Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

nansy mou mpravo gia to agoraki sou pou to epiveevewsatek pou einai ola kala k ta duo..gelasa me ton kolpiko polu.... k me gia to karotsaki alitheia gia pio perego les oti exei prosfora den douleuei to site tous?...na prosexeis koukla mou exeis k duo min tin shkwneis einai k varia...

elena tuxaia to vrika...

lia me gia ta pragmatakia....

este mporeis na valeis tin kalathouna sto dwmatio k ama pas se teteia timi exei sto prenatal twra prosfora to perego switc me 415...

karolinaki mou akoma vasanizesai koukla mou perastika elpizw na gineis grigora kala...

aleka auto akrivos tha kanw tha paw na parw auto pou thelw k tha tous pw na mou dwsoun osa theloun den tha katsw na skasw....

oute emena mou ekane kolpiko uperixo stin b epipedou oute meta i giatros mou den thimamai omws ama to metrise apo tin koilia i oxi

egw efaga ena hot dog k twra tha faw k to deutero k nani meta tha ta poume aurio kalinuxta koiloumpes mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κοριτσάκια μου φουσκωμένα;;; Νάνσυ μου επιβεβαιώσατε το φύλο των παιδιών;; Τέλεια! Ένα και ένα! Με το καλό να τα γεννήσεις τα διδυμάκια σου!

Μαξίμ μη μου συγχύζεσαι με τα πεθερικά..Άστους να λένε τα δικά τους.Όσα παιδιά θες θα κάνεις και όποιο καρότσι θες θα πάρεις ;););) !

Αλέκα μου πολύ ωραία τα χρώματα στο δωμάτιο..Μια επισήμανση μόνο...Εκεί στο κύμα σε κάποιο σημείο μπαίνει το ένα χρώμα στο άλλο..Στη ροζ πλευρά έχει και λίγο μπλε (ή το αντίστροφο, δε θυμάμαι :oops::oops: )..Βλέπω καλά ή όχι;;;Κατά τα άλλα τέλεια όλα! Με γεια!!!

Καρολινάκι μου εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να γίνεις τελείως καλά!!!! Και να τρως πολύ πολύ τυράκι για να χαίρεται ο Ποντικούλης σου!!!!!!!

Κατερινάκι μου γέλασα τόσο πολύ που προτείναμε το ίδιο χαλάκι στην Έλενα :lol::lol: Και για τους ίδιους λόγους :lol::lol::lol: Εντωμεταξύ μόνο εμείς προτείναμε το πρώτο :lol::lol::lol: Τελικά βρήκες τσαντούλα στην Αγγελικούλα;;;;

xtinaki με το καλό να γίνει ο γάμος σας!!Καλές ετοιμασίες!!!!

Εγώ σήμερα άκουσα περισσότερο τη φραουλίτσα μου! Δεν ήθελε φαίνεται να ανησυχεί η μανούλα!!!

Αυτά και για σήμερα κοριτσάκια μου! Πεινάω αλλά δεν τρώω. ΒΡΑΧΟΣ! Έχω βάλει στόχο να χάσω μισό κιλό τουλάχιστον...Δεν κάνω δίαιτα αλλά προσέχω όοοοσο μπορώ!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!

ΤΟ MOTHERBABY ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΝΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ325.ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΜΟΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ.

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΝΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ.ΕΑΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΦΑΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΡΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Κ ΔΕ Θα πΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ...ΜΟΝΟ ΤΟΠΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!ΧΑΧΑ ΕΙΔΙΚΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ...ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΑΜΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;;

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...μπαινω κ σας διαβαζω αλλα τι να πρωτοσχολιασω καθε φορα....τρεχει ο διαλογος με τερμα γκαζια...!!!

