Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια....καινουργια κολπα η μικρη παλι,τι ειναι αυτο δεν ξερω...κοιμαται και κλαψουριζει στον υπνο της...ξυπναει παιζει και μετα για να κοιμηθει γκρινιαζει,μιρλιαζει οχι να ξεσπαει...γιατι?Σαν κοτοπουλο ειμαι,ολο το βραδυ ετσι....κανενας αποχωρισμος ειναι?βγαζει τα πανω δοντια?ξερει καμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

ΔΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΕΡΟ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ.ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΕ Κ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΦΑΓΗΤΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!ΑΛΑΖΕ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΟΣΧΑΡΙ ΣΟΥΠΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΙΝ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑ Κ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΙΑ ΡΙΖΑ ΣΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΤΟ ΕΚΟΨΑ Κ ΤΟΥ ΒΑΖΩ Κ ΕΝΑ ΚΡΕΜΥΔΙ.ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ΣΟΥΠΑ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΟ ΚΙΜΑ ΡΥΖΑΚΙ ΚΑΡΟΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΣΕΛΙΝΟ Κ ΜΑΙΝΤΑΝΟ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΡΑΧΑΝΑ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ Κ ΚΑΡΟΤΟ ΣΕΛΙΝΟ Κ ΣΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ ΤΙΝ ΜΙΑ ΒΑΖΩ ΑΣΤΡΑΚΙ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΒΑΖΩ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΚΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΠΑΤΖΗΣ ΔΕΝ ΤΡΟΩΕΙ ΠΑΝΤΑ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΜΠΑΣ Κ ΑΝΕΞΑΡΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΤΩΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΓΑΛΙΕΣ!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ Η ΕΝΑΛΑΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ Κ ΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε νοσοκομείο σήμερα και πήραν ούρα απ' τον Αντρέα για καλλιέργεια, για έλεγχο, όχι τίποτε άλλο.

Λένα, μια κοπέλα μου είχε πει ότι ο γιός της έτρωγε κάθε μέρα καρότο και είχε αλλάξει το χρώμα του, και της είπε ο γιατρός ότι μάλλον είναι απ' το καρότο. Ρώτησα τον παιδίατρό μας και μου είπε ότι μπορεί να κιτρινίσει το μωρό απ' το πολύ καρότο, αλλά φαντάζομαι αν τρώει μεγάλες ποσότητες. Εγώ του βάζω, όχι κάθε μέρα, αλλά συχνά γιατί είναι και γλυκό, αλλά μικρή ποσότητα, άλλωστε όλα σε μικρές ποσότητες τα τρώει. Σήμερα πάντως έφαγε πολύ περισσότερο από άλλες φορές.

Βανεσσάκι, όταν συζητούσα με συναδέλφους για τις σούπες και τα φαγητά, μου είπαν ότι και τα δικά τους παιδιά δεν έτρωγαν και τώρα που μεγάλωσαν δεν τα προλαβαίνουν με το φαγητό. Δε σημαίνει ότι ντε και καλά πρέπει να φάνε τη σούπα. Κάποια στιγμή θα αρχίσει να τρώει και η δική σου!

Καλά, δεν το είχα καταλάβει ότι την τρομάζεις για να ανοίξει το στόμα! Νόμιζα ότι ήταν κάποιο παιχνίδι που παίζετε!!!

Μύριαμ, ακόμα θέλει όλη μέρα αγκαλιά ο δικός σου; Αλήθεια πώς τον λένε; Μας έχεις πει; Τον βάζεις στο πάρκο; Δοκίμαζε να του αποσπάς την προσοχή με παιχνίδια και τραγούδια. Εμείς έτσι κάνουμε. Αν δούμε ότι όλα αυτά δεν πιάνουν, τον παίρνουμε αγκαλιά φυσικά.

