Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!! ελενα χρονια πολλααααααααααααα :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] οτι ποθεις!!!!! αλεκα αντε μεγια σας!!!περιμενουμε φωτο! λεω να ξαπλωσω λιγο γιατι η μπεμπα με εχει ταραξει στις κλωτσιες κ πετρωνει η κοιλια μου..αχ αυτη η μεση ,με εχει πεθανει..φοβαμαι να ξαπλωσω γιατι μετα δεν μπορω να σηκωθω απ'τον πονο.. :cry::cry: τα λεμε μετα..φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια, σας ευχαριστώ για τις ευχές για καλή αρχή στο κοριτσάκι μου. Πάμε καλά νομιζω σήμερα κάθισε 2 ώρες και κάτι, αύριο ακομα περισσοτερο. Μου έστειλαν και βιντεακι στο mail μου και ειδα λιγο απο τις δραστηριότητες και λιγο οταν έτρωγε. Πολύ σημαντικό αυτό να βλέπω πως περνάει εκει :-bd .

Αφροδιτη με το καλο η β επιπέδου!

Σταυρούλα ειδες που ολα καλά ήταν , περισσοτερη ξεκουραση λοιπον, θηριάκι και ο Στρατούλης σου ξεπερασε το ενάμιση κιλό. Για τα ρουχαλάκια καλά στα ειπε η Νάνσυ πληντύρια θα μπαινουν συχνά :)

Αμαλια μια χαρά ο μπεμπης, απ οτι κατάλαβα σου άλλαξε την ΠΗΤ επειδή βγαινει 4-5 μέρες μεγαλύτερος, αλλά ο υπέρηχος έδειχνε οσο εισαι βάσει ΤΕΠ. Σχετικά ειναι ολα κράτα αυτο που σε βολευει!

Νάνσυ εχεις δικιο αν έχεις άλλο παιδάκι και εισαι και χωρις βοήθεια δεν υπάρχει περιπτωση να μην το σηκώνεις. Και εγώ οταν τα κάνει πρεπει να την βάλω στην μπανιερα δεν γινεται διαφορετικά και μετά τυλιγμένη με την πετσετα την πάω μεχρι το δωμάτιο αγκαλιά. Και οταν απλώνει τα χεράκια και λεει αγκαλιά μαμά τη να κάνεις να μην το πάρεις εδώ τουλάχιστον κάθομαι και της λεω ελα να σε πάρω τώρα αγκαλιτσα.

Ελενα πολύχρονη να τα εκατοστήσεις, [smilie=occasion13.gif] να εισαι πάντα ευτυχισμένη και με το καλο να πάρεις αγκαλιτσα την κορούλα σου!!!!

Ναταλια αυτές ειναι οι συσπασούλες οτι πετρώνει η κοιλιά, και γινονται καυαρά για να προετοιμάσουν την μητρα. Μαγνησιο δεν μου ειχε δώσει ουτε εμενα, μου ειχε πει οτι οσο δεν συνοδευονται απο πονο και γινονται αραιά και που δεν υπάρχει προβλημα.

Αλεκα περιμένουμε φωτο οπο το τελειωμένο δωμάτιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΕΣΤΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΟΛΟΣΩΜΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ Κ ΤΗΝ ΠΑΝΑ.ΑΧ ΒΡΕ ΕΣΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΠΙΣΤΑ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ!ΧΑΧΑΕΤΣΙ ΛΕΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩΣ ΜΕΡΑ!ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ...

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑΝ..ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΙ Ο ΑΛΒΑΝΟΣ Κ Ο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ Κ ΕΦΥΓΑ..Κ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΤΟ ΚΛΑΜΑ...ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Κ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΔΥΟ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΚΑΤΑΤΑΛΛΑ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΟ ΜΗΔΕΝ.ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΜΩΡΟ Η ΣΥΓΧΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ Κ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ;;;;

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!!!!

post-1349-13873939158514_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσαρες μου ελεγα μετα το σιδερο να φτιαξω καφεδακι και να σας σχολιασω τωρα που κοιμουνται ολοι και εκει που εγραφα εριξα ολο το φραπε στο χαλι και ξυπνησε με κλαματα η μικρη και δεν λεει να σταματησει μαλλον ονειρο ειδε!