Πλησιάζει η β επιπέδου ειναι το Σάββατο το πρωι....δεν εχω πολυ αγωνια.....(περιεργο) ελπιζω όλα να είναι καλα.... το μωράκι όσο περναει ο καιρος με εχει τρελανει στα κλωτσιδια κ πιο πολυ αλλα η κοιλιτσα δε μπορω να πω..οτι εχει μεγαλωσει πολυ...σαν να μαι στον 4ο μηνα φαινεται κ εγω σε λιγο μπαινω στον 6ο... :? ελπιζω να μην γεννησω κανα "γατι' !!! χοχοχοοοχοχο.... Παω να σας διαβασω εχω μπολικο χρονο σημεραλ...σας φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα. Ελπίζω σήμερα να πάω mothercare να περάσει λίγο γρήγορα η μέρα μου γιατί κλεισμένη μέσα στο σπίτι δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα.

tsevoula τον τράχηλο τον κοιτάνε για να τσεκάρουν αν θα κάνεις πρόωρο τοκετό. Εμένα ήταν εντάξει και μου είπε ότι δεν θα κάνω πρόωρο τοκετό. Επίσης, αν έχεις πρόβλημα με το ζάχαρο και να μην φας γλυκό στην καμπύλη θα στο βγάλει ότι έχεις πρόβλημα. Και το αντίστροφο όσα γλυκά και να φας αν δεν έχεις πρόβλημα με το ζάχαρο δεν θα σου βγει μεγάλη η καμπύλη. Elena υπολόγισε και τα μεταφορικά που είναι αν θυμάμαι καλά γύρω στα 30ευρώ σε αυτό το site με το καρότσι.

Νάνσυ φτουυυ πάνε τα καδράκια :lol::lol: Τα έχασα. δεν πειράζει χαλάλι του του κου Τσουτσουνίδη σου. :D 270 ευρώ τσάμπα το πήρες μπράβο μεγειά. Εμένα μου πέφτει μακριά το motherbaby και αφού δεν θα πάρω λίκνο δεν με βλέπω να πηγαίνω καθόλου.

maximακι ευχαριστώ θα το κοιτάξω για το καρότσι.

Ερώτηση. Τα μικρά χαλιά πως τα πλένεται στο πλυντήριο? Σε ποιο πρόγραμμα? και πόσους βαθμούς?

Κι εμένα σήμερα με τάραξε ο μπέμπης αφού ξυπνούσα στον ύπνο μου από τις κλωτσιές. Τι γίνεται μήπως έχει πανσέληνο? :lol:

Αλεξάνδρα ετοιμάσου να ανοίξεις καινούριο θέμα μέχρι το σουκου. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpines mouuuuu!!mphka twra pou akoma pinw to xamomilaki mou giati vlepete eimai tooooooso tyxeri pou exw mpoukwma edw kai 2 meres!!!eytixws shmera eimai kalytera!!!emeis teleiwsame tis kathariothtes mesa..h mama thleei oposdipote na kanei ta mpalkonia!!!xaxaxaxaxa ti vitsia einai ayta re paidaki mou..tespa den is xalaw xathri giati etsi kialliws den tha vrw akri ;) kai meta tharxisoume thn proetoimasia gia ta faghta!oti mporei na ginei kai na mpei psugeio diladi...ayta katatalla xthes den koimithika sxedon katholou polu asxhma oneira...kai stis 4 ksipnisa giati kontepsa na pnigw aptin kaoura..mou anevhkan ugra kai mou petaxtikan ta matia eksw...to nini exthes mou fainetai oti otan ksaplwsa arxise na klotsai pio dynata gia prwti fora!!!kanonika apo twra kai meta tha prepei na to niwthw entonotera e??

nansy mou bravo pou ola einai kala me ta mwrakia kai sigourepses kai ton antra opote mia xara!!!kai o dialogos me ton giatro...ti na pw!!xaxaxaxaxaxa oute na mas akouge!!xaxaxaxa

pousai marh maria???mavra matia kaname!!!siga marh pou tha kaneis gati giati den eisai toumpano!!tha fouskwseis kiesy mh skas!!!

karolinaki mou perastika sou koukla mou ti na pw...sexoun matiasei...ante na sineltheis twra pou anoigei o kairos na ton pioume ayton ton kafe epitelous!!!xaxaxaxa

ayto akrivws na kaneis maximaki mou oxi pu tha katseis na skaseis pia!!koumanto esy me ton antra sou kanete den xreiazeste dervenages!!!

