Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

κοριτσακια μου ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον σας :x:x αν συμβει κατι θα σας ενημερωσω...

λεω να ρθει η αδελφη μου να μου τριψει λιγο νυχακια σημερα και να μου φτιαξει φτερνες κτλ..μιας και αυτη ειναι η δουλεια της...ασχετο αν εμενα τα κανει τσαμπε :lol::lol: θα της ζητησω και ενα μασαζακι που χαλαρωνει στην πατουσουλα... :D γιατι δεν ξερω ποτε θα γεννησω ..και θελω να μαι περιποιημενη παπιοποντικομανουλα...θα βαλω και τον αντρα μου να μου κανει ενα σιλκ ε πιλ στα ποδαρακια...μονο με το πιπι δεν μπορω να ξυριστω καλα..δεν βλεπω που δεν βλεπω λογω κοιλουμπας... :lol::lol: τα κανω οσο μπορω...

την βαλίτσα μου την εχω σχεδον ετοιμη...αλλα καλλυντικα..βουρτσες και τετοια δεν εχω βαλει γιατι τα χρησιμοποιω καθημερινα... :roll:

αλλα τα βασικα δεν ειναι νυχτικα..ρομπες...παντοφλιτσες και σουτιεν θηλασμου? :roll: και αντε να βαλω ενα εξωρουχο του μπεμπη ε? καμμια γουλιτσα και κανα πανακι..

μακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsakia mou!!!Anthi mou kala den ntrepotan ligo pws sou milise etsi, ti kosmos uparxei!!!!kokona perastika euxomai na sou perasei grigora!!!!karolinaki mou plisiazei o kairos ante na pane ola kala!!!!!ygra exw kai gw arketa einai diafanes neroula etsi prepei na einai;; i einai tipota allo na parw to giatro;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες ομορφες!!!!

Εκανα δουλειες στο σπιτι, σκουπισμα ξεσκωνισμα και επλυνα λιγο και τα μπαλκονια αφου τα απογευματα με τη μικρη ειμαστε ολη την ωρα εξω. Και τωρα καθησα λιγο να σας διαβασω πριν παω μια βολτα στη λαικη να παρω μερικα πραγματακια.

Ανθη μου τι να πω εγω θα της ελεγα 'ενω σαν εσενα η Ελλαδα θα παει μπροστα', με κατι τετοια πιστευω οτι ολο και μεγαλυτερο ποσοστο νεων ανθρώπων οχι μονο δεν εχουν τροπους και δεν σεβονται αλλά δεν εχουν καθολου παιδεια. Παντως και εγω δεν μιλάω ουτε απαιτω λογω της καταστασης την σειρα μου, αν καποιος με δει και προσφερθει καλώς, προτειμώ να περιμενω λιγο παρα να αρχισει ο αλλος να λεει και δεν ξερω και εγω τι μπορει να ακουσω....

Βρε Ναταλια κατω θα το εχεις θα σου φυγει η μεση με το να σκυβεις ολη την ώρα, βρες μια βαση δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβες.

κικιτσα με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου σημερα.

Καρολινακι μεινε ξαπλα και περιμενουμε νεα σου, λες ο ποντικουλης να θελει να βγει νωριτερα? Εχεις αλλα συμπτωματα πονους συσπασεις? απο βαλιτσα ετοιμη εισαι οταν ειναι βαζεις και τα τελευταια.

Νανσυ μια χαρα που εχεις βοηθεια απο την πεθερα, εσυ να κανεις λιγα γιατι τα διδυμακια θα διαμαρτυρηθουν αν κουραστεις πολύ.

Αντωνια περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki na kaneis kai to pentikiour sou kai egw an iksera oti gennaw tha ekana kai to malli!! Lousimo, isiwma gia na kratisei 3-4 imeres na mi xreiazetai peripiisi mesa stin kliniki!!!!

Kokona auta einai ta mona pou mporeis na kaneis, kane upomoni mipws upoxorisoun ta sumptomata kai apofugeis alla farmaka.

