Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πού χάθηκε το τυρογαριδάκι??


Recommended Posts

Κορίτσια παρατήρησα ότι το τυρογαριδάκι δεν έχει γράψει στο φόρουμ για αρκετό καιρό. Απ΄όσο θυμάμαι άρχισε την δουλειά, ωστόσο που χάθηκε? Ξέρει καμμιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν θυμάμαι καλά θα μετακόμιζε η Φανή..

Της έστειλα κ εγώ πρόσφατα pm γιατί την είδα on line αλλα δε μου απάντησε..

Για να είναι on line είναι καλα!:)

Ίσως έχει πολύ τρέξιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν θυμάμαι καλά θα μετακόμιζε η Φανή..

Της έστειλα κ εγώ πρόσφατα pm γιατί την είδα on line αλλα δε μου απάντησε..

Για να είναι on line είναι καλα!:)

Ίσως έχει πολύ τρέξιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Χάθηκα το ξέρω, αλλά κθριώς δεν σας ξέχασα. Η αλήθεια είναι ότι μετακόμισα και δεν έχω τηλέφωνο γιατι ζήτησα να μου το μεταφέρουν. Να φανταστειτε ότι καθως είναι καινούριο το σπίτι πρέπει να έρθουν να μας το συνδέσουν και εδώ και ένα μήνα τίποτα. ¨Ερχομαι καμιά φόρά στον υπολογιστή της μητέρας μου και κάθομαι κανένα 5λεπτο για αυτο κ δεν γράφω. Δεν θέλω να κάθομαι στον υπολογιστή ενώ η μητέρα μου φροντίζει τον μπέμπη και έτσι...Εν τω μεταξύ΄είμαι συνέχεια στο τρέξιμο...καθώς το σπίτι ακόμη φτιάχνεται. Η κουζίνα σήμερα τελείωσε και αυριο θα μου βάλουν τον απορροφητήρα...για να μην πω ότι σαλόνι δεν έχω ακόμη...το περιμένω την Τετάρτη! Είναι λίγο εκνευριστικό αλλά κάνω υπομονή γιατί είμαι στο σπιτάκι μου! Σας φιλώ κοριτσάκια!!Ανυπομονώ να μπω μια και καλή με τον υπολογιστή μου και να μαθάινω νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Χάθηκα το ξέρω, αλλά κθριώς δεν σας ξέχασα. Η αλήθεια είναι ότι μετακόμισα και δεν έχω τηλέφωνο γιατι ζήτησα να μου το μεταφέρουν. Να φανταστειτε ότι καθως είναι καινούριο το σπίτι πρέπει να έρθουν να μας το συνδέσουν και εδώ και ένα μήνα τίποτα. ¨Ερχομαι καμιά φόρά στον υπολογιστή της μητέρας μου και κάθομαι κανένα 5λεπτο για αυτο κ δεν γράφω. Δεν θέλω να κάθομαι στον υπολογιστή ενώ η μητέρα μου φροντίζει τον μπέμπη και έτσι...Εν τω μεταξύ΄είμαι συνέχεια στο τρέξιμο...καθώς το σπίτι ακόμη φτιάχνεται. Η κουζίνα σήμερα τελείωσε και αυριο θα μου βάλουν τον απορροφητήρα...για να μην πω ότι σαλόνι δεν έχω ακόμη...το περιμένω την Τετάρτη! Είναι λίγο εκνευριστικό αλλά κάνω υπομονή γιατί είμαι στο σπιτάκι μου! Σας φιλώ κοριτσάκια!!Ανυπομονώ να μπω μια και καλή με τον υπολογιστή μου και να μαθάινω νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ το σπιτακι σου φανουλα αντε με το καλο να το τελειωσεις και να το χαρειτε!!κουραγιο και φιλια στο μωρο σου.....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ το σπιτακι σου φανουλα αντε με το καλο να το τελειωσεις και να το χαρειτε!!κουραγιο και φιλια στο μωρο σου.....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...