Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Ελενη πολυ καλη επιτυχια με μια θετικοτατη χοριακη στις 2 Ιουλιου!!!

Μαρινακι θα σου λεω και εσενα ξανα κα ξανα πολυ καλη επιτυχια και στην εμβρυομεταφορα και στο αποτελεσμα!!!

Τερι μου αντε και σε εσας ενα μωρακι συντομα για να σου ανεβει η ψυχολογια!!!Το καλοκαιρακι ηρθε ριξτε το εξω και που ξερεις μπορει να ερθει το θαυματακι σας!!!

Αντζη πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!Ειδες τωρα το μωρακι φαινεται κανονικο ανθρωπακι!!!Κοιτα να ξεκουραζεσαι!

Ντιαζακι και εσυ εχθες δεν θα πηγαινες στο γιατρο??

Εμεις κοντευουμε εχω μπει στο μηνα μου! Εχω ετοιμασει τη βαλιτσουλα μου για να ημαστε ετοιμοι ανα πασα στιγμη

Ο γιατρος με βλεπει λιγο νωριτερα οτι θα γεννησω μαλλον 9-14 Ιουλη αλλα στην αρχη μας ειπε για αρχες Ιουλη αλλα ποτε δεν ξερεις ποτε θα μας κανει την εκπληξη ο μικρος!

Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι φτανει η ωρα...Εχω βαρυνει αρκετα με την κοιλουμπα :lol:, μονο μια τεραστια κοιλια εχω.... στο προσωπο δεν εχω πρηστει καθολου μονο στα χερια και στα ποδια λιγοτερο.Φανταστειτε οτι ουτε τη βερα μου δεν φοραω .... μου κανει του αντρα μου :roll:

Για να σηκωθω απο το κρεβατι θελω γερανο! :lol::lol:

Πολυ καλη επιτυχια και στα καινουργια κοριτσακια μας!!!

Θελει καλη ψυχολογια , να ειστε χαλαρες και να μην σκεφτεστε τιποτα!

Να το δειτε σαν μια θεραπεια που κανετε για καλο σκοπο!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζούμπι και Ελένη πολύ πολύ καλή επιτυχία!!!!! %%-%%-%%-@};-@};-

Άντε και καλές ξάπλες τώρα!!!γιατί τα μωράκια θέλουν χαλαρότητα και ξεκούραση!!! ;)

Λιλ μου με το καλό κορίτσι μου, όποτε κι αν είναι, να σκέφτεσαι ότι έρχεται η ώρα που θα δεις το πιο αγνό πλασματάκι...την συνέχεια την δική σου και του αντρούλη σου...τον μπεμπάκο σας!!!!να πάνε όλα κατ' ευχήν!!! %%-@};-%%-

Daphne και teri τι ψυχολογία είναι αυτή???? για ανασυνταχθείτε!!!!καλοκαιράκι στην ακρογιαλιά...που λέει το τραγουδάκι!!!! ;):lol::lol:

Diaz μου όλα καλά με την β επιπέδου???περιμένουμε νέα σου για τον τρισδιάστατο μπεμπούλη σου!!!!χιχι

Τόνια καλή επιτυχία με το σπερμοδιάγραμμα του αντρούλη σου...αν θυμάμαι καλά θα γίνει αυτή τη βδομάδα!όλα να πάνε όπως τα θέλετε!!!!

Και κλείνω με μια πολύ πολύ μεγάλη αγκαλιά για το Μαρινάκι μας!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!Και σύντομα κι εσύ, όπως και τα άλλα δύο κορίτσια, ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Υ.Σ. Littledancer μου καιρό έχεις να "πειράξεις" καμιά κοπέλα και ανησυχώ...είσαι καλά???? =))=)):-?:))

Φιλάκια κοριτσάκι από την Αγγελική με το φωτοστέφανο!!!! O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλώς σας βρήκα..

πήγα σήμερα στο Μητέρα και μου δείξανε για τις ενέσεις γιατί πολύ άγχος το είχα.. κάπως ηρέμησα..

Προσπαθώ να σκέφτομαι ότι θα τα καταφέρω και σε ένα μήνα θα έχω ευχάριστα νέα.. απλά μου φαίνεται τόσο απίστευτο ότι θα συμβεί αυτό και σε μένα... τέσπα.. ας σκέφτομαι θετικά ε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelika σε ευχαριστω πολυ!!!