Koritsia, deuteromanoules peite mou ligo, oi panes chicco einai kales??? Exei bgalei mia prosfora to site tis chicco, -15% kai ta metaforika dwrean kai mporeis na paraggeileis ews 2 kibwtia! To kathe kibwtio leei exei mesa 6 paketa me 28 panes to kathena kai exoun timi 23.80 eurw. Kali den einai h timi?? Bgainei 3.97 to paketo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses mou.....

karolinaki mou viazete o mpempoulis sou na vgei katse ksekourasou k ola tha pane kala...

este sto port mpempe skopeua na to exw dipla sto krebati mou mono katw gia na to vlepw na min xreiazete na sukwnwmai giati nomiza oti tha einai polu psilo me tin vasi....

tha paw simera to apogeuma na koitaksw gia vasi k tha doume...

antwnia mou perastika euxomai na gineis grigora kala...

kikitsa me to kalo na deis tin mpempa sou simera...

anthi ti itan auto pou epathes kala eleos ti sumpairifora einai auti...

katerinaki k egw eetsi kanw den zhtaw ama eimai k moni mou eidika ama prosferfei kapoios kalos alliws perimenw.. o antras mou einai pou trelenetai k olo lei oti eimai egkuos k me afinoun na perasw... edw einai xalia o kairos k polu ugrsia exw k xalia ekw k den lene na stegnwsoun me tpt me teteio kairo...

ugra exwk egw polla den antexontai allo ta neura mou spane sunexia nomizw oti kati exw...

elena i timi einai polu kali gia ta chicco kserw oti ta exei akriva genika...

den kserw sigoura times gurw sta 5kai prepei na exoun sta super..

i aleka ta eixe dokimasei stin mikri nomizw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Καρολινα να μας έχεις σε συνεχή ενημέρωση, έστω και με δανεικό ιντερνετ!

Έλενα δεν ξέρω αν θα τα καταναλώσεις, υποθέτω όμως ναι μιας και στην αρχή τα αλλάζουμε συνέχεια. Τώρα το αν είναι καλές, δεν ξέρω! Παντως τώρα τελευταία τις διαφημίζουν πολύ.

Έγω πήγα mothercare, ψώνισα ένα σωρό πράγματα και κάποιες 7αδες εσωρουχάκια τις είχε μόνο 20 και 25 ευρώ.

Επίσης πήρα και σεντονάκια nef nef απο καποιο μαγαζί που τα είχε προσφορά 25 ευρώ το ζευγάρι.

Γενικώς ψωνίσα και έληξα πολλές εκκρεμότητες.

Η ψυχολογία μου όμως είναι πολύ πεσμένη γιατί απο χτές συνέχεια ακούω στο περιβάλλον μου ότι θα γυρίσουμε στη δραχμή και απο ανθρώπους που είναι στα πράγματα. Μάλιστα ο θείος μου ετοιμάζεται να αποπληρώσει το στεγαστικό του που το είχε για αλλα 5 χρόνια για να μην έχει προβλημα μετά. Και γενικώς ψυχοπλακώθηκα και αγχώθηκα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΤΗΣ CHICCO ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ.

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΞΥΡΙΖΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΗΜΟΥΝ ΑΞΥΡΙΣΤΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΞΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΙΣΙΩΣΑ ΜΑΛΛΙ Κ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΞΥΡΙΣΕ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ Κ ΚΡΕΜΟΥΛΑ :lol::lol::lol: ΒΕΒΑΙΑ ΛΟΥΣΤΗΚΑ Κ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΟΥΣΤΟ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΦΑΓΟΥΡΑ.

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΧΤΡΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.Κ ΤΑ ΧΑ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ...

ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ..ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΛΙΓΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni min agxwnesai den mas afinei h eurwpi na pame sti draxmi giati den tous sumferei...bebaia twra duskoleuoun ta pragmata kai an pame tha einai epeidi den mporoun na sunnenoithoun kai na sunergastoun gia na kanoun mia kubernisi! Egw pisteuw oti kai sti draxmi na pame gia kalitero tha einai. To mono pou de tha mporoume na kanoume einai na pame ekswteriko giati tha mas fainontai ola akriba, edw ola tha einai pio ftina!! Me geia ta pragmata! Egw perimenw aurio na erthei i mama mou na dw ti mou exei parei gia na kanw tis teleutaies mou agores kai na etoimasw balitsoula!!

Nancy nai to skeftomoun kai auto me to ksurisma, twra de blepw tipota kai oti kanw to kanw stin tuxi! Oute egw mporw to kalokairi eidika mono 2 meres alousti giati exw polu malli kai idrwnw kai meta exw fagoura. Alla to periergo einai oti twra stin egkumosuni antexw pio polu, mallon exei sxesi me tis ormones kai den ladwnontai ta mallia mou opws prin!

Koritsia molis irthe kai to strwmataki/allaksiera pou eixa paraggeilei!

Elpizw na bolepsei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμωτο δε μπορω να σας φιαβασω απο την τηλεοραση... τα βγαζει τοσο μικρα τα γραμματα.... ελπιζω να με αφησει η μικρη το απογευμα και να σας διαβασω απο το σταθερο

τα νεα μου εν ταχει.....

ετρεχα απο το πρωι σα το φουστη.... πρωτα για το εμβολιο της μικρης που τελικα αντι να γινει 9 γινε στις 10(τοτε ανοιγε το εμβολιαστικο κεντρο), μετα για τις δικες μου εξετασεις οι οποιες δε ειχαν τους αντιδραστηρες για καποια μικροβια και δεν μπορουσα να τις κανω, φευγω παω αλλου σε αλλο κεντρο και μου λενε ο γιατρος ξεχασε να σου γραψει μια εξεταση ωσπου απελπιστηκα και της λεω οριστε καντες και να σου πληρωσω τη διαφορα και σα να μην εφτανε αυτο ξαναπηγα τριτη φορα στο ικα να σφραγισω τις εξετασεις... ευτυχως ειναι μονο 25ευρω που πρεπει να πληρωσω και θα τις παρω τη πεμπτη!

απο τις 9το πρωι μεχρι τις 12το μεσημερι μπαινοβγαινα στο αυτοκινητο, ο κωλος μου πιαστηκε!!!!

φυσικα τωρα η σκατουλα μου κοιμαται και ετοιμαζομαι να παω και εγω για νανι.... απο το πρωι νηστικια εφανα τωρα ενα ναααααα με το συμπαθειο κομματι απο προβατινας μπουτι σουβλιστο και μια μεγαλη παγωμενη μπυρα για να χωνεψω και ενα παγωτακι ετσι για να μη μυριζω κρεατιλα :lol::lol::lol:

φιλακια τα λεμε μετα!!!!

(να κανουμε εναν ερανο να μου παρετε tablet pc???? :lol::lol::lol:8-)8-)8-) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia! emeis simera pigame na doume mia ksaderfi mas pou gennise, ekane agoraki sxedon 3 kila kai einai kouklos ;);) den koimithika kala pali tin nuxta! den boleuomai pia!!! kai den mou eftane auto, o kalos mou eixe oreksoules kai mou ekane sexoualiki parenoxlisi :?:? alla telika den mporousame na kanoume kati afou mas to apogorepse o giatros mou :cry::cry:

anthi mou ti trabikses sto magazi!!! den paei kala o kosmos, asta na pane... mia kali sfaliara ithela na isiosei!!! bale kai photo na doume koilitsa ;)

karolinaki ola kala tha pane, konteueis koritsaki mou ;) axxxx se liges meres tha deis to moraki sou :ymparty::ymparty:

nansy prospathise na meioseis tis douleies, oso nanai emeis kourazomaste dipla!!! kai ego exo polla ugra! bazo bebaia kai kathe bradu vasclor kai argei to proi na bgei!!!

kokona perastika sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Κοκονα περαστικά σου!!!!

