Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

καλημέραααααα!!!!

καλώς ήρθατε νέες μέλλουσες μανουλίτσες!!!!!!! Κάθε επιτυχία !!!!!!! :-bd:-bd

Lil & littledancer πραγματικά λιονταρίνες.....εμείς οι κοινές θνητές είμαστε λίγο κοτούλες..... :D:D

Εγώ κορίτσια έκανα μέθη για την ωοληψία, αν και είχα μόλις 2 αυγουλάκια. Μετά που σηκώθηκα αισθανόμουν μια χαρά! Μόνο κάτι ψιλοπονάκια περιόδου και τίποτε άλλο. Προφανώς επειδή ήταν μόνο 2 , ίσως η μέθη σαν ποσότητα να ήταν και πολύ μικρή!!!!!!

Μαρινάκι έφτασε η μαγική ώρα!!!! με το καλό η ωοληψία και εύχομαι πολλά και υγιή εμβρυάκια!!!!!!! :ympray::ympray:

Ζούμπι κάθε επιτυχία για σήμερα, με σούπερ αυγουλάκια και ακόμη ποιο σούπερ εμβρυάκια!!!!!! [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

labrinip με το καλό η νέα σου προσπάθεια!!! καλά έκανες και απήχες από το forum αφού ήθελες να ξεφύγει το μυαλό σου!

κορίτσια εγώ πάω σήμερα για β-επιπέδου!!!! Ήρθε η ώρα να δω τον τοσοδούλη μου σε 3d διάσταση!!!!!!!!!!!!

φιλιά σε όλες και ένα γλυκό φφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντζη μου καλα αποτελεσματα να εχετε σημερα στη β επιπεδου!!!

Θα δειτε και το μικρουλι σας ποσο εχει μεγαλωσει σε 3d!!! :D

Περιμενουμε νεα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Γραφω και εδω......Ισως να εχετε διαβασει τι εχω γραψει στο τανι-τανι....

Θα σας τα πω ομως εν ολιγοις.......Ειμαστε ενα χρονο παντρεμενοι,δεν ειχαμε ξεκινησει τις προσπαθειες οταν ανακαλυψαμε απο ενα τυχαιο γεγονος πως ο αντρας μου εχει κιρσοκηλη......Μεχρι στιγμης δεν εχουμε κανει καμια εξεταση,αλλα απο ψηλαφιση ο γιατρος μας ειπε πως ειναι προχωρημενη......Ο αντρας μου ειναι 37 και μας ειπε πως η εγχειρηση πετυχαινει εως τα 30.......Μας ειπε ομως να ξεκινησουμε λιγο μονοι μας για 2-3 μηνες μπας και συμβει το...θαυμα!!!!Τωρα ειμαστε στον πρωτο μηνα και εχω αγχωθει τρελα....Σκεφτομουν τη σπερματεγχυση αλλα οι κοπελες εδω μου ειπαν πως αν το σπερμα ειναι χαλια(δεν εχει κανει ακομα σπερμοδιαγραμμα) τοτε η επομενη λυση ειναι η εξωσωματικη.....Φοβαμαι πολυ....Το γιατι μην με ρωτησετε....Απλα φοβαμαι την εξωσωματικη...τα φαρμακα......ειμαι παραλογη???Παντως σκεφτομαι μολις γυρισουμε απο διακοπες να ξεκινησω....Σε ποιο κεντρο πηγατε?Εμενα ο γιατρος μου εχει το medimall αλλα δεν ξερω αν ειναι καλος σε εξωσωματικες κλπ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα το μεσημερι θα παω να κανω εξεταση αιματος για την θρομβοφιλια να δουμε πως παμε γιατι στις 21 εχουμε ραντεβου με την αιματολογο παλι...

Τονια καλως ηρθες!

Και εμενα ο αντρας μου εχει κιρσοκηλη και ειναι 35. Του ελεγαν για χειρουργειο , επαιρνε αντιβιωσεις, γυριζε τους γιατρους και τιποτα! Δεν πειραξαμε τιποτα, ουτε εγω μια κυστη που ειχα στην δεξια ωοθηκη που ειχε φτασει 4 εκ.!

Καναμε εξωσωματικη και μαλιστα στο medimall ηταν η πρωτη προσπαθεια και τωρα σε λιγο θα κραταω στην αγκαλια μου το μωρακι μας!!!