Αναστασία, μήπως την ενοχλεί η ζέστη;

Ουφ ρε κορίτσια, ο μικρός τώρα έχει αρχίσει να μη θέλει πιπίλα και έχει κάνει πιπίλα το στήθος μου, ενώ πριν μια χαρά την έπαιρνε και κοιμόταν... Τι είναι τώρα αυτό το καινούριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!!βρε μυριαμ που χαθηκες???ερυχαριστω για τις συμβουλες!!!δοκιμες κανω συνεχεια.ελπιζω κατι να πιασει!!!

βρε αννα μαρια δεν το τρομαζω το παιδι!!!!ειναι ποτε δυνατον να τρομαζω το παιδι μου???? :lol::lol::lol: απλα την ξεγελαω με την πιπιλα.παω να της ατη δωσω και οταν ανοιγει το στομα, της βαζω την κουταλια!!!αλλα ειναι γατα η ατιμη και δεν πιανει!!!τωρα σκεφτομαι να της κανω το κρεας σαν μπιφτεκακι στον ατμο μπας και φαει!!!

εσεις πως τα πατε???

μυριαμ εσεις βαπτιστηκατε???

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.....ειμαι σαν φαντασμα...παλι ξενυχτι.....της εδωσα ντεπον χθες αλλα μπα τα ιδια....να ζεσταινεται δεν νομιζω,εχω δροσια στο σπιτι.....να ειναι δοντια,τα απο πανω?δεν ξερω εχω απελπιστει...3 βραδυα συνεχομενα....να παρω τηλ τον παιδιατρο?και τι να μου κανει απο το τηλ?δεν φαινεται να ποναει...δεν ξερω τι να κανω...... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

εγω ακομα ετοιμαζομαι για τη βαφτιση... ελπιζω να τα προλαβω..

αναστασια ακομα ταλαιπωρειστε με τη μικρη??

αννα μαρια τι κανετε?

κοριτσιααααααααα που εισαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Λένα, την Κυριακή είναι η βάφτιση έτσι; Πω πω, καλά βρε, τσακ μπαμ την κάνετε!

Εμείς πήγαμε το πρωί και πήραμε ένα τραπεζάκι για τη βεράντα, να καθόμαστε λίγο το πρωί και το απόγευμα. Το βράδι με τίποτα, γιατί έχουμε σοβαρό πρόβλημα με κουνούπια. Δεν επιτρέπουν να γίνουν ψεκασμοί, και έχουμε φτάσει στο σημείο να μην τολμάμε να ανοίξουμε για ένα δευτερόλεπτο ένα παράθυρο το βράδι. Γίνονται παράπονα στον δήμαρχο, ο οποίος ζήτησε ο άνθρωπος από το υπουργείο Γεωργίας να γίνουν ψεκασμοί και του αρνήθηκαν, και υπάρχουν και σκέψεις να κινηθούμε πιο οργανωμένα, γιατί πλέον το βράδι δεν μπορεί κανείς να πάει πουθενά.

Τέλος πάντων.

Αναστασία, τι γίνεται με την μικρή; Άρχισε να κοιμάται;

Βανεσσάκι, δεν είπα εγώ ότι τρομάζεις την μικρή, η Λένα το είπε. Αυτή φταίει κυρία, όχι εγώ.

:P

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....χθες κοιμηθηκε η μικρη...τι εκανα?της εβαλα καλτσες...σκεφτηκα επειδη ιδρωνουν τα ποδια της και θελει να ειναι ξεσκεπαστη,μηπως πονουσε η κοιλιτσα της...τυχαιο?δεν ξερω θα δειξει σημερα το βραδυ....

Αννα μαρια εγω βαζω υγρο για κουνουπια και εχουμε σωθει,εσας δεν βοηθανε?

Λενακι αντε στην τελικη ευθεια κι εσεις!

