Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλες τις μανούλες , εγκυούλες και μέλλουσες εγκυούλες!!!!!!!!

Μαρινάκι μου δεν μπορώ να μην ξεκινήσω από σένα!!!!! ανακτάς δυνάμεις και συνεχίζεις!!!!!! Γιατί "πλακώθηκες" με τα δανεικά ωάρια;;;;;; Άλλωστε όπως εύστοχα ανέφερε και η littledancer, αν είναι και καμιά κούκλα;;;;;; Σημασία έχει ότι θα μεγαλώνουν στην κοιλίτσα μας και θα είναι τα δικά μας νινάκια!!!!!!! Μην το αποκλείεις......Άλλωστε έχεις υποστεί τόσα πολλά που αυτό μάλλον είναι το λιγότερο.... Επειδή και εγώ με αυξημένη διέγερση δεν έκανα αυγά(μόλις 2), είχαμε κάνει ήδη αυτή την συζήτηση με τον γιατρό μου και για να πω την αλήθεια το είχα πάρει πολύ καλά! Focus on target!!!!!!!

Eleni_sk,ζούμπι διάβασα όλους τους διαλόγους και έχω μείνει με την αγωνία!!!! περιμένω τις δεύτερες σούπερ χοριακές σας!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):o) Άντε κοριτσάρες!!!!!!!Γερά!!!!!!!

Daphne_b καλή αρχή!!!!!!!!!!!

Lil;;;;; Πως πάει ο μικρός;;;;;;;;;;;; Μην μου πεις ότι γέννησες;;;;;;;;;;;;;; Περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

σημερα η χοριακη μου ηταν 963...

μια χαρα παμε ειπε ο γιατρος... την παρασκευη θα κανω τον υπερηχο...

τωρα θα παρω και στο κεντρο...

αντε ζουμπι σε περιμενω για την επομενη χοριακη σου!!!!!!!

τα ροζ υγρα συνεχιζουνε... εσεις εδω που μεινατε εγκυες με εξωσωματικη ειχατε ροζ - καφε υγρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

σημερα η χοριακη μου ηταν 963...

μια χαρα παμε ειπε ο γιατρος... την παρασκευη θα κανω τον υπερηχο...

τωρα θα παρω και στο κεντρο...

αντε ζουμπι σε περιμενω για την επομενη χοριακη σου!!!!!!!

τα ροζ υγρα συνεχιζουνε... εσεις εδω που μεινατε εγκυες με εξωσωματικη ειχατε ροζ - καφε υγρα???

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε με το καλο!!!!!!!!!Ερχονται τα διδυμα!!Εγω νεοτερα αυριο.....υπομονη......Τα ροζ τα εχω κ εγω ακομα,μαλλον εμενα ειναι μπεζ....,πολλες τα εχουν ολο το 1ο τριμηνο,μην ανυσηχεις,ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

Αντζη και Jigsaw δεν γεννησα ακομα αλλα ειμαι στην αναμονη! Την Πεμπτη θα παμε να με δει ο γιατρος και μαλλον μεχρι την αλλη Τετερτη πρεπει να εχω γεννησει...εχω αρκετη αγωνια οσο πλησιαζωγια το πως θα ειναι η γεννα.....

Ελενη και Ζουμπι συγχαρητηρια!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

Ευχομαι να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!

Geo καλη επιτυχια στην κουμπαρα σου!

Φιλακια στο παρεακι μου που τοσο αγαπω και καλως μας ηρθαν τα καινουργια κοριτσια!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ελενη!!Μαλλον και τα 2 θα ειναι τελικα! :D

Ζουμπι εσυ ποτε πας;;;

Οσο για τα ορμονικα που λες αυτο φοβαμαι κι εγω οτι ισως δεν κανω ωορηξια τελευταια.Εκτος κι αν φταιει το οτι δεν ειμαι καλα ψυχολογικα απο το Πασχα και μετα αν και δεν το πολυπιστευω οτι φταιει αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni_sk τα νέα σου είναι υπέροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Άντε να σκάνε μύτη και διδυμάκια!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd Άλλες έχουν ροζ-καφέ υγρά ενώ άλλες όχι! Μην αγχώνεσαι με αυτά και εστίασε στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!! Συγκέντρωνε απορίες και ρώτα τα όλα μαζί στον γιατρό σου! Μην διστάζεις να τον καλείς για κάθε απορία σου!!!! Είναι συνηθισμένοι σε αγχωμένες εγκυούλες και δεν θα σε παρεξηγεί!

Ζούμπι περιμένουμε τα αυριανά τα δικά σου!

Lil , πλάκα κάνεις;;;; Εδώ έχουμε αγωνία εμείς...............όχι εσύ........ :lol::lol::lol::lol: Έρχεται ο παίδαρος!!!!!! Μάλλον θέλει να βγει τρέχοντας , ε;;;;;; ;););)

littledancer , ο γιατρός τι σου έχει πει; Υποθέτεις ότι δεν κάνεις ωορηξία ή το έχεις παρακολουθήσει;;; :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littledancer , ο γιατρός τι σου έχει πει; Υποθέτεις ότι δεν κάνεις ωορηξία ή το έχεις παρακολουθήσει;;; :?::?:

Δεν το εχω παρακολουθησει αλλα υποψιαζομαι οτι κατι δεν παει καλα με την προγεστερονη.Θα τη μετρουσα αλλα αυτο πρεπει να γινει μια βδομαδα πριν την περιοδο οποτε θα πρεπει να περιμενω την επομενη φορα (που μπορει και να μην εχω αυτα τα ροζ τοτε).Δεν εχω πει τπτ στο γιατρο αλλα δεν θα ηταν και απιθανο να εχω ανωορηκτικους κυκλους.Τωρα θα τον δω απο Σεπτεμβριο και θα τα συζητησουμε αυτα.

