Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρέπει να είναι πολύ αναπαυτικό για το μωρό από το να το ακουμπάς πάνω στην σκληρή πλαστικούρα.

Τα Mothercare θα μου στείλει είπανε και τα babylino μου είπανε να πάρω μέσα Μαιου γιατί την στέλνουν λίγο πριν τον τοκετό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ! ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ, ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΝΟΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!

ΑΛΕΚΑ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΣ!ΕΙΣΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ!

ΕΛΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ!ΕΚΑΤΟΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ!ΧΘΕΣ ΚΟΙΤΑΑ ΓΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ FOREVER FRIENDS ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ OTI KΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΚΛΑΣΗΣ Β ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΡΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Α ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΣΒΕΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΝΑΝΑΙ 8ΚΙΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΧΟΥΝ ΧΩΡΟ!ΚΟΙΤΑΖΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ SKROUTZ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΕ Ο ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -25 % ΣΤΙς ΛΕΥΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ AEG APO 600 450 ΕΥΡΩ!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗς ΑΠΟΨΗΣ ΝΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΓΝΩΣΤΗ ΜΑΡΚΑ!ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟ Κ ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ηξερα για τη λιμπερο οτι συνεργαζεται με το λητω...οκ μια χαρα.

Απο τα mathercare ακομα δεν μου το εχουν στειλει και εχουν περασει καμια 25αρια μερες...

Κριστι μου ειναι διαφημηστικα δεν πληρωνεις κατι , απλα παιρνεις τηλ και τα παραγγελνεις.

Εστε μου και το πρωτο καλο μου φαινεται θα μπορεις πιο ευκολα να το παιρνεις και μαζι σου..

Ελενα στου στελνω τωρα τη διευθυνση...Εχουμε γενικη και εχω το νου μου για αυτο δεν προλαβα...

Κικιτσα με γεια . Εσας ειναι πληντηριο στεγνωτηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΤΩΡΑ!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΒΑΜΕΝΟ, ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ 3 ΣΕ 1 ΑΡΑΓΜΕΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ! ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕς ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΗ ΠΑΝΤΑ!ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ!ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΑΚΟΜΗ ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑΝΕΒΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΓΑΡΕΨΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΡΧΙΣΩ ΝΑΓΟΡΑΖΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ!ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!

ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΠΡΩΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝΩΔΙΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΑΘΗΜΑΤΑ! Α!ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΣΤΟΥΛΑ 30/04!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για stock ηλεκτρικα!!

Πολυ μεγαλος χωρος δυοροφο, εχει μεχρι παιχνιδια σε πολυ χαμηλες τιμες, πολλες μαρκες!!

Ελαιών 54 Ίλιον, Τ.Κ. 13123

Δήμος Ιλίου, Νομός Αττικής

Τηλ.: 2105743781http://www.stockshops.gr/electric-electronic/

Για στεγνωτηριο μονο, μου φαινονται πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!!Λυσσάξατε πάλι...δεν είναι να μπω κατευθειαν μεσημέρι,χάνω τη μπάλα με σας!

Ηρθε το καροτσι μαααας!!!!!!!!!!!!Και ειναι πολυ ωραιο!!!Το συναρμολογησα,εβαλα μεσα κι εναν αρκουδο :D και το εχω να το βλέπω!χαχαχ!!!!

Τωρα πρεπει να πάω σουπερ να παρω τιποτα για μαγειρεμα,και δεν ξερω τι να φτιάξω...κανενα λαδερο μάλλον.

Πεθερες....πφφφ....τελικα ειναι επιδημια..Τι θα γίνει ρε κοριτσια ,κι εμεις δηλαδη έτσι θα γίνουμε???Εγω εχω κάνει τη συζητηση με τον αντρα μου ,γιατι η μανουλα του ειναι τρελη ανακατωστρα.Και υπαρχει ενδεχομενο να μας ερχεται και για νανι στο σπιτι 2-3 φορες το μηνα.Ή θα γινω πολυ κακιά,ή θα κάνω μοκο και θα εχω συνεχεια νευρα,γιατι να το συνηθίσω λίγο δυσκολο.Αχώνευτες ειναι μερικες ρε φουστη μου...

