Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Έλενα τα είδα αυτά με τα 250 ευρώ αλλά δεν έχει να κάνει με την μάρκα. Αυτά είναι ενεργειακής κλάσης C ή ακόμα και D. Αν το πάρεις με μικρότερη από 6 kg χωρητικότητα θα το μετανιώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tsevoula όχι απαραίτητα. Μπορείς να κάνεις μία εξέταση γλυκοζιομένη που σου παίρνουν μία φορά αίμα όπως στην γενική αίματος. Ή αν έχει κάποιος γνωστός το μηχανάκι να στο μετρήσει. Στα φαρμακεία δεν ξέρω αν το μετράνε. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou to kserw, den ta elega gia mena, gia tin Tseboula gia na kserei oti uparxei kai pio ftino. Emena o antras mou thelei energiakis taksis A, giauto koitame kapoia alla pou exoun 520 ews 600.

To Hoover einai amerikaniki marka kai einai polu kala mixanimata. Auto pou ebales kalo fainetai kai se kali timi gia energiaki taksi B!

Tha koitaksoume ligo kai ti exoun ta magazia edw kai tha apofasisoume meta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este des auto an thes na deis pou fainetai to panw epipedo kai poso psila to bazeis.

Moiazei san auto pou tha parw egw. http://www.beboulino.gr/p.Parkokrevato- ... stprice.gr

An thes na deis kai alla kai pio oikonomika pigaine sto www.bestprice.gr kai grapse "parkokrebato me 2 epipeda"

Tha sou bgalei polla.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ωραίοοοο και έχει και ροδάκια για να το μεταφέρεις εύκολα. Μια χαρά. Κι εγώ για την βεράντα το σκέφτομαι γιατί το καλοκαίρι καθόμαστε έξω που έχει δροσιά. Οι τιμές που κυμαίνονται είναι γύρω στα 100 ευρώ? Κοριτσάκια έχετε δει πουθενά κάτι τέτοιο? http://babygearcenter.com/wp-content/up ... upport.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxx autes oi petheres!!! apofasise simera leei na paei na agorasei merika pragmata gia ta mora. mou eipe oti thelei na parei polles panes gia na tuligo ta mora! tis eipa oti me 40 bathmous ego den tha ta tuligo kai arxise ta dika tis. gia na me afisei usixi tis leo tha rotiso to paidiatro kai oti mou pei tha kano!!! eleos sinenoimenes einai???? mono na mas spasoun ta neura kseroun!

koritsia me to stegnotirio tha sothite, ta perisotera rouxa den theloun sideroma! brika ena edo me 359 euro

http://www.seios.gr/SeiosRetScript/Seio ... oduct.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este exei pio pio oikonomika an pas se auto to site tha sou ta bgalei ola....ksekinane kapou apo 65.

Alla na sigoureuteis oti exei 2 epipeda! Nai gia tin beranta einai oti prepei kai exei opws eipes kai rodakia kai metaferetai eukola se opoio simeio tou spitiou briskesai.

Auto pou ebales sti fwto ti akribws einai? Allaksiera h mpanaki?? Wraio fainetai. Fouskwto einai?

Mpempoula prospathisa na mpw alla de mou to anoigei. Tha ksanaprospathisw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este μου τελειο αυτο για τον υπνο..γι'αυτο ναι,θα τηνβ εβαζα για τον υπνο.. beboula κ εγω ακριβως το ιδιο την ειπα...με 40 βαθμους κ θα την τυλιγω?!!!ΕΛΕΟΣ.. ελενα για το παρκοκρεβατο ειναι ιδιο το σχεδιο που ειδα στα jumbo απλα εχει κοκκινο-μπλε κ κατι αλλο χρωμα που δεν το θυμαμαι..εχει κ κουνουπιερα..ολοιδιο ειναι παντως κ εχει 80ε..λεω να παρω αυτο παντως.. εστε οντως τι ειναι αυτο για το μπανιο?ωραιο φαινετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A entaksei to brika! Kalo fainetai.

Tha ta koitaksw kai tha sugkrinw kai me ta magazia na dw ti paizei!