Το μωρακι σου εσενα τι κανει;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη και Ζουμπι Συγχαρητηριαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχετε καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!!!! :-bd[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littledancer ο τοσοδούλης μου είναι μια χαρά και ιδιαίτερα κινητικός!!!!!!!! Την Πέμπτη θα ξαναπάμε στον μεγάλο υπέρηχο μπας και ο μικρός μας κάνει την χάρη και μας δείξει καθαρά την καρδούλα του.... :D:D

Την άλλη εβδομάδα θα πάω πάλι στον γιατρό μου για το θέμα του τραχήλου...μέχρι τότε είμαι θα είμαι πολύ τεμπέλα και δεν θα κάνω τίποτα.......δεν θέλω να πάει κάτι στραβά σε αυτή την φάση.....

Ζούμπι εύχομαι μία τέλεια χοριακή!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray: Περιμένουμε νέα σου!!!!

Eleni_sk πετάς στα συννεφάκια;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D Απόλαυσε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τελικα μαλλον...με λυπηθηκαν κ με πηραν πιο νωρις τηλεφωνο. :D

Λοιποοοοον.....καλα παμε,διπλασιαστηκε η χοριακη φτασαμε το 100!!Ο γιατρος μου ειπε καλα ειμαστε προς το παρον,το μονο επειδη εχω αυτα τα χαζο υγρα να μην κανω τιποτα!!!Μαμ-κακα κ νανι!!!!

Αλλο που δεν θελω μεταξυ μας!!!!!!!!!!!!Αγκαζαρεψα τη μανα μου κ τη νονα μου να ερθουν να μου καθαρισουν!Ε.....ας νοιωσω κ λιγο βασιλισσα....δεν το δικαιουμαι;;;;

Την Πεμπτη παω ξανα για επαναληπτικη...ξερετε...

Ααχ....κοριτσια,μαλλον αυτη τη φορα εισακουστηκαν οι προσευχες μου!

post-14781-13873939425374_thumb.jpg

post-14781-13873939426583_thumb.jpg

post-14781-13873939426624_thumb.jpg

post-14781-13873939426672_thumb.jpg

post-14781-13873939427805_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μπράβο! πολύ χαίρομαι που πάνε όλα καλά!

μην αγχώνεσαι με τα υγρα.. ξάπλα και positive thinking.. είσαι έγκυος! αυτό να σκέφτεσαι μόνο!

και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Ζούμπι!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Εννοείται πως το δικαιούσαι να νιώσεις βασίλισσα!!!!!!!! Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ναι! Ναι! Ναι! Πάμε για πολλά μωράκιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ρε κοριτσια!!!!Αντε μεσα στη μαυριλα που ζουμε με ολα αυτα που βιωνουμε γυρω μας καθημερινα,ας ερθει κ κατι καλο,οχι μονο για εμενα,για ολες μας!!!!!!! [smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπακι μπραβο!!!!!!!!!

αντε μια χαρα θα πανε ολα...

ποτε θα πας για τον πρωτο υπερηχο?????

εγω θα παω την παρασκευη...

Εγω ακομα εχω μελλον...την Πεμπτη θα ξανακανω μια επαναληπτικη κ θα δουμε..Για να κανουμε υπερηχο,πρεπει οι μοναδες να φτασουν κοντα στο 1000,αλλιως δεν φαινεται τιποτα...ετσι δεν ειναι;;

Αρα αν ολα πανε καλα,εμενα με βλεπω απο βδομαδα για υπερηχο.

Με τα υγρα τι γινετε;;Τα εχεις ακομα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ζουμπιιι!!!!!!!!

Κατσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!!Ολα θα πανε καλα!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ,να'σαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ζούμπι μου!!! :ymapplause:

Είδες κορίτσι μου; Έρχεται οι στιγμή που εισακούονται οι προσευχές μας!

Έτσι, να έχουμε καλά νέα να χαιρόμαστε όλες μας!

Τώρα ... προσοχή, ηρεμία και ... βασίλισσα, ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E..πιστευω λογικα...μεχρι το Σαββατο θα κανω σιγουρα,δηλ.2 φορες ακομη.Θα πρεπει να κανω μεχρι να φτασει στο σημειο που θα φαινετε στον υπερηχο...εχω δρομο ακομα... :)

Και εγω αυξησα την προγεστερονη,αλλα ακομα δεν εχουν σταματησει.Ολοι μου λενε να μη δινω σημασια,αλλα οσο να'ναι...φοβαμαι λιγακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνουν οι φρεσκοεγκυούλες μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πετάτε στα συννεφάκια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :P:P:P ........και πολύ καλά κάνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D ....και μην ξεχνιέστε.....μαμ, κακά και νάνι...... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...