σταυρουλα μου ειδες ολα καλα... τι κανει ο ατιμο το ουτρογκεσταν εεεε.... μη κουραζεσαι ασε εμας να κουραζομαστε!!!

αχ ποσο σε ζηλευω τις ιδιες ερωτησεις εκανα στο γιατρο για την ωρα της γεννας αν θα μου την βαλουν πανω μου και τετοια αλλα δυστυχως η κυρια ειχε αλλα σχεδια και δεν εζησα τιποτα απο ολα αυτα που εβλεπα απο τις αλλες ή μου λεγανε....

λια μου επερνα γιουτοπαν στη σαντυ οταν εκανα αμνιο και μια χαρα ηταν... ποσα θα σου ειπε να περνεις την ημερα?? μισο εεεε? μια χαρα θα εισαι.... ανεβασε ο πρωτα στα 6μαγνησια και αν δεις οι δεν υποχωρουν τα πονακια τοτε ξεκινατα

αφροδιτουλα μου μια χαρα θα ειναι ολα στη β'επιπεδου!

χριστινακι αυτο ειναι το κακο οταν κανεις οτιδηποτε η γραφειοκρατια την επομενη μερα καλη ξεκουραση.... ωραιο ειναι το χοτντογκ στα ικεα το ειχα δοκιμασει περσυ στα γιαννενα ακομη το θυμαμαι :lol::lol:

βρε νυχτοπουλι ανθη μου αντε πλησιαζουν οι μερες που θα σταματησεις!

πες τα βρε νανσυ μπορουμε να τα αφησουμε ολα στους αλλους.... εχουμε μαθει ετσι, και ιδιαιτερα οσο αφορα για τα παιδια μας τι να πουμε....

ελενα 8εκατ και τελικα πηρες τα 4εκατ.... εγω και με 100.000ευρουλακια ευχαριστημενη θαμαι!!!

χρονια σου πολλα γερη και δυνατη να εισαι και να φερεις και να κανεις πολλα πολλα παιδακια!

ειμαι στη σελιδα 21 θα ξαναεπιστρεψω γιατι κλαιει η μικρη θελει ταπτοπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι έχει καμια προβλημα στα ποδια με κιρσο?

Στο ένα ποδι στο μπουτι μου έχει πεταχτει μια φλέβα κιρσος δε λεγεται αυτο. Ξέρω οτι γενικά μπορει να εμφανιστει κάτι τετοιο στην εγκυμοσύνη, οι ειδικές κάλτσες βοηθούν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μπραβο σας ...τελειο εγινε!!!!!!!!!!!!! πανεμορφα κ τα χρωματα!!!πω πωωωωω σε επεσε κ ο καφες στο χαλι.? :(:x αχ νανσυ,κανονικα λενε οτι τα νιωθει το μωρο..ετσι ημουν μια βδομαδα συνεχομενη κ καθε μερα κλαμα με την ψυχη μου..δυστηχως δεν μπορουσα να το σταματησω.. τελος παντων..παρεπιπτοντως αλεκα κ εγω στις 10-4 εχω ραντεβου με τον γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρούκοοο ζηλεύωωωωω τέλειοοο το δωμάτιο. Καλορίζικοοο άντε βρε όλο παράπονα κάνεις μια χαρά ο μπομπ στα έφτιαξε όλα. Βρες τρόπο να τον ευχαριστήσεις ;) .

