Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Γειά σας!

Τι ερημιές το ποστάκι μας... Πού οι παλιές καλές μέρες που γεμίζαμε σελίδες ολόκληρες μέσα σε μισή ώρα...

Που λέτε, εγώ συναχώθηκα, κλαψ... Έλεγα ότι τη σκαπουλάρισα αυτό το χειμώνα, αλλά μπααα... Τώρα όποτε πιάνω τον μικρό είμαι με μάσκα, δεν την αντέχω καθόλου.

Πριν πήγαμε με τη μάνα μου για κάτι ψώνια της βάφτισης. Τελειώνουμε σιγά σιγά. Πω πω ρε κορίτσια, πήραν οι γονείς μου τη λαμπάδα κατευθείαν από το κηροπωλείο 12 ευρώ, πήραμε κάτι μπιχλιμπίδια να βάλουμε πάνω κανένα εφτάρι ευρώ, θα πάρουμε και το τούλι, υπολογίστε θα μας κάτσει η λαμπάδα γύρω στα 25 ευρώ, ενώ αν την παίρναμε έτοιμη θα δίναμε και 90 και 100 ευρώ... Τι βγάζουν τα άτομα...

Τέλος πάντων, σας φιλώ όλες κι ελπίζω να είστε όλοι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!!!!!!

Γερά και ευτυχισμένα μωράκια!

Βανεσάκι τι κάνει η Δανάη μας;;

Μη στεναχωριέσαι ρε φιλενάδα για το δόντι, για πράγματα που φτιάχνονται!

Αγγελικούλα και μένα μου βγήκε ο δικός μου κ@λος στις δουλειές....και εγώ έπλυνα τα καλύματα για την βεράντα, όλα τα μπαλκόνια κ.τ.λ και ακόμα δεν έχω τελειώσει, ευτυχώς ο μικρός συνεργάσιμος κάθεται και παίζει!

Άννα Μαρία και εγώ τα ίδια αναρωτιομουν ποιο αντιηλιακό;;;

Θέλω φωτό απο τις δημιουργίες σου!!!!

Λενάκι μια χαρά το μαναράκι σου μπράβο!

Νια φιλάκια στα μικρά σου!

Χρυσάνθη περιμένω και δικές σου φωτό από το πάρτυ!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

σήμερα φάγαμε χορτόσουπα για πρώτη φορά.μπορώ να πω τα πήγαμε συμπαθητικά!!

λίγο ζοριστίκαμε με τα φρούτα...δεν τρώει με τίποτα όλη την ποσότητα(ένα μήλο,

ένα αχλάδι,μια μπανάνα καιένα πορτοκάλι).δεν είναι μεγάλη ποσότητα;

Γιωτάκι Μαράκι μπράβο στο Θανούλη που είναι συνεργάσιμος και βοηθάει τη μανούλα!!

αλήθεια εσεις φιλενάδα την τρώτε όλη αυτή την ποσότητα στη φρουτόκρεμα;

Αγγελικούλα συμπεθέρα τρελάθηκες στις δουλειές διαβάζω...ευτυχώς δεν μαγειρεύεις...

ελπίζω να μην έχεις καινούριο υλικό...πως είναι ο γαμπρούλης μου;

Λενάκι μια χαρούλα το αγοράκι σας,τέλειο!!πως παέι ο άντρας σου στην καινούρια δουλειά;

Άννα Μαρία πολύ καλά κάνατε και φτιάξατε τη λαμπαδίτσα σας,εγώ είμαι και πολύ υπέρ

του χειροποίητου!!άσε γαιτί με αυτά τα είδη γίνεται τρελή εκμετάλλευση.

Αναστασάκο πως να μην ταραχθεί η φραουλίτσα αν πήγαινε από χέρι σε χέρι;

είχε δίκιο το γλυκούλι!!

Βανεσσάκι-Τασούλα καλά να περάσετε στην Αθήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερεςςς!

Τι μοναξιες ειναι αυτες στο ποστακι μας?περασε ο παλιος καλος καιρος που δεν προλαβαιναμε να διαβαζουμε!