prostoparon sas filw oles kai paw na kanw kati teleytaia pswnia gia na synexisoume edw!!!smoutssssssssssssssss

kalimeressssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!!!!!!!χριστινακι ετοιμαζεσαι ε?!!! τι ωραια που ειναι οι ετοιμασιες πριν το γαμο!!!! :):) λια μεγια το καροτσι!!!!!!! νανσυ ενα ενα ε? :):):) τελεια....με το καλο να παρεις κ στην αγκαλια σου...μια μεγαααααααααααααλη αγκαλια κ για τα δυο :):):):) καρολινα μου.......περαστικα κ παλι!καλε τι χειμωνα βασανο περασες κ εσυ?!αντε να γινεις γρηγορα καλα! :-* κ εγω μολις ταισα την λουση μου κ κοιμηθηκε παλι.. κανουμε και baby siting ;) ..δυστηχως δεν βλεπει ακομα. :( σημερα το βραδυ επιτελους θα δω την μπεμπα.καθυστερησαμε πολυ για να παμε..αφου λεω κοντευω να κλεισω κ τον 7ο μηνα.πω πωω κοριτσια περασε ο καιρος..τα λεμε παλι!!!φιλια σε ολες.. :-*:-*:-*:-*:x παρεπιπτοντως χρονια πολλα στην κατερινα(πασχαλιτσακι) να τα εκατοστισεις,με το καλο κ το νινι σου κοριτσαρα :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] !!!!!!μακια πολλα :-*:-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!τι μου κανετε? Εγω εχω ξυπνησει απτις 7 αλλα βαριεμαι να σηκωθω απο το κρεβατι!Εχω παραγινει τεμπελα! :oops:

Delphine μια που εκανες προσφατα τον γαμο σου,πηρατε βερες?Εμεις λεμε να αρχισουμε με τα χαρτια ωστε μετα το Πασχα να παντρευτουμε.Αλλα για μενα ειναι πολυ τυπικο στο δημαρχειο,δηλαδη θα ηθελα να παω μονο με τον αντρα μου κ τους μαρτυρες,γι αυτο ρωταω :τις βερες τις παιρνουμε τωρα ή οταν κανουμε τον θρησκευτικο?Και ποσο κοστιζουν περιπου?

Μαριαγιωργοσ κ εμενα δε μου φαινεται ακομα οτι ειμαι εγκυος,μονο οτι εχω παχυνει θα εβλεπε καποιοσ,ομως εχω πλατια κοιλια κ να σου πω την αληθεια ειχα αγχωθει μηπως ειναι μικροτερο το μωρακι μου απο το συνηθισμενο,ομως ειναι 516γρ,φυσιολογικοτατα δηλ :D .Καλο θα ναι να μην κανουμε κ πολυ,θα κινουμαστε πιο ευκολα :lol: Γιατι εγγω και με αυτην την κοιλια εχω αρχισει να ντελαπαρω,σαν πιγκουινοσ παω μου λεει ο δικος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια πως θα ηθελα ενα φραπεδακι!!! Ο καφες κ το τσιγαρισμα ηταν αυτα που με στειλανε στο φαρμακειο για το τεστ εγκυμοσυνης,ειχα τρομερη αδιαθεσια κ ξαφνικα δε μπορουσα να πιω καφε :o ασε που σαν φανατικη καπνιστρια το να αποφευγω το τσιγαρο μου ηταν αξιοπεριεργο!

Μεχρι κ τωρα ομωσ ο καφες δε με τραβαει καθολου αλλα μου λειπει!!! :( Ασε που οταν βγαινω εξω δεν ξερω τι να παραγγειλω και καταληγω σε παγωτακι η σε σουφλε σοκολατασ :D (τραβατε με κι ας κλαιω)

Και γω θα θελα να παω σημερα για ψωνια Σταυρουλα μου,αλλα ο αντρασ μου πληρωνεται αυριο ή μεθαυριο κι η αληθεια ειναι οτι αυτη την στιγμη μου ερχεται να παω να δανειστω για να παω να κανω λιγο shopping. :oops: .Θελω να παρω τους δρομουσ και να σαρωσω τα μαγαζια :((

Που ειναι τα λεφτα Γιωργακη :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula egw ston politiko den pira veres giati einai k panakribes 500 mas eixan pei to zeugari k evala egw mono ena daxtulidi san monopetro k auto den einai aparetito na sou pw.... veres ston thriskeutiko giati mas eixan pei oti prepei na diavastoun kiolas k ston politiko den ginetai auto.... mono gluka gia na karasoume pirame k mia anfodesmi mikri

