ εγω 36 κ 3 γενησα κ δε μπηκε θερμοκοιτιδα γιατι ηταν 3400.μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε.. :D

α σημεραε εχω επετειο 4 χρονια γαμου!

τα λεμε μετα,φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι με τον Μπιλακο σου. Να χαιρεστε τον κουκλο Αντωνακη σας και με το καλο να ερθει η κουκλιτσα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι, να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι!

Πασχαλιτσάκι,εμένα στις 27 και κάτι ή 28εβδ., δεν θυμάμαι ακριβώς ήταν 1150γρ. Να δούμε τώρα την 01/06 που θα ξαναπάω.

Σταυρούλα, στη βάφτιση, συνεννοησε με τους νονούς τί θέλεις. Εμένα η κουμπάρα μου ήθελε απλή καπελιέρα (ένα στρογγυλο κουτί) αλλά έχω δεί σε άλλες βαφτίσεις μπαουλάκια δερμάτινα, παγκάκια κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ 6 ΩΡΕΣ..ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΛΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ..ΟΤΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΑΝΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη τελικά αποφάσισα ότι αν περιμένω την βάφτιση θα δεσμευτώ να κάνω και θέμα καμιλοπάρδαλη στην βάφτιση και δεν θέλω. Στην βάφτιση θέλω να είναι όλα γαλάζια :D:D Θα βγάλω το άχτι μου. Οπότε θα πάρω το παγκάκι παιχνιδόκουτο καμιλοπάρδαλη το οποίο το έχουν 97 ευρώ αλλά μου είπε η κοπέλα ότι έχουν στο περιοδικό parents κουπόνι με 20% έκπτωση που μπορώ να χρησιμοποιήσω οπότε έρχεται στα 78 ευρώ μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα καλυτερα ετσι που το σκεφτηκες, γιατι στη βάπτιση δεν δεσμευεσαι με το θεμα και το κουτι των βαπτιστικών μπορει να ειναι οτισηποτε απο απλο κουτι, καπελιερα ή οτι αλλο. Αλλωστε τα παιχνιδακια θα μαζευτουν πριν τη βαπτιση και καπου πρεπει να μπαινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι μου χρονια πολλα και καλα. ΠΑντα αγαπημενοι και με μια ευτυχισμενη και ομορφη οικογενεια. ΜΕ το καλο να κρατησετε το μωρακι σας αγκαλιτσα :):):):) . Ιδια μερα παντρευτηκαμε!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κλεινουμε 3 χρονια γαμου. Αγαπημενε μου αντρουλη σ' ευχαριστω για ολα αυτα που μου χαρισες μεσα στα 3 χρονια και κυριως που με αξιωσες να γινω μανουλα ενος πριγκιπακου και να περιμενω τον ερχομο της νεραϊδουλας μας :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα παντα ευτυχισμενοι να ειστε και εσεις!!! Να χαιρεστε τον πριγκιπακο σας και με το καλο να ερθει σε λιγο καιρο η νεραιδουλα σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas fouskitses mou,

pigame sto giatro, eimaste polu kala :D:D ftasame sto kilo :D:D:D 990gr o enas kai 1017 o allos. ola einai kala eipe o giatros. kai oi eksetaseis mou polu kales. alekaki bale rantevou 14/06

auta ta nea mas, tha sas diavaso argotera pao bolta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι και κατερινακι να ζησετ να ευτιχισετε και ολα καλα να σας πανε με τα παιδακια σας!!!!

δεν πολυεφαγε η μικρη το γιαουρτι μεχρι τη μεση σχεδον και τωρα την εβαλα για υπνο.... εεε θα ριξουμε και εναν τσακωμο για το γαλα αν θα το ηπιει και μετα θα κοιμηθω και εγω....

θα τα πουμε μετα κοπελαρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα πολυ ευχαριστα τα νεα σας. Μια χαρα τα μπεμπακια!!!!! Αρα και το δικο μου θα εχει φτασει το κιλο την επομενη εβδομαδα ε??????

Φαγαμε και παμε να την πεσουμε. Ελπιζω να κοιμηθουμε και οι δυο αρκετα γιατι χρειαζομαι ξεκουραση..... χθες ημουνα καπως...... ευτυχως σημερα νοιωθω καλυτερα αλλα κουραζομαι ρε γμτ...... αχ ρε μανουλα γιατι να μη σ' εχω κοντα.........

Τα λεμε το απογευμα κοιλιτσες μου ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια να ζησετεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) να ευτυχησετε με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας κ να περασετε τελεια σημερα!!!

ναταλια αν θα ειναι ο γιατρος απογευμα εκει θα το κανονισω..εκτος αν εχω γεννησει μεχρι τοτες :P !!!

λες αυτο το βλεπουμε που μου ειπε να εννουσε αυτο?οτι κ καλα θα εχω γεννησει?!!μακαρι!! ;)

μπεμπουλα μια χαρα ειναι τα αγορια σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koiloumpes tis kanete!

Simera pali boltoula piga, exw arxisei na perpataw ligo.

Fwto sas den paw na dw giati sernete to pc kai den anoigoun, kapoia stigmi tha tis dw omws!

Oi kainouries koiloumpes omws pou eida einai polu wraies!!

Kangouraki emena to mwro molis pou gurise pros ta katw prin liges meres apo orthio pou itan, diladi to kefali tou itan panw! Imoun stin 34 ebdomada otan gurise kai einai kai 2.600 !

Opote exeis akoma perithorio na sou gurisei! Kai esu afou einai to deutero sou logika tha exei kai perissotero xwro. Tin kounoupiera pou pira gia to port mpempe tin pira apo to jumbo, nomizw kapou 5 eurw ekane.

Simera piga sto mother care na dw kounoupieres gia kounia...den eixan etoimoparadotes alla mou eipan oti fernoun mono aspres kai kanoun 45-50 eurw. Akribes mou fainontai gia sketes kounoupieres.

Pasxalitsaki kai Bikaki xronia sas polla!!! Panta eutuxismenoi!!!

Este kali einai h timi kai einai wraio auto me tin kamilopardali!

Nancy kai egw auto to problima exw otan kathomai polu wra ponane ta pleura mou kai niwthw oti me enoxloun ola! Poso mallon esu me ta dudima!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι κ Βικακη ευχομαι να ειστε παντα μαζι κ ευτιχισμενοι με τις οικογενειες σας ..κ συντομα να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια..

Μπεμπουλα μπραβο για τα καλα νεα...τα μωρακια σου μεγαλωσαν..

Αντε Ναταλακι κ Αμαλια να μας πιειτε κ τα δικα σας νεα αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...