Μια υποψηφια πεθερα που ειχα για χρόνια ήταν γαμάτη,αλλα δεν ηθελα το γιο τελικά!!Αλλα σκεφτομουν μηπως τον πάρω γιατι πετυχα κελεπουρι πεθερα??Τωρα σκάσε και κολύμπα Λιτσάκι! :D

Τσεβουλα κι εμεις μονο για τα γραφειοκρατικα θα τον κανουμε τον πολιτικο.Είμαι κατά γενικα,δεν φανταζομουν ποτέ και για κανένα λογο οτι θα το έκανα ,αλλα...

Ή θρησκευτικό ή τιποτα έλεγα..Ναι καλα...

Θα φάω στη μάπα τη γαμοβάπτιση και θα κάνω μόκο(και πάλι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa εγώ λέω να αρχίσω μαθήματα ανώδυνου τοκετού μετά το Πάσχα. Τελικά έμαθα ότι θα φύγει ο μαραγκός μου για Πάσχα και πολύ φοβάμαι ότι θα τελειώνω τον 8ο όταν θα έρθει για τοποθέτηση. Μανούλαααα :?:? Πότε θα τελειώσωωω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε μου δυστυχως οι μαστορες τα εχουν αυτα....υπομονη.

Και εμεις εχουμε ενα σπιτι ανω κατω... :? Ηρθαν μετρησαν για την ντουλαπα και ενας θεος ξερει ποτε θα ερθουν.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΗΛΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΜΗΜΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΛΙΛ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΚ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΚ ΜΑΓΑΖΙΑ!ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω εστε μου!!

Η αληθεια ειναι οτι σε αυτα πρεπει να πας απο κοντα να τα δεις και να εισαι και τυχερουλης, θελουν ψαξιμο αλλα αξιζει τον κοπο. Με το καλο οι ετοιμασιες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γραψατε παλι.... το βοσποροοοοοοοοοοοοο πως θα σας διαβασω μου λετε????

λια μου με γεια το στεγνωτηριο και εγω ηθελα να παρω αλλα εδω στο νησι δεν χριαζεται.... και για το χειμωνα εχω αφυγραντηρα για το δωματιο της μικρης και στεγνωνω εκει τα ρουχα!

αφροδιτουλα μου να σου ζησει ο Ερμης σου..... εχεις σωβρακα να πλενεις!!!!]

παπιομανουλα μου τα ειχα παρει απο το http://www.perfectparty.gr απλως της μικρης το καστρο τωρα δεν το εχει θα το βρεις στο http://www.girgiris.gr

ρε μαρακι φασιωμα???? που το θυμηθηκε... γιατι επειδη ειναι κοριτσακι να μη κανει στραβα ποδια??? :lol::lol::lol: λεγε και εσυ ναι να την ξεφορτωθεις....

και εγω κοριτσια μεχρι τον 8μηνων της τα σιδερωνα μεσα εξω μετα μονο εξωτερικο σιδερωμα τα ρουχαλακια της.... συμφωνω με τη νανσυ(αν και εισαι τοσο τρελη και τωρα που ειναι 2χρονων να τα σιδερωνεις μεσα εξω :lol: )

μαξιμακι εγω για να μη χασω το καφεδακι μου και στον 8ο οροφο θα ανεβαινα.... με τιποτα δε χαλαω καφε και κουτσομπολιο!!!!

εγω η ακαματρα κορη αν εβαλα απο χθες στο μουσκιο φασολια για φασολαδα τελικα δε προλαβα να την φτιαξω και ετσι πηγα στη πεθερα και μας ετοιμασε μακαρονια ασπρα με τυρι (ο συζυγος νηστευει γιαυτο).... εεε το βραδυ θα κανω τη φασολαδα γιατι ουτε αυριο θα προλαβω να την φτιαξω!