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω ετσι λεω μαξιμ να μην παρουμε,ασε που οταν δωσαμε λογο εσκασα 500€ γιατι ηθελα να φοραει κ αυτος (το μονοπετρο μου δε ξερω ποσο μου το αγορασε) και στην τελικη τα εχουμε χασει κι οι δυο,ο αντρασ μου απ το βαλε βγαλε επειδη δεν επιτρεπεται στην δουλεια του κ εγω απο την μαμακια που με δερνει καθε φορα που τσακωνομασταν εβγαζα κ το δαχτυλιδι κι του λεγα:"Δε σε θελω ρε σε χωριζω!!!" :lol::lol::lol: Ωσπου παει το μονοπετρο ουτε που ξερω που μπορει να το εκρυψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsevoula αυτό το άγχος το έχω κι εγώ μην τα χάσω. Ιδιαίτερα με την βέρα τώρα που δεν την φοράω. Δεν ανέχομαι κανένα δαχτυλίδι στα χέρια μου. Έχουν πρηστεί και λιγάκι και με σφίγγουν. Τελικά δεν πήγα Mothercare αλλά καλύτερα γιατί θέλω να έρθει και η κούνια πρώτα να πάρω τα μέτρα για να αγοράσω στρώμα, προίκα κλπ. Μην πηγαίνω 2 φορές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα! μολις γυρισα απο το πρωινο καφεδακι μου (ο αντρας μου δουλεια δεν εκανε σημερα) και εβαλα φακες για το μεσημερι!

παπιομανουλα μου παλι αρρωστουλα μου εισαι???αχ ο γιοκας σου με φουλ αντιβιωσεις θα βγει.... περαστικουλια σου!!!

νανσυ σε περιμενα πως και πως χθες αλλα μου πηρε το λαπτοπ ο αντρας μου! ειδες το δεσαμε και το φυλο και τωρα βουρ να φτιαξεις και το αγοριστικο κομματι στο δωματιο! καλα το κορυφαιο σου με το κολπικο επεσα ξερη!!!

καλα για το βαρος πρεπει να προσεχεις αλλα τη σαντυ ποιος θα την ξεσκατιζει???

με γεια με γεια τα πραγματακια σας.... δηλαδη αν ξαναψωνισεις σου ξαναδινουν μαξιλαρι???? :lol:

καλε αληθεια οταν κανεις μπανιο σε πισινα κοβεται το γαλα??? τι μακακια ειναι αυτη.... ριξε και για μενα καμια βουτια!!!!

μαξιμακι μου πηγαινε απο κοντα να τα δεις.... μπορει να εχει τις προσφορες μονο στο καταστημα!

ανθη μου ο συζυγος μεν το εκανε αλλα τις λεπτομεριες θα τις περασει με πινελο το σαβατο (ελπιζω) μπας και κολλησω τα αυτοκολλητα!!!! και εγω βραχος βραχος αλλα ενα κρουασαν μολις τσακισα!!!

σταυρουλα μου αναλογα με το χαλι.... αν ειναι αναγλυφο το πλενω στο προγραμμα ευαισθητα με χαμηλες στροφες (400 στροφες) 40βαθμους, αν ειναι αυτα με τη τριχα τα συνθετικα τα πλενω στο πλυσιμο στο χερι στους 30βαθμους(φοβαμαι μη μου φυγουν οι τριχες που εχει) με λιγες στροφες...

ναι ναι πρεπει να σκεφτω τιτλο.... λεω να βαλω "Βουρ για ψωνια ή Οι ετοιμασιες πηραν φωτια" ή κατι τετοιο!

να σου πω την αληθεια καλα εκανες και δεν πηγες ακομη.... ας ερθει η κουνια και τοτε βλεπεις τι ακριβος χριαζεσαι!

χριστινακι μου ναι οι μαναδες μας εχουν βιτσιο με τα μπαλκονια και η μαμα μου τα ιδια! οταν ερχεται να με ξεβρομισει εγω φτιαχνω καφε και χαζευω στη τιβι!!!

ναι τωρα θα το νιωθεις πολυ πιο εντονα γιατι μεγαλωνει....

μαρακι μου αντε να μας πεις και εσυ τα νεα σου απο τη κοριτσαρα σου..... ξερεις οτι γενναμε πρωτες????

πασχαλιτσακι χαθηκες χρονια σου πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να χαιρεσαι το πριγκιπα σου και τη κοιλιτσα σου

μινακι τι εγινε κοριτσαρα μου? ολα καλα με τις εξετασεις σου??? ενταξει ηταν η αλφα? ο γιοκας μεγαλωνει?