Συντομα και στα δικα σου να το γιορτασουμε!!!!!!!

Δαφνη ειδες δεν ειναι τιποτα.

Και εγω ετσι ελεγα και τωρα ανυπομονω να τον δω!!

Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου με το καλό και με έναν πόνο....Άντε σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα γεννητούρια και να δούμε τον πρίγκηπά σου...Ανυπομονούμε!!...

daphne_ b όλα θα πάνε καλά για όλες μας...Θα το δεις!! Δε χρειάζεται να ανησυχούμε γιατί κάνουμε τα πράγματα χειρότερα...Εγώ, από το άγχος μου, απέκτησα νευραλγίες στο μάγουλο και τικ...Αν το μάθει ο γιατρός μου με καθάρισε....

Diaz...όλα καλά; Περιμένουμε νέα σου...

Αnji...ευχαριστώ για την εμψύχωση....Όλα μια ιδέα είναι...αρκεί να γίνει η αρχή!!

Ζούμπι και Ελένη....καλή επιτυχία!!!!

Αγγελική (με το φωτοστέφανο) φιλάκια πολλά....

Να ρωτήσω κάτι....Όσες κάνετε τις ενέσεις, κάνει να κάνετε μπάνιο στη θάλασσα;

Για να ξέρω να το εκμεταλλευτώ όσο είναι καιρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jigsaw.. εγώ πάντως, χωρίς να έχω ρωτήσει το γιατρό, λέω να μην κάνω, μη κολλήσω κανένα μικρόβιο.. είμαι υπερβολική??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα & καλή εβδομάδα κορίτσια μου!

Eleni_sk μου, καλή επιτυχία κορίτσι μου, σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!

Ζούμπι μου, επίσης και σε σένα καλή μου από καρδιάς! Και μια σούπερ χοριακή!!!

Anji μου, πόσο χάρηκα που πήγαν όλα καλά! Τέλειο το 3d, έτσι; Μπράβο! Αλλά κάθισε και λίγο στ' "αυγά" σου, πρόσεχε! ναι; Κι όσο για την αγάπη σου, την νιώθω κορίτσι μου, ειλικρινά!

Diazάκι μου, πήγαν όλα καλά με τη Β΄ επιπέδου, ναι; Ευχαριστώ για το αποκλειστικό "φουσκο-αεράκι", το χρειάζομαι!

Lil μου, φτάνει η ώρα η καλή γλυκειά μου! Λίγες μέρες απομένουν! Μετο καλό! Ευχαριστώ για τις ευχές!

Teri μου αγαπημένη, γιατί να νιώθεις άσχημα καλό μου; Η ευχή είναι πάντα καλοδεχούμενη οποτεδήποτε κι αν εκφράζεται! Προσπάθησε να ανέβεις όμως, σιγά-σιγά... Δεν μπορώ να σε νιώθω "πεσμένη", σας θέλω όλες ανεβασμένες!

Daphne_b μου & jigsaw μου, τα νέα μας κορίτσια, αφήστε το άγχος και τις ένοιες πίσω! Κοιτάξτε μπροστά με δύναμη κι αποφασιστηκότητα κι όλα θα πάνε καλά!

Γλυκύτατή μου Aggelika, μακάρι κορίτσι μου οι ευχές και η αγάπη σου να "επιστρέψουν" σε σένα, σε λίγο καιρό, που θα ξεκινήσεις την τυχερή σου προσπάθεια! Κοντεύεις! Και θα είμαστε όλες εδώ και για σένα!

Τα νέα μας: πήγα χθες στο Κέντρο κι έκανα την 1η εφαρμογή του νέου φαρμάκου, όλα πήγαν καλά, αν και μετά είχα κάποια θέματα (ζαλάδες, ναυτία, κόπωση) αλλά ευτυχώς για λίγο! Συνάντησα και την εμβρυολόγο, μου είπε ότι προχώρησαν στη βιοψία των εμβρύων (άρα είχαν τουλάχιστον ικανοποιητική ανάπτυξη κι "εμφάνιση") και θα έχουμε νεότερα αύριο, όπου πάμε για την εμβρυομεταφορά μας!

Μακάρι να πάνε όλα κατ' ευχήν και να φύγω με σποράκια στην κοιλίτσα, γιατί δεν αντέχω μακριά τους!

Οι ευχές σας και η αγάπη σας μου είναι πολύτιμες, αυτές έχω και τις προσευχές μου να πάνε όλα καλά!