Από μένα τέλος το πρήξιμο για το καρότσι. Πήγα Λητώ και πήρα το chicco trio scoop τελικά με την βάση αυτοκινήτου. Το χρώμα είναι αυτό http://www.chicco.com/Portals/0/Product ... __zoom.jpg

Μου ήρθε 420 ευρώ μαζί με την βάση και με 6 άτοκες δόσεις όχι ντούκου που τα θέλουν στα Online καταστήματα. Το καλύτερο? Μου το πήρε η μητέρα. :D Το cam combi baby που ήθελα εγώ τελικά δεν μου άρεσε. Κάποια άλλα μοντέλα cam ήταν ωραία αλλά φυσικά πιο ακριβά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax aleka teleio to dwmatio zhleuw fantastiko egine...sunxaritiria..

lil mou den einai k polu xamilo emena htan 30,5 o aimatokritis...

katerinaki k lil k emena etsi mou eixe pei gia to magnisio oti ama den exw pono k den petrwnei k suxna den xreiazetai na parw twra arxise ligo pio suxna na petrwnei alla k pali den eimai sigouri.... oso gia tous kirsious pou les den exw idea na sou apantisw...

este tous exw pei polles fores eutuxws den erxontai k suxna apo dw k den to kanoun suxna alla re p...ti k tin mia fora pou tha ertheis gia misi wra den mporeis na min to anapseis to rimadi tespa me to mwro sto spiti den to suzito k ama einai k dipla ama eimaste me to mwro k kapnizoun mesa den tha to pigainw.... megia to karotsi este mou mia xara einai k to xrwma polu wraio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Σημερα γύρισα απο την Πάτρα στον αντρούλη μου!! Και το καλύτερο που ακομα δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω είναι ότι αύριο το πρωί δεν θα σηκωθώ για δουλειά!!Όσο ήμουν στην Πάτρα, δεν το είχα συνειδητοποιήσει, νόμιζα ότι απλά είχα 2-3 μέρες άδεια!!

Αλέκα, συγχαρητήρια για το δωμάτιο, έγινε πολύ πετυχημένο!!

Έλενα [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστήσεις!!! Με το καλό η μπέμπα σας!!!Κριαράκι, ε? Και γώ το ίδιο, 10 Απρίλη είμαι και 2 χρόνια μεγαλύτερή σου!!

Σταυρούλα όπως φαίνεται θα έχουμε το ίδιο καρότσι!!!!Σε ικανοποίησε απο κοντά?

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΑΣ!

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΓΙΝΕ!ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ;ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΣΕΝΑ ΤΟ ΡΙΛΑΞ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει την ταισα και επανηλθα!!!! συνεχιζω λοιπον....

η βετα εχει δικιο ειναι το πιο καταλληλο για τις συσπασεις το γιουτοπαν....

νανσυ πραγματικα εισαι τρελη.... ακου 14φανελακια.... καλα ολη τη μερα δεν ειχες τι να κανεις την αλλαζες την καημενη τη σαντυ..... αχ τωρα να σε δω με τα δυο τι θα κανεις και τη σαντυ απο πισω να σου λεει "μαμα αγκαλια" :lol::lol::lol:

τουλακι μου εχεις απολυτο δικιο για τα φαρμακα αλλα τωρα ειναι απαραιτητα σε εμας αυτα τα φαρμακα βλεπεις αλλοι το ικα τη μια γραφει 3κουτια και την αλλη 6.... οταν με το καλο γεννησουμε περνουμε ακομη βιταμινες(αναλογα τον οργανισμο)...φυσικα μετα τη γεννα μας θα βαλουμε ποστακι για τα φαρμακα που μας εχουν περισσεψει....

εσυ εκανες καμια ετοιμασια για πες μας....

ρωτησες τι γινεται με τις 56 μερες του ικα και τι χαρτια χριαζονται αν δεν κανω λαθος λοιπον

- γνωματευση γιατρου για την Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου

- 200 ενσημα των 2 τελευταιων χρονων

αυτα μου ζητησαν εμενα που δεν δουλευω τωρα.... κοιτα και στο http://www.ika.gr τα εχει αναλυτικα

ναταλακι πες το στο γιατρο αν ειναι να σε ξεκινησει και σενα.... μη νομιζεις και εγω ακομα δεν εχω παρει

λια εχεις αλλη διαδικασια μεσω δικηγορου πρεπει να αναγνωρισει ο αντρας σου το μπεμπε....

