Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΘΗΛΑΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΘΗΛΑΣΕ ΠΟΥ ΝΑΙ ΟΙ ΝΤΡΟΠΗ.ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΑΝΕΤΑ Κ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ.ΕΓΩ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ!!Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΕΙΧΑ ΜΠΑΜΠΑ Κ ΑΔΕΡΦΟ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΘΑ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΕΣΑΡΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ..ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγ'ω βρε κορίτσια πάντως κλωτσιά δεν έχω καταλάβει ακόμα!!!Να ανησυχώ?

Έλενα κάνω ένα μεταπτυχιακό στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο για τη Διοίκηση στην Εκπαίδευση...Και μένα οι εξετάσεις αρχές Ιουνίου είναι...Εχω όμως ακόμα ένα χρόνο, ευτυχώς τουλάχιστον που δεν θα δουλεύω του χρόνου λόγω άδειας ανατροφής...

Κορίτσια ανέβασα στο προφίλ μου φωτογραφίες με τα χρώματα του δωματίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ Η ΝΑ ΚΡΥΒΕΣΤΕ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΝΑ ΚΡΥΒΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΕ ΜΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!Κ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΝΙΓΟΤΑΝ..

ΘΑ ΣΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!!Κ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Κ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΙ!!ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΟΥΝ!!ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ.ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΑΤΣΕ ΜΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΒΓΕΣ!ΕΔΩ ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ.(ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΑΣ ΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΟΣΟ ΕΙΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ)ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Κ ΘΗΛΑΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΗΣ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ..ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ Κ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΟΣ ΗΡΘΕ Κ ΚΑΤΣΙΚΩΘΗΚΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ Κ ΤΡΩΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ(ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΥΖΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ 10 ΛΕΠΤΑ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ)Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ.ΠΧ.ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Ε!ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΘΗΛΆΖΑ ΠΟΤΕ!Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσεβουλα με το καλο να δειτε το μωρακι σας αυριο!

Χριστινακι απολαυστε την ξεκουραση και αυριο καλα ψωνια, και καλη επιτυχια στη β επιπεδου!

Εμενα δεν με κοιταξε κολπικα, νομιζω αν το ζητησεις..

Κατερινακι , καλη μας επιτυχια σημερα που θα δουμε τα μωρακια μας. Εγω εχω ραντεβου στις 7...

Ντελφιν ζωηρουλα η μικρη!

Εγω μεχρι στιγμης εχω παρει μονο κατι μικρα πανακια για τις γουλιτσες.

Οσο αφορα το θηλασμο εκτος απο τον αντρα μου και τις γυναικες δεν με πειραζει, αλλα και παλι ειμαι διακριτικη. Δεν θελω να εχω κοσμο.Οι υπολοιποι εξω!!!

Τι καιρος ειναι αυτος παλι???? :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia,

Xtinaki egw sti B epipedou xwris na to zitisw mou ekane kai kolpiko gia na dei an o traxilos

einai ok kai oti den tha kanw prooro toketo. Kalitera na eisai proetoimasmeni kai gia auto.

To na mpeis sto bibliario tou antra sou exei xartoura, den to exw kanei alla eixame rwtisei perisi

kai thumamai oti itan olokliri istoria! Psakse to twra min to afineis teleutaia stigmi.

Nancy mou genika edw emena den mou erxontai aproeidopoiita kai den tha mou arese kiolas. Alla eidika se auti ti fasi apokleietai na me enoxloun. Alla kai na itan kapoios edw de tha mou arese na thulazw mprosta tou, alla auto o kathe enas to blepei alliws. Egw pantws kai stin kliniki tha tous diwxnw kai mou fainetai kai ageneia kai apo monoi tous na min sikwthoun na fugoun h estw na bgoun eksw mexri na to taisw.

Lil ante na deis kai sei to ninaki sou!!

Ariadni den ta eida akoma sto profil sou den exw prolabei alla tha ta dw kai tha sxoliasw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim, είναι φυστικί για την ακρίβεια...