Ελπίζω και αισιοδοξώ!

Υπερ-ευχαριστώ όλες για την αγάπη σας και την στήριξή σας!

Σας αγαπώ... Κλαψ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw, ιατρικως επιτρεπεται το μπανιο την περιοδο των ενεσεων. Κατα προτιμηση όμως σε καθαρες θαλασσες μην αρπαξουμε και κανα μικροβιο.

Μαρινα, καλή επιτυχια στη βιοψια και με το καλό η ΕΤ.

Εγω σημερα μαζεψα ένα ωαριακι που ελπιζω αυριο να γινει εμβρυακι για να μπει στην καταψυξη.

Να σας ρωτησω όμως, κοριτσια, επειδη τον άλλο μηνα θα κανω κανονικη διέγερση και ΕΤ, σε περιπτωση εγκυμοσυνης (το λεω και δεν το πιστευω) θα επιτρεπεται κανα μπανιο μετα ή γιοκ από μπανια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gluka ti kanete???

den sas ksexasa,apla trexo k den ftano me ton mpempi mou!!!den prolabeno na diabaso ta nea sas!euxomai oles na eisaste kala!!!

lil mou eisai i epomeni e???ante glukia mou me enan pono sou euxomai!!!mia mera einai k tha perasei!auto na skeftesai!ugeiestatoi na eisaste k oi duo!!!

sta koritsia pou perimenoun i pou ksekinan sas euxomai polu kali epituxia!!!!!!!! :YMHUG:

stis egkuoules kali leuteria k na prosexete k stis manoules polla polla filakia!!!!

k kati asxeto...diabaste tis profities tou pater paisiou k prakse analogos!!tha katalabete ti ennoo!!!

ta gegonota ekselisonte polu grigora!!!

filakia polla se oles!!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....

εμεις καλα ειμαστε... ειμαστε ξαπλωμενοι στο κρεβατι και οι 3....(εγω και τα δυο μικρα εμβρυακια)...

μα γιατι δεν περνανε οι μερες????? μπορειτε να μου πειτε... καθομαι σπιτι 4 μερες και μου φαινεται αιωνας μεχρι την χοριακη... σημερα δεν κρατηθηκα και εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης το οποιο ηταν αχνα θετικο... τωρα μπορει να ηταν και η ιδεα μου γιατι ηθελα ντε και καλα να δω ροζ γραμμη.. το αποτελεσμα της χοριακης θα μας πει σιγουρα την δευτερα το πρωι...

μαρινακι πεσ μας λεπτομερειες.. ποσα ωαρια σου πηραν, ποσα γονιμοποιηθηκαν, ποσα ειναι καλα, ποσα θα βαλεις κλπ...

μαρακι εννοεις να μαζεψουμε τροφιμα????

μακαρι να πανε ολα καλα και να μην ταλαιπωρηθει κανεις απο μας γι τα λαθη των μεγαλων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενη μην βιαζεσαι , κανε υπομονη και προσπαθησε να εισαι χαλαρη, βρες κατι να ασχολεισαι για να περναει η ωρα.

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου για τις ευχες σας!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Φαινεται οτι εγω θα εχω γεννητουρια σε λιγο.....

αυριο παμε στο γιατρο να με δει και θα εχω νεοτερα να σας πω....

Μαρακι φιλια στο αντρακι σου!!!

Ευχαριστω που με ηρεμεις....και εγω την πρωτη μερα σκεφτομαι με τον τοκετο...

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν μεσα απο την καρδια μου!!!!!

Φιλακια στις εγκυουλες μας και σε ολες τις μανουλες!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα, δεν έγινε εμβρυομεταφορά σήμερα :cry: .

Στην λήψη είχαμε 9 ωάρια και κάποια ωοθυλάκια άνευ περιεχομένου, γονιμοποιήθηκαν τα 5 κι είχαν την κατάλληλη ανάπτυξη για να γίνει ο προεμφυτευτικός έλεγχος. Όλα όμως βρέθηκαν παθολογικά, με πολλά χρωμοσωμικά προβλήματα τα περισσότερα. Ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη αλλά είχε τρισωμία 15, κάτι που θα έφερνε αποβολή στο πρώτο τρίμηνο, άρα δεν υπήρχε λόγος να μεταφερθεί. Από τη μια ρισκάρεις με τον προεμφυτευτικό (αλλά είναι κάτι που πρέπει να γίνεται στην ηλικία μου) από την άλλη όμως ξέρεις ότι μεταφέρεις ή δεν μεταφέρεις όπως σε εμάς κάποιο εμβρυάκι με προβλήματα, που θα γίνονταν χειρότερα αργότερα...