Οντως ολες σκορποχωρι γιατι ετσι?ζεστες και βολτες μαλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι ναι εγω ειπα οτι τρομαζεις τη μικρη! οπως τα εγραψες αυτη η εντυπωση μου δημιουργηθηκε, που ειπες οτι χτυπας το χερι σου για να καταπιει (αννα μαρια καρφι :lol::lol::lol: )

ναι στα γρηγορα την κανουμε τη βαφτιση.. βρηκαμε νονους, μην αλλαξουν γνωμη! :lol::lol::lol:

βασικα αν θυμαστε σας ειπα που ο τολης επιασε δουλεια. κ επειδ θα λειπει πολυ στο εξωτερικο ειπαμε να την κανουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε μην τυχον κ λειπει

αναστασακο πω πω ο αναστασης αν δε φοραει καλτσες δε μπορει να κοιμηθει :shock::shock::lol::lol::lol: εχει κολλημα!!

τουλαχιστον να βρεις τι την ενοχλει, να ηρεμησετε καλε κ εσεις

αννα μαρια κ εμεις εχουμε πολλα κουνουπια αλλα οχι σε τετοιο σημειο βεβαια

καπου στο φεις η γιελιζ ειχε βαλει μια συσκευη υπερηχων, δεν παιζει να σας βοηθησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εδω και εγωω ετοιμαζω αυτο το μηνα τις μπομπονιερες για το γαμο της χριστινας και δεν πολυμπαινω στο ιντερνετ γενικα αυτη τη βδομαδα τελειωνω και θα μπορω να μαπινω ελπιζω γιατι τα παιδια μου και τα 2 εχουν τετοια ενεργεια που με εχουν ξεκανει για να καταλαβετε εχασα 1 κιλο εξτρα απο το τρεξημο ..κατι ειναι και αυτο σημερα αγορασα πολυβιταμινες γιατι δεν αισθανομαι καθολου καλα και νιωθω οτι θα καταρευσω....για να δω αν θα γινει τπτ με αυτες απο δοντια 4 εχει τα 2 πανω την εκαναν να υποφερει πολυ αλλα ντεπον δεν δινω ποτεε δεν το θελω μονο σε μεγαλη αναγκη δηλαδη αμα κανει πυρετο αλλιως οχι...το βραδυ ξυπναει και εμενα δεν το εχει κοψει καθολου αλλα πινει πολυ νερο της το εχω εκει και πινει διψαει και ζεσταινεται και θηλαζει κιολαςςς ολα μαζιι...για αυτο εχω πεθανει η γυναικα απο φαγητα και φρουτα τρωει τα παντα και δεν τα αλεθω πια...το απογεμα σημερα πχ εφαγε καρπουζι με πεπονι δεν μπορω να πω αυτο το παιδι με λυπηθικε ο θεος και δοξα το θεο αυτη τη στιγμη τα τρωει ολα ελπιζω να μην αλλαξει γιατι με τον μεγαλο περασα μεγαλο λουκι..αυττα σας αφηνω να συνεχισω τις μπομπο σας βαζω και μια φωτο να δειτε τι φτιαχνω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μακάρι να είναι αυτό το πρόβλημα και να κοιμάται από δω και μπρος.

Λένα, το πρόβλημα είναι κυρίως έξω, όχι μέσα στο σπίτι. Έχουμε κλειστά παντού το βράδι, φυσικά στα υπνοδωμάτια ανοίγουμε τα τζάμια και κλείνουμε τα στόρια, αλλά στους υπόλοιπους χώρους είναι τα τζάμια μόνα τους χωρίς στόρια, και την παλεύουμε με ανεμιστήρες... Τη συσκευή που μου είπε η Γιελίζ την πήρα και τη βάζω, και μπορώ να πω ότι κάνει δουλειά, αλλά όλο και κάποιο κουνούπι θα ξεφύγει, και μόνο ένα χρειάζεται για να κατασπαράξει τον Αντρέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.....το προβλημα επιμενει....δεν μπορω να βρω γιατι δεν κοιμαται....ξυπναει συνεχεια....ψαχνω γυρω απο το κρεβατακι της μηπως βλεπει κατι και την τρομαζει,γιατι προχθες ξυπνησε πλακωμενη στα κλαματα,την ειχα ορθια αγκαλια και κοιτουσε το κρεβατακι της....το θεμα ειναι ουτε εχω προσθεσει ουτε αφαιρεσει κατι... :( ή απλα ειναι γκινιαρα,ολοκληρος χαμος για να κοιμηθει...η κουραση ειναι στα ουρανια,μαλλον θα αρχισω να παιρνω βιταμινες κι εγω δεν γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

ολοκληρο σαββατοκυριακο και δεν καταφεραμε να γεμισουμε 1 σελιδα!μπραβο μας!

