Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

καλημερα!!

αναστασια βλεπω πρωινη πρωινη!

εγω ετοιμαζομαι για το παρτακι! οι αντρες μου πηγαν βολτα κ εγω θα τελειωσω τα τελευταια.. ελπιζω να προλαβω, σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, φιλενάδες μου. Από χτες ήρθαμε στους γονείς μου. Στην αρχή φοβήθηκα μήπως την επηρεάσει η αλλαγή περιβάλλοντος αλλά τελικά όλα καλά. Πριν έρθουμε περάσαμε από το νονό μας. Εκεί την πήρε αγκαλιά και η μπεμπούλα άρχισε να κλαίει σπαρακτικά. Μετά από λίγη ώρα όμως συνήθισε.

Εγώ κορίτσια δεν θα την πάρω στην ανάσταση και δεν θα πάω κι εγώ. Δεν πειράζει του χρόνου που θα έχει μεγαλώσει.

Loveu, καλώς μας ήρθες.

Βρε, Βανεσσάκι, κοιμάται η Δανάη από τις 7.30 μέχρι το πρωί; Την ημέρα κοιμάται καθόλου; Πες μας τι πίνει και δεν μας δίνει!!! :lol:

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Α, Λενάκι να περάσετε καλά στο πάρτυ σήμερα.

Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα..τι καλημερα δλδ..μεσημεριασε..

Τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια μας?

Εγω κοντευω να τελειωσω τις δουλειες του σπιτιου..κρατησε λιγο ο αντρας μου τον μικρο κι εκανα μια ψιλο γενικη..επλυνα και κατι κουβερτες του( στο χερι) για να τις αποθηκευσω ..μαζεψα και κατι ρουχαλακια που δεν προκειτε να ξαναβαλουμε ..τσακωθηκα και με τον αντρα μου γιατι ειναι ο αρχοντας της ακαταστασιας..

Ειλικρινα, θα πεταξω ολα του τα ρουχα απο την ντουλαπα..τα πλενω τα σιδερωνω τα συγυριζω κι αυτος τα ανακατευει,τα πεταει απο δω κι απο κει..κουραστηκα..

Αννα μαρια περυσι εκανα ανασταση στο αυτοκινητο ,γιατι αν πηγαινα πιο κοντα στην εκκλησια σιγουρα θα ειχα αποβαλει απο τις κροτιδες..ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη..ειδικα τους 3πρώτους μηνες ημουν συνηθως σε οριζοντια θεση..την μεγαλη βδομαδα θα τον παιρνω στην εκκλησια, ειναι βεβαια πολυ μικρη η εκκλησια πανω στο χωριο και συνηθως μενω ορθια..εγω εχω μαρσιπο αλλα ο γιος μου πρεπει να αλλαζει συχνα στασεις στην αγκαλια μου γιατι βαριεται..

Εφη,καλα να περασεις κι εσυ με τους γονεις σου..κανατε μεγαλο ταξιδι?

Ο δικος μου στα ταξιδια ολο καιμαται..

Λενακι,ετοιμασιες,ε?περιμενουμε φωτο..μακαρι ρε φιλεναφα να μεναμε κοντα να σε βοηθουσα..μ αρεσουν πολυ οι ετοιμασιες για παρτυ..ειδικα οταν ειναι παιδικα..καλα να περασετε..

Αναστασακι, καλη βολτα..κι εμεις θα παμε πιο μετα στο mall ..

Εδω γυρω θα ειμαι ε..προσοχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!τι κανετε?