μπεμπουλα απο ποιο μερος εισαι και ανοιγει τοσο συντομα η σεζον σας? εμεις στο ξενοδοχειο που δουλευω ανοιγει 19απριλη αλλα θα ειμαι ηδη στην αδεια και δεν θα μπορω να κολλησω ενσημα αλλιως θα πηγαινα....προσοχη εσυ με τα διδυμα αλλα να σου πω παιξτο και λιγο "τρελιτσα" μη τα περιμενουν ολα απο σενα(καταλαβες τι εννοω)

βρε σταυρουλα μολις το ειδα αυτο τρομαξα.... σιγα μη βαλεις τετοιο στο μωρο αχρηστο....αν θες στο υπνο να μη πολυκουνιεται περνεις σακο.... η σαντυ τον φοραει ακομη το σακο

οσο για το παρκο ειναι αναλογα για το τι το χριαζεσαι..... ας πουμε εγω πηρα παρκο χωρις πατωματα με εξτρα στρωμα επειδη θελαμε να παμε διακοπες και χριαζομασταν καπου να κοιμηθει η μικρη 7μηνων που να την κοιμηζα, δηλαδη στο σπιτι δεν το εβαλα καθολου αφου της εστρωνα μια κουβερτουλα κατω στο χαλι και επαιζε εκει από 4μηνων

τσεβουλα πολυ μου αρεσει το εβελινα!!!! δεν εχεις και πολυ χαμηλο αιματοκριτη αλλα για τα ποναλακια ειναι συσπασουλες ενημερωσε γιατρο!

ελενα εχω πλυντηριο hoover και μου βγηκε σκυλι.... το τι εχω πλυνει δε λεγεται!!!! δε ξερω απο στεγνωτηρια αλλα σα μαρκα και σαν εταιρια(ανταλλακτικα) υπαρχουν αμεσα και οχι πολυ ακριβα

κοριτσαρες μου κλεινουν τα ματακια μου.... ειμαι στην 29σελιδα μολις ξυπνησω θα συνεχισω απο εκει....

σας εχω και νεα αρκετα ενταξει θα με πειτε τρελη αλλα ελπιζω ο μπομπ να μου κανει και αλλα στο δωματιο ετσι ωστε να σας βαλω φωτο να παρετε παλι μπρος τις διακοσμησεις!!!! φιλουρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ετσι και πάρετε φορα δεν σας προλαβαινει κανεις, εχω να διαβάσω πάνω απο 5 σελιδες απο χθες το βράδυ, ειμαι περιεργη να δω τι θέματα έχουμε πιασει πάλι... :lol::lol::lol:

Εγώ το πρωι εκανα δουλιτσες στο σπιτι οσο η μικρή ήταν χολειο οχι πολλές γιατι 10 την πήγα μια παρά την πήρα. Ποσα να προλάβω πήγα και σουπερμαρκετ στο ενδιάμεσο, τα υπολοιπα αύριο. Ευτυχώς θα έρθει αύριο και η μαμά μου να μας μαγειρέψει σουτζουκάκια (Νάνσυ sorry).

Αφροδιτη αγορομάνα με το καλό και το δευτερο αντράκι σου και βλέπω μετά το εκμεταλευτήκατε μια χαρά και βολτάρατε.

Καρολινάκι οργάνωσε μας για καφε ~o)~o) πριν αρχισουμε να γεννάμε!

Νάνσυ έμεινες στασιμη απο δουλειες εγώ δεν έχω αρχισει ακομα μετά το Πάσχα λεω και θα ξεκινησω πρώτα με το να μαζεψω χειμωνιάτικα και να βγάλω καλοκαιρινά και μετά με του μπεμπη οποτε καλο Μάιο 8-)8-)

Τα βρεφικά ρουχαλάκια θελουν ολα σιδερο να το ξέρετε και αν σιδερώνετε με ατμο να μην τα μαζευετε αμεσως να τα αφηνετε λιγο!