Δωρουλα μου τα πατε καλα με τα φρουτακια:-)η κοριτσαρα σου καλα εινσι?

Αναστασουλα μου με τις βολτουλες δεν κουραζεται η μπεμπα να κοιμαται λιγο?

Αννα μαρια και μενα μου αρεσουν τα χειροποιητα!αυτοι κλεβουν τον κοσμο!

Βανεσσακι μου το δοντακι θα το φτιαξεις,να περασεις καλα στην αθηνα και οταν επιστρεψετε με το καλο,το φτιαχνεις!

Αγγελικουλα μου φιλακια στο χαρουλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια!

Γιωταμαρία, ο δικός μου δεν είναι καθόλου συνεργάσιμος. Μπορεί να μείνει στο χαλί του, αλλά θέλει σημασία. Έτσι, πρέπει να του τραγουδάω συνέχεια όταν κάνω κάποια δουλειά, και πάλι, σε κάποια φάση θ' αρχίσει η γκρίνια... Για να γίνουν δουλειές πρέπει ο ένας να ασχολείται με τον Αντρέα κι ο άλλος να κάνει τις δουλειές.

Δώρα η ποσότητα της φρουτόκρεμας μου φαίνεται υπερβολική! Εγώ πάντως δεν μπορώ να φάω ένα μήλο, μια μπανάνα, ένα αχλάδι κι ένα πορτοκάλι, έστω και σε μορφή κρέμας!

Βάσω, είδες, ερημιές το ποστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω..

Δωρακι νομιζω πως αυτο που της βαζεις ειναι πολυ..δλδ πολτοποιεις ενα μηλο,ενα αχλαδι ,μια μπανανα και τον χυμο απο ενα πορτοκαλι εσυ?τα τρωει?εμεις σημερα δοκιμασαμε μπανανα..δλδ μεσα στο μηλο και αχλαδι προσθεσα μπανανα και δεν του αρεσε καθολου..δεν το,εφαγε..ουτε το μηλο του αρεσει..το αχλαδι του καθεται καπως καλυτερα αλλα μην φανταστεις πως τρωει πολυεγω πχ αλεθω ενα αχλαδι κι ενα μικρο κομματακι μηλο..με τα λαχανικα πως τα πηγατε?εμεις δευτερα ξεκιναμε μαζι καλοκυθι πατατα και καροτο.

Αννα μαρια περαστικα..εισαι σιγουρη οτι ειναι ιωσουλα?μηπως ειναι καμια αλλεργεια?ειναι στο φορτε τους τωρα οι ατιμες..εγω εχωνθεμα με τον ανθομτης ελιας κι εχω τοσες ελιες εξω απο το σπιτι..ασέ..καλα για την λαμπαδα,εχεις απολυτο δικιο..οι τιμες ειναι απαραδεκτες..εμεις πηραμε απο τα πρεναταλ οταν ειχαν 80%εκπτωση..απο 100€ ηταν 20€ ..

Βασουλα,τι κανεις κοριτσι μου?πως ειναι η μικρη?εσυ ετοιμαστηκες για την βαφτηση?

Γιωτακι εγω μονο τα καλυματα απο τα καθισματα εβγαλα κι επλυνα..ακομα εχω να πλυνω και τα ρατταν και θελουν καλη περιποιηση κι αυτα..και πρεπει να τακτοποιησω λιγο την αυλη γιατι ο αντρας μου την εχει κανει χαλια..πραγματα απο δω κι απο κει..θελει κι ο κηπος λιγη δουλιτσα..ειπα να φυτεψω κανα βασιλικο ...ο θανουλης καθεται μονος του,ε?ο χαρουλης παλι οχι..στο παρκοκρεβατο δεν καθεται ..ατον βαζω λιγο στο ρηλαξ την ωρα που μαγειρευω αλλα θελει να ειμαι συνεχεια διπλα του αλλιως γκρινιαζει..με τον μπαμπα σου τι εγινε?ολα καλα με τις εξετασεις?

Πολυ ερημια βρε κοριτσια..τι ειναι αυτο το πραγμα?Το καλοκαιρι θυμαμαι σε μια μερα γραφαμε δεκα σελιδες..