Βαλαμε το εμβολιακι μας χθες,εκλαψε τοσο πολυ το καλο μου,ελιωσε η ψυχη μου!ειναι και λιγο συναχωμενη,απλα μυξουλα δηλαδη!γιναμε 60 ποντους και 5120 κιλα!μινιον ειναι!αλλα μωρακια που ακουω ειναι 6 και 7 κιλα και ψιλοστεναχωριεμαι που η δικη μου ειναι μικρουλα!βαζει γραμμαρια βεβαια!500 γραμμαρια περιπου ομως καθε μηνα!μου ειπε η παιδιατρος αφου ψηλωνει,μεγαλωνει το κεφαλακι της,βαζει τα γραμμαρια της να μην στεναχωριεμαι!υγεια να εχουν μου λεει η παιδιατρος και σε 1μιση μηνα που θα αρχισει το ρυζαλευρο θα παρει τα πανω της!ειναι πολυ καλη ψυχοκινητικα,πολυ κοινωνικη και χαμογελαστο μωρακι μας ειπε:-)την ρωτησα αν πρεπει να την ξυπνω το βραδυ για να της δινω γευμα για να βαλει παραπανω,μου ειπε εφοσον το μωρο δεν ξυπνα,σημαινει δεν πεινα!ειναι κριμα να της χαλαμε τον υπνο απλα και μονο για να την παχυνουμε!

Κοριτσια Τη Μεγαλη Βδομαδα ισως την παρω και γω καποιες φορες!Την Ανασταση ομως ειναι και αργα και συνηθως κοιμαται,δε νομιζω!

Αγγελικουλα δουλιτσες σημερα ε?

Loveu καλωσορισες στο παρεακι μας και να χαιρεσαι το παιδακι σου!

Αναστασια μου πηγατε τη βολτουλα σας?

Αννα μαρια αυτο με τις κροτιδες και μενα με εκνευριζει!το παρακανουν κιολας κι αντι Λειτουργια,στο τελος ακουμε μονο τον ηχο απ τις κροτιδες!

Εφη μου πως ειναι το κοριτσακι σου?

Βανεσσακι απ τις 7μιση παει ως το πρωι η μικρη?τελειαααα!εμενα τρωει το τελευταιο της γευμσ κατα τις 9,κοιμαται κατα τις 10 -10μιση και ξυπνα γυρω στις 7μιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Όλο το πρωί έτρεχα σε δουλειές. Το απόγευμα θα πάμε για καφέ και μετά θα παρακολουθήσουμε την περιφορά της κάρας και της εικόνας του αγίου Λαζάρου που είναι και ο πολιούχος της Λάρνακας!

Έφη, ο δικός μου με τους ξένους ή με αυτούς που δεν γνωρίζει είναι πάρα πολύ ήσυχος! Κάθεται στην αγκαλιά τους και δεν κουνιέται καθόλου! Στη δική μου όλη την ώρα χτυπιέται! Όχι ότι κλαίει, αλλά θέλει να αλλάζει στάσεις, όπως π.χ. τον έχω καθισμένο να κοιτάει μπροστά και βρίσκεται μπρούμυτα ή γερμένος στο πλάι έτοιμος να πέσει κάτω, κι άλλα τέτοια...

Τις προάλλες είχε έρθει η κουμπάρα μου, κρατούσα εγώ τον Αντρέα και δε σταματούσε λεπτό. Μου λέει η κουμπάρα μου να της τον δώσω, και με το που τον παίρνει, αρνάκι ο Αντρίκος!

Λένα, η ζαχαρόπαστα μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολη. Δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα ποτέ να την κουμαντάρω!

Αναστασία, πώς είναι σήμερα η φραουλίτσα-Κωνσταντινίτσα;

Βάσω, ο δικός μου την τελευταία φορά δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου. Στο πρώτο τσίμπημα ούτε που κατάλαβε τι γινόταν και χαριεντιζόταν! Στο δεύτερο έκλαψε, αλλά όταν τον πήρα αγκαλίτσα ηρέμησε!

Αγγελική, εγώ όρθια να μείνω στην εκκλησία δεν παίζει! Όρθια με το μωρό κιόλας, δεν παίζει ούτε με σφαίρες!

Ο άντρας μου τα ρούχα του στη ντουλάπα τα έχει αρκετά συγυρισμένα. Δηλαδή, δεν τα χαλάει όπως του τα συγυρίζω. Τα εσώρουχα στο συρτάρι του τα έχει ανακατεμένα, αλλά είναι δικό του πρόβλημα.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!