Μην σε τρομαζει τοσο η διαδικασια. Οσο για τα φαρμακα εχουν εξεληχτει και καλο ειναι πριν ξεκινησεις να κανεις ολες τις εξετασεις που ειναι απαραιτητες για να εισαι σιγουρη.

Καλη επιτυχια να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι θα σας πουν πως να κινηθειτε αναλογα με το σπερμοδιαγραμμα.Αυτο το μεχρι τα 30 δεν το εχω ξανακουσει παντως.Μπορει όντως να εχει καλυτερα αποτελεσματα μεχρι τα 30.Τριπλεξ δεν επρεπε να κανετε;Για το κεντρο κι εγω εχω ακουσει καλα λογια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου littledancer!!!Μας εχουν δωσει τις εξεις εξετασεις:

triplex αγγειων οσχεου

υπερυχογραφημα οσχεου

αναλυση σπερματος

μικροβιολογικος ελεγχος σπερματος

βιοχημικοι δεικτες σπερματος.....

Οοολα αυτα.Αλλα επειδη το σοκ του αντρουλη μου ηταν μεγαλο οταν το ανακαλυψαμε (15/5) ειπαμε να ηρεμησει πρωτα και μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Deppa μεσα στην εξεταστικη θα κανεις τη διεγερση;Καλη επιτυχια και στα 2 :-bd Οσο για την καμπυλη μια χαρα εισαι.Αλλωστε πιο χαλια απο τη δικη μου δεν γινεται :lol::lol:

Anji 3d ε;Τι ωραια που θα δειτε το μωρακι. :ymdaydream::ymdaydream:

Μ αρεσει που μιλατε τονια και λιλ και πεταγομαι κι εγω στη μεση με τα ασχετα =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον εχω ακουσει. Εγω εχω τον Γιατρα.

Απο το κεντρο εμεινα πολυ ευχαριστιμενη!

Ευγενεστατοι ολοι και πολυ καθαρα!

Με το καλο το μωρακι σου κοπελα μου!!!!!!!!!!Σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Deppa μεσα στην εξεταστικη θα κανεις τη διεγερση;Καλη επιτυχια και στα 2 :-bd Οσο για την καμπυλη μια χαρα εισαι.Αλλωστε πιο χαλια απο τη δικη μου δεν γινεται :lol::lol:

Anji 3d ε;Τι ωραια που θα δειτε το μωρακι. :ymdaydream::ymdaydream:

Μ αρεσει που μιλατε τονια και λιλ και πεταγομαι κι εγω στη μεση με τα ασχετα =))=))

Τι λες βρε συ???Εγω μπηκα..."σφηνα" στην παρεουλα σας!!!!Καλα κανεις και μιλας!!Εγω μπηκα να μιλησω με ολες τις κοπελες!!!

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω και κατι αλλο....Εμενα ο αντρας μου ταλαιπωρειται με μυκητες 1-2 μηνες πια....ειχε παρει επαναλαμβανομενες αντιβιωσεις και του δημιουργηθηκαν.....Υπαρχει περιπτωση να ευθυνεται η κιρσοκηλη γι'αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικως ο ουρολογος δεν μου φανηκε πολυ....αξιοπιστος....Τωρα περιμενω να τελειωσει μια θεραπεια που κανει και θα απευθυνθω στο medimall και γι'αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Deppa μεσα στην εξεταστικη θα κανεις τη διεγερση;Καλη επιτυχια και στα 2 :-bd Οσο για την καμπυλη μια χαρα εισαι.Αλλωστε πιο χαλια απο τη δικη μου δεν γινεται :lol::lol:

Anji 3d ε;Τι ωραια που θα δειτε το μωρακι. :ymdaydream::ymdaydream:

Μ αρεσει που μιλατε τονια και λιλ και πεταγομαι κι εγω στη μεση με τα ασχετα =))=))

ειμαι στην 20η μερα του κυκλου και νομιζω πως σημερα εκανα ωορρηξια(απο τα υγρα το καταλαβα)οποτε θελω ακομα 15 μερες για να ξεκινησω την διεγερση.την Τεταρτη στις 27/6 τελειωνω την εξεταστικη οποτε προλαβαινω ανετα..... :lol::lol: γραφω στις 3 οποτε πρεπει να φυγω και νυσταζωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δειτε και αλλον.Μπορει να σας συστησουν απο το κεντρο σας καποιον.

