Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

A wraio einai kai auto..apla polu mini...tha ithela kati pio makru den me pirazei pou den einai strapless kai auto arketa kalokairino einai.

Nai exeis dikio kai me to zaxaro, otan ksanampeis stis kanonikes sou diatrofikes sunitheies tha eisai mia xara...einai maniki na prepei na prosexeis katheti pou trws. Sou lew to pernaw giati 1 me 2 fores to xrono kanw mia therapeia me kortizones kai mou apagoreuetai to alati kai h zaxari entelws gia peripou 1.5-2 mines. Alla na sou pw egw to exw sunithisei, mporei na faw tou kosmou ta gluka simera..kai meta na mou peis mi fas gia 1 mina kai na min ta aggiksw katholou. Einai auto pou eleges me tin pitharxia. Apla twra esena isws einai pio duskolo logw egkumosinis giati exeis parapanw peina kai ligoures. Ypomoni omws!! Teleiwneis suntoma!

Maxim ase me ti mesi exw kai egw problima...me exei pethanei tis teleutaies meres.

Kai den einai oli h mesi, einai diafora simeia alla wres wres me pianei ena neuro sugkekrimeno kai pethainw ston pono.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΤΣΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΑ ΠΗΡΕς;ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΤΕ Κ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ Η ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΜΕΣΩΣ..ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΕΣ XL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Σταυρούλα μου αρέσουν πάρα πολύ και τα πυτζαμάκια και τα νυχτικάκια,πιστέυω θα σε βολέψουν πολύ και μετά στο σπίτι. Και η λαχανί τσάντα μου άρεσε αλλά μήπως είναι πολύ ανοιχτόχρωμη και λερώνεται εύκολα?

Εγω πρέπει να έχω πάρει 2μιση κιλά κατα τη διάρκεια του Πασχα και είμαι να σκάσω...Θα προσέξω πολύ τις επόμενες 2 εβδομάδες γιατί το πήγαινα καλά μεχρι τώρα..

Σήμερα το μενού έχει φακές.

Με τις σερβιέτες δεν έχω καταλάβει ποιές πρέπει να πάρω ούτε γω..

Την επόμενη φορά που θα πάω Πατρα, θα αρχίσω τις αγορές.

Μια φίλη μου που γέννησε πριν μία βδομάδα πήρε ένα μπανακι της fisher price και μου είπε θα μου το πάρει και μένα. Ειναι λεει πολύ βολικό για νεογέννητο γιατί έχει και δίχτυ ασφαλείας. Το μειονέκτημά του είναι ότι δεν είναι χρήσιμο για μετά απο 4 μηνών. Τελοσπάντων, αφου θα μου το πάρει, δεν λέω τίποτα!

Εντωμεταξύ ο αδερφός του άντρα μου μας πρότεινε να μας δώσει την κούνια απο την κόρη του που είναι 2μισηχρονών. Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ όμορφη, έχει και λαχανι που μου αρέσει, απλά το μόνο που με προβληματίζει είναι μην μας τη ζητήσει πίσω αν κάνει δεύτερο. Βεβαια ξέρω ότι δεν είναι καθόλου στα άμεσα σχέδια τους λόγω οικονομικών αλλά και γω πρέπει να βρώ κάποιον τρόπο να το διευκρινίσω αυτό. Αν πάντως πάρω αυτην, τα λεφτά που θα έδινε ο πεθερός για την κούνια, θα τα επενδύσω στα υπόλοιπα.

Υ.Γ. Πήρα επιτέλους τα φακελάκια τανίλας και όντως είναι πολύ αποτελεσματικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!! Εχει τοσο ωραια μέρα σήμερα!

Μαράκι έτοιμη η βαλιτσα βλέπω εισαι και απο τις πρώτες

Μίνα με το καλό η β επιπέδου ολα καλά θα ειναι.

Σταυρουλα εμενα απο τσαντες μου άρεσαν πιο πολύ αυτές που ειχες βάλει χθες η χακι περισσοτερο. Τα πιτζαμάκια και τα νυχτικάκια πολύ χαριτωμένα θέλω να βρω και εγώ πιτζαμάκι με κοντο παντελονάκι για το μαιευτήριο.