αχ διδυμομανα μου και που γενναω ιουνιο, αυγουστο θα παω δουλεια και ετσι με το κυαλι θα την βλεπω τη θαλασσα....εκτος αν πηγαινω με τη σαντυ και να αφηνω το πετρο καμια ωρα στη πεθερα για να κανουμε μπανακι.... δυστυχως λογω της εποχικης μας δουλειας ειναι λιγο δυσκολο να βρεθουμε και να παμε και για μπανιο μαζι με τον αντρα μου

βρε χρυσα μου αρεσε η περιγραφη σου..... αχ οταν θα φυγει η κοιλιτσα θα την ζητας και θα σου λειπει!

λιλ μου εμενα ο αιματοκριτης ειναι σταθερος στο 29 και δεν με αφηνει να πινω πανω απο 2μπουκαλακια σιδηρο

κατερινακι μου θα σε σφιγγουνε οι καλτσες, καλοκαιριαζει κιολας και θα σε φαγουριζουν.... αν δεις οτι ειναι πανω απο ενα κιρσο πηγαινε σε αγγειολογο

σταυρουλα αυτο το καροτσι εχω στη σαντυ και αυτο θα εχω στο πετρο :lol::lol::lol: και το ιδιο θελει και η αριαδνη(αχ πολυ μαρεσει που μας ενωνουν τα ιδια πραγματα) απλως τοτε δεν πηρα τη βαση του αυτοκινητου γιατι ηταν πανακριβη και επειδη δουλευαμε διαφορετικα ωραρια ο καθενας επερνε το δικο του αυτοκινητο του και μπαινοβγαζαμε το καρεκλακι

η λιστουλα μας :lol: φυσικα και ανανεωθηκε και φυσικα θα σας κραταω σε αγωνια μεχρι να το ολοκληρωσω ολοοοο το δωματιο εεε και θα σας βαλω ομορφη φωτο με τη κουνια στολισμενη απο κατω απο τα καστρα! ναι κοριτσια εγινε πανεμορφο αλλα χαλαλι του αντρουλη μουη σημερα θα του κατσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου εγω να καθησω ησυχη ΑΔΥΝΑΤΟΝ!!!! εχω σκεφτει πολλα ακομη δεν εχω τελειωσει με το δωματιο μη ξεχνας περιμενω και τα ξυλινα τα διακοσμητικα, εχω φωτιστικο να φτιαξω και να διορθωσω τις κουρτινες!!!

που να βαλω κωλο κατω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΑΛΛΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Κ ΑΛΛΟ ΡΟΥΧΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 2 Κ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΤΗΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΡΩΕΙ..ΜΟΝΑΝΤΕΡΗ..ΧΑΧΑ.ΕΔΩ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΛΙΑ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ.ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΧΩΜΑΤΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΙΟ!ΨΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!! Teleiwsa nwris ti douleia kai pigame bolta sto limani me ton antrouli mou.

Pigame PALI gia soublaki kai mpura! Polu soublaki twra teleutaia trww exw ksefugei kai to kako

einai oti se ligo tha arxisei na ksefeugei kai o k@los mou!!

De tha sxoliasw polla giati eimai kommatia pali kai exw kai ponokefalo.

Katarxin sas euxaristw oles koritsia gia tis euxes sas!!!

Ariadni kai su kriaraki? Ante opou nanai exeis kai esu gennethlia!

Aleka to dwmatio einai apla FOVERO!! Polu mou arese etsi pou to eida twra!!! Sugxaritiria!

Este mou kaloriziko to karotsi! Auto to eixa tsekarei kai egw kai mou arese! Polu wraio kai to xrwma!