Έλενα, ευχαριστώ! Ο ένας τοίχος είναι πιο έντονο φυστικί και ο άλλος πιο απαλό...Να σου πώ την αλήθεια, έτσι το είχαμε βάψει πριν 1μιση χρόνο που μπήκαμε στο σπίτι και βάλαμε και την ντουλάπα και δεν το ξαναβάφω. Όσον αφορά το θέμα, το πιο πιθανό είναι να βάλω λιλά πεταλούδες ή λουλούδια ή μια μπορντούρα esprit με ροζ δράκους μικρούς που είχα βρει στο girgiris.gr..

Δεν νομίζω δηλαδή ότι θα έχω κάποιο συγκεκριμένο θέμα...

Εχω βρεί και αυτές τις προίκες, σας αρέσουν?

http://www.amazon.com/SoHo-Butterflies- ... N0W3PWX1RQ

http://www.amazon.com/Pam-Grace-Creatio ... N0W3PWX1RQ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα όντως παρόλο που σήμερα εδώ έβρεχε κιόλας βγήκα έξω χωρίς παλτό και με μπαλαρίνες χωρις καλτσάκι και δεν κρύωνα καθόλου. ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ. Άντε να ντυθούμε λίγο πιο ελαφριά γιατί έχουμε το βάρος της κοιλιάς μην έχουμε και το βάρος από τα πολλά ρούχα. Ναι κάτι τέτοιο θα βάλω χωρίς αλλαξιέρα μόνο για το μπανάκι του. Αλλαξιέρα θα έχω στο δωμάτιό του. Σήμερα λέω να πάω μία βόλτα στο στοκ του ΗΡΑ. Θα κοιτάξω αν το έχει και πόσο, μήπως το έχει και φθηνότερα.

Με το καλό να τα λάβεις όλα το συντομότερο να δούμε και φωτογραφίες. Νάνσυ καλύτερα δεν θα έχετε και τύψεις που δεν θα πηγαίνετε :lol: .

Delphine συμφωνώ απόλυτα για τον θηλασμό αλλά δεν νομίζω να έχει θέμα ο καλός μου γιατί δεν τον αφορά άλλωστε το πως νοιώθω και τι θα κάνω εγώ με τον θηλασμό. Κι εγώ έχω πολλές πετσέτες και μάλλον δεν θα πάρω άλλες γιατί δεν τις χρησιμοποιούμε σχεδόν καθόλου γιατί μας βολεύουν τα μπουρνούζια.

maxim Μάλλον πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

Χριστινάκι κι εγώ ένοιωθα ανασφάλεια όταν δεν τον άκουγα. Δεν νομίζω να είναι τίποτα. Απλά μείνε ξάπλα ανάσκελα αρκετή ώρα για να το καταλάβεις μην περιμένεις να το νοιώσεις όρθια ή καθιστή.

Τα υπόθετα μην τα χρησιμοποιείς συχνά γιατί θα σου δημιουργήσουν και μετά σοβαρό πρόβλημα δυσκοιλιότητας καθότι συνηθίζει το έντερο σε αυτά. Στην β επιπέδου συνήθως τσεκάρουν τον τράχηλο ενδοκολπικά αλλά μπορεί να τον δουν στον υπέρηχο στην κοιλιά. Καλού κακού πιες λίγο νεράκι παραπάνω (για να φανεί καλύτερα) και πες στον γιατρό να δει αν φαίνεται από πάνω. Μην πιεις όμως πάρα πολύ νερό γιατί κρατάει ώρα η εξέταση και θα κατουρήσεις τον γιατρό την ώρα της εξέτασης!! :lol::lol: Καλέ κορίτσια κοιμούνται τα μωράκια μας απλά έχουν μεγαλώσει και καταλαβαίνουμε κάθε τους κίνηση. Εσείς όταν κοιμάστε μένετε στήλη άλατος? :D Δεν αλλάζεται πλευρό? Δεν τεντώνεται τα πόδια? Εγώ προσωπικά κουνιέμαι συνέχεια πόσο μάλλον τα μωράκια μας που είναι και στριμωγμένα.