Η νασια εχει μερες να φανει?λετε να βρηκε δουλεια η τρεχει με τις ταλιμπανες τις κορες της?

Ρε κοριτσια, η κατερινουλα,η μαντι ,η αποστολια(νανσυ) ,εχουν να μπουν παρα πολυ καιρο,ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, αλλεργίες δεν έχω. Δε νομίζω να είναι ίωση, μάλλον κρύωμα είναι. Ελπίζω να το περάσω ελαφριά... Πάντως, έχω αρκετό συνάχι και χειροτερεύει αρκετά με τη μάσκα. Ευτυχώς όλο το απόγευμα έλειπα στο σχολείο.

Κι εγώ θέλω να κάνω δουλειές, αλλά τώρα δε μπορώ με τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια αυτη η μασκα ειναι φρικη..τρεις φορες εβαλα φετος..αν και την τελευταια φορα για μια δυο μερες εβαλα γιατι την τραβουσε ο μικρος και επαιζε..οποτε ειπα οτι ειναι να γινει θα γινει..

Ποτε σταματατε για πασχα?μεθαυριο?θα εχεις χρονο την αλλη βδομαδα..εγω κουρτινες και μαξιλαρια καναπε τα εκανα την προηγουμενη βδομαδα..τωρα εμειναν μονο τα εξω..αληθεια αννα μαρια, φλαουνες κανεις η αγοραζεις?εγω καθε χρονο εκανα(εμαθα κι απο να κανω) αλλα πτε δεν ετρωγα..ετρωγε ο αντρασ μου δυο τρεισ και οι υπολοιπεσ εμεναν ψειγειο για καιρο..φετος λεω να μην κανω..ελεγα να αγορασω τρεις τεσσερεις αλλα ειδα προχθες ποσο τις πουλανε και φρικαρα..το παραχεσανε με τις τιμες..απαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, την Παρασκευή κλείνουμε. Η Μεγάλη Βδομάδα δε νομίζω ότι προσφέρεται για δουλειές. Πρωί-βράδι εκκλησία, γενικά έχει πολλή κούραση. Έχω και τη βάφτιση... Αλλά πάλι, πρέπει να γίνουν. Ευτυχώς κουρτίνες δεν έχω, μόνο στα υπνοδωμάτια, τα μαξιλάρια του καναπέ σκέφτομαι να τα πάω καθαριστήριο, σιγά μην κάτσω να τα πλύνω στο χέρι. Τζάμια και μπαλκόνια είναι αρμοδιότητα του άντρα μου, αλλά πρέπει επιτέλους να τα κάνει.

Η μάσκα είναι όντως μια φρίκη. Κι εγώ είναι η τρίτη φορά που φοράω. Είναι απαίσια, θολώνουν τα γυαλιά μου, με πιάνει χειρότερο μπούκωμα, χάλιααα. Όταν έπαθα τη γαστρεντερίτιδα στο νοσοκομείο,όποτε φορούσα μάσκα νόμιζα ότι θα πέθαινα.

Φλαούνες φτιάχνουμε κάθε χρόνο με τη μάνα μου. Εγώ δεν τις τρώω καθόλου, δε μου αρέσουν. Μπορεί ένα μικρό κομματάκι έτσι για το καλό. Φέτος λέει να μη φτιάξουμε γιατί δεν μπορεί και κουράζεται, αλλά Πάσχα χωρίς παρασκευή φλαούνων, δε γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ετσι λεω καθε χρονο..οτι ειναι κουραση αλλα τελευταια στιγμη κανω κανα δεκαρια..που τις ψηνετε εσεις?στον φουρνο της κουζινας η σε παραδοσιακο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

Παλιοκαιρος και σημερα.....η δικια μου δεν λεει να στρωσει,παλι ξεσπασμα ειχε χθες το βραδυ γιατι αργησε να κοιμηθει......που θα παει αυτο δεν ξερω.....σκεφτομαι συνεχεια τι κανω λαθος και δεν την προλλαβαινω να μην ξεσπαει.....

Απο δουλειες κουρτινες εχω να κανω και τα καλυματα στο σαλονι....