αντε να μας πεις τα νεα σου

τσεβουλα γιατι δεν πινεις καφε???? εγω πινω παντα ενα κανονικο το πρωι νες σκετο και το απογευμα ντεκαφεινε φιλτρο..... και στη σαντυ τα ιδια εκανα.... ασε που τωρα θελω φραπεδιες που ανοιξε ο καιρος και θα πινω ντεκαφεινε νες ολη μερα γιατι δεν πινεται πλεον ο ζεστος!!!!

εγω απο ψωνια ειμαι κομπλε.... το μονο που μου λειπει ειναι εσωρουχα καινουργια και πυτζαμες για το νοσοκομειο!

αν και δεν εχω κανει πολιτικο θα σε συμβουλευα να μη παρεις βερες παρε ενα ωραιο μονοπετρο σβαροβσκι να το ευχαριστηθεις κιολας.... σου βαζω το σαιτ να δεις εγω ποιο ειχα παρει εγω και ηταν και σχετικα φθηνο http://www.swarovski.com/Web_GR/en/1014 ... yName=0112 στο σαιτ τους εχει και τα τρια στη τιμη, εγω ειχα παρει το τριτο(κατω κατω) γυρω στα 80ευρω στο μαγαζι τους εδω στη ροδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα κι εγώ φακές έχω για σήμερα. Δεν τρελαίνομαι αλλά να φάμε και κανένα όσπριο καλό κάνει. Τα χαλάκια είναι χαλάκια μηχανής. Σαν τα μεγάλα χαλιά αλλά μικρό μέγεθος.

Κι εγώ τελικά για αρχές Ιουνίου με βλέπω να γεννάω. Είναι προχωρημένος πολύ ο μπέμπης. Υπερφυσικός μπέμπης :lol:

Ξέχασα να σας πω ότι σήμερα ζυγίστηκα και έχω πάρει μόνο μισό κιλό. Ευτυχώς!

Είστε τυχερές εσείς που σας καθαρίζει η μαμά σας. Εμένα δεν αντέχει και μου φέρνει γυναίκα. Χαίρω πολύ της λέω γυναίκα φέρνω κι εγώ. :lol:

Καφέ κι εγώ πίνω κάθε μέρα γαλλικό ντεκαφεϊνέ. Ο fredoccino μου έχει λείψει γιατί δεν κάνει να πίνω λόγω ζάχαρου. Είναι πολύ γλυκός και λιπαρός.

Πασχαλιτσάκι να τα εκατοστήσεις με το καλό να γεννήσεις και όλα να σου πάνε δεξιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιο το δαχτυλιδι Αλεκα,δε μπορω να καταλαβω μονο αν ειναι σε χρυσο ή λευκοχρυσο?

ειμαι φαν του λευκοχρυσου.Δηλαδη τι προτυνεις,να πω στον κυριο να μου παρει μονοπετρο κ να του παρω κ γω κατι?Δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανουμε.Το μονο που του χω ζητησει γιατι και αυτος ειναι χαιβανι απο αυτα,ειναι να μου φερει εναν σταυρο την ημερα που θα γεννησω μαζι με μια ορχιδεα και πολλα μπαλονια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλο με μενα ειναι οτι παντα το καφε τον επινα εντελως σκετο ουτε ζαχαρη ουτε γαλα και ετσι δεν εχω τοσο προβλημα να πιν αρκετους την ημερα και τωρα με το ντεκαφεινε που δεν με πειραζει και στο στομαχι ακομα καλυτερα!!!!

αφου ειναι μηχανης στο προγραμμα για ευαισθητα με χαμηλωμενες οσο γινεται στροφες οχι καθολου στροφες γιατι θα ειναι ασηκωτο!!!

εχει να μου καθαρισει η μανα μου απο περσυ το καλοκαιρι!!!! γιαυτο καλυτερα γυναικα(αρκει να την πληρωνει αλλιως :lol::lol: )

φευγω παω να παρω τη μικρη απο το χολειο και μετα θα περασω απο τη πεθερα μου..... θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα.