Εγώ σκέφτομαι να κάνω το δωμάτιο του μπέμπη το δωμάτιο που θα θηλάζω να πάρω και μία ωραιότατη πολυθρόνα να με βολεύει και να βάλω και μία ταμπελίτσα "μην ενοχλείται" απ'έξω. Πως σας φαίνεται χαχαχα. Lil τον κόσμο δεν είναι ότι δεν θα τον θέλεις εσύ αλλά και το μωρό αποσπάται η προσοχή του και δεν θηλάζει καλά.

Tsevoula αν είναι να φας μαγειρίτσα να είναι από τα χεράκια κάποιου που ξέρεις ότι είναι πολύ σχολαστικός στο πλύσιμο των εντέρων με ξύδια κλπ. Μαγειρίτσα εγώ θα φάω γιατί βράζει κιόλας ενώ κοκορέτσι δεν βάζω στο στόμα μου με τίποτα.

Αριάδνη ωραίες οι προίκες η λιλά μου άρεσε πιο πολύ και γενικότερα ο συνδυασμός φυστικί - λιλά. Αλλά πρόσεχε μην παραγγέλνεις από το amazon αμερικής μεγάλα ποσά γιατί μπορεί να σου σταματήσουν τελωνείο και να τα πληρώσεις χρυσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni tairiazei para polu to fustiki me to lila! Autos o sundiasmos genika mou aresei!

Oi proikes polu mou aresan, kala einai 13 kommatia h prwti kai kanei mono 70 eurw?

Mou aresei polu h prwti alla kai h deuteri wraia einai.

Este nai kai edw polu kalos kairos apo apopsi thermokrasias giati alliws einai ligo periergos paei na breksei kai mallon apoti akousa an breksei tha riksei laspi! Eutuxws pou den exw plinei akoma mpalkonia!

Emeis edw exoume 24 bathmous kai eipe re koritsia oti to PSK tha exoume 28!! Autos einai kairos gia paralia! Alla m'auti tin koiloumpa...mono sto mpalkoni tha kanw iliotherapeia! Den kserw ti na foraw pia re koritsia thelw rouxa alla de thelw na ksodepsw kai ena swro efta gia rouxa pou tha balw gia ligo. Eseis twra pou anoigei o kairos ti forate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη τέλεια τα χρώματα του δωματίου. Έλενα είναι φτηνά γιατί είναι τιμές αμερικής. Στην Αμερική τα περισσότερα για να μην πω όλα είναι φθηνότερα από εδώ και γενικότερα ακόμα και Ευρώπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a twra katalava wraies oi proikes ariadni mou k emena perissotero mou tairiazei to fustiki me to lila... elena k egw to idio skeftomai twra pou anoigei o kairos ti tha foraw skeftomai na parw mplouzoforemata anoijiatika gia na mporw na ta foraw k meta..... edw pali exoume 14 vathmous k etoimazetai na vreksei...

twra pou to thimithika i beboula to eixe pei gia hlios k ammos k emeis to kalokairi pou eimastan ekei olo ekei pigainame gia apogeumatino mpanaki ama den gurnousame pouthena allou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπίτσες!

Σήμερα θα δούμε το αγοράκι μας [smilie=blob3.gif] να δω ποσο θα έχει μεγαλώσει,αχ να μας κάνει τη χάρη να δω και φατσούλα. Θα ρωτήσουμε και για το οικονομικό γιατι δεν το έχουμε συζητήσει καθολου σε αυτή την εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω και τι θα ισχύει με τα ταμεια μέχρι τοτε, το δικό μου δεν ειναι μέσα στον ΕΟΠΥΥ αλλά μου ειπαν οτι μαλλον θα μπει τον Ιουνιο και δεν ξέρω αν θα με συμφέρει ή οχι :roll::roll: .

Νάνσυ μη σκας τοσο για τα πεθερικά εμενα πιο πολύ με στεναχωρει που δεν σε αντιμετωπίζουν ισα με τον αδερφό σου.