Βρε Μαράκι γιατι να φασκιωνεις το μωρο το καναν μια φορά και ενα καιρο για να μην κουνιουνται και πολύ και να κανουν οι γυναικες τις δουλειες τους. Και τώρα καλοκαιριατικα κιολας αφηνε το ελευθερο το μωράκι σου.

beboula επειδη εχεις διδυμα σιγουρα οι αντοχές σου θα περιοριστουν πολύ πιο γρηγορα, φανταζομαι να αντεξεις εναν αντε εναμιση μηνα αλλά γιατι να το ρισκάρεις?

Σταυρούλα το πάρκο(αυτα έχουν αραιο δίχτυ) ειναι για αργοτερα μετα τον 6ο- 7ο μήνα που δεν θα θελει άλλο να κάθετε ολη την ώρα στο ρηλαξ και που θα θελει τον χώρο του με τα περισσοτερα παιχνιδάκια του. Το παρκοκρεβατο ειναι αυτο που σου ειπε η Ελενα και αν εχει δύο επιπεδα μπορεις σιγουρα να το χρησιμοποιήσεις νωριτερα ακομα και για υπνο αρκει να έχει το κατάλληλο στρώμα. Φυσικά αν πάρεις παρκοκρεβατο δεν χρειάζεσαι πάρκο και για μενα τα παρκοκρεβατα ειναι πολύ πιο ομορφα και μπορεις άνετα να τα χρησιμοποιήσεις και σε ενα ταξιδι οταν κλεισουν καταλαμβάνουν πολύ λιγο χώρο. Οσο για το μπανακι σιγουρα τον πρώτο καιρο και εννοώ κανα εξάμηνο και θελει στηριγματάκι για το μωρό, δεν μπορει να κάτσει απ ευθειας στο μπανάκι. Υπάρχει αυτό το φουσκωτό και κατι άλλο σαν κεκλιμένο επιπεδάκι με πετσετένια πλατουλα.

tsevoula ωραιο το Εβελινα

kikitsa ετοιμη και εσύ σχεδον απο το δωμάτιο αντε να αρχισεις και με τα ρουχαλάκια τώρα. Καλοριζικο και το στεγνωτήριο.

Αμαλια με γεια το καροτσι κανε τώρα βολτες τον αρκουδο για εξάσκηση :lol:

Εφαγα λικη σοκολάτα πριν και με έχει ταράξει στην κλωτσιά το αγοράκι μου, άντε και εμεις αύριο θα το δούμε μου εχω τεσσερις βδομάδες να το δω απο την β επιπέδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia molis milisa me to lhtw kai ematha times toketou me ton eopu...ekanan sumvash kai oi telikes times einai:

fusiologikos toketos: 3klino,3 dianuktereuseis, 680 eurw

kaisarikh: 790

epipleon mera einai 100 eurw

kai eipa na rwthsw kai gia diklino.....kai einai 1700......epatha sok.....1700 summetoxh!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε;

εχω ρεπο σημερα,κοιμησα τον αγοραρο μου κ περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια.διαβαζα κ νεα σας αν κ ειχα μπει κ τη δευτερα απλα δε σχολιασα γιατι ειχα γιατρο το απογευμα κ δε προλαβα.ολα καλα με την μπεμπουλα,απλα ενω ηταν μια εβδομαδα μπροστα τωρα ηταν ακριβως στην πητ μοτ μου την αρχικη.ενω ο αντωνακης μου θυμαμαι ηταν παντα δυο εβδομαδες μπροστα..λιγοα πογοητευτηκα αλλα ειπε να μην ανησυχω καθολου αφου εχει μια χαρα αναπτυξη.

οσο για τη δουλεια,μαλλον δε θα παρω μ.εβδομαδα,δεν ξερω δε μου παει να παρω εκτος κ αν οντως δεν ειμαι καλα κ δω οτι δεν τη παλευω καθολου.σκεφτομαι να γραψω μετα το πασχα που εχω κ τα γενεθλεια μου κ εχει κ ο αντρας μου αδεια κ να ειμαστε ολοι μαζι κ να ξεσκιστουμε κ στις βολτες.κ φυσικα δεν παιρνω απο την κανονικη μου αλλα θα γραψω,τη κανονικη την αφηνω να τη παρω στο τελος.αχ,δυο μηνες εμειναν περιπου αντε να περασουν,αν κ ξερω οτι περνα ο καιρος πολυ γρηγορα.