οπωσδηποτε θα το κανουμε!!!!Απλα προσπαθω να του το φερω καπως μαλακα και διακριτικα....Γιατι οταν μαθαμε πως υπαρχει προβλημα επαθε μεγαλο σοκ...Με κλαμματα,με απελπισια,με ψυχολογικα για τον ανδρισμο του και τετοιες βλακειες....Αφου φτανω σε σημειο να λεω καλυτερα να ειχα εγω το προβλημα γιατι θα το αντιμετωπιζα πιο αμεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπωσδηποτε θα το κανουμε!!!!Απλα προσπαθω να του το φερω καπως μαλακα και διακριτικα....Γιατι οταν μαθαμε πως υπαρχει προβλημα επαθε μεγαλο σοκ...Με κλαμματα,με απελπισια,με ψυχολογικα για τον ανδρισμο του και τετοιες βλακειες....Αφου φτανω σε σημειο να λεω καλυτερα να ειχα εγω το προβλημα γιατι θα το αντιμετωπιζα πιο αμεσα....

Πιστεψε με καλυτερα που δεν εχεις εσυ προβλημα γτ το σπερμα ανανεωνεται καθε τοσο και μπορει να αλλαξει η κατασταση πιο ευκολα απο οτι τα γυναικολογικα προβληματα.Και ουτως η αλλος το σοκ το επαθε καλυτερα να κινηθειτε τωρα ωστε να τραβηξει λιγοτερο ολο αυτο θεμα.Οσο πιο πολυς καιρος περναει τοσο πιο πολυ αγωνια θα εχετε.Σου μιλαω εκ πειρας.Ακομα περιμενω να κανω την εμβρυομεταφορα ουτε ταινια του Αγγελοπουλου ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στην 20η μερα του κυκλου και νομιζω πως σημερα εκανα ωορρηξια(απο τα υγρα το καταλαβα)οποτε θελω ακομα 15 μερες για να ξεκινησω την διεγερση.την Τεταρτη στις 27/6 τελειωνω την εξεταστικη οποτε προλαβαινω ανετα..... :lol::lol: γραφω στις 3 οποτε πρεπει να φυγω και νυσταζωωωωωωωωωωωω

Deppa μαζι κάνουμε ωορηξια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου τι κάνετε;;;

Ζούμπι πολύ καλη επιτυχία! Θα περιμένουμε την τεράστια χοριακή σου.

Μαρινάκι τι διαβάζω;;; Έφτασε η ώρα! μπράβο κοριτσάκι μου! Κράτα τη θετική σου ψυχολογία και όλα θα πάνε τέλεια! Πολλά, καλά και κυριώς τυχερά εμβρυάκια εύχομαι να έχεις την Πέμπτη! :ympray::ympray::ympray: Οι ευχές μου και προσευχές μου μαζί σου!

Deppa καλη επιτυχία και στην εξεταστική σου και το κυρίως στην προσπάθειά σου! Σύντομα νε μείνεις εγκυούλα.

Littledancer είσαι απίστευτη! Με έκανες και γέλασα. Κράτα το χιούμορ σου και την καλή σου διάθεση! Ο Νοέμβρης πλησιάζει! Βρε κοριτσάκι μου πως γίνεται να είσαι τόσο αδυνατούλα και να έχεις ζάχαρο;;; :roll:

Τόνια μου καλώς ήρθες στην παρεούλα μας και εύχομαι σύντομα να μείνεις εγκυούλα! Κι εμείς πρόβλημα ανεξήγητο είχαμε με το σπέρμα και το σοκ για τον αντρούλη μου ήταν μεγάλο. Το καλό στην περίπτωσή μας ήταν ότι η αντίδρασή μας ήταν άμεση. Στεναχωρηθήκαμε, κλάψαμε και ξανακλάψαμε αλλά το κυριότερο είναι ότι δεν αφήσαμε το χρόνο να περάσει. Κάναμε όλες τις εξετάσεις που του είπε ο ουρολόγος, μας έδωσε και κάτι χάπια για θεραπεία με αμφίβολα αποτελέσματα, την οποία δεν ακολούθησε καθόλου. Ενώ δεν είχε τίποτα (ούτε κυρσοκήλη, ούτε κάτι άλλο) είπαμε να μη χάσουμε χρόνο σε θεραπείες για καθαρά ψυχολογικούς λόγους. Η αναμονή θα μας διέλυε! Οπότε κατευθείαν εξωσωματική και ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ τώρα περιμένουμε το αγοράκι μας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για σας! Μην φοβάσαι τη διαδικασία. Δείτε το χαλαρά. Δυστυχώς τα προβλήματα γονιμότητας έχουν αυξηθεί, αλλά η επιστήμη είναι στο πλάι μας και δίνει λύσεις και με τη βοήθεια του θεού έρχονται και τα θαυματάκια μας!