Ελενα οι πετσέτες δεν έχουν καμια διαφορά στην υφή μονο τα σχεδιάκια ειναι που την κάνουν μωρουδιακή. Αυτές που βολευουν πολύ τα μικράκια ειναι οι μπουρνουζοπετσετες, βασικά ειναι η πετσετα με την κουκουλιτσα γιατι τυλιγεις καλυτερα έτσι το μωράκι μετά το μπάνιο. Με το καλο να παραλάβεις και τα πραγματάκια που περιμένεις.

Ναταλια φανταζομαι ειναι φυσιολογικό αυτο με το στήθος, κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός.

Μαράκι έφτιαξες και βαλιτσα ε εισαι και απο τις πρώτες που θα γεννησουν :)

Χριστινάκι με το καλό αύριο η β επιπέδου και μετά καλά ψώνια, για κολπικό υπέρηχο αν θελει να μετρήσει και τράχηλο πολύ πιθανό σου κάνει εξαρτάται απο τον γιατρο γιατι απο οτι ακουω δεν μετράνε ολοι.

Λια με το καλο να δειτε και εσεις τον μπέμπη σας σήμερα και εμεις στις 7 έχουμε ραντεβού :lol::lol:

tsevoula ξερω οτι η μαγειριτσα και τα εντοσθια γενικότερα τα αποφευγουμε στο πρώτο τριμηνο οπου δημιουργούνται τα οργανα του εμβρύου γιατι περιέχουν πολύ βιταμινη Α που έχει κατηγορηθει για τερατογενέσεις, τώρα που ειμαστε προς το τέλος φαντάζομαι ο κινδυνος δεν ειναι ο ιδιος, καλύτερα ομως να ρωτήσουμε τους ειδικούς...

Αριάδνη ο συνδυασμος λιλά φυστικί που σκέφτεσαι θα ειναι πολύ γλυκός και απο τις προικες που έβαλες μου αρέσει η δεύτερη πιο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai kserw poso ftina einai ameriki kai kanada giati ekei exw megalwsei! Eimai omogenis!

H mama mou tha erthei apo ekei kai mou exei parei mia balitsa rouxa gia ti mpempa kai den tis exei kostisei oute to 1/10 apoti tha kostize edw!

Apla epeidi ta eida kai itan kai se eurw mou fanikan polu ftina. Nomiza oti to amerikaniko amazon ta exei se dollaria.

Maxim nai auti h paralia einai aptis pio gnwstes gia neolea...emeis pou menoume edw den polupame, ektos an eisai katw apo 25 :) , giati apla theloume na apolausoume to mpanio, ekei ginetai party oli mera!

Kangaro me to kalo na deis kai su to mpempi! Ama deite proswpo stin ebdomada pou eisai mporeis na tou zitiseis kai fwtografia profil, egw zitisa ston diko mou kai mou exei bgalei kati fwtografies pou blepeis kai poianou moiazei, einai ekpliktiko!!

Kale Aleka pou xathikes?

Etoimazomai gia douleia :(

Eutuxws einai mono liges wres simera giati psiloteleiwsame me ta misa!

filia tha ta poume to bradu pali!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτομαμουλες διαβάζω οσα λετε περι θηλασμου και λεω να σας δω σε 4-5 μήνες τι θα κάνετε και ποσα απο αυτά που λετε τώρα θα εφαρμοσετε. :lol::lol::lol:

Εδώ θα ειμαστε και θα τα λεμε πάλι....τον πρώτο καιρο ή οταν θα περνάνε τα αλματα ανάπτυξης που λενε και θα θέλουν στήθος ανα 1,5 με 2 ώρες και θα κάθονται και κανα 30λεπτο και στο στήθος να δω αν θα αντεχετε κλεισμένες σε ενα δωμάτιο.

Απο την πρώτη στιγμη δεν θα νιώθετε την παραμικρή ντροπή θα ειστε τοσο αφοσιωμένες στο μωρο που δεν θα βλεπετε ποιος αλλος ειναι στον χώρο, οι πιο σωστοι και διακριτικοι την ώρα που βάζεις το παιδι στο στήθος συνήθως γυριζουν και κοιτάνε αλλου, μετα οση ώρα ειναι το μωρο στο στήθος δεν φαινεται τιποτα.