εμεις καλα ειμαστε!το σαββατο ειχαμε συγγενικο γαμο και βγηκαμε εκτος πολεως και μειναμε σε ξενοδοχειο και ηρθαμε πισω ψες!ταλαιπωρηθηκαμε πολυ ομως γιατι ειχαμε και τη μικρη την οποια αναστατωσαμε αρκετα αλλα ηταν πολυ καλοβολο μωρακι!Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία!α σας ειπα?εσκασε και μας το πρωτο μας δοντακι απο κατω!:)

Αναστασια ισως να ναι δοντακια και γι αυτο να αναστατωνεται στον υπνο της!

Αννα μαρια με τα κουνουπια εχουμε και μεις σοβαρο προβλημα!αν τολμησουμε να καθισουμε εξω το βραδυ εστω για λιγο, μας τσιμπανε συνεχως!

Λενα να σου ζησει ο αντρουλης σου!Αποστολης ειναι αν θυμαμαι καλα, ετσι?Να σας ζησει και ο νεοφωτιστος που βαφτισατε χτες!πως τον ονομασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Αναστασία, ηρέμησε η φραουλίτσα; Εμάς ο Αντρίκος δεν πολυκοιμάται πλέον. Ειδικά μέσα στη μέρα, σχεδόν καθόλου... Σήμερα από τις εννιά το πρωί μέχρι τις οκτώμιση το βράδι, κοιμήθηκε περίπου μία ώρα...

Βάσω, στο ξενοδοχείο που πήγατε, τι έκανες με το φαγητό της μικρής; Της δίνεις σούπες έτσι; Με τα φρούτα;

Λένα, πω πω, ξέχασα να σου ευχηθώ... Να σου ζήσει ο άντρας σου, να τον χαίρεσαι!

Να σας ζήσει ο Δημητράκης! Καλοφώτιστος!!!

Καλέ, δε σας είπα! Σαν να αχνοφαίνεται ένα δοντάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια ευχαριστω για τις ευχες!

κοριτσια ο μικρος ηταν πολυ καλος! δεν εκλαψε καθολου!

δεν τρωει τιποτα ομως.. ελπιζω οσο περναει ο καιρος να καλυτερευσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.....ηρεμησε η φραουλιτσα αλλα κανω το εξης....την κοιμιζω στο κρεβατι μας και μολις φτυσει πιπιλα την βαζω στο δικο της και παει ετσι οταν ξυπναει....τουλαχιστον ειναι ηρεμη....

Ανναμαρια μηπως θα βγαλει δοντακι γι αυτο δεν κοιμαται...

Λενα χρονια πολλα και απο εμενα!Να χαιρεστε και τον μικρο.Μηπως απο τις ζεστες δεν τρωει?καποιο ζορι θα εχει....

Βασουλα τι κανει η μικρη σας?

Εφη μου εσεις πως πατε?

Χαθηκαν ολες καλε......κανενα νεο απο καμια ξερετε?

