Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναταλια και εγώ να σου πω την αλήθεια την έχω αυτή την απορία. Το πρώτο καλοκαιρι η μικρή μου ήταν 6-7 μηνών και την ειχα μονο με το κοντομάνικο κορμάκι και πολλές φορές μονο με την πάνα, τώρα για τα μωράκια μας που θα ειναι τοσο μικρούλια δεν ειμαι σιγουρη αν θα ειναι οκ μονο με το κοντομάνικο κορμάκι. Ας μας πει καμια δευτερομανούλα που έχει γεννήσει το πρώτο της τέλος άνοιξης ή καλοκαιράκι.

Ελενα νομίζω οτι ειναι μια χαρά το καροτσι την μάρκα δεν τη γνωριζω βεβαια αλλά μοιάζει στο σχεδιασμό με της perperego αρκετά, δες αν μπορεις να βρεις τις διαστάσεις και το βάρος του για δεις αν σε παιρνει στο αυτοκινητο ή στο ανσανσερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este kai emas o maragos einai suggeneis alla ta kanei ola me to paso tou kai sou leei se ena mina kai kanei 3. Kai meta de mporeis na tou peis kai tipota giati einai kai suggeneis katalabes. Giauto fobamai na arxisw kati tetoio twra! Eseis to exete balei mpros idi kai logika kserete kai poso kairo peripou tha sas parei!

To karotsi de leei posa kila einai. Poso einai ena idaniko baros gia ena karotsi 3 se 1 ?? Gia tis diastaseis de me noiazei giati to portpagkaz einai megalo opote tha xoraei sigoura...ansaser den exoume. Gia to baros omws....sigoura auto einai ena thema! Gia to ufasma de kserw....giauto fobamai na kanw agora apto internet kiolas...einai pragmata pou apo konta ta blepeis diaforetika, enw apo to internet den ta blepeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena μέχρι 10kg νομίζω όχι παραπάνω. Κανονικά κι εμάς αργεί ο κουμπάρος μας αλλά επειδή συνέπεσε να μείνουμε με την κουμπάρα μαζί έγκυος (εγώ γεννάω Ιούνιο εκείνη Ιούλιο) συμπάσχει και αγχώνεται και αυτός να προλάβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

σημερα ευτυχως ειμαι καλυτερα,εχει πολυ τελεια μερα κ πηγα το πρωι κ μου εγραψαν κ αδεια για τη δουλεια.μου ειπε να μου γραψει ενα μηνα κ λεω καλα θα ηταν αλλα δεν θελω να λειψω τοσο,ας κατσω 10 μερες κ μετα ξαναγραφω για πασχα γιατι δουλευω κ σε μαγαζι με παιδικα κ θα εχει δουλεια.μου εκανε κ υπερηχο για να μου γραψει αδεια κ μαλιστα κ πολυ ωρα κ το ξαναειδα το κοριτσακι μου κ μαλιστα κ τρισδιαστατο!κ φανταστειτε εδωσα μονο 5 ευρω για παραβολο για την επισκεψη.ολα καλα κ με αυτο,μετα γυρισα,πηγα πηρα απο τη πεθερα μου τον γιο μου βαλαμε φαγητο κ τον κοιμησα.εγω εχω υπερενταση παρολο που κουραστηκα λιγακι με τη μετακινηση για την αδεια κ δε θελω να κοιμηθω.