Η λύπη μου φυσικά δεν περιγράφεται κι η κούρασή μου με τόσα φάρμακα κ τόσες προσπάθειες πια, όμως έτσι το ίδιο λυπήθηκαν όλοι στο Κέντρο, τουλάχιστον χόρτασα αγκαλιές σήμερα... Άκουσα και το "δανεικά" και απόγινα...

Για τη συνέχεια δεν ξέρω, αρχικά είπαμε να τα ξαναπούμε από Σεπτέμβρη, όμως σκέφτομαι ότι αν μπορούσα να κάνω έναν φυσικό τον Ιούλιο να μην το αφήσω. Ακούω γνώμες.

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες ιδιαιτέρως για την αγάπη, τις ευχές, τη συμπαράστασή σας!

Δεν θα ήθελα να στεναχωρηθεί καμία σας, ούτε και να απογοητευτείτε, κάθε προσπάθεια είναι διαφορετική!

Σας αγαπώ πάντα!

Θα τα ξαναπούμε σύντομα, σιγά μην σας αφήσω!!!

Απλά, να ξεκουραστώ λίγο θα ήθελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι μου δεν ξερω τι προβλημα εχετε ουτε ποσες προσπαθειες εχεις κανει αλλα πραγματικα στεναχωρηθηκα παρα πολυ!!!και να σου πω την αληθεια εαν με δανεικα μπορεις να αποκτησεις παιδακι/α να το κανεις.....βεβαια εξω απ τον χορο πολλα τραγουδια λεμε..αλλα πιστευω πως αν ηταν η μονη λυση για να ζησω κι εγω το ονειρο θα το εκανα!!!κοπελα μου δεν μπορω να σου πω να μην στεναχωριεσαι γιατι ξερω οτι δεν γινεται αυτην τη στιγμη αλλα προσπαθησε να ασχοληθεις με κατι που να σε ευχαριστει παρε τον αντρουλη σου και πηγαινετε εστω ενα τριημερο να περασετε καλα και να ξεχαστειτε!!!τι αλλο να πω...σε σκεφτομαι και σου ευχομαι πολυ πολυ συντομα να πραγματοποιηθει το ονειρο σου και να εχεις ενα πολυ καλο εμβρυακι στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου σου εστειλα και στο πμ.Η δικη μου γνωμη ειναι να ξεκουραστεις να μαζεψεις εμβρυακια(ειτε με φυσικους ειτε με διεγερση να κανεις προεμφυτευτικο αν θες ξανα και να κανεις εμβρυομεταφορα αργοτερα.Για να συμπεσουν ολα.Και το καταλληλο περοβαλλον στη μητρα και τα καταλληλα εμβρυακια.

Για τα δανεικα ξερεις τη γνωμη μου.Κι εγω αν στερεψω αναγκαστικα το ιδιο θα κανω.Απλα θελει χρονο να το αποδεχτεις οποτε οποτε δωσε χρονο στον εαυτο σου να το επεξεργαστει.Φαντασου εμενα που μου το ειπαν απο το τηλεφωνο και χωρις να εχω κανει καν εξωσωματικη πρωτα για να δουνε πως θα παει.Το ταβανι με πλακωσε.Μερικες φορες σκεφτομαι οτι η δοτρια τελικα μπορει να εχει και καλυτερα γονιδια απο μενα και να ειναι και πιο ομορφη :D

Μεγαλη αγκαλια απο μενα που σε σκεφτομαι και ολες μας δλδ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinaki μου λυπηθηκα πολυ με τα νεα σου..... :cry:

Δωσε χρονο στον εαυτο σου προς το παρον να ξεκουραστεις και να ηρεμισεις και αργοτερα βαλτε τα κατω να δειτε τι θα κανετε...

Μια τεραστια αγκαλιτσα και απο εμενα μαζι με τις αλλες κουκλιτσα μου!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....

εμεις καλα ειμαστε... ειμαστε ξαπλωμενοι στο κρεβατι και οι 3....(εγω και τα δυο μικρα εμβρυακια)...