Σας έχω ξαναπει οτι έχω θηλασει την μικρή στα πιο απιθανα μερη και δεν ένοιωθα οτι έκανα κατι για το οποιο πρεπει να κρυφτώ τρεφεις το παιδι σου εκεινη την ώρα τι πιο φυσικο για μια μανα. Να σας πω και το άλλο στην βάπτισή της, ήταν επτα μηνών ακριβώς, μετα το μυστήριο και την ολη ταλαιπωρια μεχρι να το ντύσεις ήταν και Ιούλιος μηνας οταν ο κοσμος μας χαιρετούσε άρχισε να κλαιει γιατι πειναγε μετά απο τοσες ώρες. Ε έτσι οπως ήμουν με το ωραιοτατο καλοκαιρινό μου φορεματάκι, κατεβάζω την μια τιράντα εξω απο την εκκλησια βάζω την μικρή στο στήθος και ο κοσμος συνέχισε να μας χαιρετάει και περασαν ολοι συγγενεις φιλοι συνάδελφοι.

Γενικά ειμαι πολύ υπέρ του θηλασμου και ευχομαι σε ολες να καταφερετε να ζησετε αυτο το μοναδικο δεσιμο με το μωράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena nai etsi akousame k emeis alla entaksei den mporw na pw oti eixe k ama ta party.... mia mera poou katsame parapaano ekei emeis ksekinisame to xavale gt htan polu ksenerwta k oloi rwtousan ama eimaste apo xalkidiki.. genika den sugkrinontai ta party pou kanoun edw panw stin xalkidiki eidika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι την ιδια ωρα?? :D:D

Αντε να δειτε και φατσουλα σημερα!Εμεις εχουμε δει μονο προφιλ.

Maxim καλη επιτυχια με τις εξετασεις γλυκια μου!

Εστε μου για το μαιευτηριο λεω.... Τοτε πιστευω οτι δεν θα πολυκαταλαβαινει αν τυχη ειναι δυο τρεις αυστηρα κοντινοι , μαμα , αδερφη , πεθερα καμια φιλη...Στο σπιτι μετα θα θελουμε αναγκαστικα την ησυχια μας!

Μαρακι εφτιαξες βαλιτσα! Βλεπω σιγα σιγα θα ετοιμαζομαστε.Αγχονομαι λιγακι που μια μια θα αρχισουμε να φτιαχνουμε βαλιτσες, αλλα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se oles!!!

eimai sth douleia kai variemai!!! exete grapsei polla k den kserw ti na prwtosxoliasw....as anaferthw sto flegon thema (pou to thumamai)...egw mprosta se ksenous den tha thilasw, ntrepomai!den lew vevaia apokleietai, giati pote den ksereis, alla den m'aresei k den tha niwthw aneta....

oso gia ta rouxa (den thumamai poia to anefere) , egw exw apogohteutei.....hdh pairnw mplouzakia apo thn mana mou kai foraw....kai kathe vdomada pswnizw kai apo kati..... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι και Λία εύχομαι να απολαύσετε τα μωράκια σας σήμερα, περιμένουμε νέα.

Εγώ έχω μία μπουρνουζοπετσέτα "παπί" που πήρα από jumbo αλλά θα πάρω άλλη μία μάλλον σετ με την προίκα.

Το Λητώ όντως μπήκε στον ΕΟΠΥΥ και για το μονόκλινο μου είπανε 3000 από 4000 που μου είχανε πει πριν τον ΕΟΠΥΥ.

Κατερινάκι ίσως να έχεις δίκιο γιατί από τώρα σκέφτομαι πόσο θέλω να θηλάσω το μωράκι μου και μάλλον θα τους γράφω. Ησυχία όμως θα θέλω όπως είπα όχι τόσο για μένα όσο για το μωράκι μου. Εγώ ίσα ίσα πιστεύω ότι μετά από λίγο καιρό θα θέλω και παρεούλα για να περνάει η ώρα. Απλά οι ανεπιθύμητοι συνήθως είναι μακρινοί άνθρωποι αυτοί που σε έχουν κάνει να νοιώσεις άβολα και στο παρελθόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...