οσο για τα κορμακια που λετε,εγω οπως κ το κατερινακι-καγκουρακι γενησα δεκεμβρη,αλλη εποχη τελειως,εγω προσωπικα πιστευω χρειαζονται απ ολα γιατι ο καιρος ειναι τρελος,απλα πιο πολυ κοντομανικα για οσες γενησουν ιουνη,ιουλη.αν κ πρεπει να υπαρχουν κ μακρυμανικα κ αμανικα κ παλι βλεποντας κ αγοραζοντας,εγω ειχα παρει mothercare,δεν παθαινουν τιποτα,αλλωστε μεχρι 1 ετους μεγαλωνουν τοσο πολυ που τα ρουχα δε προλαβαινουν να χαλασουν.α ειχα ψωνισει κ απο το motherbaby οπως εχω κ απο εκει τη κουνια κ την αλλαξιερα του αντωνη μου.κ καποια κοπελα ειπε για τον τοιχο οτι θα βαλει τη ζουγκλα απο το cosycorner κ εγω αυτο εχω με λαχανι κ κιτρινακι απαλο σαν βασηστον τοιχο του,επιτηδες για να ειναι ουδετερο το εκανα κ να που το βρισκω μπροστα μου,οποτε δε κανω καμια αλλαγη σε αυτα.

οσο για τα φορμακια εμεις που γεναμε αυγουστο ειναι πιο μπερδεμα αν κ εγω θα χρησιμοποιησω κ του γιου μου,βεβαια θα παρω κ ροζακια κ χρωματακια απλα οχι υπερβολες.αλλωστε μη νομιζετε,θα σας φερουν κιολας,παντως να ξερετε οτι το πρωτο καιρο δηλ μεχρι 6 μηνων κυριως τα φορμακια τα ολοσωμα βολευουν παρα πολυ,βασικα εως 1 ετους.κ καλτσακια να παρετε κανα δυο ζευγαρακια,χαμενα δε πανε.α κ το νουμερο 0 ειναι το πολυ για ενα μηνα,συμφωνω με καγκουρακι καλυτερα το 3 μηνων κ ας ειναι κ λιγο ανετο.

πω πω σας ζαλισα νομιζω,πολυ αναλυση πια αλλα κ εγω στην αρχη τα ειχα χαμενα κ δεν ηξερα τι να παρω.

αυτα κ απο μενα,παω να φαω κατι σε γλυκο τωρα κ επανερχομαι σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΞΙΜ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΖΕΣΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ.ΓΙΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΦΑΝΕΛΑΚΙ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΘΑ ΦΟΡΑΣ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΥΔΡΩΝΟΥΝ Κ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΠΥΘΟΥΡΑΚΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Κ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΡΟΥΧΟ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΠΑ ΕΑΝ ΤΗΣ ΦΟΡΕΓΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Κ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙΡΟΥ.ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΑΛΛΑΞΙΑ ΠΑΝΕΣ ΚΤΛ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΜΠΛΕ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ Κ ΛΙΓΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΡΗΣΩ ΛΟΓΙΚΑ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ.ΣΤΗΝΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΓΕΝΑΡΗΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση για καρότσι. Τα καρότσια που γυρνάνε έτσι http://www.4uthesite.com/resized/400/p- ... 0-both.jpg είναι μόνο τα 3 σε 1? Αν όχι γνωρίζετε κάποιο που να μην είναι 3 σε 1 αλλά να γυρνάει και έτσι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια που με βάλατε στην πρίζα κ άρχισα να σκέφτομαι για το βρεφικό δωμάτιο, τι θα λέγατε για λιλά χρώμα στους τοίχους για αγοράκι? Με κάποια διακόσμηση, φυσικά... Εχω τρέλα με όλες τις αποχρώσεις του μωβ... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!

Εστε μου και εγω στο ψαξιμο ειμαι με τα καροτσια το σιγουρο ειναι οτι θα παρω 3 σε 1.

Σημερα ειχαμε την β επιπεδου!

Ημουν μεσα στο αγχος απο το πρωι και ενω το μωρακι κλωτσουσε τις προηγουμενες μερες λες και καταλαβαινε οτι κατι σημερα με στρεσαρει και δεν το ακουγα τοσο...

Ευτυχως το ειδαμε καθοταν πολυ ησυχο και ολες οι μετρησεις που εγιναν ηταν φυσιολογικες!!! :D :D :D

Καποια στιγμη αρχισε να κουναει χερακια ποδαρακια, το χερακι του το εβαλε στο στομα και αρχισε να το πιπιλαει!!