μα γιατι δεν περνανε οι μερες????? μπορειτε να μου πειτε... καθομαι σπιτι 4 μερες και μου φαινεται αιωνας μεχρι την χοριακη... σημερα δεν κρατηθηκα και εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης το οποιο ηταν αχνα θετικο... τωρα μπορει να ηταν και η ιδεα μου γιατι ηθελα ντε και καλα να δω ροζ γραμμη.. το αποτελεσμα της χοριακης θα μας πει σιγουρα την δευτερα το πρωι...

μαρινακι πεσ μας λεπτομερειες.. ποσα ωαρια σου πηραν, ποσα γονιμοποιηθηκαν, ποσα ειναι καλα, ποσα θα βαλεις κλπ...

μαρακι εννοεις να μαζεψουμε τροφιμα????

μακαρι να πανε ολα καλα και να μην ταλαιπωρηθει κανεις απο μας γι τα λαθη των μεγαλων...

Ελενακι!!Σε βρηκα!!!χαχαχαχα!!!Μη μου πεις οτι την κορη σου την λενε Ειρηνη;;;;;;Καλα τρελη συμπτωση;;Και την δικια μου!!!

Βρε θηριο;;εκανες τεστ ε;;;;Αφου λενε οτι δεν κανει να κανουμε τεστ φαρμακειου μετα την εξωσωματικη λογω τγω φαρμακων που εχουμε παρει κ.τ.λ..

Τελος παντων αφου σου βγηκε θετικο πιστευω κ η χοριακη θετικη θα ειναι!!!!Αντε με το καλο!!Πας μια μερα πριν απο εμενα ε;;;Εγω την Τριτη!!

Αστα τα εχω κανει πανω μου!!Στα εγραψα κ στο π.μ!!

Χαρηκα που βρεθηκαμε,θα τα λεμε!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοριτσακια!!Αυτα τα πονακια ειναι φυσιολογικα η η ακατανομαστη μου χτυπαει νωρις-νωρις την πορτα;;;;;;;;;; :evil::evil::evil:

Τα ειχατε κ εσεις;Εντωμεταξυ ρε παιδια εχω αρχισε κ νοιωθω σαν μπαλονι.... :shock: Μια ξυπναω κ ειμαι φουσκωμενη,πρισμενη κ ολα αυτα τα ωραια κ μια ξυπναω...χαλαρα σαν να μην εχω τιποτα.Αυτα ολες αυτες τις μερες μετα τη μεταφορα!!

Εντωμεταξυ τις 2 πρωτες μερες εκατσα ξαπλα,μετα σηκωθηκα.Οχι πολλα πραγματα,μη φανταστειτε κανα φαι,κανα πλυντηριο(δεν σηκωσα λεκανες) με βοηθαει το κοριτσακι μου,να'ναι καλα το παιδακι μου,υπηρετριακι το εχω κανει.Μου σκουπιζει,μου σφουγγαριζει,κανει τα μπαλκονια..τι να πω ποια για αυτο το παιδι;;;Οχι οτι ειναι κορη μου αλλα...ειναι φοβερη!!!!!!Θελει αδελφακι τοοοσο πολυ!

Νοιωθω σαν χαζη ωρες-ωρες με αυτα που ρωταω,αλλα οταν ειμουν εγγυος στην κορη μου(φυσιολογικη συλληψη),δεν ειχα τιποτα απο τα συμπτωματα που λενε..Τιποτα εντελως.Να φανταστειτε το καταλαβα οτι κατι γινετε οταν καποια στιγμη συνειδητοποιησα πως δεν εχω αδιαθετησει,μετρησα τις μερες κ ειχανε περασει γυρω στις 45 απ'την τελευταια περιοδο!!Ε..ετσι ξεκουνησα κ πηγα στο γιατρο,οπου ακουσα κ καρδια κατευθειαν!!Ουτε στηθος με πονεσε,ουτε ναυτιες...τιποτα.Μονο η κοιλια μεγαλωνε(κ ολα τα υπολοιπα για τι ετρωγα σαν κτηνος!!!! :lol: ).

Τελος παντων.....σας ζαλισα..πολλα φιλια!!!!!ειναι καμια κοπελα για χοριακη αυτες τις μερες;;Δεν θυμαμαι.. :oops: Αν ειναι καλη επιτυχιααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι και μαρινακι σας εχω στειλει πμ...

ναι ειρηνη την λενε την κοντεσσα...