Χαθηκα λιγακι...... ξαναφυγαμε πριν απο 10 μερες εκτακτως για Βέροια και κατσαμε 4 μερες. Ο αντρας μου ειχε αγωνες και πηγα και εγω με τον πριγκιπα. Γυρισαμε και πλακωθηκα στις δουλειες για το Πασχα και δεν προλαβαινα να σας γραψω...... Εμπαινα που και που αλλα γραφατε πολλα και εσεις βρε πολυλογουδες!!!!!!!!! Μου φαινεται οτι πρεπει να ανοιξετε θεματακι για συμβουλες διακοσμησης και αγορων, να βοηθατε και τις αλλες μανουλες ;);););););););););););););)

Εγω δεν εχω και κανενα ιδιαιτερο νεο να σας πω. Ανυπομονω να ερθει η αλλη Τεταρτη που εχουμε την Β' επιπεδου και να δω οτι το μωρακι μας ειναι γερο και φυσιολογικο. Εκλεισα στον Σωτηριαδη στη Θεσσαλονικη, εκει ειχα κανει και την εξεταση αυτη στον πριγκιπα και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη. Θα προηγηθουν Δευτερα και Τριτη αιματολογικες και εξεταση απο τον γυναικολογο.

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια..... εμενα που με εγραψε να κανω την καμπυλη ζαχαρου δεν μου ειπε οτι θα πιω γλυκοζη.... ειπε να παω νηστικη να παρει αιμα, να παω να φαω ενα καλο πρωινο και να ξαναπαω μετα απο 2 ωρες για να με ξαναπαρει αιμα. Γιατι εμενα μου ειπε ετσι :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: ???????????

Τωρα το να σας σχολιασω ειναι αδυνατο!!!!!!!!!!!!! Θα πω μονο οτι χαιρομαιπολυ που οι εγκυμοσυνες ολων μας προχωρανε δοξα τω θεο καλα, να καλοσωρισω το νεο μελος, να σας πω οτι τα δωματια που ετοιμαζετε θα ειναι υπεροχα, οι πιο τελειες φωλιτσες για τα θαυματακια μας και με το καλο να ολοκληρωσετε τις αγορες σας.

Ααααααααααααααααααααα. Ξεχασα να σας πω οτι σημερα ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] . Δεχομαι τις ευχες σας με μεγαλη χαρα :):):):)

ΥΓ. Το πιο ομορφο δωρο μου το εκανε σημερα ο γιος μου...... Καθομουνα στον υπολογιστη και σας διαβαζα και ερχεται μπροστα μου και μου λεει "μαμα.... μα, μα, μα (=φιλακι). " Σκεφτομαι οτι θελει να με φιλησει, αλλα δειχνει την κοιλια μου, τοτε εγω κατεβαζω τη φορμα και φιλαει την κοιλιτσα μου και κανει μια μεγαλη αγκαλια........ Ακομη κλαιω απο συγκινηση :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα συναδέλφισσες! ;)

Τι κάνετε? Κατάφερα κ σας διάβασα όλες!

Εγώ στο κρεβάτι ακόμα, αν κ νιώθω πολύ καλά κ ο μπέμπης κάνει party συνεχώς!

Βρε κορίτσια, είχα διαβάσει πως ο ντεκαφεϊνέ δεν κάνει, γιατί για να βγει η καφείνη χρησιμοποιούν χημικούς διαλύτες... ούτε ο κανονικός κάνει, φέρνει ταχυκαρδία. Τώρα θα μου πείτε, τι είναι αγνό σήμερα? Τίποτα! Κ εγώ πίνω κανένα ντεκαφεϊνέ, όχι όμως πάνω από 2 την εβδομάδα, χαλάλι του όμως!

Αχ, τι ωραία, έχουμε ζευγαράκι διδυμάκια στην παρέα! Με το καλό κ χαλαρά με τα βάρη...

Ανθή δεν χρειάζεται να χάσεις κιλά, αρκεί να μην πάρεις (πολλά). Εμένα αυτό μου είπε ο γιατρός κ να φανταστείς εγώ είμαι από μόνη μου γεματούλα (τώρα είμαι στα 82 :oops::oops: με 1,70 ύψος...).

Ναι, τράχηλο δεν μετράνε όλοι οι γιατροί. Καλό όμως είναι να τον μετράνε, έστω κ από πάνω, αν η θέση του μωρού το επιτρέπει, αλλιώς κ ο κολπικός υπέρηχος καλός είναι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σου πολλά Πασχαλιτσάκι! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Όντως ο γιόκας σου σου έκανε το καλύτερο δώρο! Αχ, συγκινήθηκα η κλαψιάρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...