Κανω καφε κι ερχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!

Τι κάνουν τα μωράκια μου;;

Εμείς μοιράζουμε τα προσκλητήρια……αχ τι ωραία!!!!!

Για γλυκό θα βάλουμε παγωτατζή έξω από την εκκλησία! Θα δίνει κυπελάκι με πειρατή ……..και είναι χειροποίητο και θα είναι θαλασσί με άσπρο, μια γεύση τσιχλοφουσκα και την άλλη τη σκέφτομαι!

Δωράκι εγώ του δίνω ένα μήλο, αχλάδι και μπανάνα, δε τη τρώει και όλη πάντα, κοιτάω να τρώει έστω 200γρ. αλλά πορτοκάλι μου είπε όχι ακόμα !!!!!!! Σήμερα θα ξεκινήσουμε να δοκιμάσουμε και λίγη χορτόσουπα!

Αχ ο μικρός μου είναι βολικός και γενικά πολύ καλός, σκέφτομαι το δεύτερο αν μου βγει γκρινιάρικο τι θα κάνω που καλόμαθα;;;;;; μια φορά δεν έχω ξενυχτίσει με τον μπέμπη, έστω ΜΙΑ ποτέ!!!!!!! Γερό να είναι!

Φιλάκια στην Ιωάννα, μπράβο της που τα πήγε καλά με την χορτόσουπα!

Βασούλα εσείς ακόμα δεν αρχίσατε να τρώτε, είναι μικρούλα ακόμα!

Άννα Μαρία και εγώ το ίδιο έλεγα, πώς θα φάει το μωρό τόση φρουτόκρεμα αφού εμείς δε μπορούμε να φάμε 4 φρούτα!

Αγγελικούλα εγώ όπου πάω ανάλογα τον βάζω κοντά μου να παίζει…

Ο μπαμπάς μου καλύτερα , υπο παρακολούθηση! Ευχαριστώ που ρωτάς φιλενάδα να είστε γεροί! Φιλάκια στον κούκλο!

Συμπεθέρα μου γκρινιάρα η φραουλίτσα σου ε;; Δε σε αφήνει να ηρεμήσεις χα χα χα

Αν το δεύτερο μου βγει έτσι άστα…………..τώρα που καλόμαθα!

Φιλήσέ μου την!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα θα αρχισω να χτυπαω ενεσεις,δεν παλευεται.....κι ολα με τον υπνο,δεν ξερει να κοιμαται... και πολυ νευρο βρε παιδι μου,απιστευτο!Καλα λενε αν εχεις ηρεμη εγκυμοσυνη βγαινουν ηρεμα και τα μωρα.....εμενα πως να βγει ηρεμη....αφου τα νευρα σαγιοναρες μου τα ειχαν κανει! :evil: Παρακαλαω να κοιμαται να εχω ησυχια.....αμα ξυπνησει και δεν κλαιει ολα καλα,αν ξυπνησει με γκρινια αλιμονο μας! :?

Αντε με το καλο η βαφτιση....πολυ καλη η ιδεα του παγωτατζη,την εχω δει σε βαφτιση και ειναι τελειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο συμπεθερούλα μου η γκρίνια δε παλεύεται, ζωή να έχουν!

Και ειδικά αν δε κοιμάται και το βράδυ δε περνάει με τίποτα!

Σου βγήκε δύσκολη η φραουλίτσα σου! Ίσως τωρα που μεγαλώνει και θα φάει και στερεες τροφές να ηρεμήσει! ;)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εγώ ακόμα αρρωστούλα και ταλαιπωρούμαι με τη μάσκα. Πρέπει πάση θυσία να μην αρρωστήσει ο Αντρίκος.

Αγγελική, τις παίρνουμε σε αρτοποιείο και τις ψήνουν εκεί.

Γιωταμαρία, ωραία ιδέα ο παγωτατζής. Εμείς θα έχουμε κεραστικά, ένα σε στρώσεις μπισκότο-σοκολάτα-λευκή κρέμα κι ένα με μαλακή ζύμη και γέμιση βατόμουρο.