απλα παιρνω τρεις συγκοινωνιες για να φτασω κ ειναι πακετο,εχω κ ορθοστασια κ δεν ειναι κ πολυ ευκολο.αν ημουν καθιστη δεν τα το συζητουσα καν.

τα ρουχα του αντωνη κ εγω με προδερμ τα επλενα με το υγρο απορυπαντικο προδερμ κ οσο για το αρκαδι δε διαλυεται ευκολα στο πλυντηριο,το εχω δοκιμασει κ δεν το ξαναπηρα ποτε.

οσο για το τσιγαρο..καπνιζω απο τα 17 ειμαι 32 κ ημουν φανατικη κ εγω καπνιστρια marlboro lights κ αγιος ο θεος.τυχαινε να εχω π.χ 5 ευρω στο πορτοφολι κ αντι να παρω να φαω αν πεινουσα θα επαιρνα τσιγαρα αν μου τελειωνε το πακετο.δεν εκανα πολλα αλλα ουτε λιγα,βασικα ενα πακετο τη μερα μπορει κ 15 με 17.τελοσπαντων,στον αντωνη το εκοψα στην 7η εβδομαδα γιατι πριν τον αντωνη ειχα περασει τη τραυματικη εμπειρια με τη πρωτη μου εγκυμοσυνη που εχω ξανααναφερει κ ενω δεν εφταιγε το τσιγαρο εγω δεν ηθελα με τιποτα να ξαναδιακινδυνευσω κ την εγκυμοσυνη που ειχα με τον αντωνη.το ζητουσα παντως κ ελεγα αντε να γενησω να πιω καφε κ να καπνισω.θηλασα ενα μηνα οταν γενησα κ μετα το ξαναρχισα.τωρα στην μπεμπουλα παλι το εκοψα 2 εβδομαδες περιπου αφου εμαθα για την εγκυμοσυνη,δυσκολευτηκα αρκετα αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν το ηθελα κ τοοοσο πολυ για να τρελαθω.βεβαια ζηλευω κ εγω τους αλλους που βλεπω αλλα βλεπω οτι νιωθω κ καλυτερα γιατι τον τελευταιο καιρο πριν μεινω εγκυος ενιωθα οτι με πειραζε το ρημαδι ολο ταχυπαλμιες κ γενικα κατι περιεργα ενιωθα.παντως θα προσπαθησω να μην το ξαναρχισω,κυριως για την υγεια αλλα κ οικονομια.αν κ θα θελα αν τα καταφερνα να ειχα ενα πακετο κ να το κρατουσα για 4 με 5 μερες.μερικοι που το καταφερνουν πολυ τους ζηλευω.αυτα κ με το καπνισμα,σας ζαλισα..

σχετικα με το σεξ εγω γενικα δεν το θελω κ παρα πολυ,στον αντωνη το ηθελα πολυ περισσοτερο,ο αντρας μου θελει αλλα δε με πιεζει κ ετσι δε γινεται κ πολυ συχνα,βασικα με ξενερωνει προσωπικα παντα η ιδεα εγκυος κ σεξ δε ξερω γιατι.

παντως το μυαλο μου ειναι συνεχεια στο φαι.κ ολο θελω να κανω δυσκολα φαγητα.δε βλεπω που δε προλαβαινω να κατουρησω,θελω κ μπελαλιδικα τρομαρα μου,τι να πω.

α,οσο για τις συσπασεις μαξιμακι μου κ εγω γιουτοπαρ παιρνω ειδικα στον αντωνακη πηρα πολυ γιουτοπαρ κ βοηθαει οντως για το μαγνησιο.παντως εγω εκτος απο πετρωματα κτλ που αναφερουν τα κοριτσια νιωθω κ πονο περιοδου.κ σαν να να θελω να παω τουαλετα.

αυτα κ απο μενα τα νεα μου,φιλια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ligo ksaplwsa ston kanape kai me pire o upnos.