Ναταλια οι γαζουλες ειναι για τον αφαλο τις πρώτες μερες και για τα ματάκια που τα καθαριζουμε με ορό. Σερβιέτες δινουν στα μαιευτήρια τις πρώτες μερες θες μεγάλες εγώ ειχα χρησιμοποιήσει και τενα αλλά μετά η ροή ολο και μειώνεται οποτε βλεπεις και αγοράζεις.

Πάω να μαγειρέψω θα φτιάξω μουσακά σημερα να μας μεινει και για αύριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου.

Περασα ενα απο τα πιο εφιαλτικα πρωινα της ζωης μου........ η χειροτερη μιαμιση ωρα που εχω ζησει ως σημερα....

Θα σας τα πω αργοτερα. Εγω και ο πριγκιπας ειμαστε καλα και ελπιζω και η νεραϊδουλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ;ΑΝ ΝΑΙ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..

ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΤΟ ΛΥΚΝΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ Κ ΕΤΟΙΜΑ..ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ.Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΜΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΧΑ ΣΤΟ ΛΥΚΝΟ.Κ ΤΟ ΜΑΡΣΙΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΦΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια καλημερουδια και απο μενα!!!! μολις τελειωσα και με το ΙΚΑ και με τον ΟΑΕΔ και το γιατρουλη.... ο πετρακης εκτος απο παιδαρος :D:D:D ειναι και 2010γρ μωρακι! δεν μου μετρησε το πουλι εμενα απλως ειδαμε αν ειναι οκ ο πλαντουντας και τα αμνιακα υγρα και αν αναπτυσετε καλα ο κολοκυθας! αν και τελειωσαμε γρηγορα λογω που ειχε γεννα ο ανθρωπος εχω ευχαριστηθηκα να τον χαζευω, αν και ηπια κανονικο καφε για να τον ξυπνησω στο υπερηχο καθοταν οκλαδον!!!! δεν μου χορηγει ακομη μαγνησιο γιατι οι συσπασεις ειναι μικρες και δεν υπαρχει προβλημα απλως να ξεκουραζομαι και θα περνανε ολα τα πονακια.... θα αργησω παλι να τον δω τον κυριο ενα μηνα, αλλα καρδιοτοκογραφο ακομη δεν χριαζομαι... ισως αν δουμε καμια συσπαση στη επομενη επισκεψη! με εβαλε να κανω καλλιεργεια κολπικου υγρου μονο και ειμαστε οκ!

τωρα εκλεισα γυναικολογο του ΙΚΑ για να μου γραψει τις εξετασεις στις 2 του μηνος και να μου υπογραψει τα χαρτια της αδειας του ΙΚΑ και μετα πρεπει να βγαλω κατι αλλα χαρτια απο το ξενοδοχειο και θα περιμενω να γεννησω για να παρω τα λεφτα....

λοιπον για τον ΟΑΕΔ ακουστε με! για να παρεις τη 5μηνη επιδοτηση απο τον ΟΑΕΔ χριαζεται ενεργο εργασιακη σχεση πανω απο 2μηνες....

οι γυναικες που περνουν ηδη ανεργια και δεν εργαζονται δεν δικαιουνται τιποτα απο τον ΟΑΕΔ μονο το επιδομα απο το ΙΚΑ

οι γυναικες που δεν εργαζονται αλλα δεν περνουν ανεργια απο το ΟΑΕΔ(εχει τελειωσει ή ειναι μακροχρονια ανεργη) παιρνει ενα ποσο εφαπαξ (δεν μου ειπε ποσο ειναι) και φυσικα το βοηθημα απο το ΙΚΑ

γιαυτο ξαναρωτηστε να ειστε απολυτως σιγουρες τι επιδοματα δικαιουστε!