Koritsia mou sorry pou de sxoliazw tipota allo, alla eimai polu kourasmeni!

Kalo bradu!

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου ωραια το φτιαξατε το δωματιο!

Σε βλεπω μεχρι το τελος να βαζεις τις πινελιες σου!

Αρα κοριτσακια μου μπορει να μη μου δωσει και τριτο σιδηρο την ημερα... :roll:

Ντελφιν υπομονη κοριτσακι με τη μεση...Εχω περασει και εγω τους πονους στη μεση 2 χρονια πριν μεινω εγκυος και εκανα και φλεγμονη ασε...Απουσιαζα 4 μηνες απο τη δουλεια με ενεσεις!Ευτχυχως μεχρι τωρα δεν με εχει πιασει μονο οταν το παρακανω.Θελει ξεκουραση!

Εστε μου με γεια το καροτσι! Και εμεις απο τα λητω το πηραμε.Δεν ξερω πιο cam ειναι αυτο που λες αλλα αυτο που ειδαμε και μας αρεσε εκανε 500 κατι.Υπομονη και με τη ινσουλινη ,τι να κανουμε εκει θα κολλησουμε?

Ελενα θελω και εγω σουβλακι!!!!μιαμμμμμμ

Νανση μαλλον θα χρειαστεις ενα πλυντηριο στεγνωτηριο με τοσα πλυσηματα :P

Εμεις το παραγγειλαμε εχθες και μας ηρθε σημερα! Το εχω βαλει να δουλεψει , για να δουμε.Πιστευω οτι για τα ρουχα του μπεμπη και για τις πετσετες θα μας βολεψει!

Μου εστειλαν και το βαλιτσακι της λιμπερο, οχι τιποτα τρελο...

μακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil 500 είναι πολλά γι'αυτό που προσφέρει. Δεν είδα διαφορά με το scoop και το χρώμα μου άρεσε καλύτερα. Στο cam είχε ένα μπεζ με στρας και κάτι απαίσια δίχρωμα πορτοκαλί με γκρι και ένα μπλε σκουρο μονοχρωμο. Επίσης, αν δεν έβρισκα το scoop θα έπαιρνα το cam από το Internet αλλά δεν ήθελα και να πληρώσω και ντούκου το ποσό. Πήρες πλυντήριο-στεγνωτήριο ή ξεχωριστά πλυντήριο και ξεχωριστά στεγνωτήριο. Εγώ είχα πλυντήριο και πήρα και στεγνωτήριο όταν παντρεύτηκα. Έχω σωθεί πόσο μάλλον με τον μπέμπη τώρα θα με βοηθήσει πολύ.

Βαλιτσάκι Λίμπερο? Για πες λεπτομέρειες. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα είχαμε τον υπέρηχο Β επιπέδου, ευτυχώς όλα καλά ήταν!!!!!!!!!!!!!!536 γρ το καμάρι μου! Αγοράκι είναι τελικά, ο Ερμής!! Τελικά αγορομάνα θα είμαι...χα χα! Μετά που έφυγε το άγχος πήγαμε για ψώνια, φαγητό, σινεμά...πολύ ωραία περάσαμε!!!!!!Κουράστηκα λίγο αλλά άξιζε ο κόπος!Είχαμε πάει μόνοι μας χωρίς τον μικρό και το εκμεταλλευτήκαμε! Αν και πρώτη φορά τον αφήναμε τόση ώρα το είχαμε ανάγκη να ξεσκάσουμε!