Άννα Μαρία μια χαρά κάθεται ο Αντρίκος στην εκκλησία, εγώ τον είχα πάει στα βαπτίσια του ξαδερφού του σαράντα ημερών και ήταν κύριος. Και τώρα όταν είναι κάπου έξω κάθεται μια χαρα, όλοι μου λένε...αυτό το παιδί δε κλαίει ποτέ;;;; (φτουυυυυυυ)

Αγγελικούλα δουλειές και εσύ;;; άστα.....

εμείς θα πάμε στο χωριό περίπου 4μιση ώρες ταξίδι...για να δούμε γενικά του αρέσει πολύ το αυτοκίνητο.

Λενάκι θέλω φωτό από τις δημιουργίες σου και από την σούπερ τούρτα!

Συμπεθερόνι μου τι κάνει η φραουλίτσα σου;;

Βανεσάκι θέλω να δω φωτό από τις μπομπονιέρες της Δανάη θα είναι σίγουρα τέλεια!!!

Εφούλα καλά να περάσετε !

Loveu καλώς όρισες!

Βασούλα μια χαρά η μικρή σου !

Εγώ κοριτσια δε ξέρω αν θα τον πάρω στην Ανάσταση, μάλλον όχι, αλλά αναλόγως εκείνη την ημέρα....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!σημερα κυριολεκτικα ξεπατωθηκα αφου εκανα γενικη ολο το σπιτι!!!τιναξα χαλια, σκουπισα, ξεσκονισα, σφουγγαρισα κτλ...τσακωθηκα κ με τον αντρα μου, οχι επειδη κανει ακαταστασιες, αλλα επειδη εχει αλλαξει πολυ απεναντι μου...η δουλεια της μανουλας του αποδιδει!!!σκαβει σιγα σιγα , αλλα σταθερα.το οτι θα μας χωρισει ειναι βεβαιο.το ποτε δεν ξερω απλα!!!αλλα δε φταει μονο αυτη!!!φταιει κι αυτος ο μαμακιας.και να πω οτι επροκειτο για καμια αξιοθαυμαστη γυναικα, οκ!!!αλλα αντικειμενικα, οποιος την εχει δει και τη γνωριζει ξερει οτι ειναι ενα ξυλο απελεκητο, γεματο εγωισμο και ολα για τον κ@λο της!!!!και ο γιος δυστυχως φωτοτυπια!!!!αφηστε με, θα σκασω...

εφακι, οπως το ακους!!!η δαναη ακολουθει αυτο το ωραριο.κατατη διαρκεια της ημερας βεβαια, αντε να κοιμηθει καμια ωρα συνολικα...

αναστασακι πως θα γιορτασεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μου εμφανισε και αλλες δημσιευσεις που δε φαινοταν πριν :evil::evil::evil: lovey καλωσηρθες στην παρεα μας!!!πως σε λενε???

γιωτακι θα βαλω φωτο οταν μου στειλουν τα δειγματα!!!τυχερη εισαι που εχεις τοοοσο ησυχο μωρακι!!!φτουυυυυυυ!!!!

βασουλα, μια χαρα ειναι καλε η μικρουλα σου, τι ανησυχεις???δεν υπαρχει λογος!!!απλα ειναι κομψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωταμαρία, κι εμένα ο δικός μου εκτός σπιτιού πανφρόνιμος είναι! Μέσα στο σπίτι πάλι...

Βανεσσάκι, κι ο άντρας μου αυτές τις μέρες συμπεριφέρεται σαν κακομαθημένο πεντάχρονο και όλο τσακωνόμαστε. Αηδία έχει καταντήσει... Η μάνα του πάντως δεν έχει άμεση σχέση με αυτό, αλλά έχει σχέση, γιατί αυτή τον έκανε έτσι ανεύθυνο και ανώριμο, σαν τα μούτρα της.

Τέλος πάντων, έρχεται και Μεγάλη Βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες,τι κανετε?

Σημερα εχουμε μηνογεννεθλια,γινομαστε 5!!!Αχ μεγαλωνουμε!!!!Εφουλα κι εσεις εχετε,εμεις μαζι παμε! :D

Χθες ολη την ημερα ειμασταν εξω.Η μικρη ηταν πολυ καλη,αρχισε να καταλαβαινει και να αλλαζει αρκετα.Αμα σας πω οταν γυρισαμε σπιτι αρχισε να γκρινιαζει....τελικα της αρεσει η βολτα και ο κοσμος!