για την αδεια κυησεως και λοχειας για το ΙΚΑ χριαζεται 200 ενσημα των 2τελευταιων χρονων και ας μη δουλευετε τωρα δεν εχει σημασια απλως το 2010 και το 2011 να εχετε συμπληρωμενα πανω απο 200ενσημα και το ΠΗΤ του γιατρου και μετα σας δινουν καποια χαρτια που τα συμπληρωνει ο τελευταιος εργοδοτης

παω να σας διαβασω και να σας σχολιασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka pernoume k apo ton oaed boithima den to iksera twra pou tha paw gia ananewsh tha rwtisw... emena pantos k pou den exw doulepsei mou eipe oposdipote na paw xarti apo ton giatro gia na to kanw pentamino mipws den sou to kanei esena giati douleues k tha doulepseis to kalokairi ksana? apo to ika rwtises mipws autoi pou den exoun ensuma ama dikaiountai boithima?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ το ξέρω ότι δεν εξαφανίζεται η κοιλιά. Τις δοκίμασα κιόλας και μου κάνανε τώρα οπότε θα μου κάνουν και μετά. Large πήρα. Στο tres jolie πήγα που βρίσκεται στη Λ.Βουλιαγμένης εχει πολλά σχέδια.

πασχαλιτσακι μας τρομάζεις :shock: Πες μας σύντομα τι έγινε.

Αλεξάνδρα μετά από ένα μήνα ραντεβου? :roll: Πολύ δεν είναι? Εμένα με βλέπει τώρα κάθε 2 βδομάδες και μόλις μπω στον μήνα μου θα με βλέπει κάθε μία εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου αν τα ονειρα μου εβγαιναν θα ειχα καθε μερα αλλον αντρα!!!!

ελα ντε για ρωτα το γιατρο σου ποτε πρεπει να ετοιμασεις βαλιτσα για νασαι και απολυτως σιγουρη

πες τη τα βρε νανσυ συνεχεια θελουν πλυσιμο αυτες οι τσαντες....

μαρακι ειναι το αγχος μας και βλεπουμε τετοια ονειρα με γεννες!

κικιτσα και εδω εχει τελειο καιρο! καλα εκανα και εφτιαξα το μπαλκονι καθομαι εξω και σας απολαμβανω με το φραπεδουμπα μου!

ελενα αυτο που λες με τις γαζες για το μωρο δεν το ξερω... εμενα την σκουπιζαν με τη δικια μου πετσετα (ενταξει δημοσιο νοσοκομειο) και εγω στο σπιτι παλι με δικια μου πετσετα την σκουπιζα... καλυτερα να παρεις τη λιστα να εισαι και σιγουρη!

σταυρουλα μου αρεσε υπερβολικα η γαλαζια με το αρκουδακι (η αλλη η μπλε μου κανει παλιακια δεν ξερω γιατι) και το χελωνακι το πρασινο!!!! εγω δεν θα την επερνα κοινη(αγορι-κοριτσι) για το λογω που εχεις και του καροτσιου γιαυτο!

το μπουρνουζακι το ροζουλι ειναι απλως υπεροχο!!!! ειναι το αγαπημενο μου χρωμα το ροζ!

ναταλακι τις γαζουλες τις θελουμε για να καθαριζουμε το αφαλο μεχρι να πεσει και τα ματακια απο τις τσιμπλιτσες, θα χριαστεις και φυσιολογικο ορο για τα ματακια

εγω δεν ειχα παρει τενα αφου τη πρωτη μερα μετα τη γεννα (ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικο) σου βαζουν κατι σα τεραστιο παμπερς! εγω ειχα παρει τις always τις τεραστιες εβαζα 2 μαζι και 2 βρακια(βρακι μποξερακι απο πανω) και ημουν μια χαρα.... μερα με τη μερα μειωνεται η ροη μεχρι να γινει καφετια

δεν φευγει κατευθειαν η κοιλια θα μειωθει οταν θα γεννησετε αλλα δεν φευγεται πλακα! θα κανει αρκετο διαστημα να επανελθει και η κοιλια και η λεκανη σας να το ξερετε!

ναι βρε απο το φαρμακειο τις ζητας τις γαζες

και εγω xl πηρα πυτζαμες καλοκαιρι ειναι ναναι και αερινες :lol::lol:

αριαδνη μου λαθος κανεις για το μπανακι! το δικτυ δεν χρησιμοποιεις τεντωμενο μετα το βαζεις μονο απο τη μια μερια να πιανεται ωστε να ειναι μεν ξαπλα το μωρο(αν δεν καθεται στο κωλο του) αλλα και να μη γλιστραει μεσα στο μπανακι. οταν με το καλο καθησει στο πωπο του αφαιρεις εντελως το διχτυ....το χρησιμοποιω ακομη στη σαντυ (θα σας βαλω φωτο σε ολα τα σταδια γιατι βρηκα το διχτυ)

κοιτα και να κανουν δευτερο μπορεις να παρεις μετα ενα παρκο με ενα καλο στρωμα και να κοιμαται εκει το παιδι και να σου μεινει για να το μετακινεις τι αγχωνεσαι.... παντα δεχομαστε το τζαμπα!!!!