μαζι ειμασταν στο κεντρο ζουμπακι....

ποσο ειναι το κορακλακι σου και σε βοηθαει κιολας??

κι γω την κορη μου με φυσιολογικη συλληψη την επιασα... πολλες συμπτωσεις βρε παιδι μου.. αν και η δικια μου κορη ηταν ατυχυμα δεν την επιδιωξαμε... και απο οτι μου ειπε ο γενετιστης ηταν ευτυχημα... το 11% των φυσιολογικων ωαριων μου ηταν το κορακλακι μου.... η δικια μου κορη το εχει παρει λιγο βαρια που δεν την σηκωνω... και ξερναει παντου αλλα που θα παει θα το ξεπερασει...

:mrgreen:

δεν πηρα ορμονες γιατι εχω εκανα κυκλο με κατεψυγμενα.... γιαυτο και εκανα και τεστ... αλλα βλακεια μου ηταν οπως και να το κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα....Τι ζέστη είναι αυτή και σήμερα; Θα λιώσουμε!!

Μαρίνα....κοπέλα μου κουράγιο. Σίγουρα, τα λόγια της παρηγοριάς δε βοηθάνε και πολύ, αλλά χρειάζονται!! Υπομονή....ίσως - αυτή τη φορά- να έπρεπε να γίνουν έτσι τα πράγματα για να πάνε όλα καλύτερα την επόμενη. Αν, όπως λες, βρέθηκαν κάποιες γενετικές ανωμαλίες καλό είναι που δεν έγινε η εμβρυομεταφορά....Ξεκουράσου τώρα, ανασυντάξου και αναδιοργανώσου και από Σεπτέμβριο, βλέποντας και κάνοντας.

Έλενα και ζούμπι....καλά αποτελέσματα να έχετε!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν!!! Σύντομα να μας ενημερώσετε για τα ευχάριστα...

Lil....μ' έναν πόνο σου εύχομαι....Να πάνε όλα καλά....

Diaz και σε σένα τα καλύτερα....

Όσον αφορά τα δικά μου τα νέα, έχω ακόμα άλλες 8 μέρες την αγωγή με τα αντισυλληπτικά και μετά θα περιμένω να αδιαθετήσω για να πάω στον γιατρό....Ελπίζω να έχουν εξαφανιστεί οι κύστες και να ξεκινήσουμε επιτέλους τα φάρμακα...

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι και μαρινακι σας εχω στειλει πμ...

ναι ειρηνη την λενε την κοντεσσα...

μαζι ειμασταν στο κεντρο ζουμπακι....

ποσο ειναι το κορακλακι σου και σε βοηθαει κιολας??

κι γω την κορη μου με φυσιολογικη συλληψη την επιασα... πολλες συμπτωσεις βρε παιδι μου.. αν και η δικια μου κορη ηταν ατυχυμα δεν την επιδιωξαμε... και απο οτι μου ειπε ο γενετιστης ηταν ευτυχημα... το 11% των φυσιολογικων ωαριων μου ηταν το κορακλακι μου.... η δικια μου κορη το εχει παρει λιγο βαρια που δεν την σηκωνω... και ξερναει παντου αλλα που θα παει θα το ξεπερασει...

:mrgreen:

δεν πηρα ορμονες γιατι εχω εκανα κυκλο με κατεψυγμενα.... γιαυτο και εκανα και τεστ... αλλα βλακεια μου ηταν οπως και να το κανεις....

Τελικα ειναι μεγαλη αληθεια οτι τα καλα ερχονται εκει που δεν το περιμενεις!Παντως ναι εχουμε πολλα κοινα.

Το δικο σου ειναι μικρουλη μωρε,θελει αγκαλιτσες...αλλα κ η δικια μου που κοντευει τα 9 ακομα μπεμπεκιζει!!Απλα ειναι μεγαλη τωρα κ καταλαβαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και zoumbi καλά αποτελέσματα!

Θα ζητήσω συμβουλές σύντομα για το πώς περνάνε οι 14 μέρες της αναμονής.

Προς το παρόν περιμένω να αδιαθετήσω (εκεί που τους προηγούμενους μήνες έλεγα δεν θέλω τώρα περιμένω διακαώς!) αλλά μάλλον ο κύκλος αυτός είναι μεγαλούτσικος.. άντε να δούμε...