Καρολινάκι άντε πλησιάζει ο καιρός να κρατήσεις το μωράκι σου!!!!Και σε εμένα πριν γεννήσω τον μικρό μου μου είχε έρθει λίγο αιματάκι (είχα κάνει μια μικρή διαστολή) χωρίς να έχω συσπάσεις ή πόνους, πήγα στο γιατρό και μου είπε να ξαπλώσω για να πάρω κάποιες μέρες ακόμα (ήμουν στις 36 εβδομάδες), αυτό έγινε Δευτέρα και ξημερώματα Πέμπτης μου σπάσανε τα νερά. Το μεσημέρι Πέμπτης είχα τον μικρούλη μου στην αγκαλιά μου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μας ενημερώνεις!!!!!!!!!!!!

Βρε κορίτσια και εγώ αυτές τις μέρες έχω αρκετή δύσπνοια...και αϋπνίες...σχεδόν όλο το βράδυ γυρνούσα μέσα στο σπίτι...

Τα λέμε μετά. Καλό μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni αχχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα παντού έτσι είναι. Κι εμείς που έχουμε οικογενειακή επιχείρηση πάνε πολύ άσχημα τα πράγματα και να δούμε τι θα κάνουμε. Σε δύσκολη εποχή έρχονται τα μωράκια μας :(

Μεγειά τα πραγματάκια. Κι εγώ τα πήρα αυτά τα εσωρουχάκια σε προσφορά.

Εγώ παίρνω καθρεφτάκι και ξυρίζομαι :lol: Αλλιώς δεν γίνεται.

Αλεξάνδρα για να σου βγάλει πιο μεγάλα τα γράμματα στην τηλεόραση πάτα CONTROL+ και θα σου ζουμάρει αυτό που βλέπεις.

Εγώ σήμερα επιχείρησα να κολλήσω κάποια ζουγκλοζωάκια. Ωραία γίνανε αλλά είναι πολλά και θα τα κολλήσω σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα μου το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις και συ και όλα τα κορίτσια- όντως δύσκολη εποχή. Απλά έχω μία άρνηση να τα ακούω γιατί αγχώνομαι και φοβάμαι αλλά τί να κάνω που όλοι αυτά συζητάνε :(

Καλή αρχή με τα αυτοκολλητάκια!

Αλεκάκι,μας έλειψες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα, εβαλα και λιγο παγωτακι τωρα και σε λιγο θα παω να παρω την μικρη απο το σχολειο.

Ελενα η τιμη ειναι καλή για τις πανες, δεν θυμαμαι ποσο εχουν τα μικρά νουμερα στο σουπερ μαρκετ, παντως 3,97 δεν εχουν σιγουρα. Αυτες της chicco mια φορα τις εχω δοκιμασει απο δειγμα δωρεαν και μου ειχαν φανει καλές. Τωρα μαλλον θα τις καταναλώσεις στην αρχη θα τα αλλαζουμε συνεχεια περισσοτερο απο 6-8 φορες την ημερα.

Αριαδνη με γεια οσα πηρες για το κοριτσακι σου.

Αλεκα πολυ τρεξιμο το πρωι, κατσε να ξεκουραστεις τώρα.

Σταυρουλα στην λαικη ειχε κερασια 3ευρω το κιλο :shock: δεν πηρα ομως την αλλη βδομαδα, μολις τα ειδα ομως σε σκεφτηκα.

Ξυρισμα και εγω τωρα δεν βλεπω τιποτα απο κατω ή στα τυφλά ή με καθρεφτακι, παντως οταν ειχα παει να γεννησω ουτε που το καταλαβα το ξυρισμα, χρουτσ χρουτσ με δυο κινησεις πηρε οτι ειχα αφησει :roll::roll: . Απο υγρα εχω και εγω και πολλες φορες βλεπω στο σκουπισμα βλενες (sorry για την περιγραφη) να ανησυχησω, θα ρωτησω τον γιατρο την αλλη βδομαδα να μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariadni dustoixws den mporoume na ta apofigoume k egw stis arxes eniwthw polu fobismeni..twra prospathw na min ta akouw k na min dinw simasia.. skepsou to mwraki pou exeis stin koilitsa k tha niwtheis kalutera egw etsi ekana...

