Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mισή τιμή ΜΟΝΟ για μέλη του Μάμμυ


Recommended Posts

Αγαπημένες μου φίλες σας ευχαριστώ πολύ για την θέρμη με την οποία έχετε περιβάλλει όλες τις χειροποίητες δημιουργίες μου!

Τέλος σεζόν και θέλω να κάνω μια προσφορά μόνο για εσάς τις μανούλες και φίλες του Μάμμυ! Μισή τιμή σε όλα τα κοσμήματα (εφόσον είναι διαθέσιμα) του Handmade & Crafts XΩΡΙΣ ΟΡΙΟ ΑΓΟΡΩΝ!!!! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΤΕ ΟΣΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ

Οι αποστολές γίνονται πια με κούριερ και για εντός Αττικής είναι 3 ευρώ ενώ για επαρχία είναι 3,70 !

Στείλτε μου πμ μέσω του Μάμμυ για να ελέγξω διαθεσιμότητες για τα πράγματα που σας ενδιαφέρουν και επωφεληθείτε αυτής της μοναδικής προσφοράς. Θα ισχύσει για μέχρι τέλος του μήνα ή μέχρι εξαντλήσεως !!!

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι όλες :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχαριστήσω τα κορίτσια που μου έστειλαν πμ για τα καλά τους λόγια!!!

Οι τιμές διατηρούνται σε χαμηλά επίπεδα έτσι κι αλλιώς για να μπορούν όλοι να έχουν πρόσβαση στο χειροποίητο. Χαμηλώνω την τιμή όχι απο την ποιότητα αλλά απο το κόστος εργασίας!

Να πω σε όλες να μην ξεχνάτε να μου λέτε ολόκληρο τον κωδικό ή να μου στέλνετε τον σύνδεσμο για τις παραγγελίες σας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγα πράγματα ακόμη διαθεσιμα και λίγες ώρες στην διάθεσή σας για όσες δεν έχετε προλάβει να κάνετε την παραγγελία σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες! Η προσφορά έκλεισε και σύντομα θα σας ανακοινώσω και το νέο ηλεκτρονικό κατάστημα οπου θα μπορείτε να κάνετε τις αγορές σας χωρίς να χρειάζεται ούτε πιστωτική κάρτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...