Αχ τρελαθηκα!!!

Μετα που κουναγε και τα ποδαρακια, μας λεει ο γιατρος ξερετε τι ειναι αυτο??

Και φαινοταν καθαρα το πουλακι του!!

Λεει ο αντρας μου..."ποπο μια προβοσκιδα"!!!

Αφου και η μαια που ηταν διπλα γουρλωσε τα ματια! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ααα και μαλλον σε εμενα μοιαζει ο μικρος, και το βαρος του ειναι τωρα 380γρ!

Ολα καλα λοιπον την αλλη εβδομαδα εχουμε καμπυλη ζαχαρου αντε να περασει και αυτη η εξεταση θα ειναι βαρετη και θα με κανουν 3 ωρες σουρωτηρι!

Γινεται μετα την 22η εβδομαδα..

Θα κανω την μεγαλη καμπυλη, και μου εδωσε διατροφη 3 ημερων πριν πλουσια σε υδατανθρακες.

Σε ολες τη δινει μου ειπε...Την κανατε και εσεις???

4 φορες θα με τρυπησουν.

αυτα.....

Παω να ξεκουραστω λιγο θα τα πουμε γλυκουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim Μπορείς εκτός από το λιλά να βάλεις και ένα άλλο χρώμα για να το σπάσεις. Γιατί αλλιώς θα φαίνεται κοριτσίστικο.

LIL εγώ δεν θέλω 3 σε 1 δεν το χρειάζομαι και είναι και πανάκριβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοινον η σαντυ γεννηθηκε μαιο και οπως καταλαβαινεται εκανε ζεστη... τις πρωτες μερες στο νοσοκομειο της φοραγα μακρυ εσωρουχο και φορμακι, μετα οταν γυρισαμε σπιτι της φοραγα μονο το εσωρουχο μακρυ... οταν μπηκε ιουνιος ξεκινησαμε το εσωρουχο κοντο και οταν πιασαμε ιουλιο αυγουστο αμανικα ή ενα απλο φανελακι ραντακι ή εντελως γυμνη με τη πανα!!!.... αυτα για το σπιτι

οταν βγαιναμε εξω παντα της φοραγα εσωρουχο ειτε μανικακι κοντο ειτε εντελως αμανικο και το φουστανακι της απο πανω! παντα θα εχετε μια ζακετουλα και ενα σεντονακι στη τσαντα σας εκτος απο τα υπολοιπα αξεσουαρ!!!

νανσυ πολυ ωραια μπηκε η ταπετσαρια.... εμεις πρεπει στη προηγουμενη ζωη να ειμασταν αδελφες γιατι και εγω ησυχασμο δεν εχω στο κωλο μου και ιδιατερα οταν ειναι για διακοσμηση... απλως περιμενω τη μανα μου ναρθει για να μπορεσει να κρατησει 3ημερο τη μικρη για να μη μυριζουν οι μπογιες....

στο τελος θα εχουμε τα ιδια δωματια... και εγω τον εναν τοιχο που θα μπουν τα αυτοκολλητα θα γινει μισος μισος ενω ο αλλος που εχει πολλα επιπλα (γραφειο-βιβλιοθηκη-συρταριερα) θα γινει ριγωτος αφου εκει δεν εχω τιποτα μονο ενα φωτιστικο μαργαριτα απο το ικεα(οταν ημουν πανω γιαννενα)!!!!

μπες στη σελιδα της vitex να δεις τι χρωματα θα χρησιμοποιησω(το ροζ το εχει ηδη ο τοιχος) http://www.vitex.gr/colors.php μπες βενταλιες και μετα επελεξε ARTDECO... το μπλε ειναι το 430-10RB και το ροζ 400-10RB και επελεξε μετα το MODERN για το ασημι(που θα κανω μονο τη γυψοσανιδα βιβλιοθηκη) με κωδικο 950-10RB ή το πιο σκουρο 950-30RB

εστε μου ειναι μπαλκονοπορτα και επειδη ειναι στη μεση του δωματιου(δες στο προφιλ μου) θα του πηγαινει για καλοκαιρι να εχει το πιασιμο στη μεση... τωρα το εχω στο πλαι το πιασιμο! μου αρεσε υπερβολικα ο τροπος ραψιματος της κουρτινας απλως εγω βαση αυτου του σχεδιου να την φταιξω!!!