Euxaristw!

Delphine mou exei 2 epipeda auto pou eides?? An einai etsi tote ennoeitai oti kalitera apo ekei. Egw to eida se ena magazi edw 100 eurw alla mou arese polu to xrwma, itan ena entono roz. Tha ksanapaw omws na to dw kai tha koitaksw kai sto jumbo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα είναι φουσκωτό μπανάκι και σκεφτόμουν να το πάρω για να το βάλω μέσα στην πλαστική μπανιέρα για πιο μαλακό και άνετο. Το παρκοκρέβατο το θέλω επίσης να μην έχει τίποτα από σχεδιάκια στα πλάγια για να βλέπει καλά ο μπέμπης από μέσα να μην είναι πολύ κλεισούρα. Θα πάω και μία jumbo να δω.

Καλό φαίνεται το στεγνωτήριο whirlpool είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koilitses omorfes!!!

beboula, egw otan mpw ston 8o tha stamathsw.twra vevaia esu tha varuneis pio grhgora opote nomizw kalutera na stamathseis nwris.akous vevaia kuriws ti gnwmh tou giatrou sou!

h alitheia einai pws thelw k egw na parw parko,alla den kserw an to xrhsimopoieis apo nwris h to pairneis argotera? giati nomizw pws sthn arxh exeis kai to relax gia na to pairneis mazi se ola ta merh tou spitiou.h' den einai to idio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego an pao telika sti douleia tha douleuo an pane ola kala bebaia mexri na ksekinisei i adia tou ika. an kai na sas po mallon tha katso spiti. den ksero fobamai polu! an kai oti tha ebgaza tha itan gia ta mora...

aleka kai esu douleueis se ksenodoxeio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπςςςςς να με και εγω!

venus συγχαρητηρια για τη β επιπεδου! Με το καλο ο αγοραρος!

μπεμπουλα να προσεχεις με τη δουλεια...

Γλυκες μου υπαρχει σε μια συσκευη πλυντηριο στεγνωτηριο. Ο κουμπαρος μας με το μπεμπη τους εχει βολεψει πολυ, ειδικα με το μωρο . Τωρα θα το μαθω και εγω και θα σας πω...Πιστευω παντως πως τα ρουχα σιγουρα θα τα αποστειρωνει στο στεγνωμα.Τωρα αν θες τα σιδερωνεις, δεν ξερω αν θα τα βγαζει τσαλακωμενα.Εμεις παντως που βαζαμε την απλωστρα με τα ρουχα να στεγνωνουν στο παιδικο μας φουσκωσαν δυο πορτες στην ντουλαπα απο την υγρασια και φοβηθηκα μην μας χαλασει τα επιπλα.Απο την αλλη δεν θελω για τα μικροβια να τα στεγνωνω εξω.

Το βαλαμε σε ειδικο χωρο δεν το θελω στο μπανιο και φτιαξαμε και ραφιερα.Λοιπον βρηκαμε ενα μαγαζι stock στο Ιλιον πολυ μεγαλο και εχει οτι θες! Εκει εχει ηλεκτρικες συσκευες καινουργιες αλλα μπορει να εχουν καμια μικρη γρατζουνιτσα η' να ειναι δειγματα απο εκθεσεις και μπορει να τα παρεις μεχρι κα 70% κατω!!

Πηραμε το Hoover ενεργειακη κλαση Α στο πλησιμο και β΄' στο στεγνωμα ,χωρητικοτητα 7,5 κιλα απο 690 στα 430!!! Ειναι νικελ πορτα και μικρες λεπτομερειες παρα πολυ ωραιο!!!

Μολις τελειωσε και το στεγνωμα κανει περιπου 2μισι ωρες να τα στεγνωσει και τα εχει βγαλει σουπερ!!

Ειναι και σχεδον αθορυβο!

Εστε μου το βαλιτσακι της λιμπερο ειχε μεσα 5,6 babylina, σερβιετες, κουπωνια , χαρτομαντηλα, ημερολογιο μωρου και ενα ματακι.Πηρα τηλ. εκει που μας ειπε το Αλεκακι και κανουν κανα μηνα να στα φερουν.