Αναστασία, εμάς έχει πολλή ζέστη, αλλά έχει και πολλή σκόνη στην ατμόσφαιρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Άννα Μαρία!!!!!

Τι κάνει το αντράκι σου;;

Εσύ ακόμα να αναρρώσεις ρε φιλενάδα;; περαστικά σου!!

Η ατμόσφαιρα χάλια και εδώ! άσε που όλοι άρρωστοι είναι.

Ωραία τα γλυκά σας!!! γιαμ γιαμ!!!!!!!!

Πότε θα βάλεις φωτό με τις δημιουργίες σου;;

Φιλάκιααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γλυκά και μωράκια όμορφα καλησπέρα...;))))

τί κάνετε???....εμείς όλα καλά.....με την μικρούλα μου παρεούλα.....την παίρνουμε μαζί μας στο γραφείο και νιώθουμε υπέροχα..... :P:P:P:P:P ...μαθαίνει από τώρα τα μυστικά του επαγγέλματος... :lol::lol:

Αναστασάκι μου......δεν ηρεμεί η φραουλίτσα σου???......γιατί το κοριτσακι μας το γλυκό....σε θέλει σε εγρήγορση εεε?....πολλά φιλάκια...

Αννα Μαρια περαστικά σου......να προσεχεις και λίγη υπομονη με τις μάσκες...

Μαράκι μου....πώς είσαστε???...τελεια η ιδεα του παγωτατζη.... 8-)8-)8-) ...μυρίζει καλοκαίρι....

Δωρακι μου τί κάνει η πριγκήπισσα σου?.....πώς τα πάτε??

Αγγελική μου τί κάνει ο όμορφος γιοκας σου?......με τις ετοιμασίες της βάπτισης?....

Βασούλα μου πώς είναι η κουκλίτσα σου?....

πολλά φιλάκια σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!

Γιωτακι μου ετοιμαζεστε για τηβαφτιση?τελεια ιδεα ο παγωτατζης:-)

Αννα μαρια δεν εισαι καπως καλυτερα?ασε και γω συναχωθηκα 2-3φορες αυτο το χειμωνα,ακομα και τη μερα που βγηκαμε απ την κλινικη μετα τη γεννα ημουν γριπωμενη!ζορι αυτη η μασκα!

Αναστασια μου ξυπναει μρ γκρινια δηλαδη η φραουλιτσα!αχ θα στρωσει καλε!

Αγγελικουλα δεν αρεσε η μπανανιτσα του χαρουλη?σιγα σιγα θα συνηθισει τις νεες γευσεις το αγορακι σας!

Λυδια μοτ καλα μηνογενεθλια!πηγατε για εμβολιο?εμεις αυριο!

Δωρουλα μου καλα ειναι η μικρουλα σου?

Φιλακια σε ολες!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι με μας και τα μπεμπακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι μι εγω..

Τι κανετε κοριτσαρες μου?

Ερημιες και σημερα βλεπω..

Βασουλα μου, τι κανει η μικρη ιωαννα?βλεπω κοντευετε να κλεισετε τον τεταρο κι εσεισ..μεγαλωνουν τα μπουμπουκακια μασ..πατε για εμβολιο αυριο,ε?αντε με το καλο..

Λυδιακι, χαρουμενα μηνογενεθλια!τελικα ονομα γιατ την μικρη βρηκαμε?επαγγελμα παντως απ οτι καταλαβα βρηκαμε..χιχιχι..δεν θα ειναι εκπληξη αυτο..φιλια στα πατουσακια..

Γιωτακι,ξεκινησατε και καλειτε,ε?πλησιαζει η ωρα ..αντε με το καλο..

Αννα μαρια , εισαι καλυτερα σημερα?πολυ καλη ιδεα με τα σπιτικα γλυκα..