ψαχνω να βρω για το καροτσι που λες νομιζω ειχα δει καροτσι μονο να γυριζει....

καλα τελειο θα γινει το ταβανι σας..... εγω μεγαλωσα με σουηδικα επιπλα (κρεβατια-βιβλιοθηκες-γραφεια) και τα εχω ακομη στο αγρινιο και δεν εχουν παθει τιποτα τοσα χρονια!!!! και μου αρεσει πολυ το ανοιχτοχρωμο ξυλο για ταβανι δινει υψος και δεν μικραινει το χωρο!!!! καλα κανετε και θα το βαλετε

ελενα μου πολυ ωραιο το καροτσι αλλα για πιο χρωμα λες??? prenatal κοιταξες???

συγχαρητηρια για τον αγοραρο..... αυτο με τη διατροφη πρωτη φορα το ακουω, μια χαρα θα ειναι και η καμπυλη σου! εεεε ρε χαρες ο μπαμπαs

stedium λιλα με τι????οχι σκετο δικιο εχει η εστε και αναλογα τι λιλα θα βαλεις.... αν βαλεις σκουρο λιλα πρεπει να βαλεις πολυ ανοιχτες αποχρωσεις

λιλα-πρασινο λιλα- μπλε σου βαζω φωτο συνδυασμους που βρηκα (μου αρεσει ο τελευταιος συνδυασμος)

post-12053-13873939075381_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maximaki euxaristw gia to site, nai exei kapoies plirofwries alla de leei baros.

Lil sugxaritiria gia tin eksetasi, proikismenos o mikros xixixi!!! Paei kai auto to baros, twra ola kala!! Ante na kaneis kai tin kampuli zaxarou kai ola kala tha pane tha deis....auti omws einai ligo talaipwria, egw ekana tin 3wri pou stin ousia sxedon 4wri itan giati mexri na pas...na pieis to rofima kai na baloun to xrono pernaei ena miawro. Kai 3 wres h eksetasi....kai emena 4 fores me trupisan alla sto telos nustikia toses wres kai mallon epatha upoglukemia ap'oti mou eipe. Pare ena biblio egw auto ekana kai entaksei h wra perase!!

Este nomizw oti kai alla karotsia gurnane etsi apla oxi ola, prepei na to rwtiseis gia to kathe karotsi. Pantos koita kai auto to site pou ebala egw, exei auto to 3 se 1 me 299 eurw. Kai ksexwrista na ta pareis auta ta 3 de tha dwseis toso kai parapanw?? Isws na aksizei den kserw.

Stedim wraio to lila alla opws leei kai h Este bale kai kanena allo...tha tairiazei polu me ligo galazio. Sketo lila tha moiazei koritsistiko ontws.

Aleka den dialeksa xrwma akoma alla m'aresei to lila...esu exeis karotsi 3 se 1 h aplo?? Thumamai oti to exeis anaferei alla de thumamai ti eixes grapsei. Kai posa kila einai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ γλυκουλες, οντως προικισμενος φαινεται και ο μελλον μπαμπας καμαρωνει, τι αλλο... :lol::lol::lol::lol: Φυσικα οτι και να ηταν δεν μας ενοιαζε!

Εστε αν παρεις παντως λικνο για το δωματιο μια η αλλη θα σου ερθει.

Ψαξτο και λιγο καλυτερα καλα λεει η Ελενα.

Stedim κατα τη γνωμη μου να μην το βαλεις σκετο...

Ελενα και εσυ την μεγαλη εκανες απο οτι καταλαβα.

Θα κανω υπομονη, θα παρω και εγω κατι να διαβαζω...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...