Ποσα πραγματα μας βγαινουν ρε κοριτσια εχουμε χασει το ελεγχο πια....

Βλεπω ολες ετοιμαζομαστε πυρετωδος!

Ωραια φαγητακια μου μυριζουν παλι...ψαρακι , γεμιστα... :P Ο μπεμπης με εχει τρελανει στις καουρες και στις κλωτσιες. Αντε αυριο θα παμε και στο γιατρο να δουμε τι θα ακουσουμε.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este to exw dei auto i sto prenatal i sta jumbo den thimai akrivos.... einai fouskwto...

tha paw mallon apo vdomada sta jumbo k tha koitaksw...

exw ntoulapi panw apo to pluntirio den mpainei ekei me tpt...

piga stin laiki k psofisa telika htan pio makrua aposo thimomoun...

parka exei diafora exei ta tetragwna pou eina gia na paizei mesa pou einai gia pio meta k to parkokrevato mporei k na koimatai mesa....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενα 2 επιπεδων ειναι..τα χρωματα ειναι εντονα..πολυ παιχνιδιαρικο ειναι..αλλα εχει κουνουπιερα-αλαξιερα-το δευτερο επιπεδο-κ κρεμαστα παιχνιδακια.. στην libero ειχα παρει κ μου ειπαν οτι θα μου εδιναν κ καλα στο νοσοκομειο.. εσεις που ειπατε οτι θα γεννησετε κ σας εστειλαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lillll θέλω κι εγώ βαλιτσάκι. Για στείλε το τηλ με πμ.

2μιση ώρες κάνει το στεγνωτήριο στο φουλ πρόγραμμα αν δεν έχεις πολλά ρούχα πχ. αν θες να βάλεις μόνο του μωρού στεγνώνει πιο γρήγορα σε πιο ελαφρύ πρόγραμμα. Εμένα έχει επιλογή στέγνωμα + σιδέρωμα που δεν τα τσαλακώνει.

maxim όταν πας πες μου αν δεν το έχουν να μην πάω jumbo.

Delphine εμένα αυτό μου το είπανε που πήρα στα Pampers. Ότι θα έρθει στο μαιευτήριο εκπρόσωπός τους με βαλίτσα και ότι αν δεν έρθει να τους ειδοποιήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil mou me geia! Auto to magazi pou les pws legetai?? Exei site h prepei na pas ekei h idia??

Auto pou pires akougetai polu kalo kai se polu kali timi.

Grapse leptomereies gia to magazi na to psaksw giati eimaste sto tsak na paroume kai emeis ena alla na einai mono stegnwtirio!

To balitsaki tis Libero to eixa parei edw kai kairo. Emena eixe mesa 6 panes, 3 mikres kai 3 ligo pio megales. Ena imerologio kai kouponia kai xartomantila. Den mou eixe serbietes!

Delphine tha paw na ta koitaksw tote kai sto jumbo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εψαχνα για το τηλ της Λιμπερο λοιπον...

LIBERO 800 11 542376 και επιλεγεται το 2. Ζητατε το βαλιτσακι

BAABYLINO 800 11 84200 Ζητηστε βαλιτσακι

MOTHERCARE CAREDIRECT PAMPERS 800 11 82800 (αν καλειτε απο κινητο 2109287600) Ζητηστε το

βαλιτσακι με τα διαφημιστικα

Nτελφιν μου στο μητερα το γραφει και στη λιστουλα μας.

Ελενα θα το βρω και θα στο στειλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια το βρήκα το φουσκωτό μάλλον θα το παραγγείλω. Εδώ το έχει http://www.amazon.co.uk/Summer-Infant-C ... Q1MEA1QXM7

Έχει και αυτό που το βάζεις κάπως έτσι http://www.amazon.co.uk/Batya-Cushioned ... 64&sr=1-59

Lil Πήρα στα Libero και μου είπανε ότι επειδή συνεργάζονται με το Λητώ θα μου το φέρουν εκεί το βαλιτσάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...