Δεν θα κανω κατι στη γιορτη μου,το πολυ πολυ να ερθει η νονα της μικρης!Εεε ενα γλυκο τοσο τοσο θα εχω!

Σημερα δεν δουλευει ο αντρας μου και παλι θα βγουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!

κορίτσια χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί έχουμε τα χάλια μας.Σκοτώθηκαν προχθές

οι θειοι του άντρα μου σε τροχαίο μπορεί και να το είδατε στις ειδήσεις, είναι ένα

πολύνεκρο ατύχημα στο Κρυονέρι με 4 νεκρούς...δεν θα σας πω άλλα γιατί δεν

θέλω να σας ψυχοπλακώσω παραπάνω.

Κατά τα άλλα μάλλον θα φύγουμε με τη μαμά μου και τη μικρή την Τρίτη ή την Τετάρτη

για Λευκάδα και θα έρθουν αργότερα οι υπόλοιποι.Δεν έχουμε καμια διάθεση αλλά

νομίζω ότι θα μας κάνει καλό!!

Αναστασάκο, Εφούλα χαρούμε μηνογενέθλια!!να σας ζήσουν τα ζουζουνάκια σας!!

Αναστασάκο είδες η φραουλίτσα είναι κοινωνικό κορίτσι, φτου φτου!!

Βασούλα κάνατε εμβολιάκι, πως είναι η Ιωαννίτσα;μην ανησυχείς για το βάρος και

η δική μου η γλυκούλα έτσι είναι μινιόν!!!είπαμε από τώρα φτιάχνουν κορμάκια

οι μικρές μας...

σας αφήνω για λίγο για έχουμε ξυπνητούρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εμείς χτες το απόγευμα πήγαμε για καφέ οικογενειακώς, με την κουμπάρα μας κι ένα φίλο μας και μετά πήγαμε στην περιφορά του Αγίου Λαζάρου.

Σήμερα το πρωί ήθελα να πάμε πάλι όλοι μαζί στην εκκλησία, αλλά ο αχαΐρευτος ο άντρας μου δε σηκωνόταν με τίποτα, έτσι πήγα μόνη μου, αφού δεν ήθελα να κρατάω τον Αντρίκο, μην τον κολλήσω. Ελπίζω το απόγευμα να πάμε όλοι μαζί στον Νυμφίο.

Αναστασία, είδες; Άρχισε να στρώνει η φραουλίτσα!!! Εμείς το Πάσχα θα καλέσουμε τους γονείς μου, τον θείο-νονό μου και τη θεία μου, σύνολο εννιά άτομα.

Δώρα, πω πω, πολύ στεναχωρέθηκα μ' αυτό που έγινε... Αμάν ρε παιδί μου, αυτά τα ατυχήματα... Συλληπητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια μου.

Δώρα μου, συλλυπητήρια για τους θείους σας. Το άκουσα στις ειδήσεις το συμβάν. Υγεία πάνω απ'όλα βρε παιδιά.

Αναστασία, χαρούμενα μηνογενέθλια. Να μας ζήσουν τα μωράκια μας και γερά να είναι.

Πολλά φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια και όλα τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες ..τι κανετε?

Γυρισατε απο τις βολτες?

Δωρακι μου,συλλυπητηρια..δεν ακουσα τιποτα..ειναι τραγικο δυστυχως να χανονται τοσο ξαφνικα και ασχημα..

Φευγετε λευκαδα?ζηλευω πολυ...Ποτε επιστρεφετε?

Ανασρασια κι εφη χαρουμενα μηνογενεθλια..

Βανεσσακι δεν φανταζεσαι ποσο σε καταλαβαινω..κι εμενα αα με πιασεις απο την μυτη θα σκασω,,

Γιωτακι ταξιδακι,ε?για που ?

Αννα μαρια φιλια στον αντρικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Δωρακι μου συλληπητηρισ!ποσο στεναχωρεθηκα για το ατυχημα!τραγικο!