εγω να σας πω την αληθεια επειδη ηθελα να κανω δευτερο γρηγορα δε δανεισα σε κανεναν τιποτα... ας πουμε οταν γεννηθηκε ο μπεμπης της νυφης μου οι γονεις μου μου ειχαν ζητησει το πορτμπεμπε για να κοιμηζουν το μωρο εκει και εγω δεν το εδωσα...τους εχω αφησει μονιμα το παρκο στο σπιτι τους για πλεον η σαντυ κοιμαται σε κανονικο κρεβατι και σε αυτους αλλα οπου ναναι θα το παρω και αυτο!!!

σταυρουλα αυτο τον ρωτησα και εγω γιατι δεν με βαζει πιο νωρις και η απαντηση του ηταν "ξεχασε το δε θα γεννησεις μεχρι τον επομενο μηνα" ενω στη σαντυ απο μετα τον 7ο με εβλεπε ανα 2βδομαδες και με καρδιοτοκογραφο πριν με βαλει στον υπερηχο.... ισως επειδη ειναι καισαρικη προγραμματισμενη τι να πω! παντως ακομη μαγνησιο δεν περνω!

κατερινακι μου τι εγινε? ειστε καλα και εσυ και η μικρη??? κουραστηκες? πες μας να μην ανυσηχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα επαθα πλακα με το τιτλο σου "ενδυμασια μαιευτηριου" ακομη γελαω!!!!

ο τουιτι ειναι ο αγαπημενος της κορης μου και μετα η μινι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα δεν κατάλαβα αυτά που μου είπε η φίλη μου επακριβώς για το μπανάκι αλλά σίγουρα θυμάμαι ότι μου είπε ότι είναι μέχρι λίγων μηνών. Τι να πω, μπορεί να μην ξέρει κι αυτή ακριβώς!Εκτός και είναι άλλο μοντέλο.Πάντως αφού θα μου το κάνει δώρο, δεν αγχώνομαι.

Όσο για την κούνια, είναι καλή ή εναλλακτική που μου είπες για το πάρκο. Θα δω!

Αλλωστε εγώ δεν το έχω προαποφασισμένο ότι θα πάω κατευθείαν για το δεύτερο..

Βαριέμαι κορίτσια, πεινάω και δεν θέλω να διαβάσω :(

Πασχαλιτσάκι έχουμε ανησυχήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα χαχαχα το'χω τελικά με του τίτλους ε? :lol::lol: Έχετε δίκιο δεν θα πάρω πάνινη τσάντα το μετάνοιωσα. Πάντως είσαι τυχερή που βλέπεις πονηρά όνειρα. Τα προτιμώ από τους εφιάλτες.

Κι εγώ τις always πήρα για το μαιευτήριο για φουλ ροή. Η κοιλιά δεν φεύγει κατευθείαν αλλά σίγουρα θα μειωθεί αφού βγάζουν τόσο πράμα από μέσα :lol: . Οπότε αφού μου κάνανε τώρα θα μου κάνουν και μετά θα είναι και λίγο πιο αέρινες.

Για το σουτιεν θηλασμού ερώτηση. Τώρα φοράω 80C και χτες μου δώσανε να δοκιμάσε ένα 85C και μου λέει αυτή σου είναι καλό. Όντως ήταν καλό σαν νούμερο αλλά αργότερα που θα μεγαλώσει το στήθος ίσως να μην είναι. Μήπως πρέπει να πάρω 80D? Γιατί μετά την γέννα η περιφέρεια μικραίνει ενώ το cup ανεβαίνει σωστα? :roll: Αλεξάνδρα αύριο είπες έχει στο Lidl σουτιεν θηλασμού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ!!ΑΝ Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΑΠΟΧΗ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΙΑ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ.. :lol::lol:

Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ Κ ΜΕ ΑΥΤΕΣ..ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ 2 ΔΩΡΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΥΤΖΑΜΕΣ.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να παρω τη κοκοπικου απο το σχολειο και να παω στη πεθερα μου να της δωσω το μαξιλαρι που μου ειχε φτιαξει βελονακι αγγελο να μου κανει το ιδιο αλλα το χριστο και να μου αλλαξει κορδελιτσα απο το πλεκτο κουβερτακι που μου ειχε φτιαξει....