Φιλιά πολλά και ένα δυνατό φύσημα από το αντράκι μου ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ!Τι ηθελα και μελετησα την δεξια ωοθηκη και την ωορηξια;Με ματιασα.Σπανια ακομα εχω πονους απο δεξια(τον λογο δεν τον ξερω μου ειπε ο γιατρος οτι δεν φαινεται κατι εκει).Μαλλον λογω ωορηξιας ποναω τωρα απο το απογευμα και μετα. :? Σιγα την υπερπαραγωγη αυγων πια κι αυτη...

Anji πηγατε σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω όλα τα κορίτσια της παρέας...Διαβάζω τα νέα σας απλά είμαι τόσο κουρασμένη που δεν έχω καθόλου διάθεση να γράψω....Εξάλλου, τι έχω να πω; Προς το παρόν, δεν έχω νέα...Έχω ακόμα μέλλον μπροστά μου....Να σας ρωτήσω όμως κάτι; Τις gonal για τη διέγερση, τις κάνατε μόνες σας; Καλά για τον άντρα μου ούτε λόγος...θα τον μαζεύω από τα πατώματα. Αλλά δεν είναι λίγο φρικιαστικό τουλάχιστον τις πρώτες φορές; Θέλω την εμπειρία σας για να χαλαρώσω και από αυτό το θέμα...Δεν είναι ότι φοβάμαι τις βελόνες....Ίσα ίσα....Απλά η ιδέα να την κάνω μόνη μου και να βλέπω με τρομάζει λίγο...δεν έχω και σταθερό χέρι και φοβάμαι μην τη σπάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw μου μην ανησυχείς για τα διαδικαστικά. Είναι ένα πενάκι, ρυθμίζεις τη δόση και χτυπάς! :D Σκέψου ότι όλες οι κοπέλες εδώ πέρασαν την ίδια διαδικασία κι άλλες ήταν ψύχραιμες με τις ενέσεις και άλλες όχι, όλες όμως τα κατάφεραν! Οι πρώτες θέλουν απλά αποφασιστικότητα. Να σκέφτεσαι το μωράκι σου και θα τα καταφέρεις! Πότε ξεκινάς με το καλό;

littledancer ωορηξία ακούω και κάθεσαι;;; Βρε μην αφήνεις στιγμή ανεκμετάλλευτη! Στον αντρούλη σου γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωορηξία ακούω και κάθεσαι;;; Βρε μην αφήνεις στιγμή ανεκμετάλλευτη! Στον αντρούλη σου γρήγορα!

Αχ δεν μας αφηνει ο γιατρος Diaz! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάποιες κύστες που πρέπει να διώξω...αν όλα πάνε καλά αρχές Ιουλίου θα πάω για υπέρηχο (1η - 2η μέρα του κύκλου) και αν έχουν εξαφανιστεί οι σιχαμένες ΞΕΚΙΝΑΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααααααααααααα!!!!!!!Μολις με πηραν απ'το κεντρο...Εχουμε 4 εμβρυακια!!!!!Απιστευτο...;;;;;Εχτες μου πηραν 5 ωαρια κ τελικα γονιμοποιηθηκαν τα 4!!!!!Δεν το περιμενα να παμε τοσο καλα!!!!!Ουφ!!!

Ευχομαι να μας βοηθησει ο Θεος κ η τυχη κ να πανε ολα καλα κ στις 3 Ιουλιου να εχω μια θετικη χοριακη!!!Η καρδια μου παει να σπασει!Την Παρασκευη παω για τη μεταφορα!

Το πιστευω,σας το ξαναειπα,στις 31 Ιουλιου που ειναι τα γενεθλια μου θα ειμαι κ επισημα εγγυουλαααααααα!!!!!

Αντε κοριτσαρες μου,καλη τυχη σε ολες μας κ να αποκτησουμε μωρακια οσο το δυνατον πιο γρηγορα κ πιο ανωδυνα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...