ΦΙλία και καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!!πώς είστε;Lil πότε μπήκες στο μήνα σου;Παναγίτσα μου, πώς περναει ο καιρός!οι υπόλοιπες;Μαρίνα καλή επιτυχία!σε όλα τα κορίτσια,είστε στη σκέψη μου.μελι μου που χάθηκες;θα μου πείτε ποια μιλάει :oops: βρε κορίτσια δεν έχουν φύγει ακόμα οι παλιοί ενοικιαστές κι είμαστε σε ένα σπίτι άνω κάτω γεμάτο κούτες και για ίντερνετ ούτε λόγος, κόψαμε και το τηλέφωνο.Έχω πεθάνει κι απο τη ζέστη και τα βράδια δεν κοιμάμαι καλά, δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά κι ακόμα έχω μπροστά μου...

Δεν γκρινιάζω όμως και στέλνω όλη μου την καλή ενέργεια κι ένα μεγάλο φιλάκι από το μπέμπη σε όλες.Όταν μπορέσω θα ξαναμπώ να μάθω νεα σας.Φιλάκια :-*

Ξέχασα να σας πω κι ένα περιστατικό που μου συνέβη πριν κανα μήνα.Μίλαγα με μια κοπέλα εδώ στην επαρχία και μου είπε πόσο χάρηκε που έμεινα έγκυος γιατί κι αυτή πάλευαν πεντέμιση χρόνια.Όταν της είπα οτι ευτυχώς που υπάρχει κι η επιστήμη μου λεει''ε καλά, δεν θα φτάναμε και σε καμια εξωσωματική!''.Μα τι λες τώρα, τέτοια πράγματα, ε ρε κούνια που σε κούναγε κακομοίρα μου!Γιαυτό μη δίνετε σημασία σε κανέναν, κάποτε μπορεί να κλαιγα, αλλά τώρα γέλαγα μόνη μου, το μωράκι να ναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"...λεει''ε καλά, δεν θα φτάναμε και σε καμια εξωσωματική!''..."

Έχω μείνει! Η κλασσική νοοτροπία που το θεωρούν ντροπή.. τι να πω.. εγώ πάντως, μακάρι να πάνε όλα καλά και να μείνω έγκυος απο΄την εξωσωματική που θα κάνω, δε θα έχω κανένα πρόβλημα να το πω.. έλεος δηλαδή, είναι κατάντια που δεν έχουμε άλλη επιλογή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστουμε κοριτσακια μου...

πλακα κανεις αγγελα... κι γω νομιζα οτι μονο εγω τα ακουω αυτα που ειμαι απο κρητη και εγω ετσι κι αλλιως ειναι στενομυαλοι οι ανθρωποι..

λοιπον μετα την τεταρτη συνεχομενη αποβολη μου ο γιατρος μου τι γυρισε και μου ειπε?

"να κανεις το σταυρο σου ελενη μου και να ταξεις το παιδι σε κανενα αγιο και θα δεις οτι καποια εγκυμοσυνη σου θα παει καλα.. μην κανεις εξωσωματικη... οταν αποβαλλεις μην το βλεπεις σαν αποβολη αλλα σαν μια ξεχασμενη περιοδο..."

φρικαρα με αυτα που μου ειπε!!!!!!

τα επαιξα τελειως...

το μονο που το ειπα ηταν οτι αμα η επιστημη βαζει στη μεση τον θεο πρεπει να ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα ε γιατρε μου?????

ρε κοριτσια δεν ειναι οτι δεν πιστευω στον θεο... εκανε μια φορα το θαυμα του στην κορη μου σε τον χιλιοευχαριστω καθε μερα... αλλα αφου υπαρχει λυση με προεμφυτευτικο ελεγχο να μην συλλαβω αρρωστο παιδι γιατι να μην το επιδιωξω???? και σε αυτη την εξωσωματικη 3 απο τα 5 ηταν αρρωστα...

να και τωρα απαντησε μια κοπελα στο θεμα καθεξιν αποβολες που ειχα δημιουργησει πριν καιρο και λεει εγω στη θεση σου δεν θα εκανα εξωσωματικη θα εκανα αμνιοπαρακεντηση... ακουτε????? να εχεις ενα παιδι μεσα σου 20 εβδομαδες και να σου πουν οτι εχει λυσεγκεφαλια και πρεπει να το βγαλεις...τι να πω...οποιος ειναι εκτος χορου πολλα τραγουδια λεει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...