Αναστασακι βολτιτσα η φραουλιτσα ε?στρωνει η μικρη!μπραβο!

Εφη και αναστασουλα χαρουμενα μηνογενεθλια να χετε!

Βανεσσακι σκανδαλα βαζει η πεθερα ε?

Γιωτακι μου μπραβο στο βολικο Θανουλη!

Αννα μαρια ουτε και γω καταφερα να παμε Εκκλησια!

Η μικρη εβαλε εμβολιο και σαββατο και κυριακη τρεχαμε εκτος πολεως για καλεσματα!το σαββατο ηταν πολυ γκρινιαρα,χθες ομως ηταν πολυ βολικο κοριτσακι!

Φιλια σε ολες!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι με μας και τα μπεμπακια μας!υγεια πανω απο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!

Καλή Μεγαλοβδομάδα σε όλες!!!!!!

Συμπεθέρα μου και Εφούλα χαρούμενα μηνογενέθλια!!!!!

Να χαίρεστε τα μωράκια σας!

Βανεσάκι αμάν πια με την επιμονή της να σας δημιουργεί πρόβλημα!

Δωράκι μου συλληπητήρια, δεν άκουσα κάτι γιατί όλη μέρα γυρίζουμε.......φιλάκια

Αγγελικούλα μου χτες πήγαμε εκδρομούλα στην Κινέτα με την κουνιάδα μου οικογενειακώς, περάσαμε όμορφα και ειδικά τα μαναράκια μας.

Την Μ.Παρασκευή πάμε Ελασσόνα, στο χωριό του μπαμπά μου.

Τι κάνει ο Χαρούλης;;φιλιάααα

Βασούλα τι κάνει η μικρή σου;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλές μου φιλενάδες!!

καλή Μεγάλη Εβδομάδα!!

σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση, είστε πολύ γλυκές!!

αύριο φεύγουμε για Λευκάδα και θα γυρίσουμε σε μια εβδομάδα,

ελπίζω να βρω κάποιο inernet cafe και να μπορέσω να μαθαίνω

τα νέα σας γιατί θα μου λείψετε πάααααααααααρα πολύ!!!!!!!

Ελπίζω να μπορέσω να ξαναμπώ αργότερα.τώρα κοιμάται η μικρούλα

μου και θ ατρέξω να μαζέψω τα πράγματά μας!!

Σας φιλώ όλες και σας αγαπώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

Κρυο σημερα και εριξε και λιγο χιονακι....αυτος ο καιρος φετος μας εχει κανει μη χειροτερα!Τελικα Πασχα θα κανουμε ή Χριστουγεννα? :lol:8-)

Χθες καναμε το εμβολιακι μας και η μικρη ηταν πολυ καλη,σχεδον κοιμοταν συνεχεια.Τωρα το πρωι αρχισε τις ανυσηχιες αλλα ενταξει...για να δουμε πως θα παει και η ημερα μας!Σε 20 ημερες αρχιζουμε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο,ειμαι πολυ χαρουμενη που μεγαλωνει η φραουλιτσα.6850 φτασαμε και 65 εκ.Νομιζω καλα ειμαστε,εσας ποσο ηταν 5 μηνων?

Τι μαγειρευουμε σημερα?

Δωρακι καλα να περασετε και μην μας ξεχνας φιλεναδα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπωπω....μοναξιές βλέπω το ποστάκι μας....:)...

βρήκα λίγο χρόνο και μπήκα να σας πω μια γλυκιά καλησπέρα...;)...εμείς είμαστε μια χαρά...μεγαλώνουμε, αλλά με τέτοιο καιρό δεν μπορούν να χαρούν τα μωράκια μας ανοιξιάτικες βολτίτσες......ουφφ

πολλά φιλιά...να περάσετε όμορφα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδακι μου τι κανει η κουκλιτσα σας?Εμεις εχουμε ηρεμησει αρκετα μπορω να πω,...τελος τα κλαματα για τον υπνο,ξαπλωνει στην αγκαλια μου,παιρνει πιπιλα και νανι....ελπιζω να μην ειναι ονειρο και ξυπνησω και ειναι απο το εμβολιο! :lol::lol:

Θα φτιαξει ο καιρος δεν ειναι στο χερι του και θα αμοληθουμε παλι με τα καροτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...τι κανετε?εμεις καλα...μεγαλωνουμε κ ζωηρευουμε....εχουμε κ μια αδυναμια στον μικυ μαους :lol: ειχε ενα κουκλακι μικυ που τραγουδαει ο γιος μου, κ το χαρισε στην αδελφουλα του....κ αυτη τον λατρευει...κουναει αυτος τα χερια, το κεφαλι του, τραγουδαει κ λεει παραμυθια κ αυτη του φωναζει σηκωνει χερια ποδια χαμος..... :lol: ολα καλα....

παλιοκαιρος αλλα λιγο εμεινε....ηθελα να παω κ εγω εκκλησια, τωρα ελπιζω να τα καταφερω να παω την πεμπτη κ την παρασκευη με τον γιο μου...την ανασταση θα παει ο συζηγος με τον γιο μου....εντωμεταξυ η μαμα μου μενει διπλα απο την εκκλησια κ σκεφτομαι να παω κ να κατσω σπιτι, αλλα παλι φοβαμαι γιατι θα ριχνουν βεγγαλικα μην τρομαξει....θα δουμε βεβαια. Ο γιος μου παντως δεν φοβαται απο 2 χρονων καθολου....την πρωτη χρονια καθισαμε στην μαμα μου...μετα τον επερνα παντα κ του αρεσε...μονο να μην κανει κρυο....

εφτιαξα χαλβα σιμιγδαλενιο μιας που δεν μπορω να φαω τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Ερημιέεεεεεςςςςςς..........

Εμείς τρέχουμε. Έχω πολλές δουλειές, καθαρίζω ένα δωμάτιο τη μέρα για να προλάβω, πηγαίνω και εκκλησία, έχω και τον Αντρίκο (πάνω απ' όλα!!!), έχω και κάτι ψιλά της βάφτισης.

Εκκλησία πήγαμε οικογενειακώς μόνο την Κυριακή το απόγευμα. Χτες πήγα μόνη μου, και σήμερα πάλι μόνη μου θα πάω. Αύριο αν έχει καλό καιρό θα πάω με τον μικρό, αλλά λογικά ψιλοχάλια θα είναι όπως και σήμερα. Πέμπτη μάλλον θα πάμε οικογενειακώς, το ίδιο και την Παρασκευή. Στην Ανάσταση αποφασίστηκε να πάει μόνο ο άντρας μου.

Ο μικρός κάνει κάτι καινούρια τρελά τώρα, κάτι χαρούλες, κάτι ναζάκια, κάτι γκριμάτσες, κάτι ακροβατικά και μας τρελαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ....

Αναστασάκι μου......καλά είναι η κουκλίτσα μου.....την έχω συνέχεια μαζί μου....ακόμη και στο γραφείο και χαίρομαι πολύ...τόσο εγώ όσο και ο αντρούλης μου γιατί σε κάθε κενό που έχει παίζει μαζί της... :P:P:P:P ....αλλά απο καιρό χάλια,,,,...χαίρομαι πολύ που το κοριτσάκι σου ηρέμησε.....να μου την φιλήσεις,,, :P:P:P:P

Χρυσάνθη μια χαρά με τον μίκι εεεε????......μπράβο στο αγοράκι σου που το χάρισε στην μικρή αδερφούλα του.....σας φιλούμε... :P:P:P:P

Αννα Μαρία μου.....πλησιάζει ο καιρός της βάπτισης εεε?.....είσαστε οι πρωτοι που θα κάνετε μπλουμμμμ στην κολυμβήθρα....τί καλά.... :P:P:P:P:P ......εμείς με την Γιώτα είμαστε στις 20 Μαίου..... :P:P:P:P .....όσον αφορά την εκκλησία, εμε'ις πηγαμε με την μικρή την κυριακή....στην ακολουθια του Νυμφίου....και ήταν πολύ ήρεμη η αγαπουλίτσα μου..... :P:P:P

σας φιλούμε γλυκάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...