Αναστασακι, εχουμε κανει κι οι δυο τα πιο γκριιαρικα μωρα απ οτι καταλαβα..σημερα ο δικος μου πραγματικα με νευριασε...δεν με αφησε να κανω καμια μα καμια δουλεια..ισα που εκανα μια μακαροναδα με λαχανικα(εννοειτε αγκαλαλιτσα ο κυριος και στο μαγειρεμα) κι οταν εκατσα να φαω(επισης αγκαλια)βουτουσε χερια στο πιατο ,τραβουσε τραπεζομαντιλα..μιλαμε σωστος γλρινιαριταλιμπαν!!πρεπει να το παρουμε αποφαση φιλεναδα..δεν ειναι ησυχα τα μωρακια μας!

Τι αλλα νεα βρε κοριτσια?

Το βανεσσακι(τασουλα) τι εγινε?

Δωρακι μου, που εισαι σημερα?

Λενιω,εισαι εδω?

Νασια?!?!?,?,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλησπέρα. Τί κάνετε; Διαβάζω πυρετός καλοκαιρινών δουλειών στα σπίτια και ετοιμασιών για βαφτίσια.

Αχ, εμείς ακόμα τίποτα δεν κανονίσαμε. Ξέρουμε μόνο την ημερομηνία και το νονό. Πάλι καλά δλδ.

Η μπεμπούλα μου έχει τρεις μέρες τώρα κοιμάται αρκετά νωρίς το βράδυ και πολύ καλά όλη τη νύχτα. Φτου μην τη ματιάσω!!!

Εδώ ακόμα χειμώνας είναι. Φέρτε μου το Big Ben και τον Τάμεση και θα είμαστε Λονδίνο. Το τι ομίχλη έχει δυο μέρες τώρα δεν λέγεται. Δεν βλέπεις στα πέντε μέτρα.

Εμείς αύριο θα πάμε στη μαμά μου. Να βοηθήσουμε κιόλας τον μπαμπά μου που πήρε σύνταξη και θέλει να αδειάσει το ιατρείο. Δεν ξέρουν ότι θα πάμε αύριο. Μας περιμένουν το Σάββατο. Εγώ με τη μπέμπα θα μείνουμε εκεί για Πάσχα. Ο άντρας μου θα γυρίσει γιατί δουλεύει :(

Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη τι κανεις?ταξιδακι στους γονεις,ε?μια χαρα σε βρισκω..ουτε εμεις εχουμε κανονισει ακομα βαφτησια ..δεν ειστε μονοι σας..εδω εχει ταλα καλοκαιρι..σημερα το θερμοετρο στο δωματιο μου εδειχνε 32βαθμους!!!πολυ ζεστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο σας ζηλεύω. Ποτέ δεν μου άρεσε ο χειμώνας και φέτος δεν παλεύεται άλλο. Να μην πω για το πετρέλαιο που έχουμε πληρώσει τα μαλλιά της κεφαλής μας. Τοτ χρόνου δεν ξέρω τι θα γίνει που θα ανέβει κι άλλο και οι μισθοί θα πέσουν στα τάρταρα!!!

Θέλω ήλιο, θέλω καλοκαίρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Εδώ είμαι....μετά από αρκετές μέρες, δυστυχώς έγιναν πάλι πολλά και ως συνήθως την πληρώνω εγώ την νύφη και τώρα τρέχω σαν την παλαβή......

Δεν έχω διαβάσει τίποτα, μην με παρεξηγήσετε που δεν σχολιάζω....ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μπεμπάκια σας ακόμα καλύτερα!!!!!

Δεν θέλω να γράψω τίποτα εδώ....στην ομάδα......

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη το πολυ καλοκαιρι εμενα δεν μου αρεσει πλεον..Ειναι κουραστικο και δεν αντεχεται..σημερα δεν ηξερα τι να βαλω στο μωρο αν δεν με πιστευεις..καποια στιγμη τον αφησα με το κονομανικο κορμακι και παλι ζεσταινοταν..

Για θερμανση μην το συζητας καθολου..πανακριβα ειναι..αλλα και για το καλοκαιρι θα πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας για ρευμα.με τα κληματιστικα..

Παω κι εγω για νανι γιατι αυριο πρεπει να σηκωθω πρωι να κανω τις δουλειες και μετα τα παω τραπεζες για δουλεις και λιγαριασμους και θα παρω και τον μικρο μαζι μου γιατι δεν εχω που να τον αφησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...