Sikwthika ekana liges akoma douleies...twra pali peinaw!! Bre Bikaki kai egw olo to fagito skeftomai ti tha ginw pia.

Kikitsa s'euxaristw! Perimenoume fwto ap'to dwmatio!

Lil euxaristw gia to site! Tha to koitaksw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα αυτό για τον ύπνο το έχω πάρει ήδη. Εντάξει δεν ήταν δα και τόσο ακριβό όσο κάνει ένα φορμάκι περίπου. Σιγά την αγορά. Αν μου χρειαστεί μου χρειάστηκε. Ο υπνόσακος δεν είναι το ίδιο γιατί τα χεράκια είναι ελεύθερα.

cristie μπορείς να ρωτήσεις και για μονόκλινο γιατί ενδιαφέρομαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;;;ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΑΘΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ..ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΞΕΧΝΑΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΑΝΤΟΧΕΣ.ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΦΡΟΝΤΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΧΩΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ..

ΜΠΕΜΠΥΛΑ ΕΣΥ ΧΑΝΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ε;ΝΩΡΙΣ ΣΤΗΝ ΕΒΑΛΕ Κ ΕΣΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 22Η ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ Κ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΡΙΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ 22Η ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ..ΔΕΝ ΜΠΟΡ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ..

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ(ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΧΑΧΑ)Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Κ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ..Κ ΕΑΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΧΑΧΑ

ΚΥΡΑ ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ 2ΧΡΟΝΩΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΥΥΥΥΥΥ Κ ΑΣΙΔΕΡΩΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Κ ΑΣΙΔΕΡΩΤΗ ΠΥΤΖΑΜΑ... ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ 1Ο ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕ ΤΑ ΑΝΤΕΧΩ..Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 12..ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ..ΧΑΧΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΟΥ 440 ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΘΑ ΦΕΡΝΩ ΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΤΟΚΑΝΩ Η ΕΡΗΜΗ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ

ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ..

ΠΕΘΕΡΕΣ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΚΡΙΑ.Η ΜΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΘΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΧΥΜΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΘΕΛΕΙ. Η ΑΛΛΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΡΘΕ ΑΘΗΝΑ(3-5 ΦΟΡΕΣ ΣΤΑ 4ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ)Κ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΥΠΟΓΕΙΑ ΑΝΑΚΑΤΩΣΤΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΗ.Η ΑΛΛΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΤΑΡΑΤΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΝΥΦΗ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ Κ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΟΤΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΒΟΗΘΑΩ Κ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ..ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΓΕ..ΚΑΤΑΝΝΟΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΠΟΥ ΛΕΜΕ..ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ Η ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΖΕΙ.Η ΜΗΤΡΙΑ ΗΡΘΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΨΩΝΙΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΣ ΕΓΓΟΝΑ...ΚΑΙ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕ ΠΗΡΕ Κ ΑΛΛΑ..ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑ Η ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ 9 ΜΗΝΕ ΣΚ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΖΕΨΑΝ 10ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμωτο δεν με αφηνει η μικρη να γραψω.....

σταυρουλα εγω ειχα παρει το μπανακι της fisherprice και το χρησιμοποιω ακομα.... το πρωτο καιρο την επλενα πανω στο υφασμα, μετα στη γυρτη πλευρα απο το μπανιερακι και οταν καθησε στο πωπο της στη κανονικη μερια οπου καθεται ακομα και τωρα δε θελει ορθια χωρις το μπανιερο της να κανει μπανιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικες φορες σας ζηλευω που εχετε τοση ταση για φαγητο,εγω με το που τρωω μεσημεριανο ειμαι χαλια μεχρι το βραδυ κ τρωω με το ζορι κανα γιαουρτι.Τα μονα που με τραβανε ειναι τα παγωτα κ τα καρπουζια :cry: Εννοειται οτι αν δε φαω μεσημεριανο μπορω να χτυπησω μια ολοκληρη τουρτα παγωτο ή κανα ταψι γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...