megia ta pragmata..

ante stauroula mou kolla ta autokolita anupwmono na dw to dwmatiaki tou mpempi sou...

den thimamai ama sou eixa pei oti k egw se auto to stul tha to ekana to dwmatio...

katerinaki k egw etsi eimai me ta ugra k den kserw ama einai kako i oxi...

alekaki k mia ruthmisi othonis thelei na kaneis otan to sundeeis k sou ta deixnei kanonika ola alla den kserw akrivos pws to sundeei o antras mou panta molis gurisei tha ton rwtisw k tha sou pw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΟ;;;;ΕΦΑΓΑ ΔΥΟ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!Κ ΤΟ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΩ Η ΜΟΥΡΛΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΙ!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ Η ΕΣΤΕ ΜΑΣ.

ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΚΟΛΛΑΝΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια ξαπλωσα λιγο μπας κ νιωσω καλυτερα αλλα μπα μια απ τα ιδια...

Νανσυ καλα κανεις αφου εχεις λιγουρες...

Αριαδνη η κατασταση ειναι χαλια αλλα τι να το σκεφτομαστε ολη την ωρα κ να μας παιρνει απο κατω...δεν γινετε...τα πραγματα για ολους ειναι δυσκολα..κοιτα να χαρεις τα πραγματακια που πηρες κ να σκεφτεσαι το μωρακι σου που ερχεται.

Ελενα πολυ καλη τιμη οι πανες..αν κ ποιοτικα δεν τις ξερω..εγω παντως πηρα νο2 κ νο3 για να εχω παρακαταθηκη το νο1 δεν πηρα πολλες γιατι γρηγορα θα περασουμε στο νο2..ετσι θυμαμαι τουλαχιστον απο την κορη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mωράκλες μου????????

Γύρισα!Εκανα μπανάκι και σας διάβασα!

Περασαμε πολύ ωραία!Για πολιτικός ήταν όμορφα,με συναισθημα και συγκινηση..Και πολυ φαι!

Σεντόνι δεν απλωσαμε γιατι δεν καθόταν ο κόκορας!

Σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα δω το πιτσιρικι μου.Μπήκα και επίσημα στο μήνα μου.Λετε να ερθει και το δικό μου νινι νωρίτερα? 7 και τεταρτο εχουμε ραντεβουδάκι..

Ρε κουκλάκια μου ειπατε τοσα πολλα που δεν θυμαμαι ουτε τι ηθελα να σχολιάσω ,ούτε τι άλλο ήθελα να σας πω...!!!

Θα βάλω καμια φωτο στο προφιλ,τη μουράκλα μου ,για να με δει και το κοριτσάκι που δεν με ειδε.

Κι εγω νομιζω δεν εχω δει το καγκουρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΥΛΟ;ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΟΥΤΕ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΠΟΤΕ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ..

ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ!!ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΕΝΤΑΞΗ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ..ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΑ ΕΠΑΡΓΥΡΑ ΜΠΙΜΠΕΛΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ;;;ΝΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΛΑΤΗ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΙΛΙΑ;;ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΠΑΓΩΤΟ;ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ;ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ;ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ 8 Κ ΜΠΗΚΑΜΕ 9.20!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΥΠΙΣΑΜΕ!!ΑΧ Κ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ!!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ!!ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΓΕΡΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου κουραγιο σε καταλαβαινω..κ τι δικια μου την πιανει ωρες ωρες κ ειναι για πολυ ξυλο..αλλα δεν μπορω να την χτυπησω ειναι ακομα μικρα μωρε...απλως εισαι ετσι κ σε πιανουν τα νευρα σου παραπανω...χαλαρωσε...αν μπορεις..

Λια μου παντα ευτυχισμενοι κ συντομα με το αντρακι σου αγκαλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...