θα επιστρεψω για να δω τι εγινε με το κατερινακι μας!

κατσε για με μπερδεψες σταυρουλα με τα cup cakes σου!!!!!

ποτε δεν περνω σουτιεν ζητωντας το νουμερο που φοραω, τωρα με το θηλασμο μεγαλωνει και το στηθος και απλωνει(πεφτει). αν ειδες οτι το 85C ηταν ενταξει επανω στο στηθος παρτο αν και θα σου συνιστουσα να παρεις D σε βαμβακερο χωρις μπανελα και μονο αν θες για εξοδο παρε με μπανελα το C.... στη σαντυ ετσι εκανα πηρα βαμβακερο χωρις μπανελα D ειναι τρομερα βολικο και δεν σε πιεζει καθολου και για εξοδο C να φαινεται και πολυ πλουσιο!!!

εγω επειδη βλεπω θριλερ, εγω φτιαξει πιο ωραια θριλερ στα ονειρα μου απο αυτα που εχω δει τα χαζοθριλερ στη τηλεοραση.... λιγα με τρομαξαν πραγματικα ωστε να φοβηθω και να κλεισω τα ματια!

νανσυ να σου στειλω ενα δονητη???? και αμα δεν τον χρησιμοποιεις τον κανεις συσκευη μασαζ για τον αυχενα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το λιντλ εχει αυριο σουτιεν θηλασμου 6ευρω, εγω θα παω να παρω να δω πως ειναι.... θα παρω και στυλ κροκς που εχει για τη μικρη γιατι τα ειχε βολευτει παρα πολυ περσυ το καλοκαιρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy κάνεις λάθος. Εγώ σας νικάω όλες σε αυτό το θέμα :lol:

Αλεξάνδρα εννοείτε ότι θα πάρω βαμβακερό και εννοείτε χωρίς μπανέλα. Θα πάω να δω και του Lidl τι σοι πράμα είναι και θα αποφασίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Α καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη!!! Μετά απο τόσες προσευχές μου ήρθε ξαφνικά χωρίς να το περιμένω, άρα σίγουρα μόλις την αντικρύσω δε θα με νοιάζει τίποτα! Σίγουρα θα βρεθεί. Δεν αγχώνομαι καθόλου. Κι όμως όπως σου είπα την έβαλε 26/12 για καισαρική γιατί μετά έφευγε για διακοπές! Αν συντρέχει λόγος δεν το συζητώ! Αλλά θέλω να προσπαθήσω για φυσιολογικό τοκετό όσο περισσότερο γίνεται! Γενικά απ' ότι έχετε καταλάβει... είμαι πολύ ΖΕΝ! Αλλά δε σημαίνει πως έχω και "άγνοια κινδύνου" Απλώς προσπαθώ να σκεφτώ κάποια πράγματα όσο νωρίτερα γίνεται για να μη μου φανούν βουνό μετά! Κι άλλωστε η παρέα εδώ μαζί σας, με βοηθάει πολύ γιατί δεν κρατάω τίποτα μέσα μου!
    • @Apostolia88και γώ έχω τέτοιες ενοχλήσεις και πονάκια. Κυρίως με πιάνουν μετά το μεσημέρι και καταλήγω τα απογεύματα ξάπλα! Ευτυχώς είναι αυτές τις μέρες εδώ ο αντρας μου και βοηθάει με τα παιδιά.    Για κιλά εγώ δεν κάνει να μιλάω…+1 αλλά ξεκίνησα από 69!!!! @Pinacoladaγια πες πέρασες καλά;;;  Το ταξίδι ήταν οκ;;;
    • Όχι δε νιώθω απολύτως τίποτα, γι'αυτό και τρυπιέμαι συνεχώς! Νιώθεις κάτι;Αν ναι μήπως πρέπει να ενημερώσεις!
    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
    • @nanouko κορίτσι μου να σε ρωτήσω όταν έχεις ανεβασμένο ζαχαρο το καταλαβαίνεις ; Νιώθεις κάτι ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...