Τώρα όσον αφορά τη συζήτηση για το κάπνισμα...πριν την 1 μου εγκυμοσύνη κάπνιζα και εγώ, το έκοψα περίπου στον 4ο μήνα, μέχρι τότε έκανα περίπου 5 την ημέρα, όσο ήμουν στην δουλειά. Μετά αν και δυσκολεύτηκα πολύ το έκοψα τελείως. Πίστευα ότι μετά θα το ξαναξεκινούσα, γιατί με τραβούσε πολύ, ψέματα μην λέω. 'Οταν λοιπόν σταμάτησα και τον θηλασμό όλο το σκεφτόμουν, αχ και να είχα 1 έλεγα. Το καλοκαίρι ένα βράδυ καθόμουν στο μπαλκόνι με τον άντρα μου και πίναμε μπιρίτσα και του ζήτησα 1 (αν και δεν καπνίζει έχει καμιά φορά μήπως έρθει κάποιος) μόλις έκανα μια τζούρα μου ήρθε μια αηδία που δεν θα την ξεχάσω ποτέ...από τότε έπαψα να το σκέφτομαι!!!!!!Τώρα πλέον δεν νομίζω να το ξαναξεκινήσω ποτέ. Όλα είναι θέμα θέλησης! Ελπίζω cristy να το κόψεις και εσύ, θα κάνεις πολύ μεγάλο καλό στο μωράκι σου!

Έλενα να το εκατοστήσεις!! :ymparty:

Aλέκα πολύ ωραίο το δωματιάκι σας!! Σχεδόν τελείωσες!

Este άντε καλές βόλτες τώρα με το καροτσάκι σας!

Κοριτσάκια καλό βράδυ! Πάω να πέσω να κοιμηθώ γιατί κλείνουν τα μάτια μου, αύριο κανονικά επιστρέφω στην δουλειά αλλά λέω να πάρω τηλ. για άδεια. Θα δούμε το πρωί! Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες και συναμα καλημερα...μιας και τετοια ωρα μονο οι νυχτεριδουλες και εγω γραφουμε... :lol::lol::lol:

δεν ξερω τι ειχα ενοιωθα μια μελαγχολια ...και τσακισα ρε μαμωτο καμμια 20 αρια μπισκοτα της λυδιας με γαλα... :@):@):o)και αφου εφαγα ψωμι με βιταμ σοφτ..ειπα να μπω λιγο γιατι πως να ξαπλωσω η κοιλιοδουλη :lol::lol:εχω σκασει λεμεεεεεεεεεε..

λοιπον απο αυριο διαιτα γιατι εχω μια βδομαδα να μπω στον 8... :roll: ο μπεμπης παρτυ εκανε παλι...σαν μπαλακι του πινγκ πονγκ πηγαινε..με τοση ενεργεια που πηρε ..εμ λογικο...

αλεκακι πολυ ομορφο το δωματιακι ... :D:D:D απο που πηρες τα αυτοκολλητακια ?

α βαλε με στην γκαστρολιστουλα μας οποτε μπορεσεις ...17/04 θα παμε να δουμε τον νταρντανιαν μας...

μπραβο venusγια τα ευχαριστα νεα..αντε με το καλο ο παιδαρος λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

ελενα..χιλιοχρονη κοριτσακι μου... :ymparty::ymparty: υγεια πανω απολα σου ευχομαι και με το καλο να παρεις στην αγκαλιτσα το μωρακι σου..

ποτε βρε τσουπρες θ αοργανωθουμε για καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???????????????ε???????????????

α δεν σας ειπα ποσο χαρηκα που επιτελους εβρεξεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: φυγε παλιογυρη....φυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..ακους?????????????????????????????

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ;ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΕ ΒΑΡΔΙΕΣ.ΑΛΛΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΕΣ ΑΛΛΕΣ ΒΡΑΔΥΝΕΣ Κ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΕΣ.

ΑΧ ΕΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΜΑΛΛΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΨΟΥΝ ΤΟ ΠΑΤΑΡΙ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ..ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΒΑΡΙΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΔΩΡΟ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΥΛΛΟ Κ ΦΤΕΡΟ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ..

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΚΑΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΚΑΡΟΤΣΙ..Κ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ...ΘΑ ΓΕΜΙΣΩ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΧΑ!

ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ Κ ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 20Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΟΥΤΕ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΕΜΕΝΑ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΤΟΥΣ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ ΑΧΛΑΔΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...