Ευη τι εγινε με τον διαγωνισμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΟΣΙΑ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΦΑΕΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ Ο ΑΛΚΗΣ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΡΟΩΕΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ Κ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ Κ ΛΙΓΟ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ Κ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΑΛΚΗ.ΕΣΥ ΒΑΦΤΙΣΕΣ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ.....ΤΙ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΦΑΡΜΕΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ...ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΡΩΝΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΕΝΑ ΣΕΝΤΟΝΙ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΒΑΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ΦΕΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?ΕΜΕΙΣ Κ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ Κ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΛΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΕΤΟΣ.ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΠ.ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΠΑΝΙΟ ΦΕΤΟΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΟΥΡΩΛΟΙΜΩΞΗ ΚΛΠ.ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία, τουλάχιστον βρήκες μια λύση! Ο δικός μου τώρα τελευταία έχει κόψει την πιπίλα, πράγμα που μας δυσκολεύει, γιατί ενώ παλιότερα τον θήλαζα, τον έβαζα στο κρεβάτι του, κι αν πήγαινε να κλάψει του έδινα πιπίλα και κοιμόταν, τώρα δεν τη θέλει, έτσι ξυπνά και αυτό γίνεται πόσες φορές, μέχρι που δεν έχει πλέον νόημα, έτσι τον παίρνω και πάμε στο καθιστικό κι αυτός παίζει μες στην ενέργεια.

Δοντάκι μάλλον βγάζει απ' ό,τι καταλαβαίνω. Έχει και πάααρα πολλά σάλια. Αλλά δεν είναι ιδιότροπος.

Μύριαμ, πολύ ωραίο το Άλκης! Κι ο Αντρέας την περασμένη βδομάδα ούτε να το δει το πάρκο. Δεν ξέρω γιατί. Ίσως το βαρέθηκε. Τώρα κάθεται μέσα πάλι και παίζει, αλλά του αρέσει να κάθεται και στο καρεκλάκι φαγητού. Ίσως επειδή είναι κάτι καινούριο.

Διακοπές κι εμείς κάπως έτσι.

Για το μπάνιο στη θάλασσα, εμένα που είχε πάθει ουρολοίμωξη και μου είπαν οι γιατροί ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να τον βάζω στη θάλασσα. Κρίμα είναι να στερηθεί τη θάλασσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες κοριτσια!

Αναστασια ευτυχως ηρεμησε η μικρη σας:-)

Αννα μαρια με το φαγητο το εκανα το σαββατο κι οταν πηγαμε στο ξενοδοχειο,τοβεβαλα στο ψυγειο!οταν πηγαμε της εδωσα τη σουπιτσα της που εκανα απ το σπιτι και τη ζεστανα στο βραστηρα και το απογευμα επιστρεψαμε στο ξενοδοχειο και της εδωσα τα φρουτα!η παιδιατρος μου ειπε δενβχαλανε στο ψυγειο!παντως μια χαρα τα τρωγε:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

μιριαμ καμια σχεση δενεχει η θαλασσα με ουρολοιμωξη.. ετσι κ αλλιως οταν βγει απο τη θαλασσα θα τον στεγνωσεις κ θα του βαλεις καθαρη πανα. χαζομαρες που κανουν πιο δυσκολη τη ζωη των γονιων

για διακοπες που λετε εμεις ισως παμε για καμια βδομαδα με φιλους σε καμπινγκ. πιστευω θα ειναι τελειαααα

αναστασια μακαρι κοριτσι μου να βρηκες το κουμπι της κ να μη σας ταλαιπωρησει αλλο

εμενα ο δικος μου παλι μια χαρα την παιρνει την πιπιλα.. αλλα το βυζι βυζι!

αννα μαρια κ εμενα βγαζει δοντι, το ουλο του ειναι κατασπρο.

βασουλα φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

τα μωρα μου κοιμηθηκαν.....λενα εμενα κοιμαται με την πιπιλα....μολις νυσταξει αρχιζει τριβει τα ματια της,αν ειναι να φαει θα την βαλω στο στηθος αλλιως πιπιλα κ κοιμαται αμεσως....ευτυχως...ο γιος μου τελειως διαφορετικος...εκανε 2 ωρες να κοιμηθει....περπατουσα κ τον θηλαζα για να νανουριστει :lol:

ξεχασα να σας ζησει ο δημητρης...

εφαγα ντοματα...κ γιουπι δεν την πειραξε....δεν τρωω καθολου σπορια μονο...εφαγα γεμιστα....

τωρα δοκιμαζω κατσικισιο τυρι...αν δεν την πειραξει κ αυτο θα κανω παρτυ :lol:

χαθηκαμε κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...